Σελίδα 31 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 21 27 28 29 30 31
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 601 έως 611 από 611

Θέμα: [Volley] CEV Challenge Cup 2017 - 2018

Προεπιλογή

Θα έρθει κι εδώ η ώρα μας, φέτος έχουν μπει πολύ καλές βάσεις. Τα σαρώνουμε όλα εντός τώρα.
    I fart in your general direction.

Προεπιλογή

Αντικειμενικα ηταν καλυτεροι οι Ιταλοι,δεν πειραζει ομως αυτο δεν μειωνει την επιτυχια της 2ης θεσης.
    Συγχαρητηρια στο τμημα ανδρων που εφτασε ως εδω,τωρα ολα για το πρωταθλημα.

Το avatar του χρήστη rower
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Προεπιλογή

Ηταν καλυτερη ομαδα απο εμας. Η συμμετοχη σε Ευρωπαικο τελικο ειναι ετσι κι αλλιως πολυ μεγαλο πραγμα.
    Πολυ ωραια ατμοσφαιρα στο γηπεδο, πρεπει ομως καποια στιγμη να μαθουμε να τιμουμε την συμμετοχη μας στον τελικο, την προσπαθεια μας να φτασουμε μεχρι εκει και να μην αποχωρουμε μολις γινεται αντιληπτο οτι δεν θα ειμαστε εμεις αυτοι που θα σηκωσουμε την κουπα.
    Κράτος ασυστόλων και πεσμένων κώλων ....

Προεπιλογή

...................

Φάμπιο Φόλι(Προπονητής της Ραβέννα) «Η δύναμη του κόσμου ήταν απίστευτη. Όσα χρόνια ασχολούμαι με το βόλεϊ δεν έχω ξαναζήσει τέτοια ατμόσφαιρα. Έχω περάσει και από Τουρκία και έχω παίξει και εκεί τελικό αλλά τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναζήσει. Η αντίδραση τους μετά το 1-2 σετ ήταν εκπληκτική. Είχαν χάσει το τρόπαιο και έδιναν περισσότερη ενέργεια.»

Πολ Μπούχεγκερ( Διαγώνιος της Ραβέννα) «Με το που μπήκα στον αγώνα και ένιωσα αυτή την ενέργεια από την εξέδρα και ανατρίχιασα. Πως να μην ενθουσιάζεσαι με τέτοιο κόσμο. Με την καλή έννοια ήταν μία κόκκινη κόλαση. Πρώτα φορά στη ζωή μου συναντάω κάτι τέτοιο. Το ελληνικό κοινό ήταν θαυμάσιο.»
    http://www.gavros.gr/blog/volei/ayto...-exo-dei-alloy
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kingofeurope : 12-04-18 στις 18:55

Το avatar του χρήστη spartacus
    Περιοχή
    NJ

Προεπιλογή

Να πω την αλήθεια η κερκίδα μας που ταν όλοι με το ίδιο μπλουζακι μου άρεσε τρελα.. Θύμισε άλλες εποχές και ίσως αλλά κρατη..

Προεπιλογή

μακαρι να το καναμε και με ζαλγκιρις τωρα στα προημιτελικα ευρωλιγκας του μπασκετ...αλλα οι πατατακηδες θα βαλουν τα κλαματα οτι τους πηραν την θεση και θα λενε κατσε κατω δεν βλεπω...

Το avatar του χρήστη spartacus
    Περιοχή
    NJ

Προεπιλογή

Α ρε εποχές που οι οργανωμένοι κάθονταν στο πάνω διάζωμα κεντρο..

Προεπιλογή

Ονειρική ατμόσφαιρα στο ΣΕΦ!

http://gavros.gr/blog/volei/oneiriki-atmosfaira-sto-sef

Προεπιλογή

προκριματικη φαση (ινεγκολ απο τουρκια): δεκατη στην κανονικη περιοδο και σωθηκε ευκολα στα πλει αουτ. μιλαμε για το πανισχυρο τουρκικο πρωταθλημα.

φαση 32 (τουρ απο γαλλια): πρωτη στην κανονικη περιοδο και στα πλει οφ ειναι στα ημιτελικα.οποιος γνωριζει ελαχιστα απο βολλευ δεν χρειαζεται να πω για τι ομαδα μιλαμε...

φαση 16 (λοκομοτιβ μπακου απο αζερμπαιτζαν): δεν μπορω να βρω καμια πληροφορια για το αζερικο πρωταθλημα.

προημιτελικα (μενεν απο βελγιο): τεταρτη στην κανονικη περιοδο και εχει φτασει στα ημιτελικα στα πλει οφ.

ημιτελικα (σουργκουτ απο ρωσια): δεκατη στην κανονικη περιοδο και σωθηκε ευκολα στα πλει αουτ. μιλαμε για το πανισχυρο ρωσικο πρωταθλημα.

τελικος (ραβενα απο ιταλια): ογδοη στην κανονικη περιοδο και αποκλειστηκε δυσκολα με 2-1 νικες στα προημιτελικα των πλει οφ απο την πανισχυρη περουτζια.μιλαμε για ιταλικο πρωταθλημα!!!

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Αντε και του χρόνου ψηλότερα
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Δικαιώματα - Επιλογές