+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6 12 13 14 15 16
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 301 έως 317 από 317

Θέμα: [Volley] Έμψυχο δυναμικό - μεταγραφικές κινήσεις β΄

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Ολυμπιακός: Το αντίο στον Κώστα Στιβαχτή

Ο Ολυμπιακός ευχαρίστησε τον έμπειρο πασαδόρο, Κώστα Στιβαχτή για την προσφορά του στον Σύλλογο.

Δεν θα συνεχίσει στον Ολυμπιακό ο Κώστας Στιβαχτής. Οι Πειραιώτες ευχαρίστησαν τον έμπειρο πασαδόρο για την προσφορά του.

«Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ευχαριστεί θερμά τον Κώστα Στιβαχτή για την πολυετή προσφορά του στην ομάδα βόλεϊ Ανδρών και του εύχεται καλή επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του. Ο Κώστας Στιβαχτής υπηρέτησε τον σύλλογο μας με μεγάλη επιτυχία και πάνω από όλα, με αξιοπρέπεια, τιμώντας την ερυθρόλευκη φανέλα για επτά χρόνια, τα δύο τελευταία με το περιβραχιόνιο του αρχηγού. Στα χρόνια παρουσίας του στον Ολυμπιακό, ο Έλληνας πασαδόρος πανηγύρισε σπουδαίες επιτυχίες, αφού κατέκτησε εννιά τίτλους και συγκεκριμένα, τρία πρωταθλήματα (2018, 2019, 2021), δύο Κύπελλα (2016, 2017) και τέσσερα League Cup (2016, 2017, 2018, 2019)

Κώστα, σε ευχαριστούμε!».

Σε δηλώσεις του στο olympiacossfp.gr, ο Κώστας Στιβαχτής ανέφερε: «Μετά από επτά χρόνια, που ζήσαμε μαζί έντονα συναισθήματα λύπης και χαράς, δυσκολίες και νίκες, αλλά και πολλούς τίτλους, ήρθε η στιγμή που δεν θα συνεχίσουμε πλέον μαζί. Ένα ευχαριστώ στον Ολυμπιακό και στον κόσμο του, γιατί ενώ δεν είμαι και ο πιο επικοινωνιακός άνθρωπος, ήξεραν πώς στο πρόσωπο μου θα έβλεπαν έναν αθλητή που θα έδινε τα πάντα για να τιμήσει την φανέλα με τον δαφνοστεφανομένο στο στήθος και πάντα ήταν δίπλα μου. Θα ήθελα να τελειώσω την καριέρα μου ως αθλητής με την κατάκτηση πρωταθλήματος, φορώντας τη φανέλα του Ολυμπιακού, αλλά στη ζωή και στον αθλητισμό δεν μας έρχονται όλα όπως τα περιμένουμε. Καλή τύχη στην ομάδα! ΕΜΠΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ».
    Και εμείς ευχαριστούμε Κώστα για την πολυετή προσφορά σου στον Ολυμπιακό μας. Καλή συνέχεια στην καριέρα σου
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Άλεν Παγένκ. Ο διεθνής Σλοβένος κεντρικός υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο και παραμένει στο ρόστερ της ομάδας βόλεϊ Ανδρών του συλλόγου.

Η δήλωση του Άλεν Παγένκ στο olympiacossfp.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενος που συνεχίζω στον Ολυμπιακό, ένα πολύ μεγάλο σύλλογο με σπουδαία ιστορία. Δεν είχαμε καλή σεζόν πέρυσι, αλλά είμαι αισιόδοξος ότι τη νέα αγωνιστική χρονιά θα είμαστε καλύτεροι και θα δώσουμε στους φιλάθλους μας όσα αξίζουν. Η παρουσία του κόσμου μας, μας βοηθάει να κερδίζουμε. H νοοτροπία μου είναι να κερδίζω, αυτό θέλω. Θα κάνουμε τα πάντα για να πετύχουμε τη νέα σεζόν».
    ..........................
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Το ρόστερ μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο

https://www.fosonline.gr/volleyball/...papaggelopoylo

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Loukretia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ρόστερ μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο

https://www.fosonline.gr/volleyball/...papaggelopoylo
    Εκκρεμεί και η απόφαση για τον 5ο ξένο.

Αν ψηφιστεί τελικά θα πάμε για έναν ακόμη παίκτη που πιστεύω θα κάνει και την διαφορά

Προεπιλογή

Όπως φαίνεται στο challenge cup θα παίξουν πολύ μέτριες ομάδες.Είναι φέτος ευκαιρία για διάκριση είτε για μας είτε για τον βάζελο.Πρέπει να γίνει μια δυνατή μετεγγραφή.Λένε ο Φοίνικας παίρνει τον παιχταρά τον Φρομ! Εμείς δεν μπορούσαμε να τον χτυπήσουμε;

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Γκαρά. Ο διεθνής λίμπερο (ημ. γέννησης 12/11/1985) υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο και εντάσσεται στο ρόστερ της ομάδας βόλεϊ Ανδρών του συλλόγου.

Η δήλωση του Δημήτρη Γκαρά στο olympiacossfp.gr:

«Καταρχάς, εύχομαι υγειά σε όλο τον κόσμο και να ξεπεράσουμε αυτό το μεγάλο εμπόδιο που μας ταλαιπωρεί, εδώ και κοντά δυόμιση χρόνια, τον κορονοϊό. Ευχαριστώ τη διοίκηση του Ολυμπιακού, τον πρόεδρο κ. Μιχάλη Κουντούρη και τον προπονητή, για την εμπιστοσύνη που έδειξαν στο πρόσωπο μου για την θέση του λίμπερο την φετινή χρονιά. Ο Ολυμπιακός είναι ένα σωματείο, που πάντα στοχεύει στην κορυφή, τόσο στις εγχώριες, όσο και στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις και για μένα, πάντα αυτό είναι μια πρόκληση, να φτάνουμε στο τέλος στην κορυφή, το οποίο καλούμαστε να πραγματοποιήσουμε μαζί με την δυναμική του κόσμου, που είναι τεράστια βοήθεια για το έργο μας. Σας θέλουμε και σας περιμένουμε στο πλευρό μας σε κάθε αγώνα. Να έχουμε υγεία πάνω από όλα και στο τέλος της σεζόν να πανηγυρίσουμε όλοι μαζί την επίτευξη των στόχων μας».

Προηγούμενες ομάδες:

2021-22 Παναθηναϊκός

2020-21 Φοίνικας Σύρου

2019-20 ΟΦΗ

2018-19 ΑΕΚ

2017-18 Παμβοχαϊκός

2014-17 ΠΑΟΚ

2013-14 Άρης

2012-13 Φοίνικας Σύρου

2010-12 ΓΣ Λαμίας

2009-10 ΕΑ Πατρών

2007-09 ΓΣ Λαμίας

2006-07 Σκύδρα

2004-06 ΑΟ Ορεστιάδας
    Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον Δημοσθένη Λινάρδο. Ο Έλληνας κεντρικός (ημ. γέννησης 14/2/1997) υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο και εντάσσεται στο ρόστερ της ομάδας βόλεϊ Ανδρών του συλλόγου.

Η δήλωση του Δημοσθένη Λινάρδου στο olympiacossfp.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενος που θα είμαι μέλος της μεγάλης οικογένειας του Ολυμπιακού. Ελπίζω να έχουμε υγεία και να επιτύχουμε τους στόχους που έχουν τεθεί σε Ελλάδα και Ευρώπη. Είμαι αισιόδοξος για τη πορεία που θα έχουμε και ανυπομονώ να ξεκινήσουμε. Αρωγός στην όλη προσπάθεια ο κόσμος μας, που τον περιμένουμε δίπλα μας σε κάθε βήμα».

Προηγούμενες ομάδες:

2021-22 ΑΟΠ Κηφισιά

2019-21 Φοίνικας Σύρου

2018-19 Πήγασος Πολίχνης

2017-18 ΕΑ Πατρών

2016-17 Απόλλων Πάτρας

2009-16 Θησέας
    στην ομάδα και εύχομαι να βοηθήσουν
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Loukretia : 12-07-22 στις 14:16

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Ανάλυση του φετινού μας ρόστερ

https://www.fosonline.gr/volleyball/...risko-intalgko

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Ήρθε και ο Στέρν

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον Τόνσεκ Στερν. Ο διεθνής Σλοβένος διαγώνιος (ημ. γέννησης 14/11/1995, ύψος 2,00μ.) υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο και εντάσσεται στο ρόστερ της ομάδας βόλεϊ Ανδρών του συλλόγου.

Ο Τόνσεκ Στερν αγωνίστηκε την περασμένη σεζόν στην Πιατσέντζα, στην Ιταλία. Το 2020-21, έπαιξε επίσης στο κορυφαίο ιταλικό πρωτάθλημα, με την Πάντοβα, ενώ το 2019-20, φόρεσε τη φανέλα της Χάλκμπανκ στην Τουρκία. Ο Τόνσεκ Στερν έχει αγωνιστεί και σε Βίσλα Μπίντγκοζ (Πολωνία), Αλ Αραμπί (Κατάρ), Λατίνα, Βερόνα (Ιταλία) και Καλσίτ Καμνίκ (Σλοβενία), με την οποία έχει κατακτήσει το σλοβενικό Κύπελλο, το 2015-16.

Με την Εθνική ομάδα της Σλοβενίας, ο Τόνσεκ Στερν έχει κατακτήσει δύο ασημένια μετάλλια στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα (2019, 2021), αλλά και ένα χρυσό στο FIVB Challenger Cup, το 2019. Το 2015, αναδείχθηκε πρώτος σκόρερ στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Κ21, ενώ μία χρονιά νωρίτερα, κορυφαίος διαγώνιος στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Κ20.

Η δήλωση του Τόνσεκ Στερν στο olympiacossfp.gr:

«Μετά από συζήτηση με τον Αλμπέρτο Τζουλιάνι και τον συμπαίκτη μου, Άλεν Παγένκ, η απόφαση να έρθω στον Ολυμπιακό ήταν εύκολη, για μένα και την οικογένεια μου. Ο Ολυμπιακός είναι το μεγαλύτερο κλαμπ στην Ελλάδα. Είμαι πολύ χαρούμενος, που συνεχίζω την καριέρα μου σε ένα νέο πρωτάθλημα και ανυπομονώ να γνωρίσω τους νέους συμπαίκτες μου και να παλέψουμε να κατακτήσουμε όλους τους στόχους μας, μπροστά από τον φανταστικό μας κόσμο».

Προηγούμενες ομάδες:

2021-22 Πιατσέντζα (Ιταλία)

2020-21 Πάντοβα (Ιταλία)

2019-20 Χάλκμπανκ (Τουρκία)

2019-20 Βίσλα Μπίντγκοζ (Πολωνία)

2018-19 Αλ Αραμπί (Κατάρ)

2018-19 Λατίνα (Ιταλία)

2016-18 Βερόνα (Ιταλία)

2013-16 Καλσίτ Καμνίκ (Σλοβενία)

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Για να μη λέτε ότι δεν γίνονται μεταγραφές

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον Σαλβαντόρ Ιντάλγκο Ολίβα. Ο Κουβανός (με γερμανική υπηκοότητα) ακραίος (ημ. γέννησης 27/12/1985, ύψος 1,98μ.) υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο και εντάσσεται στο ρόστερ της ομάδας βόλεϊ Ανδρών του συλλόγου.

Ο Σαλβαντόρ Ιντάλγκο, γεννημένος στο Λένιγκραντ της Ρωσίας, αγωνίστηκε από το 2018 έως το 2022 στην Φενερμπαχτσέ, με την οποία κατέκτησε το πρωτάθλημα και το Κύπελλο Τουρκίας το 2018-19, καθώς και το Super Cup (2020-21). Την περσινή σεζόν, ο Σαλβαντόρ Ιντάλγκο αναδείχθηκε κορυφαίος σέρβερ στο πρωτάθλημα της Τουρκίας, καθώς και MVP το 2018-19, μετρώντας συνολικά 15 ατομικά βραβεία στην καριέρα του. Επίσης, στο παλμαρέ του ο Ιντάλγκο έχει, μεταξύ άλλων, ένα Champions League Ασίας και πρωταθλήματα Ρωσίας, Κατάρ, Κίνας και Λίβανου.

Η δήλωση του Σαλβαντόρ Ιντάλγκο στο olympiacossfp.gr:

«Χαιρετώ την οικογένεια του Ολυμπιακού. Είναι χαρά για μένα, να εκπροσωπώ έναν τόσο ιστορικό σύλλογο, όπως ο Ολυμπιακός, τη νέα σεζόν. Ξέρω ότι ο σύλλογος έχει κάνει μεγάλη προσπάθεια, για να χτίσει μια καλή ομάδα που μόνο θα κερδίζει, με καταπληκτικό προπονητικό επιτελείο. Θα παλέψω για τον σύλλογο μας, τους συμπαίκτες μου και τους στόχους μας, θα παλέψουμε σαν πολεμιστές στο γήπεδο, για κάθε βαθμό και πάνω από όλα, θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε, για να φέρουμε επιτυχίες στην ομάδα, προσπαθώντας να κερδίσουμε τίτλους, που στο τέλος της ημέρας είναι το πιο σημαντικό μέρος της δουλειάς μας. Ανυπομονώ να ζήσω στην Ελλάδα για πρώτη φορά. Μπροστά μου έχω μία πρόκληση. Πάμε Θρύλε».

Προηγούμενες ομάδες:

2018-22 Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

2016-18 Γιαστρζέσμπσκι (Πολωνία)

2015-16 Τιανγίν (Κίνα)

2014-15 Αλ Ραγιάν (Κατάρ)

2013-14 Γιούγκρα Σαμότλορ (Ρωσία)

2012-13 Beijing BAIC Motor (Κίνα)

2011-12 Γαλατασαράι (Τουρκία)

2010-11 SCC Βερολίνου (Γερμανία)

2009-10 Αλ Αραμπί (Κατάρ)

2009 Bouchierie (Λίβανος)

2007-09 A10 Netzhoppers KW (Γερμανία)

Τίτλοι:

Πρωτάθλημα Τουρκίας: 2018-19

Κύπελλο Τουρκίας: 2018-19

Super Cup Τουρκίας: 2020-21

Πρωτάθλημα Κατάρ: 2014-15

Gulf Club Champions: 2014-15, 2015-16

Κύπελλο Κατάρ: 2015-16

Πρωτάθλημα Κίνας: 2012-13

Πρωτάθλημα Ρωσίας: 2013-14

Πρωτάθλημα Λίβανου: 2008-09

Champions League Ασίας: 2012

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Εδώ έχει βιντεάκια για να πάρετε μια γεύση από τον Ιντάλγκο. Γερός να είναι και να βοηθήσει

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Μια τεράστια μεταγραφή για τη θέση του πασαδόρου ύστερα από αρκετά χρόνια

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον Ντράγκαν Τράβιτσα. Ο διεθνής Ιταλός πασαδόρος (ημ. γέννησης 28/8/1986, ύψος 2,00μ.) υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο και εντάσσεται στο ρόστερ της ομάδας βόλεϊ Ανδρών του συλλόγου.

Την περασμένη διετία (2020-22), ο Ντράγκαν Τράβιτσα αγωνίστηκε στο κορυφαίο ιταλικό πρωτάθλημα, με την Περούτζια, με την οποία κατέκτησε ένα Κύπελλο (2021-22) και ένα Super Cup (2020-21). Στην Ιταλία, έχει φορέσει τις φανέλες των Πάντοβα, Μοντένα, Λούμπε, Μόντσα, Σπάρκλινγκ Μιλάνο, Κρέμα, Φαλκονάρα και Τρεβίζο, ενώ έχει αγωνιστεί και στην Τουρκία (Χάλκμπανκ), την Ρωσία (Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ) και το Ιράν (Σαρντάρι Ούρμια). Στο παλμαρέ του, έχει μεταξύ άλλων ένα Champions League, ένα Challenge Cup, ένα Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων, καθώς και πρωταθλήματα σε Ιταλία και Τουρκία.

Ο Ντράγκαν Τράβιτσα αγωνίζεται από το 2007 στην Εθνική ομάδα Ανδρών της Ιταλίας, με την οποία μετράει ένα χάλκινο μετάλλιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2012, δύο ασημένια στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα (2011, 2013) και δύο χάλκινα στο World League (2013, 2014).

Το 2011, με την Εθνική Ιταλίας, ο Ντράγκαν Τράβιτσα αναδείχθηκε κορυφαίος πασαδόρος στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα.

Η δήλωση του Ντράγκαν Τράβιτσα στο olympiacossfp.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενος που γίνομαι μέλος του Ολυμπιακού. Είμαι ενθουσιασμένος που ανήκω σε ένα κλαμπ με τόσα αθλήματα, που βρίσκονται στο υψηλότερο επίπεδο. Αυτό είναι μοναδικό, μου δίνει κίνητρο. Είναι πρόκληση για μένα, να παίξω σε ένα πρωτάθλημα που δεν έχω παίξει ποτέ. Ο πατέρας μου (σ.σ. Λιούμπο Τράβιτσα) ήταν προπονητής εδώ, για δύο χρόνια στο παρελθόν και μου έχει μιλήσει για το πρωτάθλημα. Η Ελλάδα είναι μία απίστευτη χώρα, όπως και η Αθήνα μία εξαιρετική πόλη. Έχω κάνει διακοπές στην Ελλάδα και θυμάμαι πολλά όμορφα πράγματα, για αυτό είμαι χαρούμενος που θα ζήσω εδώ. Θα το απολαύσω. Είναι πρόκληση για μένα, γιατί ο Ολυμπιακός είναι ένας σύλλογος που θέλει να πρωταγωνιστεί πάντα, να πετυχαίνει τους στόχος του, να είναι στην κορυφή κάθε χρόνο. Θα παλέψουμε για να κατακτήσουμε όλες τις διοργανώσεις, αυτό είναι το καλύτερο για έναν αθλητή, να παίζει πάντα για τη νίκη. Δεν θα είναι εύκολο, το πρωτάθλημα έχει καλές ομάδες, αλλά έτσι είναι το άθλημα. Πρέπει να δουλέψουμε πολύ στην αρχή, είμαστε νέα ομάδα. Είμαι περήφανος που θα γνωρίσω τους οπαδούς μας, γνωρίζω την ατμόσφαιρα που δημιουργούν στο γήπεδο! Είμαι ένας παίκτης, που δίνω τα πάντα στο γήπεδο και είναι απίστευτο, να παίζεις σε τέτοια ατμόσφαιρα».

Προηγούμενες ομάδες:

2020-22 Περούτζια (Ιταλία)

2017-20 Πάντοβα (Ιταλία)

2016-17 Μοντένα (Ιταλία)

2016-17 Σαρντάρι Ούρμια (Ιράν)

2015-16 Χάλκμπανκ (Τουρκία)

2013-15 Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ (Ρωσία)

2011-13 Λούμπε (Ιταλία)

2009-11 Μόντσα (Ιταλία)

2008-09 Μοντένα (Ιταλία)

2006-08 Σπάρκλινγκ Μιλάνο (Ιταλία)

2005-06 Κρέμα (Ιταλία)

2003-05 Μοντένα (Ιταλία)

2002-03 Φαλκονάρα (Ιταλία)

2000-02 Τρεβίζο (Ιταλία)

Τίτλοι:

Champions League: 2013-14

Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων: 2014-15

Challenge Cup: 2003-04

Πρωταθλήματα Ιταλίας: 2006-07, 2011-12

Κύπελλα Ιταλίας: 2006-07, 2021-22

Super Cup Ιταλίας: 2012-13, 2016-17, 2020-21

Πρωτάθλημα Τουρκίας: 2015-16

Super Cup Τουρκίας: 2015-16

Κύπελλο Ρωσίας: 2013-14

Super Cup Ρωσίας: 2013-14, 2014-15

Διακρίσεις με την Εθνική Ιταλίας

Ολυμπιακοί Αγώνες: Χάλκινο μετάλλιο (2012)

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα: Ασημένιο μετάλλιο (2011, 2013)

World League: Χάλκινο μετάλλιο (2013, 2014)

Grand Champions Cup: Χάλκινο μετάλλιο (2013)

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Se7en Το avatar του χρήστη Red Patras
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Που βρισκόμαστε σε σχέση με τον ανταγωνισμό, δηλαδή ζέλα και μπουγάτσες; Μπορούμε για πρωτάθλημα φέτος ή είναι πολύ δυνατή η ζέλα για εμάς;
    It is well enough that people of the nation do not understand our banking and monetary system, for if they did, I believe there would be a revolution before tomorrow morning.

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

O μΠΑΟγΚ έχει αποδυναμωθεί φέτος και η αποπομπή Καλμαζίδη δεν ξέρω τι θα τους φέρει. Και οι ίδιες οι μπουγάτσες θεωρούν εαυτούς outsiders για ό,τιδήποτε καλό του χρόνου.

Ο βαΖΕλας είναι ένα αίνιγμα με την φυγή του Ράπτη και του Ανδρεόπουλου, αλλά κυρίως με τη φυγή του Πρωτοψάλτη, ο οποίος ουσιαστικά τους έδωσε το πρωτάθλημα. Βέβαια πήραν πολύ καλό ακραίο, ενώ ο Ζήσης που ξαναμεταπήδησε σε αυτούς δίνει δύναμη στη θέση λίμπερο.

Το πρωτάθλημα αρχίζει τέλη Οκτώβρη και και θα αργήσουμε να δούμε την εικόνα των ομάδων ολοκληρωμένη

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Se7en Το avatar του χρήστη Red Patras
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Θενκς Κατερίνα.
    It is well enough that people of the nation do not understand our banking and monetary system, for if they did, I believe there would be a revolution before tomorrow morning.

ατάιγο αρκούδι Το avatar του χρήστη theNottingham
    Περιοχή
    Kάπου στο δάσος

Προεπιλογή

For what it's worth και οι 3 ομαδες αγωνιζονται στο CEV Challenge Cup (η 3η διοργανωση)
    Ο ΠΑΟΚ και ο ΠΑΟ ξεκινανε απο τους "64" ενω ο Ολυμπιακος απο τους 32
    ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Those who would give up essential liberty, to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety.
    - Benjamin Franklin

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Μετά τον Ινταλγκο ήρθε και ο Τραβιτσα και σιγά σιγά μαζεύεται η ομάδα

https://www.olympiacossfp.gr/el/cont...BA%CF%8C%C2%BB

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Η ομάδα φέτος είναι δυνατή. Μόνο η μετάβαση σε Τράβιτσα πασαδόρο αρκεί. Όμως, και οι απέναντι είναι ισχυροί ( στα τρία αθλήματα που έχουν αποφασίσει να είναι ανταγωνιστικοί). Είμαι αισιόδοξος.

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές