Κλειστό Θέμα
Σελίδα 27 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 17 23 24 25 26 27
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 521 έως 529 από 529

Θέμα: Champions League 2018-2019

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια στην Λίβερπουλ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα ως Σταχτοπούτα αναφέρεσαι στην συμπαθή Τοτεναμ.
    Γιατί η Λιβερπουλ έχει πιο βαριά φανέλα από πάρα πολλές. Μόνο με Μίλαν Ρεάλ την συγκρίνω.
    Α, αν γίνει αλήθεια ένα όνειρο τρελό και πάμε σε κανένα τελικό ως Σταχτοπούτα, πάλι θα βρίζεις;
    Ε, προφανώς στην Τοτεναμ αναφέρομαι. Πέρσι που εμφανίστηκε σοβαρή ομάδα τον ήπιε η Λίβερπουλ με συνοπτικές διαδικασίες και το ίδιο θα γινόταν και φέτος κρίνοντας από τη σημερινή εμφάνιση.

Τώρα για το άλλο, τι να λέμε..

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gioOliveira Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συμφωνησω με ραμπα, το καλοκαιρι ετρεμα στην ιδεα τελικου Κροατια-Βελγιο και ακομα που πηγε και η Κροατια μονο ηταν αθλιοτητα. Σε αυτο που ρωτας, οταν πηγε η Ελλαδα και το πηρε προφανως πανηγυριζα αλλα δειχνω κατανοηση σε ολο τον υπολοιπο πλανητη και τα μπινελικια που εριχνε
    Βρε δεν αντιλέω, αλλά δεν κρύβω ότι μου άρεσε το πιο παλιό σύστημα με τους πρωταθλητές μόνο, που θα μπορούσε να πάει η κάθε Στεαουα Ερυθρός ή Μαρσειγ να το πάρει.
    Αν ακόμα και τώρα μας χαλάει που πάει τελικό η Τοτεναμ και θέλουμε πάλι τις ίδιες και τις ίδιες, ε ας πούνε/πούμε ποιες είναι οι "μεγάλες" που θέλουμε, να παίζουν μόνο αυτές να μη χαλάει η μανεστρα.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rabarivoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε, προφανώς στην Τοτεναμ αναφέρομαι. Πέρσι που εμφανίστηκε σοβαρή ομάδα τον ήπιε η Λίβερπουλ με συνοπτικές διαδικασίες και το ίδιο θα γινόταν και φέτος κρίνοντας από τη σημερινή εμφάνιση.

Τώρα για το άλλο, τι να λέμε..
    Δεν τον ήπιε λόγω σοβαροτητας του αντίπαλου πέρυσι. Λόγω Κάριους και Ράμος τον ήπιε. Η Λίβερπουλ οταν εμφανιζεται σε τελικούς ειναι τουλάχιστον το ιδιο σοβαρη ομάδα με τον Χ αντίπαλο.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη notis
    Περιοχή
    Gdańsk

Προεπιλογή

Ούτε ένα ποστ για το μωρό που μπούκαρε; Ντεφορμέ σας βλέπω

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    "Το μυαλό μου έχω ΧΑΣΙ..."

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Eπισης ρε παιδιά, ειναι δυνατόν να συζητάμε γι'αυτο το πεναλτι; Οκ, πείτε τον Σισοκό μλκα, πείτε τον άτυχο αλλά η μπάλα απο το διπλό γκελ σε σώμα και τεντωμένο χέρι πέφτει δίπλα του και αλλοιώνεται ολη φάση (που λογικά δεν θα γινόταν και τίποτα). Αλλα ειναι ξεκάθαρο λάθος/μλκία του και αυτά πληρώνονται στο ποδόσφαιρο.

Δεν ειναι υποχρεωμένος να πάει στο var. Ειχε ξεκάθαρη άποψη και του το επιβεβαίωσαν και στο ακουστικό. Ειναι πέναλτι και δεν ειναι καν κίτρινη λόγω έλλειψης πρόθεσης.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από notis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε ένα ποστ για το μωρό που μπούκαρε; Ντεφορμέ σας βλέπω

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Και το μελαχρινο του Προεδρου με το κοκκινο φόρεμα που ανέβηκε και στο βάθρο της απονομής ηταν σωστό.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη spartacus
    Περιοχή
    NJ

Προεπιλογή

Μπράβο ρε Λιβερπουλαρα για άλλη μια μεγάλη κουπα με τα αυτιά !!! Λόγω δουλειάς μπόρεσα να δω πολύ λίγο αν και από θέμα θεάματος δεν πρέπει να χασα και τιποτα.. Τελικος ήταν κάπου αναμενόμενο άλλα το φάντασμα της Ατλέτικο ήταν εμφανώς παρών

YNWA

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rabarivoni Εμφάνιση μηνυμάτων

Βασικά, έχω μεγάλο θέμα με τις προσωπικότητες των ποδοσφαιριστών. Δεν αντέχω τα γατάκια, όσο καλοί παίχτες και αν είναι. Πχ Ντελε Αλι, ο οποίος είναι ξεκάθαρα κότα. Δεν παρακολουθώ Premier League και γι'αυτόν τον λόγο δεν έχω να θυμάμαι ένα καλό του ματς. Γιατί τον βλέπω με την Αγγλία ή σε φάσεις σαν το σημερινό που κάνει μια τρύπα στο νερό, γιατί είναι ΚΟΤΑ.
    Αυτο ακριβως ελεγα κι εγω την ωρα του παιχνιδιου. Δεν εχω ξαναδει τοσο μεγαλη κοτα να παιζει σε αυτο το επιπεδο και να υπαρχουν ακομα ανθρωποι που να τον θεωρουν σοβαρο παιχτη. Δηλαδη ελεος. Οχι οτι εφταιγε μονο ο Ντελε Αλι για τη μετριοτητα που παρουσιασε ο Τοτεναμ.

Δε θυμαμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που ενα αουτσαιντερ κερδισε τον τελικο - ισως η Τσελσι πισω στο 2012 οταν κερδισε τη Μπαγερν μεσα στη Γερμανια κιολας. Πριν απο αυτο θα πρεπει να παμε σε εποχες Ντουκανταμ για να βρουμε αουτσαιντερ που κερδισε το φαβορι.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές