+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 25 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 15 21 22 23 24 25
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 481 έως 499 από 499

Θέμα: Τεχνική Ηγεσία ΧΙ: The Dentist: Βουλώνοντας τις κουφάλες

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Προσωπικα δεν εχω θεμα,θα το προτιμουσα κιολας,να μην σβηστουν τα συγκεκριμενα ποστ και ας κρινουν οι υπολοιποι χρηστες το τι κανει ο καθενας εδω μεσα....

Κατα τ'αλλα λαθος οι δηλωσεις του κοουτς,οι σημερινες....,δεν χρειαζοτανε να διορθωσει τιποτα,τα ειχε πει μια χαρα....
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

ελα ρε μαγκες πανω που ειχαμε ηρεμησει με το θεμα σφαιρο...no news good news που λενε και στο χωριο μου!

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα δεν εχω θεμα,θα το προτιμουσα κιολας,να μην σβηστουν τα συγκεκριμενα ποστ και ας κρινουν οι υπολοιποι χρηστες το τι κανει ο καθενας εδω μεσα....

Κατα τ'αλλα λαθος οι δηλωσεις του κοουτς,οι σημερινες....,δεν χρειαζοτανε να διορθωσει τιποτα,τα ειχε πει μια χαρα....
    Ε εχω εγώ ρε φιλε. Με τις κλωτσοπατινάδες τις εναναλαμβανομενες για τα ιδια και τα ιδια. Μεγάλα παιδιά είστε.

Οι δηλώσεις έγιναν. Οι αντεγκλήσεις δεν χρειάζονται. Ο καθένας ας βγάλει οτι συμπέρασμα θέλει απο αυτές. Προσωπικά ειπα οτι τον δικαιολογώ. Η πίεση ηταν τεράστια, το ξέρουμε ολοι το τι προκαλεί στην ομάδα μας η ηττα απο τη συγκεκριμένη ομάδα (τριμπ0υρδελο).

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε εχω εγώ ρε φιλε. Με τις κλωτσοπατινάδες τις εναναλαμβανομενες για τα ιδια και τα ιδια. Μεγάλα παιδιά είστε.

Οι δηλώσεις έγιναν.
    Οι αντεγκλήσεις δεν χρειάζονται. Ο καθένας ας βγάλει οτι συμπέρασμα θέλει απο αυτές. Προσωπικά ειπα οτι τον δικαιολογώ. Η πίεση ηταν τεράστια, το ξέρουμε ολοι το τι προκαλεί στην ομάδα μας η ηττα απο τη συγκεκριμένη ομάδα (τριμπ0υρδελο).
    Οι δηλωσεις εγιναν.....ΟΥΑΟΥ.....τι φαση δηλαδη?

Θα μπορουσαν και να μην εχουν γινει και να τις δημιουργησουμε....?oh wait...

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι δηλωσεις εγιναν.....ΟΥΑΟΥ.....τι φαση δηλαδη?

Θα μπορουσαν και να μην εχουν γινει και να τις δημιουργησουμε....?oh wait...
    Ρε συ μην τρώγεσαι. Εννοώ οτι τις έκανε και τις 2 δηλώσεις που παρατέθηκαν, αυτο δεν αλλάζει. Δεν του καταλογίζω κάτι. Το οικοδομημα του μπασκετικού Ολυμπιακού ειναι τόσο ισχυρό αλλά παρά τη δύναμη που το διέπει, η βαΖΕλα ειναι η αχίλλειος πτέρνα μας. Οποτε μας πληγώνει, έχουμε την τάση της αυτοδιάλυσης.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Deleted για να μη δημιουργήσω πάλι ένταση και επειδή αν. Και διαφωνώ εκτιμώ το ραμπα κλπ χρήστες ..
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

paNOTHINGaikos Το avatar του χρήστη Red1925

Προεπιλογή

Ενταξει ρε παιδια, δεν τον ειπε και καμπουρη τον Σφαιρο ο Ραμπα.

ΧΩΡΟΣ ΤΙΜΗΣ

ΒΑΖΕLO
    BUSTERS
    FIRST 4

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι τι σας έπιασε απογευματιατικα και ξαναπλακωνεστε για τον Σφαιροπουλο.

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Loukretia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που δεν κατάλαβα είναι τι σας έπιασε απογευματιατικα και ξαναπλακωνεστε για τον Σφαιροπουλο.

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Έχει βαρεμάρα μέχρι να ξεκινήσει το ποδόσφαιρο, ο Τάκης είναι οικουμενικά αποδεκτός, ε δε θέλει πολύ.

😋

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red1925 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει ρε παιδια, δεν τον ειπε και καμπουρη τον Σφαιρο ο Ραμπα.
    Ο ραμπα είναι καλό παιδί και γαβρος αλλά για μένα το πρόβλημα δεν είναι ο χ χρήστης αλλά η αντίληψη που υπάρχει πλέον κατά του σφαιρο και πλέον αρκετοί οπαδοί τον περιμένουν στην γωνια

Και αν ο Βασίλης πχ δεν παίζει να κάνει ντου, κάποιοι άλλοι είναι έτοιμοι να τον φάνε.

Αυτό πρέπει όλοι να το προασπισουμε. Αν το καλοκαίρι έρθει η ώρα να συζητήσουμε για την επόμενη μέρα.

Αλλα είμαστε μεγάλα παιδιά πλέον.

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Ακροτελεύτια διάταξη

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Το πως γραφει ο καθενας εδω μεσα ειναι πλεον γνωστο οποτε over & out απο μενα....

Προεπιλογή

Τις προ 10ημέρου δηλώσεις τις αναλύσαμε αρκετά όταν έγιναν (που για μένα ήταν τραγικές).

Τώρα έρχεται, μόλις 10 μέρες μετά και αναιρεί τον εαυτό του λέξη προς λέξη (που με τις σημερινές συμφωνώ).

Αν θεωρείτε ότι αυτό δεν είναι άξιο σχολιασμού, παώ πάσο. Εγώ πιστεύω ότι είναι.

Αλλά καλό είναι ξέρουμε με ποιον Σφαιρόπουλο έχουμε να κάνουμε. Με αυτόν που θέλει να βάζει 50 και να νικάει όπως να'ναι ή αυτόν που θέλει να παίζει σωστό μπάσκετ και ό,τι έρθει; Γιατί και τα δύο να ισχύουν δεν παίζει.

Όσον αφορά "το τι γράφει ο καθένας" κλπ, δύο δηλώσεις έβαλα από τον ίδιο άνθρωπο μέσα σε 10 μέρες χωρίς δικά μου λόγια. "Κριτική" ο σημερινός στον παλιό Σφαιρόπουλο έκανε, όχι εγώ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη De Niro : Χθες στις 19:45

Το avatar του χρήστη rower
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Προεπιλογή

Ρε παιδια αξιζει περισσοτερο να ασχολουμαστε με το τι προσφερει ο καθενας και λιγοτερο με οσα λεει. Ο Σφαιρο αντικειμενικα προσφερει αρκετα πραγματα στην ομαδα που ενδεχομενως αλλος προπονητης να μη μπορουσε να προσφερει παρα τα περι αντιθετου θρυλουμενα.
    Το οτι δεν υπαρχει ομαδα με μικροτερο μπατζετ απο εμας να ειναι πανω απο εμας να μη το παιρνουμε σαν δεδομενο, ουτε σαν φυσιολογικο. Δεν ειμαστε καλυτεροι επειδη ειμαστε ομορφοι. Γινεται δουλεια για να ειμαστε καλυτεροι απο ομαδες με μεγαλυτερο μπατζετ απο το δικο μας.
    Μεγαλη υποθεση να εισαι πρωτος και να νομιζουν ολοι οι αλλοι οτι μπορουν να γινουν και αυτοι !

Το avatar του χρήστη Kristensen7
    Περιοχή
    HELLAS

Προεπιλογή

Τι κακό μεγάλο ειναι αυτό που περιμένουμε με το δικανο ποτε θα κανει λάθος ο Σφαιρόπουλος στις δηλώσεις του;
    Τη μια οτι μας ειπε ψεμματα οτι θα παρει καλο παικτη στη θεση του Τιλι, τώρα αυτό...

Ποιος σας ειπε πως οτι λενε οι προπονητες ειναι πάντα αυτο που σκεφτονται ή η ''αλήθεια'';
    Συνηθως λενε αυτο που πιστευουν οτι ωφελει την ομαδα τη συγκεκριμενη στιγμή, ακομα και αν ειναι ψεμματα.
    Καποιος που ζει την ομαδα απο μεσα καθε μερα, ξερει καλυτερα τι συμφερει να βγαινει προς τα εξω.

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Παιδιά, για να ειναι λίγο καθαρά τα πράγματα, αντεγκλήσεις και μπηχτές και κλωτσοπατινάδες δεν γίνονται αποδεκτά. Ακομα και αν ειναι απο ατομα με τα οποια υπάρχει εκτίμηση. Που εν προκειμένω, ισχύει αυτό. Αλλά δεν ειναι εκει το θέμα.

Πρέπει να υπάρχει ενα μινιμουμ φιλτράρισμα και ο ελαχιστός έστω σεβασμός. Τόσο μεταξύ μας, οσο και απέναντι στο φόρουμ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Το έσβησα κι αυτό. Μαζευτείτε ρε, μη με γράφετε στ'@@ σας επιτέλους. Το κέρατο μου δηλαδή!

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη rower
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Προεπιλογή

Eγω παντως νομιζω οτι ο Σφαιροπουλος εχει κερδισει με το σπαθι του το δικαιωμα να τρολλαρει τους επικριτες του.

Σε καθε περιπτωση οι δηλωσεις γινονται για να εξυπηρετουν καποιο σκοπο. Το αποτελεσμα διαχρονικα μετραει περισσοτερο απο την εμφανιση. Στην ιστορια καταγραφονται τα αποτελεσματα και οι τιτλοι. Τις εμφανισεις ελαχιστοι τις θυμουνται.
    Ειναι ομως γεγονος οτι τις περισσοτερες φορες τα καλα αποτελεσματα ειναι συνεπεια καλων (οχι απαραιτητα θεαματικων) εμφανισεων.
    Μεγαλη υποθεση να εισαι πρωτος και να νομιζουν ολοι οι αλλοι οτι μπορουν να γινουν και αυτοι !

Το avatar του χρήστη illuminatti
    Περιοχή
    Linz, Oberoesterreich

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rabarivoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα έρχεται, μόλις 10 μέρες μετά και αναιρεί τον εαυτό του λέξη προς λέξη (που με τις σημερινές συμφωνώ).
    Όχι.

Μια χαρά μπορείς να βάζεις 50 πόντους και θα παίζεις και σωστό μπάσκετ. Ίσα ίσα, σε μέρες που δεν σου βγαίνει το πλάνο, αν επιμένεις σε αυτό (όπως κάνουμε σχεδόν πάντα εμείς), μπορεί να βάλεις και 50 παίζοντας "σωστό μπάσκετ" (έτσι έγινε πάνω κάτω στα ματς με βάζελο, Άρη κτλ.).

Το "δε μας ενδιαφέρει τόσο το αποτέλεσμα" πηγαίνει ξεκάθαρα στο ματς στης Ευρωλίγκα με το Μιλάνο, που ΟΚ, μπορεί να είναι κι έτσι. Δεν θα μπορούσε να το έχει πει μετά το ματς με το βάζελο ή στον ημιτελικό με τον Άρη...

Δεν καταλαβαίνω που βρίσκετε πως αναιρεί τον εαυτό του.
    Cutter: Now you're looking for the secret... but you won't find it, because of course you're not really looking. You don't really want to know. You want to be fooled...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rabarivoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις προ 10ημέρου δηλώσεις τις αναλύσαμε αρκετά όταν έγιναν (που για μένα ήταν τραγικές).

Αν θεωρείτε ότι αυτό δεν είναι άξιο σχολιασμού, παώ πάσο. Εγώ πιστεύω ότι είναι.

Αλλά καλό είναι ξέρουμε με ποιον Σφαιρόπουλο έχουμε να κάνουμε. Με αυτόν που θέλει να βάζει 50 και να νικάει όπως να'ναι ή αυτόν που θέλει να παίζει σωστό μπάσκετ και ό,τι έρθει; Γιατί και τα δύο να ισχύουν δεν παίζει.

Όσον αφορά "το τι γράφει ο καθένας" κλπ, δύο δηλώσεις έβαλα από τον ίδιο άνθρωπο μέσα σε 10 μέρες χωρίς δικά μου λόγια. "Κριτική" ο σημερινός στον παλιό Σφαιρόπουλο έκανε, όχι εγώ.
    Δεν μας αρέσει να κάνει κριτική στο Σφαιρόπουλος ούτε ο ίδιος

Υγ. Εγώ νομίζω ότι είναι εμφανές πως ο σφαιρο τελουσε υπό πίεση. Το ότι κατάφερε και ξεπέρασε την πίεση είναι θετικό. Η πίεση ξέρεις είναι καλή. Το κακό είναι να σε τρώει και να σε τσακίζει.

Ακροτελεύτια διάταξη

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 25 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 15 21 22 23 24 25

Δικαιώματα - Επιλογές