Κλειστό Θέμα
Σελίδα 1 από 19 1 2 3 4 5 11 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 20 από 380

Θέμα: Προημιτελικά, επαναληπτικός: αεκ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Προεπιλογή Προημιτελικά, επαναληπτικός: αεκ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Se7en Το avatar του χρήστη Red Patras
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Τελείως διαφορετικό ματς θα είναι αυτό. Βλέπω πάλι αγάλματα.
    It is well enough that people of the nation do not understand our banking and monetary system, for if they did, I believe there would be a revolution before tomorrow morning.

Self-Banned Το avatar του χρήστη Sir Eric
    Περιοχή
    Cambridge

Προεπιλογή

Δεν ανησυχω. Ο μυστης εχει παρει τον αερα της Κουλας. Θα κατεβασει Μαριν σεντρεφορι κ πισω του τον Σισε, Καριμ σεντρεμπακ διπλα στον Ρομαο, στα ακρα της επιθεσης Σεμπαρο κ Ταξιδη, αμυντικα χαφ τον Ομαρ με τον Μποτια (να κλαιει κ να γλυστρανε τα παικτακια της Κουλας), στα ακρα της αμυνας Μιραλα δεξια, Προτο αριστερα κ τερματζη τον Τζουρτζεβιτς.

Ιν Γκαρσια γουι τραστ. Μπορει κ να παρουμε μεγαλειωδη προκριση εαν κρατησουμε το μηδεν κ σκοραρουμε στην τελευταια επιθεση, ετσι ωστε η απειρια μας κ ο κορακας να μην μας στερήσουν την συνεχεια στο θεσμο του Κυπελλακιου.
    Red Spots @ www.thrylos-fans.net
    Ave Eric.......οι μελλοbanατοι σε χαιρετούν!
    Γυναίκα Μπικίνι Τραγικό

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Μην ξεχάσει πάλι αυτό το κόλπο με το κόρνερ με 2 εκτελεστές. Ομολογώ μου είχε λείψει.
    Χθες στον ορυμαγδο των μηνυμάτων χάθηκε αυτό το ποστ που έκανα.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Natural scorer Το avatar του χρήστη σαλιγκάρι
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην ξεχάσει πάλι αυτό το κόλπο με το κόρνερ με 2 εκτελεστές. Ομολογώ μου είχε λείψει.
    Όταν το λες μου έρχεται στο μυαλό το επεισόδιο στους Απαραδεκτους που ο Σπύρος είχε φάει κόλλημα με τη φασολάδα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχα σωστος! με ποιον αλλο προπονητη καναμε αυτο το μαγικο κολπο? στην τελικη πως ακριβως θα μπερδεψεις μ αυτο τον αντιπαλο? δεν θα ξερει αν θα δωσει πασα η θα εκτελεσει απευθειας?

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από σαλιγκάρι Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν το λες μου έρχεται στο μυαλό το επεισόδιο στους Απαραδεκτους που ο Σπύρος είχε φάει κόλλημα με τη φασολάδα.
    Έχω κόλλημα το παραδέχομαι.
    Τολη το ξεκίνησε ο Σιλβα νομίζω, μετά ο Ισπανος βοηθός του Μιτσελ, ο φιλος μας ο Μπεντο (σόρυ πεταλουδα), δεν θυμάμαι με τον Χασι (νομίζω ναι) και το έκοψε ο Τακης. Κι εκεί που λες ότι γλιτώσαμε από αυτήν την παπαριά να σου πάλι μπροστά μας.
    Εντιτ, τώρα που το σκέφτομαι νομίζω από Μπεντο ξεκίνησε (όχι σόρυ τώρα)...
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Προεπιλογή

αν ειναι μαγκας ο γκαρσια να βαζει τρεις στο κορνερ

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Ο Μπέντο την καθιέρωσε αυτή την γελοιότητα στα κόρνερ αλλά την έχω δει και σε παιχνίδια του ισπανικού πρωταθλήματος οπότε θα είναι .. έγκυρη τακτική .

Προεπιλογή

Από τον Βίκτορ εγώ την θυμάμαι αυτή την ηλιθιότητα.Μαλλον είναι της μοδος στους ιβηρες προπονητές του πανεριου

Προεπιλογή

Η τακτικη αυτη δεν ειναι για την εκτελεση αλλα για την θεση που θα παρει ο δευτερος παικτης που φευγει απο το κορνερ. Στην Ισπανια τουλαχιστον αυτος ειναι ο σκοπος, χθες... δεν καταλαβα να πω την αληθεια

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Θα είναι διαφορετικό ματς και θα παίξουν με αρκετή έπαρση οι γηπεδούχοι, όσο και να θέλει να τους προσγειώσει ο Χιμένεθ φέτος μας έχουν πάρει 2 ματς με ανατροπές. Περιμένω αντίδραση από την δική μας ομάδα.

Club de Paris Το avatar του χρήστη oikon7

Προεπιλογή

O Oλυμπιακός είναι σε άθλια κατάσταση (επιπέδου Χάτζι).

Πρέπει να είναι σε πολύ άσχημη μέρα το αεκάκι για να πάρουμε ακόμα και Χ.

Οι δύο παραπάνω προτάσεις είναι ταυτόχρονα απίστευτες (σε βαθμό να χτυπάς το κεφάλι σου) όσο και πραγματικές.
    never been too keen a timekeeper

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Δεν έχω αυταπάτες , δεν υπάρχουν μαγικοί διακόπτες να τους γυρίσεις , η ομάδα είναι σε καθοδικό σπιράλ και υπάρχει μεγάλη απογοήτευση . Δεν αλλάζουν αυτά από τη μια μέρα στην άλλη .
    Μπορεί να γίνει η έκπληξη μεθαύριο ? Σαφώς , αλλά το πιο πιθανό είναι ήττα και αποκλεισμός .

Προεπιλογή

εγω βλεπω προκριση παντως... και το πρωταθλημα αν το χασουμε θα το χασουμε με τροπο που το σκατο του ρωσσου θα φτασει στην καλτσα...

Το avatar του χρήστη rower
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Προεπιλογή

Εγω δεν βλεπω τιποτα. Θελω ομως να δω πως θα λειτουργησουν οι παικτες μονοι τους και τι αντιδραση μπορουν να βγαλουν χωρις βοηθεια απο κανενα.
    Η τιμη, τιμη δεν εχει και κριμα σε αυτον που την εχασε.

Προεπιλογή

Ο Βίκτορ το ξεκίνησε.

Edit: Ο,τι να'ναι, πάτησα λάθος στο tapatalk.

Την Τετάρτη όποιος κάτσει να δει το ματς με προσδοκίες, είναι ήρωας.

Το avatar του χρήστη illuminatti
    Περιοχή
    Linz, Oberoesterreich

Προεπιλογή

Έχει ψιλοκλειδωσει η πρόκριση μας.

Κάτι η έπαρση του ΑΕΚ, κάτι η μόνιμη underachieving νοοτροπία, κάτι η δική μας προσπάθεια αντίδρασης και εννοείται η αδιαφορία των αφεντικών (ΑΕΚ, ΠΑΟΚ) για το φετινό κύπελλο εφόσον πηγαίνουν για τα φράγκα και το καλό το κατσαρόλι, θα φέρουν Χ με γκόλ και θα περάσουμε.

Sent from my Robin using Tapatalk
    Cutter: Now you're looking for the secret... but you won't find it, because of course you're not really looking. You don't really want to know. You want to be fooled...

Προεπιλογή

Δεν βλεπω νικη με τιποτα. Στην καλυτερη χ και μονο ετσι μπορουμε την προκριση.

Το avatar του χρήστη gioOliveira
    Περιοχή
    San Francisco Bay

Προεπιλογή

Δεν ξερω που αντλειται τετοια αισιοδοξια. Μας εχουν πελατωσει σε τραγικο βαθμο. Δλδ μετα τα προηγουμενα πχ θα νικαμε 0-1 ή 0-2 και θα λετε απο μεσα σας, ωω προκριθηκαμε Αν ειμαστε 0-4 στο 93' ισως κατι γινει με υπερπροσπαθεια. Γραφω και εδω οτι οι αστειοι που ντροπιαζουν τη φανελα μας και μανουριαζανε κιολας τακτικα για τον προηγουμενο προπονητη χασανε 7 βαθμους (μπορει και 10) σε 5 λεπτα την Κυριακη. 7 βαθμους (ή 10) σε 5 λεπτα. Το διανοειστε; Εχετε ξαναδει τετοιο πραμα; Σα να λεμε 8 προπονητες σε 2 χρονια. Ποια σκατα στην καλτσα για το πρωταθληγμα και προκρισεις και ιστοριες ρε παιδια; Ρεζιλι θα γινουμε και μεθαυριο και καμια 4αρα θα μετρησουμε στην Τουμπα.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές