+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 75 από 81 ΠρώτηΠρώτη ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.481 έως 1.500 από 1605

Θέμα: ΜΜΕ:Κόκκινα-Πράσινα-Κίτρινα & "Αντικειμενικά" ι'

Superunkown Το avatar του χρήστη Redbeliever
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Απολαυστικό το σαπιοdna σήμερα. Πολυ σπανια τους δινω κλικ, αλλα σημερα αξιζε τον κοπο.

BAZELOBUSTERS

Ο...προπονητής! Το avatar του χρήστη Haris_T7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Πόνος βαρύς.
    Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. .....Μεγάλη μου αγάπη!

Προεπιλογή

Στην φωτό του **** στο κεντρικό άρθρο παρακαλώ με το χέρι με την Κρασνονταρ, ο τέρμα πάνω αριστερά τύπος με την κοντομάνικη κόκκινη και τα μπράτσα είναι ο chrisgus, κύριοι.

Στο **** έκανε εμφάνιση. Ντροπή. Εμένα που είμαι δίπλα τουλάχιστον μου έκοψαν το κεφάλι, δεν δίνω το κεφάλι μου στον βόθρο.

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Τα δάκρυα τους είναι νέκταρ για μένα .
    Ηδονή .

Προεπιλογή

Λογικό να είναι με τους Κυπρίους. Εκεί έχει έδρα η Dimerra, Belterra, και η RFA του Καλπαζιδη.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικό να είναι με τους Κυπρίους. Εκεί έχει έδρα η Dimerra, Belterra, και η RFA του Καλπαζιδη.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Λογικοτατο. Και οι δύο έχουν 0 συμμετοχές στο τσλ. Το λες και αλληλεγγύη

Ο...προπονητής! Το avatar του χρήστη Haris_T7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Πονοςςςςςς το σαπιοδνα
    Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. .....Μεγάλη μου αγάπη!

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Ενταξει φιλικα σε ομαδες και παραγοντες σαιτς εχω δει...αλλα σε ευρωπαικο ματς να κανεις σημαια οτι ευνοηθηκε ο εγχωριος αντιπαλος ομολογω δεν το ξαναθυμαμαι...

Αλλη μια ξεφτιλισμενη πρωτια για το πιο πουστικο σαιτ που υπηρξε ποτε...αλλα θα το πιειτε και φετος το πικρο ποτηρι μουνοσκυλα...σταγονα σταγονα...σαδιστικα...αδερφες του ελεους..
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rabarivoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην φωτό του **** στο κεντρικό άρθρο παρακαλώ με το χέρι με την Κρασνονταρ, ο τέρμα πάνω αριστερά τύπος με την κοντομάνικη κόκκινη και τα μπράτσα είναι ο chrisgus, κύριοι.

Στο **** έκανε εμφάνιση. Ντροπή. Εμένα που είμαι δίπλα τουλάχιστον μου έκοψαν το κεφάλι, δεν δίνω το κεφάλι μου στον βόθρο.
    Λίγα λόγια για το sdnα μας κυρίοι...
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Επειδη σύμφωνα με το σαπιοσαιτ σφαξαμε και την Κρασνονταρ πέρυσι, προτεινω να δωθουν 1-2 μουφα πέναλτι στους Ρώσους στην Τουμπα για να αποκατασταθεί η περσινή αδικια.

BAZELOBUSTERS

Προεπιλογή

Άκουγα χτες τον Κογκαλίδη και είπε κάτι σωστό: έλεγε ο Χελάκης διακριτικά για συναδέλφους που βγάζουν το ψωμί του από το στυλ "δημοσιογραφίας" του βόθρου, και ο Κογκαλίδης αντέτεινε ότι δεν τους θεωρεί συναδέλφους του. Ένα από τα πολλά προβλήματα της αθλητικής δημοσιογραφίας είναι η συναδελφική επιείκεια. Η οπαδική δημοσιογραφία είναι πρόβλημα, αλλά κατανοώ την ανάγκη της: ο πελάτης θέλει να διαβάζει την κομματική γραμμή. Άλλο όμως η οπαδική δημοσιογραφία, κι άλλο ο βόθρος. Υπάρχουν καθαρά οπαδικοί δημοσιογράφοι με τους οποίους, αν ήμουν οπαδικός δημοσιογράφος άλλης πλευράς, δεν θα είχα πρόβλημα να συνεργαστώ. Με τα λογής λογής σκουπίδια όμως, θα έπρεπε πρώτα οι ίδιοι οι δημοσιογράφοι να αντιδρούν.

Ψιλά γράμματα σε καιρό ανέχειας, ξέρω.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

17 ονοματα(μεταγραφες) στο πρωτοσελιδο του πρωταθλητη...

All in o ΚΝ,ε του ****** δεν θα πιασει ενα...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    17 ονοματα(μεταγραφες) στο πρωτοσελιδο του πρωταθλητη...

All in o ΚΝ,ε του ****** δεν θα πιασει ενα...
    χμ.μπορει και οχι

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Ακροτελεύτια διάταξη

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    χμ.μπορει και οχι
    Θυμηθηκα τωρα το περσινο καλοκαιρι,που οι αρδ λεγανε για τον βινισιους οτι ειναι στο χερι μας και τον κλειναμε οποτε γουσταραμε αλλα τον ειχαμε σταντ μπαι...

Ο βινισιους εντελει πηρε αρχικα μεταγραφη για μπενφικα σχεδον 20 μυρια και σημερα ταξιδεψε στο λονδινο για την τοτεναμ με δανεισμο και οψιον 40 μυρια...

Αθανατη ελληνικη δημοσιογραφια...

Προεπιλογή

Έπεσαν οι μάσκες στο Noor One, διαβάζω στον Θωμαΐδη, με περιεχόμενο μόνο ένα κλικ. Άιντε να δούμε τι μπούρδα λέει πάλι, λέω, και κλικάρω. Ιδού:

"Κίτρινη"... κάρτα δέχτηκε σήμερα από την πρόεδρο του Πενταμελούς Εφετείου Πειραιά, ο νεοεκλεγείς πρόεδρος της Ενωσης Ποινικολόγων Μαχόμενων Δικηγόρων Γιάννης Γλύκας, καθώς, ενώ αγόρευε στη δίκη, για το πλοίο Noor One, του έπεφτε συνεχώς η μάσκα από τη μύτη.

- Φορέστε τη μάσκα σας, είπε δυό - τρεις φορές η πρόεδρος του δικαστηρίου, στον κ. Γλύκα, ο οποίος συνέχισε απερίσπαστος, καθώς δεν είναι κι εύκολο, να υπερασπίζεται τον βασικό κατηγορούμενο σε υπόθεση 2,1 τόνων ηρωίνης και να ξέρεις ότι, κινδυνεύει, να ξαναδικαστεί σε ισόβια.

Το θέμα μάσκα του συνηγόρου, επεσήμανε στο δικαστήριο ο συγκατηγορούμενος Γιαννουσάκη, Γιώργος Μπουρδούβαλης, που ζήτησε την παρέμβαση της προέδρου, για τον κίνδυνο κορωνοϊού!
    Του ρίχνες σφαλιάρα τώρα ή δεν του ρίχνεις;

Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Μπα, είναι από τις λίγες φορές που ο ο τίτλος ανταποκρίνεται κυριολεκτικά στο περιεχόμενο του κειμένου.

BAZELOBUSTERS

Προεπιλογή

https://www.to10.gr/podosfero/superl...sepi-tou-ivan/

Είναι δυνατόν να είναι τόσο τραγικά ηλίθιοι στο to10; Δεν καταλαβαίνουν πώς θα ακουστεί ένα άρθρο με θέμα "παντελονιάζει ο πρόεδρας από τις πωλήσεις" σε έναν οπαδό του Ολυμπιακού, ιδίως όταν ο Ιβάν έχει βάλει στον ΠΑΟΚ περισσότερα χρήματα απ' όσα ο ΒΜ στον Ολυμπιακό (μετρημένα βάσει ισολογισμών, είχαν αναλύσεις επί αναλύσεων οι πέραν πάσης αντιολυμπιακής ή αντιπροεδρικής υποψίας RATM); Δεν καταλαβαίνουν ότι το πρόβλημα είναι το ffp και η ανάγκη για ζόρια φέτος λόγω της τραγικής κακοδιαχείρισης ιδίως από τον ζουμπά;

Ένα από τα προβλήματα του Ολυμπιακού είναι η έλλειψη σοβαρών φιλικών ΜΜΕ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντως, αλλά είναι μάλλον αποτέλεσμα της λογικής της διοίκησης "ή προσκυνάς ή είσαι απέναντι".

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Εδω βγαζουν αρθρα τα φιλικα μμε για το οφσαιντ στα γιαννενα χωρις να ξερουν τι ειναι η καθε γραμμη...

Εγω που ειμαι οπαδος εκατσα και προσπαθησα να δω τι ειναι τι...αυτοι που παιρνουν και χρηματα απ αυτο...???

Γενικα εμενα μ ενοχλει και η προσπαθεια απαντησης στο βοθρο...παντελονιαζει ο βμ ο βοθρος,παντελονιαζει ο σαββιδης το 10...ξεπουλαει ο βμ...ξεπουλαει ο σαμπιντι κτλ κτλ..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.to10.gr/podosfero/superl...sepi-tou-ivan/

Είναι δυνατόν να είναι τόσο τραγικά ηλίθιοι στο to10; Δεν καταλαβαίνουν πώς θα ακουστεί ένα άρθρο με θέμα "παντελονιάζει ο πρόεδρας από τις πωλήσεις" σε έναν οπαδό του Ολυμπιακού, ιδίως όταν ο Ιβάν έχει βάλει στον ΠΑΟΚ περισσότερα χρήματα απ' όσα ο ΒΜ στον Ολυμπιακό (μετρημένα βάσει ισολογισμών, είχαν αναλύσεις επί αναλύσεων οι πέραν πάσης αντιολυμπιακής ή αντιπροεδρικής υποψίας RATM); Δεν καταλαβαίνουν ότι το πρόβλημα είναι το ffp και η ανάγκη για ζόρια φέτος λόγω της τραγικής κακοδιαχείρισης ιδίως από τον ζουμπά;

Το χτύπημα είναι στο ξεπούλημα πάντως. Μιλάμε για ηλιθιες πωλήσεις όσο οσο

Ακροτελεύτια διάταξη

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές