+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 44 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 861 έως 880 από 1004

Θέμα: Superleague 2017-2018

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παρασκηνιακα δεν ξερω τι μπορει να γινει...

Καθαρα στο αγωνιστικο κομματι ξερω οτι ειναι αηττητος στην εδρα του,τις προαλλες απο ατυχια και απο λαθος του τερματζη δεν νικησε την καλυτερη εκτος εδρας ομαδα του πρωταθληματος....

Αντιστοιχα η μπαοκαρα χρειαστηκε σμπρωξιμο για να νικησει την 2η χειροτερη εντος εδρας ομαδα του πρωταθληματος,εκει που οι συνδιεκδικητες περασαν με 4αρες...

Και γενικα η ζμπαουγκς δεν εχει κανει πειστικο διπλο περα απ την ξανθη...

Τεσπα καθαρα αγωνιστικα το ματς δεν ειναι 2,τωρα το τι μπορει να δουμε δεν το ξερω...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Τι πειστικο διπλο εκανε στην Ξανθη; Με τον άλλο που κατεβάζει ρολα κάθε εβδομαδα κι εκει εκανε μαζεμενες τις μπλουπεριες;
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι πειστικο διπλο εκανε στην Ξανθη; Με τον άλλο που κατεβάζει ρολα κάθε εβδομαδα κι εκει εκανε μαζεμενες τις μπλουπεριες;
    Ναι ρε...απλα σαν καταταξη στη βαθμολογια εννοουσα...

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Καμια διαψευση για την συναντηση χριστοβασιλη - γκαγκατση υπηρξε ή ειναι κοινο μυστικο πλεον οτι ειναι υπαλληλοι του golendri και οι 2?

Τα παγουρια τι λενε στο φορουμ τους?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμια διαψευση για την συναντηση χριστοβασιλη - γκαγκατση υπηρξε ή ειναι κοινο μυστικο πλεον οτι ειναι υπαλληλοι του golendri και οι 2?
    Γιατί να το διαψεύσουν; Αφού γουστάρουν να περνάει η εικόνα αυτή προς τα έξω. Εδώ θα πάει και ο Ιβάν λέει στα Γιάννινα, που δεν νομίζω ότι έχει πάει ποτέ σε εκτός έδρας παιχνίδι πλην ντέρμπι.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα παγουρια τι λενε στο φορουμ τους?
    Ότι είναι προπαγάνδα του χοντρού όλα.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Προεπιλογή

Αφου το εχουν σιγουρο under αγορι μου .....
    Κράτος ασυστόλων και πεσμένων κώλων ....

Προεπιλογή

Στην ΑΕΛ (0-0 με Πανιώνιο) αποφάσισαν σήμερα να κατέβουν με εμφάνιση που έγραφε ο Αλέξανδρος μιλούσε Ελληνικά. Καραγκιοζιλίκια το λιγότερο.
    Michael Jordan
    Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από red_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην ΑΕΛ (0-0 με Πανιώνιο) αποφάσισαν σήμερα να κατέβουν με εμφάνιση που έγραφε ο Αλέξανδρος μιλούσε Ελληνικά. Καραγκιοζιλίκια το λιγότερο.
    Για το Βουκεφαλα τιποτα;;; 🙄

Coca-cola Το avatar του χρήστη Domi7
    Περιοχή
    Ηγουμενιτσα

Προεπιλογή

Ο Αλεξανδρος Κουγιας;
    Ολυμπιακος στα ευκολα,ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ στα δυσκολα

Προεπιλογή

Ο Μπαοκ προηγείται του πας με γκολ ένα μέτρο οφσάιντ. Αυτό το πρωτάθλημα το θέλω γιατί θα είναι το πιο μαγκικο

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μόνο Ολυμπιακός Το avatar του χρήστη iceman7

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Heisenberg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Μπαοκ προηγείται του πας με γκολ ένα μέτρο οφσάιντ. Αυτό το πρωτάθλημα το θέλω γιατί θα είναι το πιο μαγκικο

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Δεν υπάρχει περίπτωση ρε παιδιά! Δεμένη από χίλιες πλευρές και με άπειρα δικά μας αυτογκόλ.
    Πρέπει να έχουν κάτι να ασχολούνται εκεί πάνω να περαστεί το Μακεδονικό αναίμακτα.
    Το πολύ πολύ να βγουν να φωνάζουν οι του Άρη, αλλά ποιος τον γαμαει τον Άρη (see what I did here ?) 😜

Προεπιλογή

Εννοείται ότι ευχόμαστε όλοι τώρα να παρει το πρωτάθλημα η ΑΕΚ. Ο ΠΑΟΚ έχει πήλινα πόδια κι όταν βγει από το κάδρο ο Ιβάν θα διαλυθεί. Δεν είναι σοβαρός αντίπαλος. Ο Τίγρης, αντιθέτως, όσο κι αν τον σιχαίνομαι που έριξε την ομάδα του στη τρίτη Εθνική για να την πάρει τζάμπα, έφτιαξε μια ομαδούλα με ποδοσφαιρική λογική και συνέπεια. Θα είναι πιο δυσκατάβλητος αντίπαλος και τέτοιους θα χρειαστούμε.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Coca-cola Το avatar του χρήστη Domi7
    Περιοχή
    Ηγουμενιτσα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείται ότι ευχόμαστε όλοι τώρα να παρει το πρωτάθλημα η ΑΕΚ. Ο ΠΑΟΚ έχει πήλινα πόδια κι όταν βγει από το κάδρο ο Ιβάν θα διαλυθεί. Δεν είναι σοβαρός αντίπαλος. Ο Τίγρης, αντιθέτως, όσο κι αν τον σιχαίνομαι που έριξε την ομάδα του στη τρίτη Εθνική για να την πάρει τζάμπα, έφτιαξε μια ομαδούλα με ποδοσφαιρική λογική και συνέπεια. Θα είναι πιο δυσκατάβλητος αντίπαλος και τέτοιους θα χρειαστούμε.
    Οχι καλύτερα Παορκ.

Μην πάμε φυλακή για φονο χανουμισας

Τουλάχιστον ορκ δεν κυκλοφορούν εδώ γύρω...
    Ολυμπιακος στα ευκολα,ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ στα δυσκολα

Self-Banned Το avatar του χρήστη Sir Eric
    Περιοχή
    Cambridge

Προεπιλογή

Κ εγω με την Κουλα ειμαι παντως, παρολο που εχω κ συγγενεις που θα μου σπασουν τα ουμπαλα. Αλλα προτιμω το Χολερο πρηξιμο @@ παρα τους Μογγολους. Πρεπει να παμε να τους γμησουμε στην Μογγολια ουτως ή αλλως κ μετα να παει κ η Κουλα να τους πηδηξει.
    Red Spots @ www.thrylos-fans.net
    Ave Eric.......οι μελλοbanατοι σε χαιρετούν!
    Γυναίκα Μπικίνι Τραγικό

Προεπιλογή

Εγω πιστευω οτι το πρωταθλημα το χει κλειδωσει απο το καλοκαιρι ο Μπαοκ.Τωρα αναμεσα στους 2 απ τη μια εχουμε εναν προεδρο που πηρε μια ομαδα χρεωμενη την ξεχρωσε,εδω και χρονια για τα δεδομενα του παοκ βαζει λεφτα και φερνει πολυ καλους παιχτες και στο τελος τα σκαει και για το παρασκηνιο κ απο την αλλη εχεις ενα που ριχνει την ομαδα του γ εθνικη για να τη παρει τσαμπα κ δν πληρωνει πουθενα κ τπτ.Συγχωρεστε με αναμεσα απ τους 2 το σωστο κ δικαιο ειναι να το παρει ο πρωτος.

Προεπιλογή

Πάντως τη λογική των αεκτζηδων ότι τώρα δεν το χάνουμε δεν την καταλαβαίνω. Είναι -2 από τον μπαοκ και τον έχουν στην τούμπα. Συνεπώς πάνε μόνο για διπλό. Αποκλείεται λέω εγώ. Αν και πιστεύω ότι πίστευα και για εμάς ούτε η Κούλα θα πάει τούμπα για να παίξει το πρωτάθλημα. Με -4 θα ανέβει.
    Michael Jordan
    Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Μια ωραια ατμόσφαιρα...

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Χαριτωμενιες τα ζουζουνακια μωρε;!

Προεπιλογή

Δείτε τις φάσεις του Ξάνθη - Κέρκυρα, έχουν ενδιαφέρον. Παραλίγο να πάρει διπλό σωτηρίας η Κέρκυρα ως εξής: καθαρό οφσάιντ το γκολ της (με τον παίκτη που είναι οφσάιντ μάλιστα να βρίσκεται ακριβώς μπροστά στον επόπτη), στη συνέχεια παραλίγο να βάλει και δεύτερο πάλι από φάση με παίκτη οφσάιντ, και λίγο μετά βγαίνει παίκτης της Ξάνθης μπροστά τον γκρεμίζουν λίγο έξω από την περιοχή και ο διαιτητής δεν δίνει τίποτε. Σκόραρε κατά λάθος η Ξάνθη στις καθυστερήσεις αλλιώς θα το είχε τσιμπήσει το εξυγιαντικό τριποντάκι η Κέρκυρα.

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Για 0-2 ηταν το παιχνίδι.

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές