Κλειστό Θέμα
Σελίδα 24 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 461 έως 480 από 529

Θέμα: Champions League 2018-2019

Προεπιλογή

Τώρα το αφήγημα θα λέει για την Τοτεναμ που δεν έκανε μεταγραφές φέτος, φυσικά έχει δώσει περίπου 300 μύρια τα προηγούμενα χρόνια και μόνο το 17/18 έδωσε 120, το νούμερο που έχει δώσει ο Άγιαξ τα τελευταία 5 χρόνια μαζί.

Τόσο αδιάφορη η Τότεναμ, ας το πάρει η Λίβερπουλ.

Το avatar του χρήστη gioOliveira
    Περιοχή
    San Francisco Bay

Προεπιλογή

Πλεον δεν μπορεις να μιλησεις να πεις οτι τελειωσε ενα ματς.

Τελικο δυο ομαδες που εχουν να παρουν πρωταθλημα καμια 30αρια χρονια η μια και καμια 60αρια η αλλη!
    Τι εχει δει 19 φορες ενα παιδι 31 χρονων;

Προεπιλογή Champions League 2018-2019

Εντωμεταξύ και στο Γιουρόπα ειναι πιθανό να πάνε τελικό δυο Αγγλικές.

Το avatar του χρήστη spartacus
    Περιοχή
    NJ

Προεπιλογή

Η χρονια των Άγγλων!!! Πάλι καλά που δεν υπάρχει κανένα γιουρο ή παγκόσμιο να φουνταρουμε όλοι ομαδικως..

Μπράβο στους πετεινους !!! Ήθελα Λίβερπουλ/Αγιαξ τελικό άλλα δεν μπορείς να τα χεις ολα..

Το avatar του χρήστη Fabian Estay
    Περιοχή
    NY, NJ, FL,TO

Προεπιλογή

Τώρα που τελείωσαν και τα 2 παιχνίδια να πω και εγώ τη γνώμη μου...

1) Για χθές: Από τις 2 μεγάλες μου Ευρωπαϊκές αγάπες κάποια έπρεπε να περάσει...

Η Λίβερπουλ το γύρισε γιατί το ΠΙΣΤΕΨΕ..ΤΕΡΑΣΤΙΑ ανατροπή.Η Μπάρτσα πλήρωσε την αστοχία αλά φετινός Θρύλος του 1ου γύρου...Μιλάμε σε δυο παιχνίδια έχασαν τα μαλλιά της κεφαλής του Πουγιόλ....Ο κοντός πάλεψε μόνος του σε 180 λεπτά, σκόραρε, σέρβιρε, μάρκαρε, αλλά οι άλλοι πέταγαν αετό μπροστά και οι δε πίσω άστα βράστα...Δεν μπορεί ο Γερμανός σε 2 παιχνίδια να τα βγάλει όλα....

Από τους κόκκινους τώρα ποιον να πρωτοδιαλέξεις??? Όλοι έπαιξαν έχοντας στο νου τους το This is Anfield....

2) Για Σήμερα...Τι να λέμε τώρα...Αν η χθεσινή ανατροπή ήταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ, αυτή σήμερα ήταν ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΑΣΤΙΑ...Με 0-1 στο σπίτι σου και 2-0 εκτός έδρας στο 1ο ημίχρονο, θέλει πολλά κιλά balls για να γίνει αυτό που έγινε και κυρίως με το τρόπο που έγινε μέσα σε ένα μόνο ημίχρονο...

Από δω και πέρα??? Φυσικά και θέλω τη Λίβερπουλ να το σηκώσει...Θα προτιμούσα τον Άγιαξ στο τελικό....Τώρα όμως όλα είναι 50-50.....Οι άλλοι είναι κι αυτοί σκυλιά του πολέμου....

Υ.Γ: Αυτός ο Ποκετίνος, εκτός από σπουδαίος προπονητής και ψυχολόγος, έχει και το κοκαλάκι της νυχτερίδας τελικά.....Μήπως εκεί στο Μπουένος Άιρες να τον σκεφτούν για μελλοντική λύση στον πάγκο της Αρζεντίνας???

Προεπιλογή

6-0 είχαν συνολικα σε ένα ημίχρονο οι δυο αγγλικές ομάδες χτες και σήμερα. Σε ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ. Και με την πλάτη στον τοίχο καθώς αυτά ήταν τα ελάχιστα γκολ που χρειάζονταν για να προκριθούν. Το λες και επος..

Το avatar του χρήστη gioOliveira
    Περιοχή
    San Francisco Bay

Προεπιλογή

Προκειται για μακραν το καλυτερο Τσαμπιονς Λιγκ εδω και δεκαετιες. Ευχομαι να εχει και εναν ανταξιο τελικο.
    Τι εχει δει 19 φορες ενα παιδι 31 χρονων;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gioOliveira Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προκειται για μακραν το καλυτερο Τσαμπιονς Λιγκ εδω και δεκαετιες. Ευχομαι να εχει και εναν ανταξιο τελικο.
    Ει μη τι άλλο, είναι Τσάμπιονς Λιγκ ομάδων που παίζουν παραγωγικό ποδόσφαιρο.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Η ταχύτητα, ο ρυθμός, η ένταση, οι πολλές φάσεις και τα αρκετά γκολ είναι χαρακτηριστικό του μοντέρνου ποδοσφαίρου.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedArmy7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ταχύτητα, ο ρυθμός, η ένταση, οι πολλές φάσεις και τα αρκετά γκολ είναι χαρακτηριστικό του μοντέρνου ποδοσφαίρου.
    Έτσι. Θα δούμε αρκετά τέτοια CL στο κοντινό μέλλον.

Το avatar του χρήστη rower
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Προεπιλογή

Eτσι θα γινει το ονειρο πραγματικοτητα.
    Η τιμη, τιμη δεν εχει και κριμα σε αυτον που την εχασε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Loukretia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω τελικό Άγιαξ - Μπαρτσελόνα με νικητές τα μωρά των ολλανδών έτσι για αλλαγή. Ο Ερνέστο έχει πολλά χρόνια μπροστά του για να το σηκώσει
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Voikon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ιδιο θελω κι εγω, με koreo πριν την σεντρα την παρακατω φωτογραφια:

Spoiler

Κουβααα Κατερινα!.. Θελαμε τα παιδια του Κροιφ στον τελικο - αποτυχαμε
    Ετοιμαστηκαμε για red wedding, ολα κοκκινα - κουβα.
    Φλεγματικα αγγλικο ντερμπι μας προεκυψε στη Μαδριτη... Δεν πειραζει, ομως, η καρδια δε θα ειναι μοιρασμενη...
    Go reds και εδω σταματαω γιατι βλεπω να το σηκωνουν οι πετεινοι...
    ― Lemmy Kilmister, Motorhead: “Born to lose. Live to win.”

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Κουβάς δε λες τίποτα Βάγγο

Γι΄αυτό και δεν θα ξαναγράψω ποτέ τι θέλω για άλλη ομάδα. Απλά χαλιέμαι να βλέπω τον ξεφτίλα τον Κλοπ πρωταθλητή

Βέβαια από την άλλη καλό είναι να έχουμε και διαφορετικές ομάδες στον τελικό, γιατί γκώσαμε με τις ίδιες και τις ίδιες
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Self-Banned Το avatar του χρήστη Sir Eric
    Περιοχή
    Cambridge

Προεπιλογή

Φοβερες συγκινησεις το φετινο ΤσΛ. Επισης μας εκανε να κατανοησουμε ποσο τεραστιων διαστασεων ΓΙΔΙΑ κ ΑΜΠΑΛΑ ΤΡΑΓΙΑ ειμαστε στην Ελλαδα. Βαλε τωρα λεει να ηταν ο Ολυμπιακος στην θεση της Τοτεναμ, να ερχοταν αυτος ο Αγιαξ κ να σε κερδιζε 0-1 στο 1ο ματς. Το τι θα γραφοταν δεν λεγεται.

"Ποιος Αζαξ μωρε?", "Να παναΓμηθουνε που δεν μπορανε να κερδισουν ενα ματσο αμουστακα", "Εκει μας καταντησε ο Βαγγελας να χανουμε απο τους απογονους του αΧαριστεα"

Γι'αυτο μια ζωη θα ειμαστε πουθεναδες.
    Red Spots @ www.thrylos-fans.net
    Ave Eric.......οι μελλοbanατοι σε χαιρετούν!
    Γυναίκα Μπικίνι Τραγικό

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Sir Eric Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φοβερες συγκινησεις το φετινο ΤσΛ. Επισης μας εκανε να κατανοησουμε ποσο τεραστιων διαστασεων ΓΙΔΙΑ κ ΑΜΠΑΛΑ ΤΡΑΓΙΑ ειμαστε στην Ελλαδα. Βαλε τωρα λεει να ηταν ο Ολυμπιακος στην θεση της Τοτεναμ, να ερχοταν αυτος ο Αγιαξ κ να σε κερδιζε 0-1 στο 1ο ματς. Το τι θα γραφοταν δεν λεγεται.

"Ποιος Αζαξ μωρε?", "Να παναΓμηθουνε που δεν μπορανε να κερδισουν ενα ματσο αμουστακα", "Εκει μας καταντησε ο Βαγγελας να χανουμε απο τους απογονους του αΧαριστεα"

Γι'αυτο μια ζωη θα ειμαστε πουθεναδες.
    O Aγιαξ εντωμεταξύ ειναι (πολύ) πιθανός αντίπαλος μας στα προκριματικά. Ηδη οι πρωτομυσταγωγίες έχουν γραφτεί: "Θα πουλήσει ολους τους παίκτες του, δεν θα ειναι και τόσο δύσκολο να προκριθούμε".

και μετα...

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Self-Banned Το avatar του χρήστη Sir Eric
    Περιοχή
    Cambridge

Προεπιλογή

Καλα κατσε να δεις τι εχει να γινει αν πεσουμε πανω τους.

"Δεν μας τα λεει καλα ο Βαγγελας με τα παρταλια που κουβαλησε κ φετος"

"Να φυγει ο Μαρτινς να πουμε. Τι να πει πηγε ο Αζαξ ημιντελικο? Εδω να πουμε αποκλειστηκανε απο τον Ατρομητο της Αγγλιας"
    Red Spots @ www.thrylos-fans.net
    Ave Eric.......οι μελλοbanατοι σε χαιρετούν!
    Γυναίκα Μπικίνι Τραγικό

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Ο Ολυμπιακος παντως ηταν η μονη Ελληνικη ομαδα φετος που επαιξε σε σχετικα υψηλη ενταση στα περισσοτερα παιχνιδια μεχρι το τελος της χρονιας. Μπορει να βρουμε αρκετα προβληματα στη φετινη ομαδα, αλλα δε νομιζω να μπορει κανεις να πει κατι για την καλη φυσικη κατασταση των περισσοτερων παικτων ολη τη χρονια. Δε θυμαμαι να εχω δει τον Ολυμπιακο να παιζει με τετοια ενταση μεχρι Μαη μηνα εδω και πολλα χρονια.

Τωρα για τις Αγγλικες ομαδες τι να πει κανεις. Χρονια τωρα κανουν τεραστες ανατροπες. Εγω που βλεπω φανατικα Αγγλικο πρωταθλημα εδω και πολλα χρονια εχω δει τα παντα ολα. Αλλα αυτο που ειδαμε τις τελευταιες 2 μερες ειναι μοναδικο οχι μονο γιατι εγινε απεναντι σε δυνατους Ευρωπαικους αντιπαλους με την πλατη στον τοιχο, αλλα γιατι εγινε 2 φορες μεσα σε 2 μερες με τον ιδιο σχεδον τροπο. Τοσο ο Αγιαξ οσο κι η Μπαρτσελονα απο ενα σημειο και μετα επαιζαν σαν υπνωτισμενοι. Μαλλον δεν πιστευαν τι συνεβαινε γυρω τους. Εβλεπα τον Αγιαξ ας πουμε χτες στα τελευταια λεπτα κι ηταν σα να περιμενε το μοιραιο. Πραγματικα απιστευτο ποσο σημαντικο λογο παιζει κι η ψυχολογια σε αυτο το επιπεδο.

Περιοχή

Προεπιλογή

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Ελπιζω να δουμε ωραιο ματσακι σημερα. Εχω πει πολλες φορες οτι ειμαι φιλος της Λιβερπουλ απο μικρο παιδι (απο εποχης Νταλκλις κλπ.), αλλα τρεφω τεραστιο σεβασμο για την Τοτεναμ και για το ποδοσφαιρο που παιζει (οχι μονο προσφατα επι Ποτσετινο, εχουν περασει πολλοι παικταραδες απο την Τοτεναμ, απο Αρντιλες μεχρι Χοντλ και προφατα βεβαια Κειν).

Ιστορικα κλαμπ και τα δυο. Ελπιζω να παιχτει ωραιο ποδοσφαιρο και να κερδισει ο καλυτερος.

Περιοχή

Προεπιλογή

Νομίζω πως λόγο φανέλας κατά πρώτο λόγο και κατά δεύτερο, του περσινού τελικού, η Λίβερπουλ έχει ένα προβάδισμα.
    Επειδή όμως έχουμε να κάνουμε με τον Κλοπ και με την Λίβερπουλ...όλα ανοιχτά.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές