+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 22 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 12 18 19 20 21 22 23 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 421 έως 440 από 442

Θέμα: Γυναικείο Βόλλεϋ δ΄: Ο Μπράνκο και τα κορίτσια του

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Πράγματι πολλές αποχωρήσεις . Καμία από αυτές δεν μπορούσε να προσφέρει κάτι ? Για καναδυο περίμενα ότι θα άρπαζαν την ευκαιρία ( εκτός από τις ξένες που αναμενόμενα θα έφευγαν ). Τελοσπάντων ο Μπρόνκο τις βλέπει στις προπονήσεις και ξέρει πιο καλά από όλους .

Λέμε ναι στην επιστροφή Λαζάρεβιτς .

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Έρχεται ως φαίνεται η Λαζάρεβιτς
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Τώρα πρόσεξα οτι πήραμε αυτο τo σαμιαμιδι την Κακουράτου στην υποδοχή. Πουλενιάζω το ποντικάκι™

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

«Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με την Αλίκη Κωνσταντινίδου, η οποία υπέγραψε το νέο της συμβόλαιο διάρκειας ενός έτους και θα παραμείνει και την επόμενη σεζόν στο δυναμικό της ομάδας βόλεϊ Γυναικών», αναφέρει η ανακοίνωση του Ερασιτέχνη.
    Ξεκίνησαν οι ανανεώσεις
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Κολώνα η Αλίκη.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Έμεινε και η Ζακχαίου

"Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με Kατερίνα Ζακχαίου, η οποία υπέγραψε το νέο της συμβόλαιο διάρκειας ενός έτους και θα παραμείνει και την επόμενη σεζόν στο δυναμικό της ομάδας βόλεϊ Γυναικών".

Στη δήλωσή της η Κατερίνα Ζακχαίου ανέφερε τα εξής: «Είμαι πολύ χαρούμενη που θα παραμείνω για τρίτη χρονιά στον Ολυμπιακό. Ελπίζω και τη σεζόν που έρχεται να κατακτήσουμε τους εγχώριους τίτλους και να έχουμε μια ακόμα επιτυχημένη πορεία στην Ευρώπη. Ευχαριστώ το σύλλογο για την εμπιστοσύνη στο πρόσωπό μου και θα δώσω το 100% για να βοηθήσω στην επίτευξη των στόχων».

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

https://www.facebook.com/OlympiacosS...79813452102631

Έρχεται και η Αννούλα μας

Και επίσημα

Ο Ολυμπιακός ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με την Άννα Λαζάρεβιτς. Η αθλήτρια πετοσφαίρισης από τη Σερβία (ημερομηνία γέννησης 4/7/1991) που αγωνίζεται ως ακραία, επιστρέφει στην ομάδα βόλεϊ γυναικών του Ολυμπιακού, μετά από δυο χρόνια.

Στις δηλώσεις της στο www.olympiacossfp.gr η Άννα Λαζάρεβιτς ανέφερε τα εξής: «Πρώτα από όλα είμαι υπερβολικά χαρούμενη που θα έχω άλλη μια ευκαιρία να φορέσω και πάλι τα ερυθρόλευκα. Ήξερα ότι θα γύριζα πίσω μια μέρα και να που συνέβη και επιστρέφω στον Ολυμπιακό για αγωνιστώ μπροστά στους φιλάθλους και τη Θύρα 7! Ελπίζω ότι θα έχουμε μια ακόμα εξαιρετική σεζόν και θα κατακτήσουμε πολλά τρόπαια, όπως έχει συνηθίσει ο Ολυμπιακός».
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Loukretia : 13-06-19 στις 14:06

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Tέλεια νέα, Χίπε, Λαζάρεβιτς, να δούμε ποια θα είναι η τρίτη

Would You Dare?

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Επρεπε .

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Ο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με την Ξένια Κακουράτου. H Eλληνίδα αθλήτρια πετοσφαίρισης (ημερομηνία γέννησης 16/6/1993) αγωνίζεται ως λίμπερο και υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας διάρκειας ενός έτους.

Στις πρώτες της δηλώσεις ως αθλήτρια του Ολυμπιακού, η Ξένια Κακουράτου ανέφερε τα εξής: «Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω τους ανθρώπους του Ολυμπιακού οι οποίοι με εμπιστεύτηκαν και μου δίνουν την ευκαιρία να είμαι μέλος αυτής της μεγάλης ομάδας! Νιώθω ενθουσιασμένη και ανυπομονώ να ξεκινήσουμε. Επίσης εύχομαι να έχουμε καλή αγωνιστική σεζόν με υγεία πάνω απ’ όλα».
    κορυδαλλιώτισα, υγιής και πολύκουπη

Επίσης ο Λεμονίδης γράφει ότι

Με την επιστροφή της Λαζάρεβιτς και την παραμονή της Κονόμι, ο Ολυμπιακός δεν αποκλείεται να κρατήσει και τη γερμανίδα Λάουρα Έμμοντς, που με την απόκτηση της Χουντ και την συμμετοχή της Κονόμι στην εξάδα άλλαξε αγωνιστικό πρόσωπο και ήταν μάλιστα η κορυφαία στο φάιναλ φορ του κυπέλλου στις Σέρρες. Εκτός κι αν βρεθεί κάποια ξένη πολύ καλύτερη της γερμανίδας.https://www.fosonline.gr/volleyball/...amoni-i-emonts

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Μεταγραφών συνέχεια

Αλεξία

Η ανακοίνωση του Ολυμπιακού αναφέρει:

Ο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του, με την Αλεξία Καλανταρίδου. Η 23χρονη (19/1/1995), διεθνής ακραία, υπέγραψε συμβόλαιο ενός έτους με την ομάδα μας.

Προηγούμενες ομάδες

2003 - 2010 Αρχέλαος Κατερίνης

2010 - 2011 Άρης

2011 - 2015 Αίας Ευόσμου

2015 - 2016 Άρης

2016 - 2017 Ελπίς Αμπελοκήπων

2017 - 2019 ΑΟ Θήρας

Στις πρώτες της δηλώσεις ως αθλήτρια του Ολυμπιακού, η Αλεξία Καλανταρίδου, δήλωσε στο olympiacossfp.gr :

«Σε μια πραγματικά δύσκολη εποχή για το Ελληνικό βόλεϊ, είμαι πολύ χαρούμενη που θα έχω την ευκαιρία να αγωνιστώ στον Ολυμπιακό. Νιώθω τυχερή που καθημερινά θα προπονούμαι μαζί με αθλήτριες υψηλού επιπέδου, υπό τις οδηγίες ενός εξαιρετικού προπονητή, στις καλύτερες δυνατές συνθήκες. Θέλουμε ο κόσμος του Ολυμπιακού να είναι στο πλάι μας σε κάθε παιχνίδι. Εύχομαι σε όλες τις αθλήτριες και τις ομάδες ένα υγιές και ανταγωνιστικό πρωτάθλημα.»https://www.fosonline.gr/volleyball/...y-o-olympiakos

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Φέτος δεν είδα σχεδόν καθόλου βόλεϊ, πέρσι όμως δεν είχε πολλές συμμετοχές και ούτε ήταν και ιδιαίτερα καλή, οπότε μου κάνει μια μικρή εντύπωση η επιλογή της.
    Βέβαια, ίσως να έκανε ξεπέταγμα φέτος, ο προπονητής σίγουρα θα ξέρει καλύτερα. Καλώς όρισε.

Would You Dare?

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Είδα κι εγώ welcome Αλεξία, δεν πρόσεξα τον τίτλο του τοπικ και τρόμαξα προς στιγμή.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Μένει η Χούντ ή η Έμοντς σύμφωνα με το Λεμονίδη

https://www.fosonline.gr/volleyball/...emonts-i-xoynt

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Loukretia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μένει η Χούντ ή η Έμοντς σύμφωνα με το Λεμονίδη

https://www.fosonline.gr/volleyball/...emonts-i-xoynt
    Πραγματικά ελπίζω να βρούμε κάτι καλύτερο, το αξίζει αυτή η ομάδα.

Would You Dare?

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Σχολιασμός για το φετινό ρόστερ και σύγκριση με άλλες ομάδες

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Τον Πορφύρα θα αντιμετωπίσει ο Ολυμπιακός στο β’ γύρο του CEV Challenge Cup, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στο Λουξεμβούργο.

Και τα δυο ματς θα διεξαχθούν στο Kλειστό Γυμναστήριο Ρέντη «Μ. Μερκούρη», (το οποίο έχει δηλώσει ο Πορφύρας ως έδρα για τις ευρωπαϊκές αναμετρήσεις), με τον Ολυμπιακό να είναι τυπικά φιλοξενούμενος στο πρώτο (5-7 Νοεμβρίου) και γηπεδούχος στο δεύτερο (19-21 Νοεμβρίου).

Στο επόμενο γύρο, για τη φάση των «16» της διοργάνωσης ο νικητής θα αντιμετωπίσει τη Hapoel KFAR SABA από το Ισραήλ. Ο πρώτος αγώνες θα πραγματοποιηθεί στην Ελλάδα και ο επαναληπτικός στο Ισραήλ.
    .....και στο βάθος αχνοφαίνεται η Κρασνογιάρσκ, την οποία αντιμετωπίσαμε πριν δυο χρόνια στα βάθη της Σιβηρίας

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Παραμένει η Σκοτ σε μας

Ο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με την διεθνή αθλήτρια Ρίγκαν Ελίζαμπεθ Χούντ Σκοτ. Η Αμερικανίδα ακραία υπέγραψε το νέο της συμβόλαιο και θα παραμένει την επόμενη σεζόν στην ομάδα βόλεϊ Γυναικών του συλλόγου μας.

Στις δηλώσεις της στο olympiacossfp.gr η Σκοτ ανέφερε τα εξής: «Είμαι πολύ ενθουσιασμένη που θα συνεχίσω το ταξίδι μου στο βόλεϊ με τον Ολυμπιακό. Πέρσι αποδείξαμε ότι είμαστε η καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα όχι μόνο στο γυναικείο βόλεϊ αλλά στα περισσότερα αθλήματα. Είναι πραγματικά τιμή για εμένα, να αποτελώ κι εγώ μέρος αυτής της φοβερής παράδοσης».

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Έκλεισε το ρόστε μας με την απόκτηση της Σίας Τοτσίδου.
    Καλή κίνηση, μιας και η Χουντ δεν εμπνέει κι εμπιστοσύνη, αφού δεν μπορούσαμε να πάρουμε κάποια καλύτερη εκεί, καλό που έχουμε κι ένα καλό μπάκαπ τώρα.
    Καλή χρονιά να έχουμε!

Would You Dare?

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές