+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 31 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 21 27 28 29 30 31 32 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 601 έως 620 από 621

Θέμα: Πόλο - Γυναικείο Τμήμα β'

Το avatar του χρήστη spartacus
    Περιοχή
    NJ

Προεπιλογή

Χιλια μπραβο στις κορες μας !!!!! Ενας ακομα τιτλος για τον ερασιτεχνη !!! Μπραβο σε ολους !!!!

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Θρυλε μου μόνο εσύ

Έκτο συνεχόμενο πρωτάθλημα οι κοριτσαροι του Παυλιδαρου

Φιλιω μου αρχηγαρα μου τα πήρες όλα κι έφυγες. Καλή επιτυχία σε ο,τι κάνεις από εδώ και πέρα

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mark Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα γινουν ανθρωποι ποτε οι σκατοφλωροι
    Μη ζητάς καλλιγραφια από της Αλεξίας τον κωλο

Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Μπράβο κοπέλες.

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Μπράβο κοπελαρες!
    Αντε με το καλό αυτό το κολυμβητήριο.
    Να δεις που θα γίνει και οι ομάδες μας μοιραία μπορει να έχουν κάνει τον κύκλο τους και να μην είναι για ευρώ κούπες εκείνη την περίοδο.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Μπράβο για το πρωτάθλημα !!

Hail to the King !!

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη giannis7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Άλλο ένα ευχαριστώ από μένα, έστω και καθυστερημενα, στην μεγάλη αρχηγό Φιλιώ, για όσα πρόσφερε στην ομάδα. Συσπείρωση, πάθος, αυταπάρνηση και στα δύσκολα να βγαίνει πάντα μπροστά. Στο πανθεον των αρχηγών όλων των τμηματων του συλλόγου αναμφισβήτητα. Το καλό είναι ότι είμαι σίγουρος και για την διαδοχή κατάσταση, μιας και τόσο η Άλκηστις όσο και η Αλεξάνδρα είναι ίδιας στόφας άνθρωποι για να συνεχίσουν το έργο της μεγάλης αρχηγού. Καλή συνέχεια σε ότι κάνεις Φιλιώ.

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Η Έγκενς οδεύει προς Σαμπαντέλ, διαβάζω, η οποία Σαμπαντέλ έχασε αρκετές παίκτριες, οι οποίες κατέληξαν στην Τεράσα

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Αποκτήσαμε και δεύτερη Αλκηστη, η οποία θα ξεκουράζει την Ασημάκη στη θέση της φουνταριστής

Ο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με την Άλκηστη Μπενέκου. Η Ελληνίδα αθλήτρια (ημ. γέννησης 31/1/1994), υπέγραψε το συμβόλαιό της και εντάσσεται στο ρόστερ της ομάδας πόλο Γυναικών.

Στις πρώτες της δηλώσεις ως αθλήτρια του Ολυμπιακού, η Άλκηστης Μπενέκου ανέφερε τα εξής: «Η μεταγραφή μου στον Ολυμπιακό, αποτελεί ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα. Είχα φύγει για Αμερική πριν από 4 χρόνια και από τότε είχα στο μυαλό μου ότι μια ημέρα θα ήθελα να γίνω μέλος αυτού του συλλόγου. Είναι μεγάλη τιμή που μου έγινε αυτή η πρόταση, ανυπομονώ να ενταχθώ στην ομάδα και να ξεκινήσουν οι επίσημες υποχρεώσεις».

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Δυο νέες μεταγραφές ανακοινώθηκαν χτες

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με την Έμα Ράϊτ. Η διεθνής με την Εθνική Καναδά, είναι γεννημένη στις 16/11/1996, αγωνίζεται στην περιφέρεια και εντάσσεται στην ομάδα πόλο Γυναικών του Ολυμπιακού. Η Έμα Ράϊτ θα ενσωματωθεί με την υπόλοιπη ομάδα το Νοέμβριο.

Στις πρώτες της δηλώσεις ως αθλήτρια του Ολυμπιακού, η Έμα Ράϊτ ανέφερε τα εξής: «Είμαι ενθουσιασμένη που θα παίξω φέτος για τον Ολυμπιακό. Είναι μια σπουδαία ομάδα που έχει πραγματοποιήσει πολλές επιτυχίες και ελπίζω ότι θα βοηθήσω και εγώ από την πλευρά μου για νέες σημαντικές στιγμές. Παράλληλα είμαι ενθουσιασμένη που θα έχω την ευκαιρία να προπονούμαι ξανά υπό τις οδηγίες του Χάρη Παυλίδη».
    Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με την Κίρα Κρίστμας. Η διεθνής με την Εθνική Καναδά, είναι γεννημένη στις 14/3/1997, αγωνίζεται στην περιφέρεια και εντάσσεται στην ομάδα πόλο Γυναικών του Ολυμπιακού. Η Κίρα Κρίστμας θα ενσωματωθεί με την υπόλοιπη ομάδα το Νοέμβριο.

Στις πρώτες της δηλώσεις ως αθλήτρια του Ολυμπιακού, η Κίρα Κρίστμας ανέφερε τα εξής: «Δεν θα μπορούσα να είμαι περισσότερο ενθουσιασμένη που θα αγωνίζομαι στον Ολυμπιακό. Γνωρίζω τις επιτυχίες που είχε ο σύλλογος στο παρελθόν και είμαι αισιόδοξη ότι θα ζήσω σπουδαίες εμπειρίες με τη νέα μου ομάδα. Είμαι χαρούμενη που θα με προπονεί ξανά ο Χάρης Παυλίδης, ο οποίος αποτελεί ένα μεγάλο κομμάτι της επιτυχίας μου στην Εθνική Καναδά. Είμαι ευγνώμων για την ευκαιρία που μου δίνει να παίξω για τον Ολυμπιακό».
    Κρίστμας όνομα και πράγμα

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Οι κρητες αδερφοί μας μπορούν σήμερα στις 15:30 στο Χανδακα ( ) να χειροκροτησουν τις γοργόνες μας στην πρεμιέρα του πρωταθληματος της Α1 Πόλο γυναικών. Καλή χρονιά κορίτσια

https://www.olympiacossfp.gr/el/cont...qg1JfJj7VWqSbw

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

22-2, με ημίχρονο 12-0.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Δεν αρχίσαμε καλά

Γιατί φάγαμε δύο γκολ ε;

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Η Μαρία Μυριοκεφαλιτάκη μας εξηγεί εδώ γιατί δε λυπηθήκαμε το Ρέθυμνο

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Με στόχο τη δεύτερη νίκη σε ισάριθμα ματς στο πρωτάθλημα η ομάδα πόλο Γυναικών του Ολυμπιακού υποδέχεται τον ΑΝΟ Γλυφάδας το Σάββατο (5/10) στις 15:00στο Παπαστράτειο στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του Α’ Ομίλου. Οι πρωταθλήτριες δίνουν το πρώτο εντός έδρας παιχνίδι τη φετινή σεζόν, το οποίο θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, και θέλουν τη νίκη για να αποσπαστούν στην κορυφή της βαθμολογίας, αφήνοντας πίσω τη Γλυφάδα με την οποία μοιράζονται την πρώτη θέση με 3 βαθμούς. Διαθέσιμες συγκριτικά με το παιχνίδι της πρεμιέρας κόντρα στο Ν.Ο. Ρεθύμνου στο Ηράκλειο θα είναι οι: Ελευθερία Πλευρίτου, Μαργαρίτα Πλευρίτου, Χριστίνα Τσουκαλά ενώ η Χρυσή Διαμαντοπούλου θα προφυλαχθεί.

Η Ελευθερία Πλευρίτου ενόψει της αναμέτρησης με τη Γλυφάδα δήλωσε στο olympiacossfp.gr τα εξής: «Το Σάββατο παίζουμε το δεύτερο παιχνίδι του πρωταθλήματος. Ξέρουμε ότι υπάρχει διαφορά δυναμικότητας στις δυο ομάδες αλλά εμείς θα μπούμε συγκεντρωμένες και σοβαρές από την αρχή όπως κάνουμε σε κάθε παιχνίδι».
    Καλή προπόνηση κόρες

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Loukretia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Μαρία Μυριοκεφαλιτάκη μας εξηγεί εδώ γιατί δε λυπηθήκαμε το Ρέθυμνο
    Πολύ κτήνος η κοπέλα , είναι το μέλλον της ομάδας .

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Ολυμπιακός - ΑΝΟ Γλυφάδας 20-8

Ολυμπιακός (Χάρης Παυλίδης): Σταματοπούλου, Πλευρίτου Ελ. 1, Μπενέκου 1, Ελευθεριάδου 4, Κανετίδου, Αβραμίδου 2, Ασημάκη 1, Πλευρίτου Μ. 3, Δούλη, Πλευρίτου Β. 1, Τσουκαλά 1, Μυριοκεφαλιτάκη 3, Δουρέκα, Φουντωτού 2, Σιούτη 1

Γλυφάδα: Αρχοντάκη, Νίνου Π., Κοσμά, Γιαμπασάκου, Μαμόγλου 2, Κόλλια 2, Αντωνιάδη 1, Γρηγοροπούλου, Κοκκινάκη, Μαστρόκαλου 1, Γαλιατσάτου, Κοντογιάννη 2, Καρυτσά, Θωμοπούλου, Χριστοδούλου

Παυλίδης: «Είχαμε κενά διαστήματα στην άμυνα»

Ο προπονητής του Ολυμπιακού, Χάρης Παυλίδης, δήλωσε στο olympiacossfp.gr, μετά το τέλος του αγώνα τα εξής: «Στην άμυνα είχαμε κάποια κενά διαστήματα και δεχτήκαμε γκολ που δεν επιτρέπεται. Από την άλλη βρήκαμε λύσεις στην επίθεση. Κάνουμε πολλές δοκιμές, η ομάδα είναι ακόμα βαριά, δεν είμαστε έτοιμοι και δεν χρειάζεται κιόλας, σε αυτό το χρονικό σημείο. Κάθε μέρα γινόμαστε καλύτεροι, βρίσκουμε ρυθμό σιγά σιγά και χρειαζόμαστε σίγουρα περισσότερα δυνατά παιχνίδια για να το πετύχουμε αυτό».

Μυριοκεφαλιτάκη: «Κάθε μέρα καλύτερες»

Η Μαρία Μυριοκεφαλιτάκη με τη σειρά της είπε: «Είμαστε ακόμα στην αρχή της χρονιάς, με αρκετές νέες παίκτριες και προσπαθούμε να δοκιμάσουμε πράγματα και να βρούμε ρυθμό το συντομότερο. Παίξαμε όλες οι παίκτριες αρκετά σήμερα, είδαμε πράγματα σε άμυνα και επίθεση και θα συνεχίσουμε τη σκληρή δουλειά, ώστε να γινόμαστε κάθε μέρα και καλύτερες».

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Τον Εθνικό, στο Παπαστράτειο, για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος, αντιμετωπίζει το Σάββατο (12/10, 17:00) η ομάδα πόλο Γυναικών του Ολυμπιακού.

Οι «ερυθρόλευκες» είναι έτοιμες και αποφασισμένες να πάρουν τη νίκη και να κάνουν το 3/3, παραμένοντας στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.

Τα κορίτσια του Χάρη Παυλίδη, που θα αγωνιστούν ως τυπικά φιλουξενούμενες, θα στρέψουν στη συνέχεια την προσοχή τους στην κοινή προετοιμασία με την Ούιπεστ, στην Ουγγαρία.

Η αποστολή του Θρύλου θα αναχωρήσει την προσεχή Τρίτη για τη Βουδαπέστη για τις κοινές προπονήσεις με την ουγγρική ομάδα και θα επιστρέψει το Σάββατο (19/10). Να σημειωθεί, ότι το επόμενο παιχνίδι για το πρωτάθλημα είναι προγραμματισμένο στις 26/10 στις 16:00, με αντίπαλο τη Βουλιαγμένη, στο Παπαστράτειο, για την 4η αγωνιστική

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές