+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 148 από 148 ΠρώτηΠρώτη ... 48 98 138 144 145 146 147 148
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 2.941 έως 2.953 από 2953

Θέμα: Μεταγραφές ξζ΄: Περάστε την 1η του μηνός

Προεπιλογή

Καλος παιχτης (και γρηγορος) ο Μιτσελ και καλος και ανασταλτικα απ οσο θυμαμαι. Οχι οτι εχει ιδιαιτερη σημασια καθως θα γραφτουν δεκαδες ονοματα ακομα αλλα μενει ελευθερος αν δεν κανω λαθος.

Το avatar του χρήστη kokouts
    Περιοχή
    Κόρινθος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kingofeurope Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλος παιχτης (και γρηγορος) ο Μιτσελ και καλος και ανασταλτικα απ οσο θυμαμαι. Οχι οτι εχει ιδιαιτερη σημασια καθως θα γραφτουν δεκαδες ονοματα ακομα αλλα μενει ελευθερος αν δεν κανω λαθος.
    Νομίζω το 19 μένει, Εκτός αν υπάρχει κάποιος ορος ν μείνει ελεύθερος σε περίπτωση υποβιβασμού της ομάδας του

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kokouts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω το 19 μένει, Εκτός αν υπάρχει κάποιος ορος ν μείνει ελεύθερος σε περίπτωση υποβιβασμού της ομάδας του

Αν εχει δικιο το transfermarkt μενει ελευθερος αυτο το καλοκαιρι (πρεπει να εχει και ισπανικο διαβατηριο).

Περιοχή
    Κόρινθος

Προεπιλογή

Αν εχει δικιο το transfermarkt μενει ελευθερος αυτο το καλοκαιρι (πρεπει να εχει και ισπανικο διαβατηριο).
    Δίκιο έχεις τον μπέρδεψα με τον Αμαραλ Γιατί τους κοίταζα και τους 2 το πρωί στο transfermarkt

ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις

Προεπιλογή

Υστ. Ο Μολεντο που προσεξα στα δυο παιχνιδια της ομαδας του ξεκινησε στο ενα ως βασικος και στο τελευταιο εμεινε εκτος αποστολης.
    Συμφωνα με την sportime ειναι σε διαπραγματευσεις η ομαδα με την Ιντερνασιοναλ.

Περιοχή
    Κόρινθος

Προεπιλογή

Συμφωνα με την sportime ειναι σε διαπραγματευσεις η ομαδα με την Ιντερνασιοναλ.
    Ενδιαφέρον, η Σπορταιμ είχε πρώτη το θέμα μαρτινς κιολας

ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Ο Σερέτης πάντως έλεγε πως για να φύγει από την Βραζιλία ο Μολέντο, θα αξιώσει συμβόλαιο 700-800χιλ.

Προεπιλογή

Υπαρχουν και καποιες διαρροες οτι γινονται σκεψεις για κινηση και για τον Λουντ (ληγει το συμβολαιο του) και τον Κουρμπελη (αναλογα με τι θα γινει με την ζελα).

Περιοχή
    Κόρινθος

Προεπιλογή

Υπαρχουν και καποιες διαρροες οτι γινονται σκεψεις για κινηση και για τον Λουντ (ληγει το συμβολαιο του) και τον Κουρμπελη (αναλογα με τι θα γινει με την ζελα).
    o Loud ειναι μια εξερετικη λυση για αναπληρωματικος που θα μπορει σε αρκετα παιχνιδια να δοηθησει και ξεκινοντας στην αρχικη 11αδα. Για Κουρμπελη τα εχω πει απο την μερα που τον πηρε ο Βαζελος, ειναι γαυρος και καλος παιχτης, τον παιρνεις και τον κανεις ηγετη.
    Μακαρι να παρουμε Μολεδο, αλλα δεν μου κολλαει κατι, αυτος ειχε λυσαξει να παει Βραζιλια τον τελευταιο χρονο, τωρα γιατι να θελει να ερθει παλι Ελλάδα.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις

Προεπιλογή

Σε λιγο θα διαβασουμε και για Κουτρουμπη... Τεσπα ο Λουντ ειναι λιγος. Βρισκουμε ανετα καλυτερο.

Προεπιλογή

Ναι κουρμπέλη, όχι λουντ. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο αυτός
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kokouts Εμφάνιση μηνυμάτων
    o Loud ειναι μια εξερετικη λυση για αναπληρωματικος που θα μπορει σε αρκετα παιχνιδια να δοηθησει και ξεκινοντας στην αρχικη 11αδα. Για Κουρμπελη τα εχω πει απο την μερα που τον πηρε ο Βαζελος, ειναι γαυρος και καλος παιχτης, τον παιρνεις και τον κανεις ηγετη.
    Μακαρι να παρουμε Μολεδο, αλλα δεν μου κολλαει κατι, αυτος ειχε λυσαξει να παει Βραζιλια τον τελευταιο χρονο, τωρα γιατι να θελει να ερθει παλι Ελλάδα.
    Για Κουρμπελη (που και αυτος τελικα δεν πηγε στον Παοκ τον Γεναρη) εξαρταται και το τι ακριβως θα γινει με την ζελα. Για Λουντ αν καναμε κινηση προφανως μιλαμε για συμπληρωματικη λυση. Για Μολεντο (που και παλι δεν γνωριζουμε τι ακριβως συνεβη τον Γεναρη) υποθετω ενα τελευταιο πολυ καλο συμβολαιο σε μια ομαδα που θα του δωσει την δυνατοτητα να παιξει σε υψηλο επιπεδο (στο τελευταιο παντως ματς της ομαδας του εμεινε εκτος αποστολης, δεν νομιζω να εχει δεδομενη θεση ενδεκαδατου).

Γενικα υπαρχει ως φαινεται η σκεψη να ελαχιστοποιηθουν αρκετα ρισκα κανοντας κινηση για οτι καλυτερο υπαρχει ειτε αφορα γηγενη ειτε ξενο απ την εγχωρια αγορα.

Coca-cola Το avatar του χρήστη Domi7
    Περιοχή
    Ηγουμενιτσα

Προεπιλογή

Όλη την βαζελα θα κουβαλησουμε στον ναο;

Να αρχίσω να ψάχνω λαχανι κασκόλ;
    Ολυμπιακος στα ευκολα,ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ στα δυσκολα

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 148 από 148 ΠρώτηΠρώτη ... 48 98 138 144 145 146 147 148

Δικαιώματα - Επιλογές