Κλειστό Θέμα
Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2 8 9 10 11 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 221 έως 228 από 228

Θέμα: 27η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Κέρκυρα

Μόνο Ολυμπιακός Το avatar του χρήστη iceman7

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια για τη νίκη!

Κατά τα λοιπά

https://youtu.be/6sOVZeUPzKA

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Patras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν βελτιωθεί ο τρόπος που αμυνόμαστε, του χρόνου θα έχουμε μια από τα ίδια. Μπράβο στην ομάδα για την νίκη αλλά μια οποιαδήποτε μέτρια ομάδα καλού ευρωπαϊκού πρωταθλήματος (Γιουρόπα Λιγκ ομίλων επιπέδου) θα μας είχε ρίξει 3 γκολ μίνιμουμ με τις φάσεις που έφτιαξε ο... ΑΟΚ.
    Ομάδα προκριματικού γύρου εννοείς, πλάγια κάλυψη από τα μπακ αγνοείται...

Προεπιλογή

Μπράβο για τη νίκη. Ήταν κάτι που χρειαζόμασταν. Εμμένω στην άποψη μου πάντως, οτι δεν έχει τόσο κακη πρώτη ύλη. Θεωρω οτι ειναι καλοδουλεμένη σε όλους τομείς: Τακτική, αυτοματισμοί, φυσική κατάσταση, αποδυτήρια κτλ.

Έτσι ονειρευόμαστε τον Ολυμπιακό!

Προεπιλογή

Επειδή βλέπω ότι και ο Κόντης και οι φυλλάδες στάθηκαν στη διάθεση, να μην ξεχάσουμε ότι η διάθεση δεν υπήρχε σε όλους εξαρχής. Μπήκαμε όσο νωθρά μπαίνουμε όλη τη χρονιά.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Το avatar του χρήστη BXL
    Περιοχή
    Βρυξέλλες

Προεπιλογή

Μου εκανε καπως ασχημη εντυπωση που συμφωνα με τα ρεπορταζ ο Κοντης δηλωσε οτι δεν υπαρχει επικοινωνια με τον Μαρτινς. Καταλαβαινω οτι ισως να θελει να δωσει το στιγμα του ή να κρατησει ψηλα τον εγωισμο του αλλα δεν παυει να ειναι υπηρεσιακος για 4 παιχνιδια συν τις προπονησεις. Μπορει επισης η δηλωση του να μεταφερθηκε λαθος, εξαλλου το σχολιο μου δεν εχει να κανει προσωπικα με τον Κοντη αλλα με τον τροπο λειτπυργιας της ομαδας.

Ιδανικα, ακομα κι αν αλλαξουν κατα 80% οι παικτες θα προτιμουσα να εβλεπα τακτικές και προπονήσεις με χαρτάκι Μαρτινς για να μπαινουν ολοι σιγα σιγα στον χαρακτηρα και το κλιμα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BXL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου εκανε καπως ασχημη εντυπωση που συμφωνα με τα ρεπορταζ ο Κοντης δηλωσε οτι δεν υπαρχει επικοινωνια με τον Μαρτινς. Καταλαβαινω οτι ισως να θελει να δωσει το στιγμα του ή να κρατησει ψηλα τον εγωισμο του αλλα δεν παυει να ειναι υπηρεσιακος για 4 παιχνιδια συν τις προπονησεις. Μπορει επισης η δηλωση του να μεταφερθηκε λαθος, εξαλλου το σχολιο μου δεν εχει να κανει προσωπικα με τον Κοντη αλλα με τον τροπο λειτπυργιας της ομαδας.

Ιδανικα, ακομα κι αν αλλαξουν κατα 80% οι παικτες θα προτιμουσα να εβλεπα τακτικές και προπονήσεις με χαρτάκι Μαρτινς για να μπαινουν ολοι σιγα σιγα στον χαρακτηρα και το κλιμα.
    O Κόντης είπε απλώς ότι δεν υπάρχει επικοινωνία με τον Μαρτίνς για τα τελευταία ματς. Δηλαδή δεν έχει λάβει οδηγίες για την προπόνηση, την επιλογή των παικτών κλπ. Τόσο η τακτική όσο και η δήλωση μου φαίνονται απολύτως σωστές. Για τα εναπομείναντα παιχνίδια οι παίκτες οφείλουν να γνωρίζουν ότι αποφασίζει μόνο ο Κόντης.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Το avatar του χρήστη BXL
    Περιοχή
    Βρυξέλλες

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    O Κόντης είπε απλώς ότι δεν υπάρχει επικοινωνία με τον Μαρτίνς για τα τελευταία ματς. Δηλαδή δεν έχει λάβει οδηγίες για την προπόνηση, την επιλογή των παικτών κλπ. Τόσο η τακτική όσο και η δήλωση μου φαίνονται απολύτως σωστές. Για τα εναπομείναντα παιχνίδια οι παίκτες οφείλουν να γνωρίζουν ότι αποφασίζει μόνο ο Κόντης.
    Σωστα οπως το θετεις, μου φανηκε πολυ πιο επιθετικη η δηλωση οταν τη διαβασα με τον πρωινο καφε στο σπορτ24. Ο Κοντης ειναι ο αρχηγος στα αποδυτηρια και στον αγωνιστικο χωρο και οι παιχτες οφειλουν να το σεβαστουν, γνωριζουν ομως οτι ο Μαρτινς ειναι ο προπονητης απο τον Ιουνιο, γνωριζουν υποτιθεται ποιοι απο αυτους θα συνεχισουν πιθανοτατα και την επομενη χρονια.

Θα ηθελα να δω την ομαδα να προσπαθησει να παιξει με το συστημα που θελει ο Μαρτινς κ με τις θεσεις που θελει να δοκιμασει. Τι νοημα εχει να βγαλει ματια πχ ο Ανδρουτσος ως χαφ στα 3 παιχνιδια και ο Μαρτινς να τον υπολογιζει ως δεξι εξτρεμ; Πολυ καλη ευκαιρια και σε αγωνες πρωταθληματος κι ας εχουν διαδικαστικο χαρακτηρα. Για τους δεινοσαυρους του φορουμ κατι αντιστοιχο ειχε γινει πριν την ελευση Μπαγιεβιτς που ενω ηταν προπονητης στην ΑΕΚ εστελνε χαρτακια στον Περσια που εκτελουσε χρεη υπηρεσιακου.

Ο...προπονητής! Το avatar του χρήστη Haris_T7
    Περιοχή
    Αθήνα,Νέα Φιλαδέλφεια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BXL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τους δεινοσαυρους του φορουμ κατι αντιστοιχο ειχε γινει πριν την ελευση Μπαγιεβιτς που ενω ηταν προπονητης στην ΑΕΚ εστελνε χαρτακια στον Περσια που εκτελουσε χρεη υπηρεσιακου.

Ωραιες εποχες...Και τοτε πριν την ελευση Μπαγεβιτς υπηρξε η απολυτη παρακμη και η 3η θεση (οπως φετος), αλλα ερχοταν ενας κορυφαιος. Ενιωθες πως κατι θα αλλαζε. Φαινοταν. Υπηρχε διαχυτο στον αερα.
    Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. .....Μεγάλη μου αγάπη!

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές