+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 78 από 80 ΠρώτηΠρώτη ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.541 έως 1.560 από 1593

Θέμα: ΜΜΕ:Κόκκινα-Πράσινα-Κίτρινα & "Αντικειμενικά" ι'

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από theogeo7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με την ιδιοτητα της κρυφοβαζελας το ειπε
    Όχι ιδιαιτέρως κρυφής, θα έλεγα.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από theogeo7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με την ιδιοτητα της κρυφοβαζελας το ειπε

οπως εγραψαν και για τις μπυρες στο Μοναχο (που εβαλε ο Σπαρτακος παραπανω)
    Όλα αυτά τα σχόλια περνάνε από το οπαδικό φίλτρο. Αντικειμενικά με βάση την απόδοση μας, το σκορ θα μπορούσε να ήταν μεγαλύτερο, όταν το λέει όμως κάποιος που έχει σχέση με μια ομάδα, αυτόματα μετατρέπεται σε πικάρισμα.

Περιοχή

Προεπιλογή

Κυκλοφορίες Παρασκευή 16/10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedArmy7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλα αυτά τα σχόλια περνάνε από το οπαδικό φίλτρο. Αντικειμενικά με βάση την απόδοση μας, το σκορ θα μπορούσε να ήταν μεγαλύτερο, όταν το λέει όμως κάποιος που έχει σχέση με μια ομάδα, αυτόματα μετατρέπεται σε πικάρισμα.
    αντικειμενικα με βαση την αποδοση μας με νορμαλ διαιτησια επρεπε να κερδισουμε με 6 ποντους εμεις.

εχουμε τετοια ομαδα που ακομη και στην κακη της μερα μπορουσε να τους κερδισει αυτους χθες αν δεν ηταν τοσο γελοιοι οι γκρι
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

Περιοχή

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    αντικειμενικα με βαση την αποδοση μας με νορμαλ διαιτησια επρεπε να κερδισουμε με 6 ποντους εμεις.

εχουμε τετοια ομαδα που ακομη και στην κακη της μερα μπορουσε να τους κερδισει αυτους χθες αν δεν ηταν τοσο γελοιοι οι γκρι
    Μια χαρά τότε, βρήκαμε το αίτιο.

Προεπιλογή

Μια χαρά τότε, βρήκαμε το αίτιο.
    οχι ας αυτομαστιγωνομαστε γιατι εχει μεγαλυτερη πλακα

το αιτιο που χασαμε χθες ειναι ΚΥΡΙΩΣ η διαιτησια που ΔΕΝ μας αφησε να παιξουμε μπασκετ και ΕΠΡΕΠΕ να αντιπαρελθουμε ΚΑΙ αυτο, κατι που για μια νεα ομαδα χωρις πολλα ματς ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ.

και το σχολιο μου ειναι για το μουνοπανο τον Καρυδα και τη μουναρα την Παντελη που δεν ειπαν κιχ για τη διαιτησια ενω οταν παιζει ο αγαπημενος τους βαζελος ψαχνουν ενα σφυριγμα για να το δειξουν στην κωλοεκπομπη τους για να τους δικαιολογησουν.

οταν χανει ο βαζελος ειναι επιτυχια και ηττα σαν νικη και οταν χανει ο Ολυμπιακος ειναι αποτυχια, ενιοτε ειναι αποτυχια του και οταν νικαει, νικη σαν ηττα ενα πραγμα.

να πανε να ****θουν και οι 3 τους (συριγος, καρυδας, παντελη) και να μας κρατησουν δυο κανελια με βουλες

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Ακροτελεύτια διάταξη

Περιοχή

Προεπιλογή

οχι ας αυτομαστιγωνομαστε γιατι εχει μεγαλυτερη πλακα
    Μα τι λες βρε συ μεσημεριάτικα;
    Φταίει η διαιτησία που επέτρεψε το αντιαθλητικό και μας στάμπαρε; οκ είναι μια άποψη αυτή ή μάλλον μια προοπτική του παιχνιδιού.

Πάρε το τεφτέρι και γράφε:
    10 λάθη στο πρώτο ημίχρονο, 6 επιθετικά ριμπάουντ των Γερμανών, σύγκρινε με τα δικά μας, βγάλε τις παραπάνω κατοχές με τα γνωστά αριθμοκομπιουτεράκια.
    Κοντά στο σκορ μείναμε γιατί σκοράραμε κυρίως από βολές επειδή συμπλήρωσαν νωρίς τα 5 φάουλ. Μας χάλασαν την σκέψη, δεν παίξαμε μπάσκετ, αυτό το είπε και ο Μπαρτζώκας και ο Βεζένκοφ.
    και για να έρθουμε στο θέμα μας που δεν είναι η ανάλυση του αγώνα, αλλά στο πως μεταφέρεται μια δήλωση. Όταν αυτό το πεις εσύ ή εγώ, θα πει ο άλλος μπορεί να έχει και δίκιο, μπορεί και άδικο
    ή είναι άσχετος και γράφει ότι θέλει. Αν το πει η Παντέλη, το είπε για να μας πικάρει η βαζέλα.

Προεπιλογή

Μα τι λες βρε συ μεσημεριάτικα;
    Φταίει η διαιτησία που επέτρεψε το αντιαθλητικό και μας στάμπαρε; οκ είναι μια άποψη αυτή ή μάλλον μια προοπτική του παιχνιδιού.

Πάρε το τεφτέρι και γράφε:
    10 λάθη στο πρώτο ημίχρονο, 6 επιθετικά ριμπάουντ των Γερμανών, σύγκρινε με τα δικά μας, βγάλε τις παραπάνω κατοχές με τα γνωστά αριθμοκομπιουτεράκια.
    Κοντά στο σκορ μείναμε γιατί σκοράραμε κυρίως από βολές επειδή συμπλήρωσαν νωρίς τα 5 φάουλ. Μας χάλασαν την σκέψη, δεν παίξαμε μπάσκετ, αυτό το είπε και ο Μπαρτζώκας και ο Βεζένκοφ.
    και για να έρθουμε στο θέμα μας που δεν είναι η ανάλυση του αγώνα, αλλά στο πως μεταφέρεται μια δήλωση. Όταν αυτό το πεις εσύ ή εγώ, θα πει ο άλλος μπορεί να έχει και δίκιο, μπορεί και άδικο
    ή είναι άσχετος και γράφει ότι θέλει. Αν το πει η Παντέλη, το είπε για να μας πικάρει η βαζέλα.
    λεω οτι ειδα ως οπαδος και οχι ως δημοσιογραφος.

καναμε δεκα λαθη στο πρωτο γιατι σε καθε φαση βαραγανε χερια και το κανανε διαρκως και στοχευμενα.

τα δικα μας λαθη θα τα δουμε και θα τα διορθωσουμε αλλα αν εσυ νομιζεις οτι με τετοια διαιτησια αν την εχεις σε καθε ματς θα κανεις νικη τοτε δεν εχει νοημα καμια συζητηση.

μην μου παραθετεις τωρα ****ικα στατιστικα και ιστοριες για αγριους γιατι τα ιδια μας ελεγαν και οταν μας γαμουσε ο Αναστοπουλος οι βαζελες για να μας πουν οτι ειμαστε μαλακες και δεν ξερουμε τι λεμε.

ελα σε παρακαλω Κωστα

Ακροτελεύτια διάταξη

Περιοχή

Προεπιλογή

λεω οτι ειδα ως οπαδος και οχι ως δημοσιογραφος.

καναμε δεκα λαθη στο πρωτο γιατι σε καθε φαση βαραγανε χερια και το κανανε διαρκως και στοχευμενα.

τα δικα μας λαθη θα τα δουμε και θα τα διορθωσουμε αλλα αν εσυ νομιζεις οτι με τετοια διαιτησια αν την εχεις σε καθε ματς θα κανεις νικη τοτε δεν εχει νοημα καμια συζητηση.

μην μου παραθετεις τωρα ****ικα στατιστικα και ιστοριες για αγριους γιατι τα ιδια μας ελεγαν και οταν μας γαμουσε ο Αναστοπουλος οι βαζελες για να μας πουν οτι ειμαστε μαλακες και δεν ξερουμε τι λεμε.

ελα σε παρακαλω Κωστα
    Εγώ σε παρακαλώ Θοδωρή να βρεις χθεσινό ποστ μου που γράφω για την διαιτησία, αρνητική, θετική ή ουδέτερη είναι ένας παράγοντας του παιχνιδιού. Δεν ασχολούμαι.

Η θεωρία ότι σπρώχνουν τους Γερμανούς ισχύει, θα μπορούσε να ισχύει το ίδιο και για τις ομάδες του βασικού χορηγού της διοργάνωσης. Ήταν καλή η διαιτησία για την Φενέρ στο ΟΑΚΑ:

Και για να ξεκαθαρίσω την θέση μου επειδή με βάζεις σε μια κουβέντα που δεν έκανα, δεν μου αρέσει να σχολιάζω την διαιτησία αλλά να εξετάζω το παιχνίδι από την προοπτική του αθλήματος. Αν λοιπόν εσύ με την σειρά σου πιστεύεις ότι με πολύ καλύτερες διαιτησίες και ίδια αγωνιστική/ τακτική συμπεριφορά, επιλογές από τον πάγκο θα κάνουμε σε κάθε ματς νίκη, τότε και για μένα δεν έχει νόημα η συζήτηση. Κουβέντες για Αναστόπουλους κλπ. δεν κάνω.
    Διαφωνούμε, σεβαστό;

Εκεί που στάθηκα ήταν σε αυτό που ανέφερε ο φίλος theogeo7, δεν έχω διακρίνει εμπάθεια από την συγκεκριμένη ακόμα και αν αυτά που λέει δεν μου αρέσουν, μπορεί να κάνω και λάθος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη RedArmy7 : 24-10-20 στις 13:51

Προεπιλογή

Καλά βρε συ, δεν το είπε υπό την ιδιότητα του οπαδού αυτό.
    Απάντησες αυτό. Που το ξέρεις αυτό Κώστα; υπόθεση κάνεις. Και όσο μπορώ να ξέρω είναι εξίσου πιθανή η δική σου υπόθεση όσο η υπόθεση ότι η βαζέλα μέσα της προδιαγραφει και προδιαθέτει τα σχόλια της.

Διότι μια φορά που και αυτοί και οι άλλοι δύο μουλοι να έχασε ο βαζελος και να μη βρήκαν δικαιολογία δεν υπαρχει. Ενίοτε βρίσκουν στις ήττες και νίκες.

Επίσης αν δεν κάνεις κουβέντα για τη διαιτησία τότε να μην με εγκαλεις που κάνω εγώ αφού δεν σε αφορά.

Εγώ δεν σου είπα τι να λες αλλά δεν έχει καμία λογική να μην κάνεις κουβέντα για τη διαιτησία αλλά να λες και να μην το συζητάμε οι άλλοι. Είναι αντιφατικό. Ή κάνεις ή δεν κάνεις τέτοια συζήτηση.

Για μένα το θέμα είναι over and out

Ακροτελεύτια διάταξη

Περιοχή

Προεπιλογή

Πλάκα κάνεις; Εσύ με εγκάλεσες όχι εγώ

Απλά ξεκαθάρισα την θέση μου, δεν υπέδειξα σε κανέναν τι θα γράφει. Χάθηκε κάποιο ποστ στα ενδιάμεσα;

Προεπιλογή

Εγώ Κώστα είπα ότι είδα. End of story. Πάμε στα επόμενα και γαμω τον καρύδα, το συριγο και την δωρα παντελή που γουστάρει το κ@βλι

Ακροτελεύτια διάταξη

Περιοχή

Προεπιλογή

Επιτέλους συμφωνούμε!

Ο Καρύδας πάντως έχει γίνει λιγουλάκι εριστικός τελευταία ή είναι ιδέα μου;

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Γεράματα λέγεται Κωστή

Και πραγματικα αναρωτιέμαι ποτε αυτή η σιχαμένη παλια μασονοαρδικη γενιά θα παρει πουλ..... συνταξη, ήθελα να πω

Βεβαίως έχουν φροντίσει να αφήσουν εξίσου σιχαμένους διαδόχους

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Επιτέλους συμφωνούμε!

Ο Καρύδας πάντως έχει γίνει λιγουλάκι εριστικός τελευταία ή είναι ιδέα μου;
    Πάντα μουνι της λάσπης ήταν.

Ακροτελεύτια διάταξη

Προεπιλογή

Εγώ φαντάζομαι τους μπασκετοΑΡΔ όταν βρίσκονταν μόνοι τους (πχ στο ασανσέρ) να μυρίζουν τους κώλους τους σαν τα σκυλιά.

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Γιατί ρε συ , για να δουν που ανήκει ο καθένας ?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rabarivoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ φαντάζομαι τους μπασκετοΑΡΔ όταν βρίσκονταν μόνοι τους (πχ στο ασανσέρ) να μυρίζουν τους κώλους τους σαν τα σκυλιά.
    Γλυφοκωλια κανονικά. Αν ήμουν στη θέση ενός καναλιου θα τους έδιωχνα όλους και θα έβαζα τα ματς με ξένη μετάδοση.

Ακροτελεύτια διάταξη

Προεπιλογή

Η απόλυτη παρακμή στην " Ωρα των πρωταθλητών" σε επίπεδο αθλητικής εκπομπής...
    Με κινητά στα χέρια η Κουντουριώτη με τον παρτενέρ της,διαβάζοντας τα άσχετα μηνύματα του κάθε πιτσιρίκου και χιούμορ χειρότερο και από αυτό των πρωινάδικων.
    Θέλει προσπάθεια να καταφέρεις να την δείς ολόκληρη
    ΒΑΖΕLOBUSTERS

Ο...προπονητής! Το avatar του χρήστη Haris_T7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Η κατάντια αυτή οφείλεται στην παρουσία της κατά τα άλλα συμπαθους Λιλας, η οποία όμως έχει πάρει πρεφα ότι πουλάει και περιστρεφει την εκπομπή γύρω από τον εαυτό της ως περσονα

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. .....Μεγάλη μου αγάπη!

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές