Κλειστό Θέμα
Σελίδα 1 από 20 1 2 3 4 5 11 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 20 από 400

Θέμα: EL πλέι οφ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Μπέρνλι 3-1

Προεπιλογή EL πλέι οφ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Μπέρνλι 3-1

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη De Niro : 19-08-18 στις 23:09
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Προεπιλογή

Δυναμη, κλωτσια, αυτοματισμοι, ταχυτητα, ενθουσιασμος. Μεγαλο κρας τεστ για εμας οπως και να εχει. Θελει πονηραδα, οπου νομιζω ο Μαρτινς το κατεχει. Τα δινουμε ολα, σοβαροι και οτι γινει.

Το avatar του χρήστη rower
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Προεπιλογή

Ιn Ποντενσε, Φορτουνης και Λαζαρος we trust με αυτα τα ugloγομαροπαιδα.
    Η τιμη, τιμη δεν εχει και κριμα σε αυτον που την εχασε.

Προεπιλογή

Καλως τα 3-0

Ο Καμπαμαρού ζει Το avatar του χρήστη stamataggelos
    Περιοχή
    Στο χρονοντούλαπο του CIlab

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nektarios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλως τα 3-0
    Την έχεις παρακολουθήσει την Μπέρνλι αδερφέ;
    ...Τόσος πόνος,τόση ζωή πήγαν στην άβυσσο για ένα πουκάμισο αδειανό για μιαν Ελένη

Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ...Μου λείπεις...Π.Τ

Προεπιλογή

Θα χρειαστούν ατελείωτα τρεξίματα, μεγάλη προσήλωση από τα στόπερ για τις μπαλιές στην πλάτη τους, καλές επιστροφές από τους ακραίους.

Αν είναι τόσο σφιχτή όσο λένε η Μπέρνλι, είμαι βέβαιος ότι ο Μαρτίνς θα κάνει αυτό που έκανε και στο πρώτο παιχνίδι με τη Λουκέρνη: άνοιγμα του χώρου με πάρα πολύ παιχνίδια από τα πλάγια, ώστε να δημιουργηθούν χώροι και στον άξονα.

Μεγάλο ερωτηματικό αν θα είναι στοιχειωδώς έτοιμος ο Νάτχο (χλωμό) και αν θα πάρει τη θέση του Φορτούνη σε περίπτωση που είναι έτοιμος, σε σχήμα με τρία χαφ. Ο Γκιγιέρμε μου φαίνεται απίθανο να μπει.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Το avatar του χρήστη BXL
    Περιοχή
    Βρυξέλλες

Προεπιλογή

Στα εξωαγωνιστικα, άμεσα πρόστιμο σε όποιον διαχειρίζεται το επίσημο twitter account της ομάδας.

“See you in Athens” γράψαμε ως Ολυμπιακός σε τουίτ που έκανε η Μπέρνλι 😡

Sent from my iPhone using Tapatalk

Περιοχή

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα χρειαστούν ατελείωτα τρεξίματα, μεγάλη προσήλωση από τα στόπερ για τις μπαλιές στην πλάτη τους, καλές επιστροφές από τους ακραίους.

Αν είναι τόσο σφιχτή όσο λένε η Μπέρνλι, είμαι βέβαιος ότι ο Μαρτίνς θα κάνει αυτό που έκανε και στο πρώτο παιχνίδι με τη Λουκέρνη: άνοιγμα του χώρου με πάρα πολύ παιχνίδια από τα πλάγια, ώστε να δημιουργηθούν χώροι και στον άξονα.

Μεγάλο ερωτηματικό αν θα είναι στοιχειωδώς έτοιμος ο Νάτχο (χλωμό) και αν θα πάρει τη θέση του Φορτούνη σε περίπτωση που είναι έτοιμος, σε σχήμα με τρία χαφ. Ο Γκιγιέρμε μου φαίνεται απίθανο να μπει.
    ???

Και έτοιμος να είναι γιατί να πάρει τη θέση του Φορτούνη; Κάτι δεν κατάλαβα! Αν τον βγάλεις από την 11δα ποιος θα κάνει παιχνίδι;
    ...Τόσος πόνος,τόση ζωή πήγαν στην άβυσσο για ένα πουκάμισο αδειανό για μιαν Ελένη

Προεπιλογή

Ετσι οπως ειδα τον Τορο παντως πιο πιθανο να παιξει εστω 10 λεπτα ο Νατχο παρα ο Τοροσιδης.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από stamataggelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ???

Και έτοιμος να είναι γιατί να πάρει τη θέση του Φορτούνη; Κάτι δεν κατάλαβα! Αν τον βγάλεις από την 11δα ποιος θα κάνει παιχνίδι;
    Στα ευρωπαϊκά συχνά παίζουμε με τρία χαφ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από stamataggelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την έχεις παρακολουθήσει την Μπέρνλι αδερφέ;
    οχι φιλε δεν εχω ιδεα, δε ξερω ουτε εναν παικτη της και δεν κανω πλακα

Περιοχή

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nektarios Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι φιλε δεν εχω ιδεα, δε ξερω ουτε εναν παικτη της και δεν κανω πλακα
    Σε ρώτησα γιατί μου έκανε εντύπωση η ευκολία που έγραψες το σκορ. Θα είναι πολύ δύσκολο το παιχνίδι. Μιλάμε για κανονική ΟΜΑΔΑ με αρχές με ΚΑΛΟ προπονητή και με κάτι μηχανάκια μέσα στο γήπεδο που θα μας βγάλουν την ψυχή. Τυχαία είχα δει πέρυσι κάποια παιχνίδια της και μου είχε κάνει εντύπωση (άκρως θετική). Χαρακτηριστικό το γεγονός ότι τερμάτισε μόλις κάτω από τα μεγάλα ονόματα του πρωταθλήματος. Φέτος, είδα επί σκοπού το παιχνίδι με τη Σαουθαμπτον και στο α' ημίχρονο ήταν λες και έπαιζε γηπεδουχος, η Σαουθάμπτον δεν υπήρχε στο γήπεδο. Στο β' ήταν που έπεσε κάπως και έκαναν ευκαιρίες οι γηπεδούχοι. Θα είναι ΤΡΟΜΕΡΑ δύσκολο το ματς. εγώ και με 1-0 θα ήμουν ευχαριστημένος!

Με αφορμή ένα ποστ του Πασχάλη στις Μεταγραφές, δεν ξέρω αν θα ήταν σωστό να σπάσουμε το ζευγάρι στο κέντρο μας, καθώς έχουν πάρει τα περισσότερα παιχνίδια μαζί και όσο να 'ναι γνωρίζει ο ένας τον άλλον καλύτερα, σε σχέση με τους νεοαποκτηθέντες. Ο Γκιγιέρμε θεωρώ δεν υπάρχει περίπτωση να παίξει, αλλά αν ήμουν και Μάρτινς, δύσκολα θα πέταγα και Νάτχο. Αν ήταν 100% έτοιμοι ή είχαν λεπτά συμμετοχής με την ομάδα σίγουρα θα τους πέταγα μέσα ως αλλαγές. Αλλά τώρα, δύσκολο και ρισαδόρικο μου μοιάζει.

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Ετσι οπως παιζει ο Φορτουνης μεχρι τωρα δε χανει τη θεση του απο κανεναν. Ποσο μαλλον απο τον ανετοιμο Νατσο. Ο Γκιγιερμε δε ξερω σε τι κατασταση ειναι, αλλα δυσκολο να τον ριξει βασικο σε καποιο απο αυτα τα 2 παιχνιδια. Η λογικη λεει οτι θα παμε με την 11αδα που παιξαμε στα 2 παιχνιδια με τη Λουκερνη, το οποιο κανει πολυ προβληματικο το τροπο με τον οποιο θα αμυνθουμε απεναντι στους Αγγλους με τοσο αργο, βαρυ, και γκελαδορικο κεντρικο αμυντικο διδυμο. Κι οι ακραιοι αμυντικοι μας (Ομαρ και Τσιμικας) οι οποιοι ηταν πολυ καλοι και στα 2 παιχνιδια με την Λουκερνη φαινεται να εχουν προβληματακια αμυντικα κι οι 2.

Το ζητουμενο και στα 2 αυτα παιχνιδια θα ειναι να καρατησουμε το μηδεν πισω. Θελω να πιστευω οτι μπροστα θα βρουμε ενα τουλαχιστον γκολ με καποιον τροπο.

Οπως και να εχει πολυ δυσκολο παιχνιδια για εμας σε αυτο το χρονικο σημειο. Το βλεπω δυσκολο να περασουμε.

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Δεν πρόκειται να κάνει πειράματα ο Μαρτίνς, λογικά την ίδια 11άδα θα επιλέξει. Είναι πιο έτοιμοι απ' όλους. Δεν είναι τυχαίες ούτε οι αλλαγές. Θέλει να έχει 14-15 ετοιμοπόλεμους παίκτες, οι υπόλοιποι θα μπουν σταδιακά.

Προεπιλογή

Μεριά αντί Μιράντα λέει η μια φυλλάδα, πολύ πίσω ο Μεριά ακόμη λέει η άλλη. Τρέχα γύρευε. Το μόνο στο οποίο συμφωνούν είναι ότι πιθανότερο είναι να παίξει ο Γκιλιέρμε παρά ο Νάτχο, που θέλει πολλή δουλειά ακόμη.

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

800 οπαδούς της θα έχει η Μπέρνλι στο Καραϊσκάκη.

Προεπιλογή

http://www.uptheclarets.com/messageb...=2&f=2&t=31759

Ενημερωμένους τους βλέπω, έχουν πλήρη επίγνωση ότι δεν είμαστε αυτοί που ήμασταν. Προτιμούν, ιδίως για το πρώτο παιχνίδι, να παίξει με την καλύτερη δυνατή ομάδα ο προπονητής.

Προεπιλογή

http://www.uptheclarets.com/messageb...=2&f=2&t=31759

Ενημερωμένους τους βλέπω, έχουν πλήρη επίγνωση ότι δεν είμαστε αυτοί που ήμασταν. Προτιμούν, ιδίως για το πρώτο παιχνίδι, να παίξει με την καλύτερη δυνατή ομάδα ο προπονητής.
    Κοινώς μας έχουν παρει χαμπάρι!

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Μεριά αντί Μιράντα λέει η μια φυλλάδα, πολύ πίσω ο Μεριά ακόμη λέει η άλλη. Τρέχα γύρευε. Το μόνο στο οποίο συμφωνούν είναι ότι πιθανότερο είναι να παίξει ο Γκιλιέρμε παρά ο Νάτχο, που θέλει πολλή δουλειά ακόμη.
    Αν μπορεσει να παιξει ο γκιγιερμε θα ηταν μια καποια λυση,γιατι κεντρο με μπουχα και φορτουνη κοντρα σε τρεχαντηρια το βλεπω πολυ χλωμο...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

https://twitter.com/BurnleyTurf/stat...86649555972096

Ετσι θα τους ερθει. Ουτε που θα καταλαβουν τι τους χτυπησε.
    ― Lemmy Kilmister, Motorhead: “Born to lose. Live to win.”

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές