+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 51 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 41 47 48 49 50 51
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.001 έως 1.012 από 1012

Θέμα: ΜΜΕ:Κόκκινα-Πράσινα-Κίτρινα & "Αντικειμενικά" ι'

Προεπιλογή

http://www.gazzetta.gr/basketball/ar...tis-kyvernisis

Διαβάστε το παραπάνω άρθρο, είναι από το Βασίλη Σαμπράκο, έναν ΑΕΚτζη, αλλά παιδί μάλαμα που έτυχε να συναντήσω εντελώς συγκυριακά πριν 15 χρόνια, μιλάμε για έναν άνθρωπο καλλιεργημένο, πάντα με διασταυρωμένο ρεπορτάζ και δουλειά σε βάθος και όχι απλή αναπαραγωγή έτοιμων ειδήσεων από copy paste. Μπράβο του, άλλη μια φορά αγγίζει θέματα που δεν αγγίζει άλλος με τρόπο σαφή και κατανοητό χωρίς φανφάρες και τσιτάτα.
    Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο. Λειτουργεί καλύτερα όταν είναι ανοιχτό.

paNOTHINGaikos Το avatar του χρήστη Red1925

Προεπιλογή

Ξεπερασε τον εαυτο του ο πρασινοφρουρος στο βοθροσαιτ

Ευγε. Εισαι πραγματικα οτι πιο αηδιαστικο εχει ξερασει η δημοσιογραφια στη χωρα

Αν εχει παιδια, τα λυπαμαι πραγματικα που θα κληρονομησουν αυτο το σαπιο....dna

ΧΩΡΟΣ ΤΙΜΗΣ

ΒΑΖΕLO
    BUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red1925 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεπερασε τον εαυτο του ο πρασινοφρουρος στο βοθροσαιτ

Ευγε. Εισαι πραγματικα οτι πιο αηδιαστικο εχει ξερασει η δημοσιογραφια στη χωρα

Αν εχει παιδια, τα λυπαμαι πραγματικα που θα κληρονομησουν αυτο το σαπιο....dna
    Το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε όλοι οι Ολυμπιακοί είναι να μην μπαίνουμε καθόλου σε αυτά τα σάιτ και αν μπαίνουμε τουλάχιστον να μην γράφουμε σχόλια.
    Άσε να γράφουν σχόλια μόνο οι ζέλες και τα μπαόκια και να κάνουν αλλαξοκωλιές και φιλοφρονήσεις μεταξύ τους.
    Θα βαρεθούν κάποια στιγμή και αυτοί και θα φύγουν από το βόθρο ψάχνοντας σάιτ που γράφουν Ολυμπιακοί για να υπάρχει είτε κάποιος αντίλογος είτε κάποια καζούρα.
    Οι Αρειανοί από ότι βλέπω γράφουν ελάχιστα στον βόθρο και το ίδιο θα γίνει σιγά σιγά και με τα χανούμια.

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Ετσι ακριβως. Εγω ενα-ενα τα εχω κοψει ολα τα βοθροσαιτ. Ας τα διαβαζουν οι μπαοκτζηδες, βαζελοι κι αεκτζηδες. Θα πεσει η επισκεψιμοτητα τους στο 50% και θα κλεισουν.

Τα νεα τα μαθαινω πλεον κυριως απο το φορουμ και λιγο απο το10.gr και 1-2 ακομα οπαδικα (Ολυμπιακα) σαιτς. Τελος οι επισκεψεις σε κατι Κοντρα, Σπορτοσκυλο κλπ. Κοπηκαν μαχαιρι εδω και κανενα χρονο.

Προεπιλογή

Είναι να απορεί κανείς πώς τρεις νέοι, μορφωμένοι και επιτυχημένοι άνδρες δεν μπορούν να καθίσουν στο ίδιο τραπέζι και να τα βρουν για το καλό του ελληνικού μπάσκετ.
    Παντελής Βλαχόπουλος 15 Φεβρουαρίου 2019 μΧ

Υποψήφιος για το βραβείο της μ@λακίας της χρονιάς, από τόσο νωρίς κιόλας, πριν καν μπει το τριώδιο. Νομίζω ότι δύσκολα οι επόμενοι διαγωνιζόμενοι θα μπορέσουν να να τον ξεπεράσουν. Γκραν φαβορί από τώρα.

Πέρυσι είχε γράψει κιόλας το εξής: Ο Δ. Γιαννακόπουλος φαίνεται να αλλάζει σελίδα. Θέλει να είναι μέσα στο ευρωπαϊκό μπάσκετ και έχει αρχίσει να το κάνει με τις σωστές μεθόδους. Με ψυχραιμία, σύνεση, παρορμητισμό, οξυδέρκεια και οικουμενικότητα.

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Εντάξει , δηλωμένος βάζελος είναι γιατί απορείς ...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Ronj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει , δηλωμένος βάζελος είναι γιατί απορείς ...
    Φίλε, και εγώ δηλωμένος γάβρος είμαι αλλά αν πω ότι ο Άρης Ποϊλας υπήρξε η προσωποποίηση της αστικής ευγένειας στον αθλητικό παραγοντισμό, θα ερχόντουσαν 2 τύποι με λευκές στολές και θα μου φορούσαν τα λευκά ολόσωμα χωρίς μανίκια

Προεπιλογή

Ο Βλαχόπουλος πριν από τελικούς έχει το "κακό συνήθειο" να βγάζει αποκλειστικά για τα συμβόλαια του Ολυμπιακού που λήγουν. Όταν είναι να ανανεώσουν παίκτες μας, θυμάται πόσο περιζήτητοι είναι από άλλες ευρωπαϊκές ομάδες. Και στις δύο περιπτώσεις η δικαιολογία του είναι ότι γράφει τα άρθρα του όταν έχει πληροφορίες και δεν υπάρχει τίποτα το επιλήψιμο σχετικά με τον χρόνο που τα δημοσιεύει. Είναι ένας από τους πιο σημαντικούς σφογγοκωλάριους του συστήματος μαζί με τον Παπαρογιάννη.

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από saberrider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Βλαχόπουλος πριν από τελικούς έχει το "κακό συνήθειο" να βγάζει αποκλειστικά για τα συμβόλαια του Ολυμπιακού που λήγουν. Όταν είναι να ανανεώσουν παίκτες μας, θυμάται πόσο περιζήτητοι είναι από άλλες ευρωπαϊκές ομάδες. Και στις δύο περιπτώσεις η δικαιολογία του είναι ότι γράφει τα άρθρα του όταν έχει πληροφορίες και δεν υπάρχει τίποτα το επιλήψιμο σχετικά με τον χρόνο που τα δημοσιεύει. Είναι ένας από τους πιο σημαντικούς σφογγοκωλάριους του συστήματος μαζί με τον Παπαρογιάννη.

Δεν γράφει τυχαία το ΥΓ, δεν γίνεται τυχαία ρεζίλι με την βλακεία που γράφει για το τίποτα, τον βάζουν να το κάνει. Προφανώς είναι μία έμμεση παραίνεση στους Αφούς, εντάξει ρε παιδί μου, ελάτε να τα πούμε, γιατί έχουν την εντύπωση δίνοντας προφορικές εγγυήσεις ότι με το ίδιο περιβάλλον θα συνεχίσουμε. Θα υποσχεθούν και ένα ψιλοχάιδεμα στις τιμωρίες και θα ελπίζουν να γλύψουμε σαν κακομοίρηδες αυτό που θα μας προσφέρουν σαν τυράκι. Από χτες έχει πέσει γραμμή από τα ΜΜΕ με το feedback που πήραν, ότι όλοι οι οπαδοί μας ήταν υπέρ της αποχώρησης, και έχει αρχίσει αλλιώς το πράγμα να το χειρίζονται. Φοβούνται.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Coperfield 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γράφει τυχαία το ΥΓ, δεν γίνεται τυχαία ρεζίλι με την βλακεία που γράφει για το τίποτα, τον βάζουν να το κάνει. Προφανώς είναι μία έμμεση παραίνεση στους Αφούς, εντάξει ρε παιδί μου, ελάτε να τα πούμε, γιατί έχουν την εντύπωση δίνοντας προφορικές εγγυήσεις ότι με το ίδιο περιβάλλον θα συνεχίσουμε. Θα υποσχεθούν και ένα ψιλοχάιδεμα στις τιμωρίες και θα ελπίζουν να γλύψουμε σαν κακομοίρηδες αυτό που θα μας προσφέρουν σαν τυράκι. Από χτες έχει πέσει γραμμή από τα ΜΜΕ με το feedback που πήραν, ότι όλοι οι οπαδοί μας ήταν υπέρ της αποχώρησης, και έχει αρχίσει αλλιώς το πράγμα να το χειρίζονται. Φοβούνται.
    Προφανώς και φοβούνται, γι'αυτό και κυριαρχούν τα άρθρα περί καταστροφής του ελληνικού μπάσκετ (γιατί μέχρι τώρα όλα δούλευαν ρολόι) και βλέπεις τσιράκια του Μάμρα όπως ο Καβαλιεράτος να μιλάει ανοιχτά για οικονομική ζημιά σε περίπτωση αποχώρησής μας, αλλά και κάποιες υποψίες παραδοχής, τύπου: "Ναι, υπήρχαν λάθος σφυρίγματα, αλλά δεν είναι τρόπος αντίδρασης αυτός". Αυτός ο φόβος τους είναι η μεγαλύτερη ευκαιρία μας για δικαίωση.

Προεπιλογή

Έχουν χεστει πάνω τους γιατί ξέρουν ότι αν σταματήσουμε να Ρίχνουμε νερό στο μύλο δεν θα έχουν λόγο ύπαρξης.

Στάλθηκε από το NEM-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Michael Jordan
    Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Πάρτε άρθρα για το καλό του μπάσκετ , και δώστου άρθρα για να κάτσουν σε ένα τραπέζι να τα βρουν , προβληματισμός από τους αρδ για μεγάλες τιμωρίες και υποβιβασμούς ....
    Δεν ήξερα ότι μας συμπαθούσαν τόσο και νοιάζονταν για μας

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές