+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 87 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.721 έως 1.740 από 1891

Θέμα: Μεταγραφές ξζ΄: Περάστε την 1η του μηνός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedArmy7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Κάμπελ είναι η 3η επιλογή, υπό ειδικές συνθήκες μπορεί να γίνει και η 1η.
    Πρώτη επιλογή μας είναι ο ακριβός αλλά παίκτης που πραγματικά αξίζει μέχρι τελευταίο λεπτό του Euro τα χρήματα του ο Τέγιο.
    Δεύτερη επιλογή είναι ο Μπαμπά.

Με τον Τέγιο το θέμα είναι ότι δεν έχει καιρό που έχει υπογράψει στην Μπέτις και θα αξιώσουν μεγάλο ποσό. Ωστόσο, αν πωληθεί ο Σιόβας και πάρουμε από εκεί καλά λεφτά, πάρουμε και χρήματα από το ποσοστό μεταπώλησης του Λυκογιάννη, συν κάποια χρήματα που υπολογίζουμε, μπορεί να γίνει. Δεν αποκλείω να γίνει και διαφορετικά η μεταγραφή, αλλά είναι ο πρώτος στόχος.

Ο Μπαμπά, μένει ελεύθερος το καλοκαίρι, η Σέντ Ετιέν για να τον δώσει τώρα θα ζητήσει κάτι, αλλά αν μιλάμε για ένα ποσό 150χιλ π.χ. θα έρθει άμεσα, αν ζητήσει καμιά 500άρα, θα τον κλείσουμε για το καλοκαίρι.

Ο Κάμπελ είναι το μεγάλο ερωτηματικό, χαίρει εκτίμησης πολλών στου Ρέντη (Σάκη δεν θέλω σχόλιο ), αν η Μπέτις θελήσει να σπάσει τον δανεισμό του, δεδομένου ότι επιστρέφει τέλος Φλεβάρη και θέλουν τα χρήματα του ενοικίου και του συμβολαίου του, να τα επενδύσουν σε παίκτη που θα τους βοηθήσει άμεσα, τότε ίσως έχουμε ένα deal. Αλλά το θέμα είναι η Άρσεναλ, αν είναι διατεθειμένη να ανανεώσει τον παίκτη ή να τον αφήσει ελεύθερο. Από τον Κάμπελ ο Βενκέρ δεν έχει βγει χαμένος, με τους δανεισμούς του έχει προσφέρει. Εικάζω ότι δεν θα μπει στην διαδικασία να τον ανανεώσει, οπότε εδώ έρχεται ο ρόλος του Ολυμπιακού.
    Ο παίκτης σίγουρα θέλει να έχει παιχνίδια ενόψει του παγκοσμίου κυπέλλου, σίγουρα θα φορτσάρει για να μπει γρήγορα σε ρυθμούς αγώνων, σίγουρα δεν θα είναι αδιάφορος. Δεν τον συμφέρει να μην προσπαθήσει, να μην μοχθήσει για μια θέση στην αποστολή της Εθνικής του ομάδας και το αραλίκι δεν είναι σύμμαχος του. Από εκεί και πέρα, ο Ολυμπιακός δεν πρόκειται να μπει σε καμιά διαδικασία να πάρει τον Κάμπελ, με δανεισμό μέχρι το καλοκαίρι και μετά ως ελεύθερο, αν δεν έχει προσυμφωνήσει με τον παίκτη ότι θα παρεμείνει και μετά το καλοκαίρι στο ρόστερ του. Να του δώσουμε χρόνο συμμετοχής για να παίζει αλλού μετά...δεν πρόκειται να γίνει, θα είναι λάθος. Αν παρ' όλα αυτά, το αντιμετωπίσουμε ως επιχειρηματική κίνηση, δηλαδή...έρχεται σε εμάς με προσυμφωνημένο συμβόλαιο, κάνει καλό παγκόσμιο κύπελλο και μετά έρχεται πρόταση για αγορά από άλλη ομάδα, δεν θα το απέκλεια και πάλι το θεωρώ λάθος γιατί η ομάδα χρειάζεται να βάλει βάσεις στο παιχνίδι της και τέτοιες μετακινήσεις δεν βοηθούν, αλλά προσωπικά, δεν μπορώ να το αποκλείσω.
    Mε 4εκ τον αγόρασε το καλοκαίρι η Μπέτις τον Τέγιο, δε μιλάμε για μεγάλο ποσό, ειδικά όταν προσφάτως είπαμε ότι δώσαμε 2 εκ για παγκίτες ή εξεδράτους παίκτες απ'το ελληνικό πρωτάθλημα...

LET'S ROCK!

Προεπιλογή

31 eειναι νομιζω, αλλα αυτο με Σκαφιδα, Αγγελοπουλο, Καπινο, Μιλιτς, Τζιενλαρ, Φιγκειρας, Καρσελα, Εμενικε, που δεν παιζει να μεινουν, ας μη γελιομοστε, κουτσα στραβα θα τους ξεφορτωθουμε ολους.

Βλεπω 2 μεταγραφες, συν ισως τερματοφυλακα. Τωρα αν ερθουν προτασεις για Καριμ, Φορτουνη,Σεμπα, Παρντο κτλ, αλλαζει το πραγμα.

Πονταρω σε Σιβου και Μπογιαν

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Jordan23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mε 4εκ τον αγόρασε το καλοκαίρι η Μπέτις τον Τέγιο, δε μιλάμε για μεγάλο ποσό, ειδικά όταν προσφάτως είπαμε ότι δώσαμε 2 εκ για παγκίτες ή εξεδράτους παίκτες απ'το ελληνικό πρωτάθλημα...
    Έτσι λέει το transfermarkt, αυτό που δεν λέει είναι πόσο θα τον πουλήσει η Μπέτις, γιατί έχει συμβόλαιο μέχρι το 2022 και πάει να τελειώσει την σεζόν με double-double σε γκολ και ασσίστ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedArmy7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι λέει το transfermarkt, αυτό που δεν λέει είναι πόσο θα τον πουλήσει η Μπέτις, γιατί έχει συμβόλαιο μέχρι το 2022 και πάει να τελειώσει την σεζόν με double-double σε γκολ και ασσίστ.
    Κάτσε, τότε γιατί τον συζητάμε;
    Νόμιζα ότι για να τον αναφέρετε, ότι έχει κάποιο λόγο που θέλει να τον σπρώξει...

LET'S ROCK!

Προεπιλογή

ας μη γελιομαστε, απιθανο να ερθει ο Τεγιο ή ο Σοριανο(που παιρνει τρελα λεφτα στη Κινα).

Μπαμπα το καλοκαιρι δωρεαν δεν ειναι ασχημη επιλογη φυσικα, αν και πολυ πιθανο να δωσουμε κατι και να ερθει τωρα, αφου λογικα θελουμε να τα εχουμε καλα στη Γαλλικη αγορα.

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από xanadu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλεπω 2 μεταγραφες, συν ισως τερματοφυλακα.

Πονταρω σε Σιβου και Μπογιαν

Είπες πολλά , μη λες άλλα ...

Το avatar του χρήστη kokouts
    Περιοχή
    Colombia

Προεπιλογή

o Siβου παιζει και στο 6???ο Τεγιο για τα δεδομενα μας ειναι υπερπαιχτης αλλα μην γελιομαστε. Με την σεζον που κανει του χρονου τον βλεπω σε καμια βαλενθια

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Τεγιο,μου μοιαζει αδιανοητο να ερθει Ελλαδα....

Ο μπογιαν ποιος ειναι?

Ο μπαμπα καπου διαβασα οτι για να ρθει το καλοκαιρι ελευθερος θελουνε τα μανατζερια του μπονους μεταγραφης...αρκετα υψηλο....
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από illuminatti Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Εξαιρετική επιλογή" ο... Κάμπελ με την ανύπαρκτη καριέρα που τον σουτάρει η... Μπέτις μεσούσης της σεζόν.

Ο Κάμπελ, που μας το έπαιζε φίρμα και παιχταράς, κάνοντας δυο καλά ματς σε εμάς όλο το χρόνο πρίν 4 χρόνια.

Ο Κάμπελ, που μόνο που δεν έφτυσε πίσω του όταν έφυγε από τον Ολυμπιακό.

Μακάρι να μην είναι τόσο άμπαλοι (πολύ φοβάμαι πως είναι βέβαια) και να δουν όλες τις παραμέτρους αυτής της πολύ κακής μεταγραφής.

Sent from my Robin using Tapatalk
    Ρε Σακαρα μου .. αντε πες οκ οτι εγω ειμαι ΤΡΕΛΑ αμπαλλος και δεν βλεπω τα αυτονοητα σ ενα 25χρονο παικτη που βλεπεις εσυ.. οτι δηλαδη ειναι τοσο αμπαλλος.

Τα 2 καλα ματς ομως που λες απο που προκυπτουν.. ;;;
    ο παικτης ξερωγω τελειωσε με 11γκολ και 11ασσιστς σε λιγοτερο απο μια ολοκληρη σεζον διοτι το τελευταιο 2-3μηνο κατεβασε ταχυτητα αισθητα οπως και ΟΛΗ η ομαδα και οι αλλοι παικτες συνολικα.
    Συγκεκριμενα ο παικτης ειχε παγκοσμιο Κυπελλο, τελειωνε ο δανεισμος του, στοχοι δεν υπηρχαν, η ομαδα ηταν αθλια και προφανως στα 21 του ηθελε να επιστρεψει στην Αρσεναλ και να παιξει σε ανωτερο επιπεδο!

Το ανυπαρκτη καριερα που λες δεν ισχυει πουθενα παντως.
    Και στην Μπετις πριν απο εμας επαιξε δυνατα, και σ εμας ειχε δυνατη χρονια, και στην Αρσενα ειχε συμπαθητικη παρουσια και στην Σπροτνιγκ επισης. Και Μουντιαλαρα ειχει κανει!!
    Μια χαρα σεζονς εχει κανει μεχρι τα 25 του απλα δεν μπορεσε ποτε να καθιερωθει στο υψηλοτερο επιπεδο.

Προσπαθησε και απετυχε!!οκ

Αυτο ουτε τον μειωνει ουτε τον κανει αμπαλλο βεβαιαα!!
    Ισα ισα που μας δινει την ευκαιρια να εκμεταλλευτουμε εναν πιο ωριμο και συνειδητοποιημενο Καμπελ στα 25 του ..σε πολυ καλη τιμη, που για το χαμηλο επιπεδο μας των Σεμπα Παρντο στα πλαγια .. παραμενει 4-5 κλασεις ανωτερος απο αυτους!!
    ξερωγωνταααξειτρελοοο

Προεπιλογή

στην Ανορθωση παιζει αρκετα στο 6, στην εθνικη του κυριως δεξι μπακ, εχει παιξει και στοπερ.

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kokouts Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο Τεγιο για τα δεδομενα μας ειναι υπερπαιχτης αλλα μην γελιομαστε. Με την σεζον που κανει του χρονου τον βλεπω σε καμια βαλενθια
    Την έχουμε από κάτω την Βαλένθια , μπορούμε να τον φέρουμε τον παιχταρά ...

Το avatar του χρήστη Alsterwasser
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από spysta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε Σακαρα μου .. αντε πες οκ οτι εγω ειμαι ΤΡΕΛΑ αμπαλλος και δεν βλεπω τα αυτονοητα σ ενα 25χρονο παικτη που βλεπεις εσυ.. οτι δηλαδη ειναι τοσο αμπαλλος.

ο παικτης ξερωγω τελειωσε με 11γκολ και 11ασσιστς σε λιγοτερο απο μια ολοκληρη σεζον διοτι το τελευταιο 2-3μηνο κατεβασε ταχυτητα αισθητα οπως και ΟΛΗ η ομαδα και οι αλλοι παικτες συνολικα.
    Συγκεκριμενα ο παικτης ειχε παγκοσμιο Κυπελλο, τελειωνε ο δανεισμος του, στοχοι δεν υπηρχαν, η ομαδα ηταν αθλια και προφανως στα 21 του ηθελε να επιστρεψει στην Αρσεναλ και να παιξει σε ανωτερο επιπεδο!

Και στην Μπετις πριν απο εμας επαιξε δυνατα, και σ εμας ειχε δυνατη χρονια, και στην Αρσενα ειχε συμπαθητικη παρουσια και στην Σπροτνιγκ επισης. Και Μουντιαλαρα ειχει κανει!!
    Μια χαρα σεζονς εχει κανει μεχρι τα 25 του απλα δεν μπορεσε ποτε να καθιερωθει στο υψηλοτερο επιπεδο.

Ισα ισα που μας δινει την ευκαιρια να εκμεταλλευτουμε εναν πιο ωριμο και συνειδητοποιημενο Καμπελ στα 25 του ..σε πολυ καλη τιμη, που για το χαμηλο επιπεδο μας των Σεμπα Παρντο στα πλαγια .. παραμενει 4-5 κλασεις ανωτερος απο αυτους!!
    Αμπαλος δεν είναι. Όλα είναι θέμα μυαλού κ θέλησης.....θέλει?Θα αραξει ή πάλι σε 1 χρόνο γεια σας?

Στάλθηκε από το Le X829 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    The best things in life are beyond money; their price is agony and sweat and devotion… and the price demanded for the most precious of all things in life is life itself — ultimate cost for perfect value.

Το avatar του χρήστη illuminatti
    Περιοχή
    Linz, Oberoesterreich

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από spysta Εμφάνιση μηνυμάτων

Σπύρο μου γούστα είναι αυτά και δε νομίζω να αξίζει να μπαίνουμε σε διαδικασία αντιπαράθεσης για τον Κάμπελ. Τα ίδια btw έγραφα κι όταν τον είχαμε, ερχόμενος κόντρα στο πλειοψηφικό υπέρ του ρεύμα.

Τα δύο καλά ματς που έγραψα προφανώς και είναι σχήμα λόγου αφενός, αφετέρου όμως για μένα δεν είναι μακριά από την πραγματικότητα μιας και αγωνιστικά είναι κάτι εντελώς διαφορετικό απ' ότι θέλω εγώ για τον εξτρέμ του Ολυμπιακού (μπαίνω και πιο βαθιά στο αγωνιστικό αν θέλεις ,αλά δεν βρίσκω νόημα να το κάνω).

Επιπλέον, ήταν εμφανώς "βαρύς" και έπαιζε με το στυλ "χάρη σας κάνω" "άντε να τελειώνει η χρονιά να φεύγω" κάτι μου μισώ στους παίκτες. Και το έκανε από την αρχή της χρονιάς.

Παρόμοιο στυλ κουβαλούσαν απ' όσο θυμάμαι οι Ζάχοβιτς και Μαζουακού και από προπονητές ο Βαλβέρδε. Και είναι ντροπή του, όταν την ομάδα έχουν υπηρετήσει ΘΡΥΛΟΙ απ' όλα τα μήκη και πλάτη της γης.
    Cutter: Now you're looking for the secret... but you won't find it, because of course you're not really looking. You don't really want to know. You want to be fooled...

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Jordan23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτσε, τότε γιατί τον συζητάμε;
    Νόμιζα ότι για να τον αναφέρετε, ότι έχει κάποιο λόγο που θέλει να τον σπρώξει...
    Γιατί είναι μέσα στα θέλω του προπονητή, όπως ο Χάσι ήθελε τον Οφόε, τον Καρσελά, τον Ζιλέ και ο Γκαρσία θέλει τον Τέγιο.
    Απλά η Μπέτις δεν θα τον δώσει με όσα τον απέκτησε.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από xanadu Εμφάνιση μηνυμάτων
    ας μη γελιομαστε, απιθανο να ερθει ο Τεγιο ή ο Σοριανο(που παιρνει τρελα λεφτα στη Κινα).
    Μπαμπα το καλοκαιρι δωρεαν δεν ειναι ασχημη επιλογη φυσικα, αν και πολυ πιθανο να δωσουμε κατι και να ερθει τωρα, αφου λογικα θελουμε να τα εχουμε καλα στη Γαλλικη αγορα.
    Απίθανο δεν είναι, χρειάζεται μια οικονομική υπέρβαση, αν πάνε όλα καλά με τις πωλήσεις, μπορεί να μην χρειαστεί.
    Δωρεάν δεν θα είναι ακριβώς, σε αυτές τις περιπτώσεις παίζουν και τα πριμ υπογραφής.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Alsterwasser Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμπαλος δεν είναι. Όλα είναι θέμα μυαλού κ θέλησης.....θέλει?Θα αραξει ή πάλι σε 1 χρόνο γεια σας?
    Στάλθηκε από το Le X829 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ακριβώς, μα δεν πρόκειται να ενδιαφερθεί και η ομάδα αν ο παίκτης θέλει να μείνει μέχρι το καλοκαίρι.

Προεπιλογή

«Για να τελειώνουμε με τα σενάρια. Καρίμ και Φορτούνης δεν πωλούνται. Ούτε υπάρχουν τα σενάρια που γράφονται»!

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τεγιο,μου μοιαζει αδιανοητο να ερθει Ελλαδα....

Ο μπογιαν ποιος ειναι?

Ο μπαμπα καπου διαβασα οτι για να ρθει το καλοκαιρι ελευθερος θελουνε τα μανατζερια του μπονους μεταγραφης...αρκετα υψηλο....
    Για την ακριβεια σε τετοιου ειδους αθλητες (Μπαμπα) σε αυτη την ηλικια και με αυτη την μεταπωλητικη αξια το μπονους μεταγραφης μπορει να κοστισει περιπου οσο θα κοστιζε μια αγορα. Το θεμα ειναι αν μπορεις να τον φερεις τωρα στην χωρα μας εφοσον δεν ανανεωσει με την ομαδα του και εφοσον βεβαια τον πουλησουν ωστε να κερδισουν καποια χρηματα.

Οσον αφορα τον Μπογιαν ειναι ο Μπογιαν Κρκιτς.

Η σελιδα που ανεφερε για Μπεν Αρφα εξακολουθει και συνεχιζει τις αναφορες στο ονομα του.

Προεπιλογή

Ο Καμπελ αν ειναι στα επιπεδα που ηταν οταν επαιζε σε εμας επι Μιτσελ, ειναι παιχταρας και μας ανεβαζει επιπεδο (μιλαμε για ομαδα που αυτη τη στιγμη εχει ακραιους τον Παρντο και τον Σεμπα).

Ο Μπεν Αρφα ακομα ερχεται απο εποχης Κοκκαλη... Νεος Ζε Ρομπερτο.

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kingofeurope Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την ακριβεια σε τετοιου ειδους αθλητες (Μπαμπα) σε αυτη την ηλικια και με αυτη την μεταπωλητικη αξια το μπονους μεταγραφης μπορει να κοστισει περιπου οσο θα κοστιζε μια αγορα. Το θεμα ειναι αν μπορεις να τον φερεις τωρα στην χωρα μας εφοσον δεν ανανεωσει με την ομαδα του και εφοσον βεβαια τον πουλησουν ωστε να κερδισουν καποια χρηματα.

Οσον αφορα τον Μπογιαν ειναι ο Μπογιαν Κρκιτς.

Η σελιδα που ανεφερε για Μπεν Αρφα εξακολουθει και συνεχιζει τις αναφορες στο ονομα του.
    ο μπαμπα με ψηνει πιο πολυ απ τους "εφικτους"....
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από illuminatti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σπύρο μου γούστα είναι αυτά και δε νομίζω να αξίζει να μπαίνουμε σε διαδικασία αντιπαράθεσης για τον Κάμπελ. Τα ίδια btw έγραφα κι όταν τον είχαμε, ερχόμενος κόντρα στο πλειοψηφικό υπέρ του ρεύμα.

Τα δύο καλά ματς που έγραψα προφανώς και είναι σχήμα λόγου αφενός, αφετέρου όμως για μένα δεν είναι μακριά από την πραγματικότητα μιας και αγωνιστικά είναι κάτι εντελώς διαφορετικό απ' ότι θέλω εγώ για τον εξτρέμ του Ολυμπιακού (μπαίνω και πιο βαθιά στο αγωνιστικό αν θέλεις ,αλά δεν βρίσκω νόημα να το κάνω).

Επιπλέον, ήταν εμφανώς "βαρύς" και έπαιζε με το στυλ "χάρη σας κάνω" "άντε να τελειώνει η χρονιά να φεύγω" κάτι μου μισώ στους παίκτες. Και το έκανε από την αρχή της χρονιάς.

Παρόμοιο στυλ κουβαλούσαν απ' όσο θυμάμαι οι Ζάχοβιτς και Μαζουακού και από προπονητές ο Βαλβέρδε. Και είναι ντροπή του, όταν την ομάδα έχουν υπηρετήσει ΘΡΥΛΟΙ απ' όλα τα μήκη και πλάτη της γης.
    σιγα μην μπουμε σε διαδικασια αντιπαραθεσης για τον Καμπελ ή τον καθε Καμπελ ρε μαν μου
    χαλαρα και απλα κουβεντα να γινεται. σεβαστη ΚΑΘΕ αποψη και γνωμη εξαλλου

btw λαου λαου και θα σε πεισω εν καιρω οτι δεν κανει ο Σφαιροπουλος για τιτλους και μπασκεταρα αλλα μοναχα για καλες πορειες !!stay tuned
    ξερωγωνταααξειτρελοοο

Το avatar του χρήστη kokouts
    Περιοχή
    Colombia

Προεπιλογή

ας παρουμε ενα 6αρι γρηγορο και να καλυπτει χώρους, γιατι ο Ρομαο θα κλαταρει αν δεν εχει ηδη κλαταρει...και ενα εξτρεμ ακομα, γιατι εχουμε μεινει με Μιραλας και Μαριν με Βρουσαι (ο Σεμπα και ο Παρντο ειναι κωνοι δεν τους μετραω)

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 87 από 95 ΠρώτηΠρώτη ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές