+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 30 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 20 26 27 28 29 30
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 581 έως 600 από 600

Θέμα: Emmanuel Chinenye Emenike

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ σωστό. Οπότε οποιοσδήποτε καβγάς στο τόπικ του Εμενίκε δεν μετράει. Σάκη λυπάμαι, δεν έχεις λόγο να σταματήσεις να γράφεις.
    Και αν η διαχειριστικη ομάδα δει έναν καβγά σε άλλο τόπικ, τα ποστ να μεταφέρονται εδώ, οποτε θα ισχύει πάλι αυτό που έγραψες.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Self-Banned Το avatar του χρήστη Sir Eric
    Περιοχή
    Cambridge

Προεπιλογή

Μπραβο παιδια. Συμπνοια. Δεν εχουμε να χωρισουμε κατι.

Η κοιλια αγκαλια του Εμενικε μας χωραει ολους.
    Red Spots @ www.thrylos-fans.net
    Ave Eric.......οι μελλοbanατοι σε χαιρετούν!
    Γυναίκα Μπικίνι Τραγικό

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Petaloudas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αναφερω του διοικητικους...
    Αλλα το γατονι; Ο αρκουδος; Ο νταρθ; Ο στλ; Ο ρον; Ο Κριστενσεν; Ο δασκαλος; Ο Ντοστο; Ο ραμπα; Ο ζιγκι; Ο αντρε; Ο κρις; Ο οικον; Ο κωστας7κυβος; Ο βραζιλιανος; Αυτοι οχι...

Οπως νομιζεις ηγετη του κακου... Οσοι δεν σας κανει παρεα ο ιλουμινατι, υπαρχει ο Κομποτης, που τους εχει ολους φιλους, και δεν ξεχωριζει συμφορουμητες ολυμπιακους σε παιδια και αποπαιδια... Μπραβο Κομποτη για το ηθος και τις ολυμπιακες αξιες που πρεσβευεις...

-Καρτεο: Εγω;
    Πως τα καταφερες και τσακωθηκες με ολους... Και οταν ειναι στραβο το κλιμα, θα το φαει ο Ντομης...

Spoiler
    Τι ηθελες ρε φιλε εσυ να γραψει τηλεφωνικο καταλογο?

Οσους θυμηθηκε εγραψε...

Να μας συγχωρεις που δεν εβαλε μεσα τον ραμπα....

Εγω θα τον ειχα πρωτο πρωτο...

ΡΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠ ΤΟ ΣΑΚΗ ΡΕ ΜΟΥΑΡΕΣ....!!!

Σακη go on ρε man....απο εδω μεσα πρεπει κανεις να φευγει επειδη βαρεθηκε,κουραστηκε κτλ οχι επειδη τον χαλασε ο χ,ψ χρηστης...

Στην τελικη δεν γινεται να γουσταρουμε ολοι ολους...και γω δεν γουσταρω πολλους,μην γραψω λιστα τωρα και θιχτει ο πεταλουδας....

Υγ.μου βαλες και τον νταρθ πεταλουδα ζωντοβολο που γραφει μια φορα τον χρονο....εκει τον καταντησατε το αλλο πουλεν μου...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γω δεν γουσταρω πολλους
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τον ραμπα....

Εγω θα τον ειχα πρωτο πρωτο...
    ΜΠΡΑΒΟ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ!

Προεπιλογή

Ρε μην τρελαινεστε

Δικαίωμα όλων είναι η θέση τους. Και όσων είναι φουλ υπέρ της διοίκησης και όσων είναι κατά.

Ούτε το ένα μας κάνει πιο ολυμπιακούς Ούτε το άλλο λιγότερο.

Δέχομαι αυτό που λέει ο τεο ότι η ομάδα είναι σε πόλεμο. Απλά εγώ ρε φίλε δεν θέλω να βλέπω μπάλα η μπάσκετ για πόλεμο. Θέλω να βλέπω για να γουστάρω.

Από την άλλη δεν μπορώ να μην το παραδεχτώ πως δέχεται πυρά από παντού. Κι έτσι να δώσω και καμία δικαιολογία παραπάνω.

Στην τελική ρε μαλακές στα τελευταία 20 χρόνια έχουμε 17 πρωταθλήματα. Ε τι στο διάολο θέλουμε πια? Σιγά μη διαλύσουμε κιόλας επειδή μια από τις δικεφαλες κότες θα πάρουν πρωτάθλημα μετά από 24 και 33 χρόνια. 24 και 33 χρόνια ρε μαλακές. Πάτε καλά?

Ηρεμήστε και κάντε ένα βήμα πίσω από τις αποψεις σας. Όλοι μια παρέα είμαστε εδώ. Και όλοι με τον τρόπο μας θέλουμε το καλύτερο για τον Ολυμπιακό μας.

Άντε ρε ξεκολλατε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΌΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΌΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΌΣ

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Life is like jazz... It's better when you improvise

WE RULE THIS LAND

Big Boss Το avatar του χρήστη scarface
    Περιοχή
    στο δωμάτιό μου

Προεπιλογή

7+5+7=19 στα 21 ΚΥΡΙΕ ΜΠΡΑΖΙΛΕΡΟ ΜΟΥ

Jagermeister Το avatar του χρήστη LeRoi
    Περιοχή
    Ischgl

Προεπιλογή

Ρε μαγιάκες κόφτε το λέμε, με πονάει η κοιλιά μου από τα γέλια.

Μα καλά στο νήμα του Εμπενίκε βρήκατε να βγάλετε τα εσωψυχά σας?

Self-Banned Το avatar του χρήστη Sir Eric
    Περιοχή
    Cambridge

Προεπιλογή

Καταπιε ολες τις διαφωνιες το τοπικ του Εμενικε.
    Red Spots @ www.thrylos-fans.net
    Ave Eric.......οι μελλοbanατοι σε χαιρετούν!
    Γυναίκα Μπικίνι Τραγικό

Προεπιλογή

Για να γράψω και κάτι οφφ τοπικ,μου πε ο φούρναρης σήμερα πως είδε τον Εμενίκε να έχει συμμετοχή με την Λας Πάλμας.Τώρα αλήθεια ειναι,ξανάπαιξε ο παιχταράς ή τον πείραξαν οι αναθυμιάσεις από το ψήσιμο των πεϊνιρλι;

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Louvarinio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να γράψω και κάτι οφφ τοπικ,μου πε ο φούρναρης σήμερα πως είδε τον Εμενίκε να έχει συμμετοχή με την Λας Πάλμας.Τώρα αλήθεια ειναι,ξανάπαιξε ο παιχταράς ή τον πείραξαν οι αναθυμιάσεις από το ψήσιμο των πεϊνιρλι;
    Εντάξει, λίγο να τα προσέξουμε τα οφτοπικ όμως.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Προεπιλογή

Και κάπου εδώ είναι που ο αρκούδος έχει να νικήσει ένα τέρας, ρίχνει το ζάρι, φέρνει κάτι αλαμπουνέζικα, πάει να τον φάει τον αρκουδο το τέρας, εμφανίζεται ο Mithrantir, σκοτώνει το τέρας και τέλος η υπόθεση.
    CETERUM CENSEO VAZELAM DELENDA ESSE.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karteo
    ο ενας ειπε: μπουκαρουμε στο νομισματοκοπειο, παιρνουμε τα λεφτα, σκοτωνουμε τον τραπεζιτη, καβαλαμε τα αλογα και καλπαζουμε προς τα αριστερα

ο αλλος λεει: πιστολιαζουμε ολη την ευρωπη, κοβουμε δικο μας χρημα, τους ποτιζουμε lithium, καβαλαμε τους ροζ ελεφαντες και καλπαζουμε προς τη ασγκαρντ.

Προεπιλογή

Καλα ρε γιατι κανετε σαν παιδια? Δηλαδη ελεος. Μεινετε λιγο ον τοπικ σαν εμας. Μας κανετε να συμμαζευουμε μετα. Ελεος
    Life is like jazz... It's better when you improvise

WE RULE THIS LAND

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sir Mihas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και κάπου εδώ είναι που ο αρκούδος έχει να νικήσει ένα τέρας, ρίχνει το ζάρι, φέρνει κάτι αλαμπουνέζικα, πάει να τον φάει τον αρκουδο το τέρας, εμφανίζεται ο Mithrantir, σκοτώνει το τέρας και τέλος η υπόθεση.
    Δεν έγιναν έτσι ακριβώς τα πράγματα, χρειάζεται οργάνωση..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από illuminatti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι στο φόρουμ από το 2007 και έχουμε 2018.

Αυτό το φόρουμ ήταν πάντοτε πολλά περισσότερα από "ένα φόρουμ για γαύρους" και νομίζω όλοι μας το ξέρουμε και το κατάλαβα πολύ νωρίς. Γι' αυτό και κόλλησα εξάλλου εδώ και όχι αλλού.

11 χρόνια έχω διαβάσει εδώ μέσα τα πάντα. Έχω μάθει άπειρα πράγματα, έχω δει κι έχω ενστερνιστεί άλλες απόψεις/θέσεις/στάσεις μέχρι και τρόπους ζωής. Από τα του Ολυμπιακού και το τι είναι ο Ολυμπιακός για πολλούς και διαφορετικούς ανθρώπους σε όλα τα μήκη της γης, μέχρι μαγειρικές και ταξίδια. Είχα την ευκαιρία να συναναστραφώ με άτομα που υπό άλλες προϋποθέσεις δεν θα γινόταν ποτέ. Μπήκα μέσα, ασχολήθηκα, πλάστηκα και σμιλευτηκα. Άλλες εμπειρίες και βιώματα, άλλοι τρόποι σκέψης, άλλες απόψεις, γνώμες με σημασία που σου αλλάζουν την οπτική, γνώσεις που σε τρέφουν.

Έγινα καλύτερος.

Το μεγάλο σοκ ήταν το καλοκαίρι του '15 όταν και γινόταν χαμός εδώ μέσα στα της πολιτικής και ταυτόχρονα στα της διοίκησης. Άτομα που είχα σε μεγάλη εκτίμηση τα είδα να ξεφεύγουν, να ειρωνεύονται και να βρίζουν, να μειώνουν και να φιμώμουν χρήστες και απόψεις. Το τι γραφόταν τότε είναι η απόλυτη ντροπή για τον χώρο αυτό.

Έφαγα κι εγώ τις "ψιλες" μου, γιατί τολμούσα από τότε να γράφω αυτά που γράφουν τώρα σχεδόν όλοι στο τοπικ της διοίκησης (το είχα ξεκινήσει από το '13-'14 βέβαια, ένας σωστός φορουμιστας θα έβγαινε με ντουντουκα, "σασταλεγαεγω" και quote επι quote) και σε συνδυασμό με τις διαφορετικές μου από την διεύθυνση και την πλειοψηφία (?) απόψεις και στο πολύπαθο τοπικ της πολιτικής, έφαγα και τις "χοντρές" μου με μπινελικι πεζοδρομίου, μείωση προσωπικότητας και κάθε είδους ειρωνία.

Φυσικά βγήκα σοφότερος και από αυτό.

Να πω πως το περίμενα ψέμματα θα πω, θεωρούσα πως μετά από τόσο μακροχρόνια συμμετοχή εδώ μέσα δεν είχα δώσει τέτοια δικαιώματα.

Πήρα το χρόνο μου, το είδα λίγο αλλιώς και επανήλθα και χωρίς καμία διάθεση ρεβανσισμου ή οτιδήποτε άλλο τα άφησα όλα αυτά να πέσουν και συνέχισα να συμμετέχω, γράφοντας πιο προσεκτικά και αποφεύγοντας τα τοπικ που λογοκρίνονται (γιατί περί αυτού επρόκειτο και σε μεγάλο βαθμό, πρόκειται).

Δυστυχώς σαν χαρακτήρας είμαι αρκετά αυθόρμητος, σπανίως στρογγυλεύω και πολλές φορές γίνομαι ειρωνας και δηκτικός. Συνήθως ζητώ συγγνώμη μετά από άσχημες μου συμπεριφορές και το κάνω άλλη μια φορά τώρα, προς όλους όσους έχω αδικήσει ή έχω προσβάλλει με τη συμπεριφορά μου.

Επειδή όμως ήμουν 23 και τώρα είμαι 34 και όσο μεγαλώνεις μειώνονται οι αντοχές σου σε πολλά πράγματα, προσπαθείς να μένεις στην ουσια, θέλεις να αποφεύγεις οτιδήποτε σου τρώει χρόνο και σου μικραίνει τη ζωή χωρίς να σου προφέρει κάτι, έχω αποφασίσει να προσέχω την ψυχική μου υγεία περισσότερο. Και το να αποτελείς μαύρο πρόβατο και να σε περιμένουν στη γωνία, είναι σίγουρα εναντίον της.

Το φόρουμ σίγουρα είναι τα μέλη του, αλλά προφανώς για κάποιους που μετά από 11 χρόνια ούτε με το μικρό μου όνομα δεν καταδέχονται να με αποκαλούν, προτιμούν ολόκληρο το ανορθόγραφο username, λες και γραφτήκαμε χθες, έχει στρατόπεδα, έχει "καλούς" και "κακούς" και μάλιστα το "κακό" (του οποίου ηγούμαι? δεν κατάλαβα) νίκησε και κατέκτησε το φόρουμ. Συγγνώμη αλλά δεν θα καθίσω να αποδεχτώ και αυτόν τον ρόλο. Και ειλικρινά ελπίζω η απουσία μου να κάνει αυτόν τον χώρο καλύτερο, εφόσον αυτό πιστεύει ο εμπνευστής, ιδρυτής και λειτουργός αυτού του χώρου (πολλά μπράβο γι' αυτό, καθόλου ειρωνικά).

Ελπίζω να παραμείνουν παιδιά όπως ο mihas, o καναπές, η Loukretia, ο Eric, o redarmy, ο chrisgus, o Metallica, o σαλιγκαρος, o Domi, o Niro, o Patras, o scarface, ο xaris7, o spysta, o redbeliever, o asinetos και αρκετοί άλλοι που ξεχνάω, για να συνεχίσουμε να διαβάζουμε πράγματα της προκοπής εδώ (γιατί το διάβασμα δεν το κόβω).

Μακάρι Karteo να έχεις δίκιο και να βελτιωθούν τα πράγματα. Είναι χρέος για μένα να σταματήσω να γράφω εφόσον έχω συμβάλει καθοριστικά στην κατηφόρα. Καλό θα ήταν να γνωστοποιήσεις και στους άλλους "ομοίους μου" τα φταιξίματά τους για να λάβουν παρόμοιες αποφάσεις.

Και όχι, απαντήσεις του στυλ "όλοι μας να το δούμε αλλιώς κτλ κτλ κτλ" δεν λύνουν κανένα πρόβλημα, γιατί είναι προφανές που χρεώνεις τι.

Από σεβασμό και μόνο στα παιδιά που τρέχουν τους διαγωνισμούς και στους συμπαίκτες μου στις ομάδες αυτές, θα συνεχίσω να ποσταρω προβλέψεις.

Καλή συνέχεια μάγκες και σορι για το σεντόνι.

Sent from my Robin using Tapatalk
    Γραφτήκαμε μαζί στο φόρουμ, με 2 μέρες διαφορά, οπότε καταλαβαίνεις ότι στενοχωριέμαι πολύ όταν διαβάζω ότι σκέφτεσαι να μη συμμετέχεις άλλο στο φόρουμ, δε μου αρέσει να αποχωρεί κανείς, ανεξαρτήτως αν συμφωνούμε ή διαφωνούμε, πόσο μάλλον για τέτοιους λόγους.
    Σκέψου ότι κι εγώ που πλέον δυστυχώς δεν ασχολούμαι πολύ με τον ποδοσφαιρικό Ολυμπιακό, το κατάφερε αυτό ο ΒΜ, πολύ λίγο καιρό πριν που στο τόπικ των μεταγραφών έκανα κριτική για την κοροϊδία και την ενίσχυση που χρειαζόμαστε για να μην χαθούν τα χρήματα του Τσ. Λιγκ κι επιστρέψουν οι δικαιολογίες για να μην ενισχυθεί πάλι η ομάδα, δέχτηκα επίθεση.
    Προφανώς και ήταν κάτι που φαινόταν ότι θα γίνει, πολλοί όμως θεωρούν ότι πρέπει πάντα να στηρίζουν την ομάδα μέχρι να πεθάνει κι ότι αν πουν τα στραβά που βλέπουν μπορεί να δείξει ότι δεν αγαπούν την ομάδα, αυτό όμως δε λέγεται αγάπη, αυτό λέγεται φανατισμός, το να μην μπορείς να δεις ή να παραδεχτείς ότι γίνονται λάθη και να περιμένεις μόνο το αποτέλεσμα για να κάνεις οποιαδήποτε κρίση.

Γι'αυτό που αγάπησα αυτό το φόρουμ ήταν για το ότι γίνονταν πολύ όμορφες συζητήσεις, πλέον αν κάποιος προσπαθεί να κάνει κριτική ακολουθεί η ειρωνία, αλλά δε θα με κάνει αυτό φυσικά να σταματήσω ούτε να γράφω ούτε να κάνω ό,τι μπορώ για ν'αλλάξει.
    Κανείς δεν περισσεύει...

LET'S ROCK!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Jordan23 Εμφάνιση μηνυμάτων

Γι'αυτό που αγάπησα αυτό το φόρουμ ήταν για το ότι γίνονταν πολύ όμορφες συζητήσεις, πλέον αν κάποιος προσπαθεί να κάνει κριτική ακολουθεί η ειρωνία, αλλά δε θα με κάνει αυτό φυσικά να σταματήσω ούτε να γράφω ούτε να κάνω ό,τι μπορώ για ν'αλλάξει.
    Κανείς δεν περισσεύει...
    κανεις δεν περισσευει οντως.

αλλα αυτο με την κριτικη θα επρεπε να μπει στην κατηγορια των ανεκδοτων.

σοβαρολογειτε? δηλαδη δεν γινεται κριτικη? δεν ειναι στα ορια του ξεσκισματος?

90-10 ειναι η εικονα. 90 κριτικη 10 στηριξη.

και αυτοι οι 10 σας ενοχλουν? λιγη ντροπη δεν υπαρχει?

θελετε να φυγουν και αυτοι?

πολυ ωραια. ανοιγω τοπικ και γραψε εκει ποιοι ειρωνευονται οσους κανουν κριτικη και ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ οτι θα τους μπαναρω εγω και μαζι και τον εαυτο μου.

γραφονται παπαδες, βριζονται ξεκαθαρα ολοι, ακομη και στο μπασκετ!!!!, και δεν σβηνει κανεις τιποτε και ΕΝΟΧΛΕΙ η ειρωνεια καποιων?

παμε λοιπον να ανοιξουμε το θεμα με το σωστο τροπο και put your money where your mouth is. Χωρις προστατευομενους μαρτυρες.
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανεις δεν περισσευει οντως.

αλλα αυτο με την κριτικη θα επρεπε να μπει στην κατηγορια των ανεκδοτων.

σοβαρολογειτε? δηλαδη δεν γινεται κριτικη? δεν ειναι στα ορια του ξεσκισματος?

90-10 ειναι η εικονα. 90 κριτικη 10 στηριξη.

και αυτοι οι 10 σας ενοχλουν? λιγη ντροπη δεν υπαρχει?

θελετε να φυγουν και αυτοι?

πολυ ωραια. ανοιγω τοπικ και γραψε εκει ποιοι ειρωνευονται οσους κανουν κριτικη και ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ οτι θα τους μπαναρω εγω και μαζι και τον εαυτο μου.

γραφονται παπαδες, βριζονται ξεκαθαρα ολοι, ακομη και στο μπασκετ!!!!, και δεν σβηνει κανεις τιποτε και ΕΝΟΧΛΕΙ η ειρωνεια καποιων?

παμε λοιπον να ανοιξουμε το θεμα με το σωστο τροπο και put your money where your mouth is. Χωρις προστατευομενους μαρτυρες.
    Δεν είπα ότι δε γίνεται κριτική, είπα ότι μπρος στην τυφλή στήριξη από πολλούς, δεν είναι αποδεκτή η κριτική.
    Και λέγοντας μη αποδεκτή, φυσικά δεν εννοώ ότι υπάρχει λογοκρισία ή γραμμή αλλά το ότι για πολλούς, όποιος ασκεί κριτική, δεν αγαπάει την ομάδα.
    Και το λες κι εσύ με τα γραφόμενά σου, κριτική εναντίον στήριξης.
    Για μένα η καλόβουλη κριτική είναι μεγαλύτερη στήριξη από τη σιωπή, γιατί αυτός που κριτικάρει θέλει να δει την ομάδα ακόμα καλύτερη, πόσο μάλλον όταν βλέπει πως αυτό είναι εφικτό και χωρίς να χρειαστεί να διατεθούν περισσότερα χρήματα από αυτά που ήδη δίνονται...
    Δε χρειάζεται να μπανάρεις κανένα, όλοι έχουν θέση και δε χρειάζεται να συμφωνούμε, εμένα δε μου αρέσει η ειρωνεία και το έχω σχολιάσει κυρίως στο μπάσκετ όταν έχω δει να γίνεται σε άλλους χρήστες, μιας κι εμένα μπορεί να με ειρωνεύεται όποιος θέλει, δε μ'ενοχλεί ποτέ.

LET'S ROCK!

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Το'χω γράψει ενα εκατομμύριο φορές και αν ειναι κάτι που έχω υιοθετησει στον τρόπο γραφής μου στο φόρουμ με την πάροδο των χρόνων, ειναι το να μην επαναλαμβάνομαι ξανά και ξανά.

Αλλα εν προκειμένω ειναι αναπόφευκτο: H ρίζα της φορουμικής αναστάτωσης ειναι οτι οι περισσότεροι έχουμε την απαίτηση να ασκούμε κριτική επι παντός και να εμμένουμε μέχρι θανάτου στην αποψάρα μας, χωρίς όμως να δεχόμαστε... κριτική για τη στάση μας αυτή. Η κριτική στην κριτική θεωρείται μπούλινγκ...

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην τελική ρε αδελφέ υπάρχει και το τόπικ του Εμενίκαρου!
    Σωστά. Συνεχίζω εδώ λοιπόν με μια αλληγορία πολιτικής αντεκδίκησης:

(Αυτό το τόπικ είναι προορισμένο για μεγαλεία)
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Συγνωμη, μπορει κανεις να μου εξηγησει με ποια λογικη εχει δωσει η Λας Παλμας δανεικους τους Λιβαγια κι Αραουχο στο αεκ (οι οποιοι πανε καλα κι εχουν δειξει καλα πραγματακια μεχρι τωρα) και παιρνει με τη σειρα της αυτη δανεικο τον αορατο στο Ελληνικο πρωταθλημα (και τραυματια!) Εμενικε? Ειναι να τρελαινεται κανεις.

Αν δεν ειναι αυτα παιχνδια μανατζερς τοτε ποια ειναι?

Το avatar του χρήστη kokouts
    Περιοχή
    Κόρινθος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pani0202 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνωμη, μπορει κανεις να μου εξηγησει με ποια λογικη εχει δωσει η Λας Παλμας δανεικους τους Λιβαγια κι Αραουχο στο αεκ (οι οποιοι πανε καλα κι εχουν δειξει καλα πραγματακια μεχρι τωρα) και παιρνει με τη σειρα της αυτη δανεικο τον αορατο στο Ελληνικο πρωταθλημα (και τραυματια!) Εμενικε? Ειναι να τρελαινεται κανεις.

Αν δεν ειναι αυτα παιχνδια μανατζερς τοτε ποια ειναι?
    Μα για αυτο θα πεσει κατηγορια, βρισκετε 3η απο το τελος, οι ομαδες που μπλεκουν με μανατζερ αυτα παθαινουν, η Λας Παλμας θα παει άπατη φετος, η Μπενφικα πηγε cl και εγινε ρεζιλι των σκυλιων, εμεις φτασαμε να εχουμε ενα τετοιο μπατζετ και να μην μπορουμε να νικησουμε ουτε τον Ατρομητο και τον Αστερα...

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές