+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 97 από 98 ΠρώτηΠρώτη ... 47 87 93 94 95 96 97 98 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.921 έως 1.940 από 1942

Θέμα: [Basket] Μεταγραφές μθ': Μπρινγκ γιορ Σλότερ του δε ντότερ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από velvethummer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να αλλάξω λίγο το αρνητικό κλίμα των ημερών θα επικαλεστώ το μεγαλύτερο χόμπι των απανταχού φιλαθλων
    Αυτός ο Μακένζι Μουρ του Λαυρίου νομίζω ότι είναι παίχτης που πρέπει να τον έχουμε υπόψη μας για το καλοκαίρι. Εγώ θα τον έβλεπα εύκολα σαν αντι-Τομπσον αν αποχωρήσει το καλοκαίρι. Διμετρος που παίζει και στις 3 περιφερειακές θέσεις και εξαιρετικά ελπιδοφόρος...
    Eξαιρετική πρώτη ύλη. Πόιντ φόργουορντ, βλέπει καλά γήπεδο, πολύ αθλητικός και καλός αμυντικός, ασταθής στο τρίποντο μόνο, είναι όμως μια εξαιρετική φθηνή λύση, δεν έχει φτάσει ακόμα το ταβάνι του.

LET'S ROCK!

Προεπιλογή

Ο Μουρ ειναι παιχτης Ευρωλιγκας.Κανει τα παντα στο παρκε.Σκορ,αμυνα,ασιστς φετος προσπαθει να βελτιωσει και το τριποντο του.
    Ο Βαγγελας χθες μετα το παιχνιδι ειπε οτι τον παρακολουθουν οι Χοκς.

Προεπιλογή

ενας απο τους πιο ΕΞΥΠΝΟΥΣ και διορατικους ατζεντηδες του Ευρωπαικου μπασκετ εδω και τοσα χρονια.. ο Ρασκοβιτς .. ειπε για το μελλον

Πιστεύω πως οι επόμενοι μεγάλοι προπονητές στην Ευρώπη είναι ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους και ο Αντρέα Τρινκιέρι.

ΜΑΖΙ σου δικενεμου. συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ.
    ξερωγωνταααξειτρελοοο

Ο...προπονητής! Το avatar του χρήστη Haris_T7
    Περιοχή
    Αθήνα,Νέα Φιλαδέλφεια

Προεπιλογή

Για τον Λιθουανο συμφωνω κι εγω.
    Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. .....Μεγάλη μου αγάπη!

Προεπιλογή

Μεγάλη προσωπικότητα του ευρωπαικου μπασκετ ο Ρασκοβιτς
    αλλά καλύτερα είναι να ακούμε τη γνώμη των δυο κορυφαίων ευρωπαιών παικτών που τυχαίνει να παίζουν και στην ομάδα μας

Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Προεπιλογή

Aς κρατησουμε το μπασκετ μακρια απο μανατζεροδουλειες ....
    Κράτος ασυστόλων και πεσμένων κώλων ....

Προεπιλογή

Αμεσα αλλαγη Ρομπερτς.Ξερω οτι ειναι δυσκολο λογω του μεγαλου συμβολαιου του αλλα δεν γινεται αλλιως.Οταν γυρισει ο Τιλι,για μενα κρατας Ουιλτζερ στην Ελλαδα και 7ο Τομσον για Ευρωλιγκα.

Προεπιλογή

Πάντως είναι ελεύθερος και διαθέσιμος ο Λάνγκφορντ.
    Δεν έκανε σπουδαία πράγματα στην Κίνα και τον σούταραν παίρνοντας το Ράις στη θέση του.

Στα 34, ίσως ψήνεται να κλείσει την καριέρα του με μια Ευρωλίγκα, δίπλα στο Σπανούλη, που τον έχει σε εκτίμηση, φαντάζομαι λόγω όλων αυτών, δε θα είναι και πολύ αλμυρός, αξίζει τον κόπο...

LET'S ROCK!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Jordan23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως είναι ελεύθερος και διαθέσιμος ο Λάνγκφορντ.
    Δεν έκανε σπουδαία πράγματα στην Κίνα και τον σούταραν παίρνοντας το Ράις στη θέση του.

Στα 34, ίσως ψήνεται να κλείσει την καριέρα του με μια Ευρωλίγκα, δίπλα στο Σπανούλη, που τον έχει σε εκτίμηση, φαντάζομαι λόγω όλων αυτών, δε θα είναι και πολύ αλμυρός, αξίζει τον κόπο...
    ουτε ο λανγκφορντ πιστευω δεν θα λυσει πολλα απο τα προβληματα μας επιθετικα.καλος σκορερ δεν ξερω στα 34 του και με περασμα απο κινα σε τι κατασταση ειναι και ποσο εκρηκτικος αλλα στην πασα δεν το εχει και πολυ. νταριους ανταμς για μενα ειναι παιχταρας που κανει τα παντα ανωτερος του τζειμς που ειχε περσι ο λαγος.

Προεπιλογή

Ο Ανταμς της Μπασκονια θα ταν ιδανικη επιλογη τωρα ο Ανταμς της Κινας(εδω και 1.5χρονο)δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι.
    Ο Μελαγιες εγραψε για Λανγκφορντ οτι θα τον επαιρνε αντι του Ρομπερτς.
    Ο τυπος θα μας τρελανει.Μια ετσι μια αλλιως.
    Τον ρωταγαν το καλοκαιρι στα live chats για Λανγκφορντ και κοροιδευε ελεγε δεν παιζει αμυνα θελει μια μπαλα μονος του κλπ.
    Κωλοτουμπα ολκης παλι.

Όλοι ΣΕΦ!!! Το avatar του χρήστη Nikaia
    Περιοχή
    Νικαια-Νεαπολη

Προεπιλογή

Εγω ειμαι σταθερος...Μπομπυ Μπραουν και τα μυαλα στα καγκελα...

ερχεται πανευκολα και θα παρει και λιγα μια χαρα!!!

ή μηπως να παρουμε πισω τον Γκριν?
    Κόουτς Γιαννάκης προς οπαδούς Ολυμπιακού:Θέλω να τους πω ότι πρέπει να είναι σίγουροι ότι όταν το πάθος δεν έχει τη λογική, που απορρέει μέσα από την αγάπη για την ομάδα μας, οι αντίπαλοι προσπαθούν να το χρησιμοποιήσουν εναντίον μας.

Προεπιλογή

Γκριν παιχτάρα.Ασε μην ξυνεις πληγες.Ποσο μου λειπει μαζι με τον ετερο αγαπημενο Χακετ.
    Θα λεγα και Λοτζο αλλα απ την στιγμη που πηγε στον βαζελο ανηκει στην black list πλεον.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από qyntelwoods Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Ανταμς της Μπασκονια θα ταν ιδανικη επιλογη τωρα ο Ανταμς της Κινας(εδω και 1.5χρονο)δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι.
    Τον ρωταγαν το καλοκαιρι στα live chats για Λανγκφορντ και κοροιδευε ελεγε δεν παιζει αμυνα θελει μια μπαλα μονος του κλπ.
    Κωλοτουμπα ολκης παλι.
    κατι 40αρες βαζει στην κινα. ειναι μολις 28 οποτε το σωμα του μετα απο 1 χρονο στους χαλαρους ρυθμους της κινας μπορει να επανελθει πολυ πιο ευκολα απο ενος παιχτη που ειναι στην δυση της καριερας του. για τον ανταμς της μπασκονια μιλαω αυτον εχω σαν εικονα που εκανε παπαδες, εβαζε μεγαλα σουτ ανεξαρτητου αντιπαλου και εδρας και στην σειρα με τον σουπερφουντς τους απεκλεισε μονος του.

Προεπιλογή

@@αρχιδατος παιχτης ο ανταμς της μπασκονια και κυριως πυραυλοκινητος κατι που λειπει απ ολα τα γκαρντ μας.
    θυμαμαι τι ειχε κανει στον βαζελο.βεβαια εμας,οι παιχτες που βλεπουν τον ποα και σεληνιαζονται δεν μας κανουν if you know what i mean

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από qyntelwoods Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωλοτουμπα ολκης παλι.
    Επομένως, ειναι απόλυτα ταιριαστός με το κοινό της ομάδας. Ειναι η βασική άσκηση του 90% των φιλάθλων του Ολυμπιακού μας.

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sfigga_12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ουτε ο λανγκφορντ πιστευω δεν θα λυσει πολλα απο τα προβληματα μας επιθετικα.καλος σκορερ δεν ξερω στα 34 του και με περασμα απο κινα σε τι κατασταση ειναι και ποσο εκρηκτικος αλλα στην πασα δεν το εχει και πολυ. νταριους ανταμς για μενα ειναι παιχταρας που κανει τα παντα ανωτερος του τζειμς που ειχε περσι ο λαγος.
    O Άνταμς, εκτός του ότι δεν είναι ελεύθερος, έχει κασέ που δεν αγγίζουμε.
    Ο Λάνγκφορντ με τις όποιες αδυναμίες του θα ήταν ευκαιρία, ακριβώς γιατί λόγω των συγκυριών και της ηλικίας του, συν ότι τα τσέπωσε κι από τους Κινέζους, μπορεί να σκέφτεται ότι εκτός από χρήματα θα ήταν ωραία να έκλεινε την καριέρα του με μια Ευρωλίγκα, θεωρητικά πάντα τουλάχιστον...

LET'S ROCK!

Το avatar του χρήστη Dostoevski7
    Περιοχή
    Пятигорск

Προεπιλογή

Ξερουμε σε τι φαση ειναι η ομαδα του Τζακσον, αν εχει ελπιδες να περασει πλει-οφ?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Dostoevski7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερουμε σε τι φαση ειναι η ομαδα του Τζακσον, αν εχει ελπιδες να περασει πλει-οφ?
    Eίναι 6η στη βαθμολογία αυτή τη στιγμή, εξαιρετικά τα πηγαίνει ο Τζάκσον εκεί...

LET'S ROCK!

paNOTHINGaikos Το avatar του χρήστη Red1925

Προεπιλογή

Το καλοκαιρι αλλαξαμε ΟΛΟΥΣ τους ξενους πλην Μιλουτινοβ, με διαφορες δικαιολογιες.

Τωρα ζητατε παλι αλλαγες ξενων, δυο παικτων συγκεκριμενα και το καλοκαιρι πιθανοτατα θα βγαλετε ακαταλληλους και τους εναπομειναντες.

Και παμε παλι απο την αρχη.

Εγω εχω να πω πως: Οι εμμονες πληρωνονται. Ο στρουθοκαμηλισμος πληρωνεται. Η αρνηση να δουμε την πραγματικοτητα και η προσκολληση στο παρελθον πληρωνεται.

ΧΩΡΟΣ ΤΙΜΗΣ

ΒΑΖΕLO
    BUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red1925 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλοκαιρι αλλαξαμε ΟΛΟΥΣ τους ξενους πλην Μιλουτινοβ, με διαφορες δικαιολογιες.

Τωρα ζητατε παλι αλλαγες ξενων, δυο παικτων συγκεκριμενα και το καλοκαιρι πιθανοτατα θα βγαλετε ακαταλληλους και τους εναπομειναντες.

Και παμε παλι απο την αρχη.

Εγω εχω να πω πως: Οι εμμονες πληρωνονται. Ο στρουθοκαμηλισμος πληρωνεται. Η αρνηση να δουμε την πραγματικοτητα και η προσκολληση στο παρελθον πληρωνεται.
    σωστος το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι....πονεσαν τα ματακια μας!!!
    υπαρχει το υλικο να παιξουμε καλυτερα....

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 97 από 98 ΠρώτηΠρώτη ... 47 87 93 94 95 96 97 98 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές