Κλειστό Θέμα
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 47 από 47

Θέμα: 7η Αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Κόροιβος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Piquetero7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φτου φτου, και στα 2 τελευταία της ευρωλίγκας κάτι αντίστοιχο συμβαίνει. Αν βρει για τα καλά και ο Τόμσον το χέρι του θα δούμε ωραία πράγματα στη συνέχεια.
    Μακάρι να μπορέσει κι ο Γουίλτζερ να βοηθήσει στο μακρινό σουτ,αφού αυτό είναι το δυνατό του όπλο.
    Άλλωστε γι αυτό αποκτήθηκε...

Προεπιλογή

H ομάδα πρόσθεσε στο ρόστερ της 3 παίχτες που θα έχουν μαζί 6-8 τρίποντα ανά ματς, συνοπολογίστε άλλα 5-6 από τους Σπαν-Μάντζαρη-Παπς-Πρίντεζη δεν φαίνεται ακατόρθωτο να σταθεροποιηθούμε στην Ευρωλίγκα στα 12+ τρίποντα ανά ματς

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimitris771 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι να μπορέσει κι ο Γουίλτζερ να βοηθήσει στο μακρινό σουτ,αφού αυτό είναι το δυνατό του όπλο.
    Άλλωστε γι αυτό αποκτήθηκε...
    Δεν έχει επιχειρήσει πολλά τρίποντα πάντως σε όσα παιχνίδια αγωνίστηκε, για να ακριβολογούμε στα λεπτά που έπαιξε ο Αγραβάνης, δοκίμασε να σουτάρει περισσότερο από τον Καναδό.
    Εμένα μου δίνει την εντύπωση ότι κάνει baby steps και δύσκολα θα πάρουμε άμεσα πράγματα από τον συγκεκριμένο παίκτη, εκτός αν του ταιριάζει ο αντίπαλος ή το παιχνίδι. Είναι βασικά άπειρος, ένα κλικ πίσω σε απειρία από τον Μιλουτίνοφ πριν 2 χρόνια.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedArmy7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει επιχειρήσει πολλά τρίποντα πάντως σε όσα παιχνίδια αγωνίστηκε, για να ακριβολογούμε στα λεπτά που έπαιξε ο Αγραβάνης, δοκίμασε να σουτάρει περισσότερο από τον Καναδό.
    Εμένα μου δίνει την εντύπωση ότι κάνει baby steps και δύσκολα θα πάρουμε άμεσα πράγματα από τον συγκεκριμένο παίκτη, εκτός αν του ταιριάζει ο αντίπαλος ή το παιχνίδι. Είναι βασικά άπειρος, ένα κλικ πίσω σε απειρία από τον Μιλουτίνοφ πριν 2 χρόνια.
    2 και 3 κλικ πισω σε εμπειρια απο τον αντίστοιχο Μιλου,ο οποιος επαιζε 20 λεπτα στην παρτιζαν σε επιπεδο ευρωλιγκας

Προεπιλογή

Δεν το ειδα το παιχνιδι αλλα χαρηκα με την επανοδο του αρχηγου!

Γερος να ειναι και να μπει σιγα-σιγα στους ρυθμους του. Με σωστη συντηρηση και δεδομενου οτι πλεον εχει Ρομπερτς-Στρελνιεκς διπλα του (και οχι Γουοτερς) μπορει να παει σχετικα στο ρελαντι μεχρι τα πλευ οφ της Ευρωλιγκας (και να παρει και ενα ακομα 15νθημερο ξεκουρασης-σβηστων μηχανων το Μαρτιο πριν την τελικη ευθεια, οπου λογικα θα εχουμε εξασφαλισει την προκριση και μακαρι και το πλεονεκτημα).

Με την επανοδο του αρχηγου, ειναι μια προκληση του Σφαιρο πως θα διαχειριστει τους χρονους των παικτων στην περιφερεια, για να τους κρατησει ολους ζεστους (ειδικα τον Χολις, που ειναι νεος και ακομα σε περιοδο προσαρμογης). Σε πρωτη φαση με την απουσια του Μαντζαρη δεν υπαρχει "προβλημα".

Προεπιλογή

O Σπανούλης συνεχίζει ακριβώς από εκεί που είχε μείνει στα φιλικά προετοιμασίας, όπου ήταν σε εκπληκτική φόρμα.
    Κι έπαιξε και αρκετά, οπότε μάλλον δεν είχε ενοχλήσεις, πολύ θετικό!

LET'S ROCK!

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedArmy7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ απόλυτα . Δεν ξέρω καν αν θα πάρουμε κάτι από αυτόν στο διάστημα που θα είναι εδώ . Δεν θα πω ότι δείχνει σαν να συμπληρώνει πεντάδα για τις προπονήσεις , αλλά ...
    Θέλαμε κάτι πιο ψημένο , ετούτος είναι ακόμα ωμός . Μέχρι να μπει στο φούρνο και να αρχίσει να ροδίζει , πάει η σεζόν .

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές