+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 7 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 140 από 221

Θέμα: [Volley] Έμψυχο δυναμικό - μεταγραφικές κινήσεις β΄

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Τι παιζει με τους ξενους...?

Στο fos κατι γραφουν για κοινοτικο του Σμιτ...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Μόνο το "Φως" έγραψε για ενδεχόμενο να παίξει ο Σμιτ με κοινοτικό. Το ίδιο το Φως όμως, σε σημερινό (πρωινό) άρθρο του γράφει ότι υπάρχουν σκέψεις να γίνουν κινήσεις για έκδοση κοινοτικού διαβατηρίου από το Σμιτ, εκμεταλλευόμενοι τη γερμανική καταγωγή του. Προφανώς, εφόσον δεν διαθέτει κοινοτικό, ακόμα και αν αρχίσουν άμεσα κινήσεις, στην καλύτερη περίπτωση θα μπορέσει να παίξει με κοινοτικό την επόμενη αγωνιστική περίοδο. Όλα τα άλλα μέσα θεωρούν δεδομένο ότι ο Μπέμε είτε θα αγωνιστεί μόνο στην Ευρώπη, είτε θα μείνει ελεύθερος.

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Kαι σήμερα το πρωί γράφει το ΦΩΣ για κοινοτικό διαβατήριο στον Σμιτ και ότι ο Μπέμε το πιθανότερο είναι να αγωνιστεί μόνο στην Ευρώπη
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη giannis7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Ανακατεύουμε την ομάδα χωρίς λόγο και πιθανόν να έχει τα αντίθετα αποτελέσματα στην Ελλάδα. Μακάρι να βγω λάθος.

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Ανακοινώθηκε από τους πορτογάλους η μεταγραφή του Αλεξίεφ σε μας

https://www.fosonline.gr/volleyball/...ston-olympiako
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Γερογκρινιάρης Το avatar του χρήστη gero_gavros

Προεπιλογή

Οριστικό, κατά πως φαίνεται. Καλωσόρισε λοιπόν (αυτό δα έλειπε) και μακάρι να πέσουμε έξω όλοι όσοι οι γκρινιάρηδες.
    None of us are truly as objective as we may like to think we are.

Προεπιλογή

«Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-Τ.Α.Α. ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον Έλληνα διεθνή κεντρικό Νίκο Σμαραγδή (18/2/1982, 2.02μ.) ο οποίος υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο.

Στις δηλώσεις του στο olympiacossfp.gr ο Νίκος Σμαραγδής ανέφερε τα εξής : "Είμαι πολύ χαρούμενος που επιστρέφω στον Ολυμπιακό, μια ομάδα που έχω να θυμάμαι μόνο επιτυχίες! Οι στόχοι της ομάδας είναι γνωστοί και έρχομαι να βοηθήσω και εγώ για την επίτευξη αυτών ώστε να πανηγυρίσουμε τίτλους μαζί με τον κόσμο μας"».

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Ξέρει μερικά καντάρια βόλεϊ παραπάνω απο τον Ανδρεάδη. Ερχεται όμως ανενεργός κι αυτο ειναι πρόβλημα.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Είμαι περίεργη να δω σε τι κατάσταση είναι γιατί έχει να παίξει καιρό. Αν είναι καλά, θα βοηθήσει γιατί είναι ποιοτικός παίκτης

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Ακόμα μία μεταγραφή ανακοίνωσε σήμερα ο Ολυμπιακός. Μετά τους Τόντορ Αλεξίεφ και Νίκο Σμαραγδή, οι "ερυρθόλευκοι" ήρθαν σε συμφωνία με τον Γιώργο Παπαλεξίου .

Στις πρώτες του δηλώσεις στο olympiacossfp.gr ο Γιώργος Παπαλεξίου ανέφερε τα εξής: "Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι στον Ολυμπιακό, τον μεγαλύτερο σύλλογο της χώρας. Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους ανθρώπους του συλλόγου και το προπονητικό επιτελείο που έδειξαν εμπιστοσύνη στο πρόσωπο μου. Ο Ολυμπιακός ως γνωστόν πρωταγωνιστεί στην Ελλάδα και οι στόχοι μας για τη φετινή σεζόν είναι κατάκτηση όλων των εγχώριων τίτλων. Όσον αφορά την Ευρώπη η ομάδα θα διεκδικήσει και φέτος τη διάκριση και γιατί να μην κατακτήσουμε και αυτόν τον τίτλο; Ανυπομονώ να αγωνιστώ με την φανέλα του Ολυμπιακού μπροστά στους χιλιάδες φιλάθλους που δίνουν το στίγμα τους σε κάθε αγώνα με την δυνατή ατμόσφαιρα που δημιουργούν".

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Mε Κουμεντάκη, Φράγκο παίχτηκε κάτι; Θυμάμαι οταν ειχε κυκλοφορήσει το σενάριο για ολο αυτό το ντόμινο που τελικα έγινε πράξη, υπήρχε και το σκέλος οτι ενας απο τους 2 περίσσευε και θα έπρεπε να φύγει. Γράφτηκε τίποτα επ'αυτου, γνωρίζει κανείς;

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Καλώς όρισε και ο μικρός, υγεία, δουλειά και όλα θα γίνουν όπως πρέπει

Κουμεντάκης και Φράγκος μένουν, ο Τσέλιος πάει δανεικός

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Μετά την άρνηση του Ολυμπιακού να δώσει τον Ανδρέα Φράγκο σε ελληνική ομάδα ο διεθνής ακραίος οδεύει προς της Γιουνάιτεντ.

Η πρόταση στον Πειραιά ήρθε από τη Φραγκφούρτη Γιουνάιτεντ. Πρόκειται για την ομάδα που απέκλεισε τον ΠΑΟΚ με δύο νίκες 3-0, 3-1 στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ και είναι στον ίδιο όμιλο με Ζενιτ Καζάν, Κνακ Ροζελάρ, Χαλκμπανκ Άγκυρας

Tην πρώτη αγωνιστική έχασε στη Ρωσία από το φαβορί Ζενιτ και κέρδισε στην Φραγκφούρτη την τουρκική Χαλκμπανκ.

Προπονητής της είναι ο Ιταλός Στέλιο ντε Ρόκο, έχει διαγώνιο τον γνωστό μας Μρντακ και ακραίο τον διεθνή Γερμανό Σβαρτς.

Το ποσόν που προσφέρει η γερμανική ομάδα στον Ολυμπιακό ήταν κοντά στο συμβόλαιο που υπέγραψε στον πρωταθλητή και κατά πολύ περισσότερο από τα χρήματα που έδιναν Παναθηναϊκός, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ . Έτσι ο Ολυμπιακός θα χρειασθεί απλά να συμπληρώσει ένα μικρό ποσόν και με αυτόν τον τρόπο οριστικοποιείται το ρόστερ ως το τέλος της χρονιάς, με τον Γερμανό Μάρκους Μπέμπε να παίζει μόνο στην Ευρώπη

https://www.fosonline.gr/volleyball/...ndreas-fragkos
    Και τι θα γίνει με την υποδοχή μας οεο;

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Δεν νομίζω ότι ήταν το δυνατό σημείο του Φράγκου η υποδοχή, οπότε δεν χάνουμε και ιδιαίτερα σε αυτό το κομμάτι από την αποχώρησή του. Με ξενίζει βέβαια το γεγονός ότι είναι η τρίτη φορά που πηγαινοέρχεται ο Φράγκος και οι αλλαγές στην μέση της χρονιάς σημαίνει ότι κάτι δεν πήγε καλά στον αρχικό σχεδιασμό. Πιθανόν βέβαια να προέκυψε όλο σαν καραμπόλα: αλλαγές στην σύνθεση του παοκ ---> ανάγκη για ενίσχυση ---> έγινε ξαφνικά διαθέσιμος ο Αλεξίεφ, οπότε έτσι ίσως δικαιολογείται αυτό το ράβε ξήλωνε στην μέση της αγωνιστικής περιόδου.

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Δεν βλέπω να μένει εδώ ο Σμιντ

https://www.fosonline.gr/volleyball/...-ton-paok-pics

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Επιφοβο φαίνεται πράγματι αυτό, να δούμε αν παίξει ρόλο το γεγονός οτι πήγε για μια μέρα μόνο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

@@

Πάει ο Γκαβίναρος.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Coca-cola Το avatar του χρήστη Domi7
    Περιοχή
    Αθηνααααα

Προεπιλογή

Θα σε γλενταγα κατσικοποδαρε αλλά με στεναχώρησε η είδηση...
    Ολυμπιακος στα ευκολα,ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ στα δυσκολα

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Aσε ρε γίδι που θα με γλένταγες, θρασίμι.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Στο ίδιο έργο θεατές όπως πέρσυ με τον Ντριζγκα. Είναι αδύνατο στην Ελλάδα να δώσεις τόσα λεφτά και γι΄αυτό χάνουμε τους παίκτες

Ευχαριστούμε για όλα Γκαβίναρε, και κρίμα που δε σε χαρήκαμε περισσότερο

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές