+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 68 από 75 ΠρώτηΠρώτη ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.341 έως 1.360 από 1482

Θέμα: Γυναικείο Βόλλεϋ δ΄: Οκτώ και συνεχίζουμε

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Λίγο ακόμα έμεινε , δυο ματς μπολ έχουμε .
    Αντε να τελειώνουμε .

Προεπιλογή

Μπράβο κόρες!

Προεπιλογή

Πήγαμε για την μεγάλη ανατροπή στο πρώτο σετ αλλά δυστυχώς το χάσαμε

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προεπιλογή

2-0... Δύσκολα τα πράγματα... Φαίνεται πως όλα θα κριθούν στο μαυσωλείο του Ρέντη...

Προεπιλογή

Τραγική εμφάνιση... αν παίξουμε έτσι και στο επόμενο παιχνίδι θα χάσουμε εύκολα.

Προεπιλογή

Μέσα στου Ρέντη θα είναι πιο γλυκό... Θα υπάρξει κι απονομή. Επιείκεια σε επαγγελματίες υψηλού επιπέδου κοπέλες που δεν έχουν ξαναπαίξει σε βόθρους.

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Πρέπει να είναι μεθαυριο τίγκα το γήπεδο για τις κοπέλες μας

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Δεν ξέρω, προσωπικά έχω κακό προαίσθημα... Βλέπω την ομάδα στα τελευταία 3 παιχνίδια (ακόμα και σε αυτό που κερδίσαμε) να παίζει άσχημα και να θυμίζει τις εμφανίσεις του πρώτου γύρου. Οι παίκτριες θολωμένες, ο προπονητής στον κόσμο του, κόσμος κλασσικά απών...

Τέλος πάντων, την Πέμπτη είναι ματς προσωπικοτήτων, περιμένω από τις παλιές μας παίκτριες να βγουν μπροστά και να δείξουν πόσο το θέλουν.

Προεπιλογή

Οι παλιές παίκτριες ας παίξουν τα βασικά.... (Πλην Χίπε)

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Οταν η σειρά πάει σε πέμπτο παιχνίδι και με τέτοια σκαμπανεβάσματα , όλα είναι πιθανά . Δύσκολος αγώνας αλλά θεωρώ πως έχουμε ένα ελαφρύ προβάδισμα λόγω έδρας - αν γεμίσει .
    Οτι και να γίνει όμως , θα είναι ένα Last hurrah για πολλές κοπέλες , πρέπει να παρθούν γενναίες αποφάσεις .

Προεπιλογή

Οι ομάδες είναι ουσιαστικά ισοδύναμες, βασικός παράγοντας μέχρι στιγμής αποδεικνύεται η έδρα.Στον βόθρο μέσα κερδίζουν εύκολα αυτές επειδή είναι πάντα τίγκα και οι καφροι είναι ουσιαστικά ένα βήμα απόσταση από τις παίχτριες.Στο δικό μας που είναι άδειο είναι πιο εύκολο να ηρεμήσουν και να συγκεντρωθούν και να κάνουν το παιχνίδι τους.Χτες στο χάντμπολ είχε πάει η 7 και ήταν μέχρι και ο Τσουκαλάς.Μακάρι έστω στο τελευταίο ματς να πάει η 7 και ο κόσμος και ό,τι γίνει.

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Την τελευταία και πιο κρίσιμη «μάχη» της αγωνιστικής σεζόν 2021-22, δίνει την Πέμπτη (12/5) η ομάδα βόλεϊ Γυναικών του Ολυμπιακού. Οι πρωταθλήτριες Ελλάδας αντιμετωπίζουν τον Παναθηναϊκό, τον οποίο υποδέχονται στις 19:00 (OSFP TV) στο κλειστό του Ρέντη «Μ. Μερκούρη», για τον πέμπτο και τελευταίο τελικό της Volley League. Στον τελικό των τελικών στο Ρέντη, με τη σειρά στο 2-2, τα κορίτσια του Θρύλου θέλουν να εκμεταλλευτούν το πλεονέκτημα της έδρας και να πανηγυρίσουν την τρίτη νίκη επί των «πράσινων», ώστε να κατακτήσουν τον τίτλο του πρωταθλήματος της Volley League για 9η διαδοχική χρονιά!

Δηλώσεις:

Κάρλο Παρίζι: «Μπροστά μας έχουμε τον πέμπτο τελικό, είναι σημαντικό που παίζουμε αυτό το ματς στην έδρα μας, με τον κόσμο μας. Είναι καλό που παίζουμε μετά από λιγότερο από 48 ώρες και το λέω αυτό, γιατί δεν έχουμε χρόνο να σκεφτούμε τόσα πολλά. Πρέπει να μπούμε στο ματς, να τα δώσουμε όλα μπροστά στον κόσμο μας, μπροστά στους φιλάθλους μας και να κερδίσουμε. Ξέρουμε ότι στην έδρα μας παίζουμε πάντα καλύτερα και αυτό θέλουμε να κάνουμε και την Πέμπτη».

Στέλλα Χριστοδούλου: «Γνωρίζαμε από την αρχή ότι αυτή η σειρά των τελικών θα ήταν δυνατή και αμφίρροπη. Την Πέμπτη δίνουμε την τελευταία μάχη, μέσα στην έδρα μας, για τη διεκδίκηση του τίτλου. Είναι η στιγμή που η ψυχή και το πάθος θα τα κρίνουν όλα! Θέλουμε τον κόσμο στο πλευρό μας, να μας δώσει ενέργεια και δύναμη, για να καταφέρουμε να πετύχουμε αυτό το στόχο».
    Να πάμε να στηρίξουμε τα κορίτσια μας
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Δυστυχώς...δεν... όλα κρίθηκαν στο 2ο σετ που έπρεπε να το κερδίσουμε...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Louvarinio Εμφάνιση μηνυμάτων

Είναι τέτοιο άθλημα ψυχολογίας που δύσκολα γυρνάς μετά από δυο χαμένα σετ μπωλ πάνω από τους 25 πόντους.

Προεπιλογή

Τί παλτό αυτή η Σάλας ρε γμτ...

Προεπιλογή

Οι ξένες για τα μπάζα φέτος

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Louvarinio Εμφάνιση μηνυμάτων

Μας έφαγαν καθαρό πόντο
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Κάτι πλασεδάκια της συμφοράς ...
    Η άλλη είχε μπροστά άδειο γήπεδο και την πέταξε έξω .

Προεπιλογή

Παλτό η Σάλας... Μάλιστα...

Προεπιλογή

Στο χέρι των κοριτσιών είναι να κάνουν την ανατροπή και να σηκώσουν την κούπα.
    Αλίμονο αν επειδή έχασαν τον δεύτερο σετ στις λεπτομέρειες καταθέτουν έτσι εύκολα τα όπλα και ειδικά μέσα στην έδρα μας.

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές