Κλειστό Θέμα
Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 3 4 5 6 7
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 135 από 135

Θέμα: Regular Season 18η Αγωνιστική: Real Madrid - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Προεπιλογή

Περισυ τέτοιο ματς θα γυροφερνε στην 30αρα. Έγραψα πριν το παιχνίδι ότι καλύτερα να τα φάμε όλα στην ρακέτα και να κλείσουμε τα σουτ γτ από εκεί αν βρει ρυθμό η ρεαλ σε τελειώνει. Παρ όλα αυτά τα φάγαμε και μέσα και έξω αλλά είχαμε τουλάχιστον 4 ευκαιρίες μέχρι το 35 να μπούμε για τα καλά στο παιχνίδι είτε με ελεύθερα τρίποντα είτε στον αιφνιδιασμό του πριντεζη που έπρεπε να δώσει στον ελεύθερο Γιάννι αντί να πάει μόνος του στο καλάθι. Αν το πηγαίναμε στους 2 3 πόντους θα ήταν αλλά τα δεδομένα και η πίεση στη ρεαλ αλλά πάντα χάναμε τις ευκαιρίες και από την άλλη τρώγαμε συνήθως 3 4 μαζεμενους πόντους στη συνέχεια με αποτέλεσμα να ανεβαίνει η διαφορά πάλι στους 10. Οκ ξέρουμε τα κενά μας αλλά με το μπάτζετ που έχουμε δεν γίνεται να μην υπάρχουν κενά. Επιπλέον ήταν αδύνατο να βγουν όλες οι μεταγραφές ειδικά με παίχτες που δεν είναι απ το πρώτο ράφι η δεν έχουν εμπειρίες από αυτό το επίπεδο. Αν ήταν δλδ σούπερ και οι τουπαν τιμμα η ομάδα θα χτύπαγε την πρώτη Τριάδα. Είμαστε σε καλό δρόμο αυτή η χρονιά είναι μεταβατική με πολλές αλλαγές και ότι έρθει φέτος ακόμα και απλή πρόκριση στους 8 θα ναι επιτυχία. Του χρόνου με 2 3 κινήσεις στον υπάρχον κορμό οι απαιτήσεις και η κριτική θα ναι σαφώς πιο μεγαλη

Προεπιλογή

Ωραίος ο Βραζιλιάνος.

Mία διαφωνία μόνο. Για εμένα το μόνο πραγματικά κουλό του καλοκαιριού είναι πώς δεν κατάλαβε(?) ο Μπλατ ότι ο Λεντέι είναι τεσσάρι και μόνο κατά συνθήκη τραβηγμένη από τα μαλλιά 5άρι.

Αν είχε διαγνωστεί εγκαίρως, ο Τίμα θα ήταν περιττός και θα έπαιρνες 5άρι στην θέση του να είσαι κομπλέ. Τώρα έχουμε ένα πεντάρι, τον τίμιο επιθετικά και ψυχικά αλλά μη αθλητικό και αργό Μπόγρη και έχουμε γεμίσει με πέντε (5!) 4άρια/4-5άρια/4-3 τριάρια, εκ των οποίων ενεργό ρόλο στο ροτέισον έχουν μόνο οι 2, Πρίντεζης και Λεντέι.

Ο Τουπάν δεν ήταν τόσο κουλή επιλογή, φαντάζομαι ότι τον προόριζε και για 3 και για αντι-Χένρι. Προφανώς δεν έχει καμία σχέση στον χειρισμό της μπάλας αλλά τo ότι δεν αποδίδει αμυντικά-ελπίζω προς το παρόν- ο Τουπάν είναι imo που κάνει να φαίνεται τόσο χαώδες το πρόβλημα στην περιφερειακή άμυνα. Και γι'αυτό ξαναλέω ότι μου φαίνεται πολύ πιο επείγουσα η απόκτηση ενός ριμο-προστάτη μπάουντερ. (άντε γεια, χ0υπάκια ).

ΑΝ τελικά- δεδομένων των δικαστικών/οικογενειακών εξελίξεων- καταφέρουμε να πάρουμε 1 παίχτη και ο Μπλατ επιλέξει γκαρντ, προφανέστατα λέω μ@λακίες τόση ώρα.

YΓ Ένα άλλο που ποτέ μου δεν κατάλαβα και θα ήμουν υπόχρεος σε όποιον μου το εξηγούσε ήταν γιατί δεν(?) ασχοληθήκαμε καθόλου με τον Χάκετ αντί για Χένρι. Δεν ήταν ακριβώς αυτό που χρειαζόμασταν;
    " I find your lack of faith disturbing."

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Darth Kafrius Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίος ο Βραζιλιάνος.

Mία διαφωνία μόνο. Για εμένα το μόνο πραγματικά κουλό του καλοκαιριού είναι πώς δεν κατάλαβε(?) ο Μπλατ ότι ο Λεντέι είναι τεσσάρι και μόνο κατά συνθήκη τραβηγμένη από τα μαλλιά 5άρι.

Αν είχε διαγνωστεί εγκαίρως, ο Τίμα θα ήταν περιττός και θα έπαιρνες 5άρι στην θέση του να είσαι κομπλέ. Τώρα έχουμε ένα πεντάρι, τον τίμιο επιθετικά και ψυχικά αλλά μη αθλητικό και αργό Μπόγρη και έχουμε γεμίσει με πέντε (5!) 4άρια/4-5άρια/4-3 τριάρια, εκ των οποίων ενεργό ρόλο στο ροτέισον έχουν μόνο οι 2, Πρίντεζης και Λεντέι.

Ο Τουπάν δεν ήταν τόσο κουλή επιλογή, φαντάζομαι ότι τον προόριζε και για 3 και για αντι-Χένρι. Προφανώς δεν έχει καμία σχέση στον χειρισμό της μπάλας αλλά τo ότι δεν αποδίδει αμυντικά-ελπίζω προς το παρόν- ο Τουπάν είναι imo που κάνει να φαίνεται τόσο χαώδες το πρόβλημα στην περιφερειακή άμυνα. Και γι'αυτό ξαναλέω ότι μου φαίνεται πολύ πιο επείγουσα η απόκτηση ενός ριμο-προστάτη μπάουντερ. (άντε γεια, χ0υπάκια ).

ΑΝ τελικά- δεδομένων των δικαστικών/οικογενειακών εξελίξεων- καταφέρουμε να πάρουμε 1 παίχτη και ο Μπλατ επιλέξει γκαρντ, προφανέστατα λέω μ@λακίες τόση ώρα.

YΓ Ένα άλλο που ποτέ μου δεν κατάλαβα και θα ήμουν υπόχρεος σε όποιον μου το εξηγούσε ήταν γιατί δεν(?) ασχοληθήκαμε καθόλου με τον Χάκετ αντί για Χένρι. Δεν ήταν ακριβώς αυτό που χρειαζόμασταν;
    Λοιπον. Η γνωμη μου ειναι πως δεν χρειαζομαστε 5. Οταν ειναι υγιης ο Μιλου δεν υπαρχει κενο εκει. Ο φετινος Μιλου ειναι για να παιζει κοντα 30 λεπτα σε καθε ματς. Δηλαδη ποιος θα ερχοταν για να παιζει τα 5λεπτα του Μπογρινιο και να εκανε οντως τη διαφορα αν τραυματιστει ο Μιλου. Οπως ειπα και πριν με το μπατζετ που εχουμε δεν μπορουμε να ειμαστε καλυμμενοι και σε περιπτωση τραυματισμων. Δεν ειμαστε Ρεαλ να εχουμε 15αδα παικτων.

Το γκαρντ ομως μας λειπει και πληρης οταν ειμαστε. Δεν εχουμε ουτε την ποσοτητα ουτε την ποιοτητα (φετος τουλαχιστον γιατι πιστευω πως ο Γκος του χρονου θα κανει τρομερο στεπ απ). Ο Χακετ σαν αμυντικη οντοτητα ειναι οντως αυτο που ψαχνουμε. Αλλα αμφιβαλλω πως επιθετικα θα κουμπωνε στη φετινη ομαδα. Ουτε κανενας τρομερος σλασερ ειναι ουτε εχει αξιοπιστο σουτ απ' εξω. Και η αληθεια ειναι οτι ο Μπλατ δειχνει να κοιταει πρωτα τις επιθετικες αρετες των παικτων και μετα τις αμυντικες. Ασε που στην αμυνα αν εχεις το κορμι και δεν εισαι τελειως ρεμπεσκες μια χαρα θα παιξεις.

Το θεμα ειναι οτι ο Τουπαν δεν εχει δικαιολογησει καθολου (οχι οτι εχει δοκιμαστει και ιδιαιτερα βεβαια) τις αμυντικες ικανοτητες που πιστευαμε πως εχει. Και δυστυχως επιβεβαιωνει την αποψη οτι δεν μπορει να παιξει ως 2 γιατι δεν εχει καλο χειρισμο (ιδιαιτερα μαζι με Παπ που ακομα τη μπαλα δεν εχει μαθει να τη μπισταει). Βαλε και τον Τιμμα που ειναι ωσει παρον και πνευματικα αλλου και εχεις 3 παικτες στο 3, εκ των οποιων οι 2 που πιανουν και θεσεις ξενων δεν βοθανε καθολου.

Ο Βεζενκοφ ηρθε γιατι δεν γινοταν να μην ερθει. Ο μονος με ελληνικο διαβατηριο που κουτσα στραβα μπορει να ανταπεξελθει στο επιπεδο του Ολυμπιακου. Μετρημενα κουκια. Γι αυτο λεω. Το μοναδικο λαθος ηταν η ελευση Τιμα αντι ενος ακομα γκαρντ. Που και αυτο το δικαιολογω γιατι μαλλον ο Μπλατ δεν πιστευε στον Σασα, οποτε ηθελε μια επιπλεον λυση στο 4
    Life is like jazz... It's better when you improvise

WE RULE THIS LAND

Προεπιλογή

Να δώσω άλλη μια διάσταση στο θέμα του 5ριου. Θυμάστε τη χρονιά με τον Μιλουτινοφ και τον Μπιρτς η αντίστοιχα την περυσινή με τον ΜακΛιν;

Υπήρχε διάστημα μέσα στη χρονιά όπου έπαιξαν και τα δύο σεντερ μας ταυτόχρονα καλά; Η απάντηση είναι όχι.

Όταν ο ένας ήταν καλός ο άλλος ήταν μέτριοκακος. Δεν ήταν τυχαία η καθίζηση του Μπιρτς από ένα σημείο και μετά και τα μουτράκια που έκανε στον πάγκο.

Εγώ λοιπόν προτιμώ αυτό που γίνεται φέτος με τον Μιλουτινοφ να βρίσκει το χρόνο που θέλει και να κάνει τρομερή χρόνια. Δεν είναι τυχαίο ότι φέτος έχουμε τόσους MVP. Ο λόγος που δεν είχαμε τα περασμένα χρόνια ήταν το ροτεισιον με το ρολόι που όντως έκανε ο Σφαιροπουλος.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Darth Kafrius Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ την ίδια απορία έχω.
    I fart in your general direction.

****** τραμπαλα Το avatar του χρήστη REIGNMAN
    Περιοχή
    Salford

Προεπιλογή

ειναι ακυρος τελειως ο χακετ ως αντι-χενρι στο πακετο ικανοτητων , μονο στις θεσεις που μπορει να μαρκαρει 1-3 μοιαζει. ο χενρι εχει ολο το πακετο. ο χακετ ειναι ενας πραγματικα καλος και full upgraded μαντζαρης. δεν εχει καλη τριπλα , δεν δημιουργει ουτε για αλλους ουτε τοσο αποτελεσματικα για τον εαυτο του. ειναι πολυ δυνατος και παιζει πολυ καλη αμυνα.

Τόσο να το αφήσω?

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Για μενα ειναι ξεκαθαρα και ειναι 2 τα λαθη του κοουτς το καλοκαιρι...

Τιμα και Λεντει...αντι για γκαρντ και αθλητικο σεντερ...

Απλα το Λεντει εντελει του βγαινει γιατι κανει επικη χρονια ο Μιλου και γιατι ο Λεντει αποδεικνυεται καβλεουρας....με την υποσημειωση βεβαια οτι απο τοτε που κατεβηκε ο Ζακ στο 4,χασαμε τον Βεζενκοφ που ξεκινησε απροσδοκητα θετικα την χρονια...

Αλλα ο Τιμα δεν βγαινει με τιποτα...και ειναι κριμα γιατι εχει και μεγαλο συμβολαιο...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μενα ειναι ξεκαθαρα και ειναι 2 τα λαθη του κοουτς το καλοκαιρι...

Τιμα και Λεντει...αντι για γκαρντ και αθλητικο σεντερ...

Απλα το Λεντει εντελει του βγαινει γιατι κανει επικη χρονια ο Μιλου και γιατι ο Λεντει αποδεικνυεται καβλεουρας....με την υποσημειωση βεβαια οτι απο τοτε που κατεβηκε ο Ζακ στο 4,χασαμε τον Βεζενκοφ που ξεκινησε απροσδοκητα θετικα την χρονια...

Αλλα ο Τιμα δεν βγαινει με τιποτα...και ειναι κριμα γιατι εχει και μεγαλο συμβολαιο...
    Εγω παντως αν ειχαμε παρει Λεσορτ και οχι Λεντει δεν θα ημουνα περισσοτερο ικανοποιημενος απο τωρα. Ο Λεντει ειναι παιχτης με πολλα περιθωρια βελτιωσης. Ειναι ηδη η καλυτερη φετινη μας μεταγραφη. Νομιζω οτι υποτιμαμε πολυ τα προσοντα του συγκεκριμενου. Η προβλεψη μου για αυτον ειναι οτι αν μπορεσει να βελτιωθει στον τομεα της πασας τοτε θα μιλαμε για εναν απο τους καλυτερους ψηλους της Ευρωλιγκας μεσα στον επομενο χρονο. Πλην της πασας, μπορει να κανει τα παντα επιθετικα.

Καταλαβαινω πως τον χαρακτηριζεις "λαθος" καθαρα λογω θεσης αλλα προσωπικα θεωρω λαθος τη συγκεκριμενη λογικη. Βρηκαμε τεραστιο λαχειο με τον συγκεκριμενο. Ανωτερο και απο τον Γκος κατα τη γνωμη μου.

Σκεψου μονο τα στατιστικα του. Ενας οποιοσδηποτε αθλητικος σεντερ δεν νομιζω οτι θα μπορουσε να μας δινει 10 ποντους μεσο ορο επιθετικα. Ειναι ενας απο τους λογους που φετος ειμαστε παρα πολυ καλοι επιθετικα καθως δινει πολυ περισσοτερες επιλογες στην επιθεση μας. Αντιθετα ενας αθλητικος σεντερ στο στυλ του Μπιρτς θα σου εδινε μονο το πικ ν ρολ παιχνιδι, το οποιο ομως φετος δεν χρησιμοποιουμε παρα πολυ.

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από velvethummer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παντως αν ειχαμε παρει Λεσορτ και οχι Λεντει δεν θα ημουνα περισσοτερο ικανοποιημενος απο τωρα. Ο Λεντει ειναι παιχτης με πολλα περιθωρια βελτιωσης. Ειναι ηδη η καλυτερη φετινη μας μεταγραφη. Νομιζω οτι υποτιμαμε πολυ τα προσοντα του συγκεκριμενου. Η προβλεψη μου για αυτον ειναι οτι αν μπορεσει να βελτιωθει στον τομεα της πασας τοτε θα μιλαμε για εναν απο τους καλυτερους ψηλους της Ευρωλιγκας μεσα στον επομενο χρονο. Πλην της πασας, μπορει να κανει τα παντα επιθετικα.

Καταλαβαινω πως τον χαρακτηριζεις "λαθος" καθαρα λογω θεσης αλλα προσωπικα θεωρω λαθος τη συγκεκριμενη λογικη. Βρηκαμε τεραστιο λαχειο με τον συγκεκριμενο. Ανωτερο και απο τον Γκος κατα τη γνωμη μου.
    Συμφωνω με τον Λεντει ρε συ,το γραφω κι εγω οτι μας βγηκε εντελει παιχτικα...

Σαν αγωνιστικο σχεδιο δεν μπορω να μαντεψω αν θα ημασταν καλυτερα ή χειροτερα με τον Ζακ ή με ενα αθλητικο σεντερ...

Με ενα αθλητικο γκαρντ αντι τιμα σιγουρα θα ημασταν ομως καλυτερα αγωνιστικα..

Προεπιλογή

Μια χαρα ειναι ρε σεις ο Λεντει. Ναι δεν ειναι για βασικο σου σεντερ. Αλλα οταν ειναι μεσα παιζουμε μια πολυ ανωμαλη 5 out επιθεση και στα ποδια δεν τον φτανει κανενας σεντερ (πλην ισως Χαινς). Και η ενεργεια που δινει καθως και οι ποντοι με φολοου (χαμενες επιθεσεις δηλαδη) ειναι πολυ σημαντικα φετος. Στην αμυνα ναι δεν σπρωχνει αλλα δεν ειναι και πολλοι οι ψηλοι που παιζουν στο ποστ και μπορεις να χασεις απο αυτους. Τον Ντανστον παντως μια χαρα το επαιξε στο ματς με την Εφες

WE RULE THIS LAND

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω με τον Λεντει ρε συ,το γραφω κι εγω οτι μας βγηκε εντελει παιχτικα...

Σαν αγωνιστικο σχεδιο δεν μπορω να μαντεψω αν θα ημασταν καλυτερα ή χειροτερα με τον Ζακ ή με ενα αθλητικο σεντερ...

Με ενα αθλητικο γκαρντ αντι τιμα σιγουρα θα ημασταν ομως καλυτερα αγωνιστικα..
    Ρε φίλε αν εντέλει λες μόνο για τον Τίμα πάλι, τότε γιατι δεν δένεις το ενα χεράκι να τον κανονισεις οπως υποσχέθηκες χθες στο Ρόναρο; Eλα μία πάνω και λύσε του το συμβόλαιο όπως μόνο εσύ ξέρεις.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φίλε αν εντέλει λες μόνο για τον Τίμα πάλι, τότε γιατι δεν δένεις το ενα χεράκι να τον κανονισεις οπως υποσχέθηκες χθες στο Ρόναρο; Eλα μία πάνω και λύσε του το συμβόλαιο όπως μόνο εσύ ξέρεις.
    Να μου κανει τα εισιτηρια ο κοουτς αν θελει να του save his ass ,οπως μονο εγω ξερω....

Αεροπορικα...οχι τιποτα καταστρωματα σε καραβια..

Προεπιλογή

Να δώσω άλλη μια διάσταση στο θέμα του 5ριου. Θυμάστε τη χρονιά με τον Μιλουτινοφ και τον Μπιρτς η αντίστοιχα την περυσινή με τον ΜακΛιν;

Υπήρχε διάστημα μέσα στη χρονιά όπου έπαιξαν και τα δύο σεντερ μας ταυτόχρονα καλά; Η απάντηση είναι όχι.
    Το Χάινς-Ντόρσει ή και το Ντάνστον-Χάντερ πάντως δεν νομίζω να μας χάλασαν. Δεν ήθελα, για να απαντήσω και στον Βραζιλιάνο, έναν 2ο Μιλουτίνοφ, εννοείται ότι αυτός είναι ο βασικός σου σέντερ. Αλλά να έχεις έναν Ντόρσει ή έναν Ντάνστον σε καλύπτει εν μέρει και σε περίπτωση απουσίας του Μιλού, όπως στα 2 τελευταία ματς, και στο να τον προστατέψεις από ξεζούμισμα-τραυματισμούς.

Και ναι, ρε συ Διονύση, προφανώς δεν μπορούμε να έχουμε πανάκριβο 2ο σέντερ για να χτυπήσουμε την Ρεάλ μέσα στην Μαδρίτη όταν λείπει ο 1ος. Αλλά ένας πιο αξιοπρεπής/αθλητικός από τον Μπόγρη, για να μην κάνουν πάρτι οι ψηλοί της Μπασκόνια μέσα στο ΣΕΦ, δεν είναι πολυτέλεια.

Εγω παντως αν ειχαμε παρει Λεσορτ και οχι Λεντει δεν θα ημουνα περισσοτερο ικανοποιημενος απο τωρα. Ο Λεντει ειναι παιχτης με πολλα περιθωρια βελτιωσης. Ειναι ηδη η καλυτερη φετινη μας μεταγραφη. Νομιζω οτι υποτιμαμε πολυ τα προσοντα του συγκεκριμενου.
    Μα κανείς δεν θα ήταν ικανοποιημένος με αυτό και όλοι νομίζω έχουμε καραγουστάρει με Λεντέι. Στο 4. Στο τόπικ του έγραφα μετά την Μπασκόνια για ανανέωση από τώρα και παντοετές συμβόλαιο, άρα καθόλου δεν υποτιμώ τα προσόντα του. Αλλά στο 5 είναι μια λύση ανάγκης με πολλά προβλήματα αμυντικά. Στο 4 ναι, και εγώ το πιστεύω ότι μπορεί να μεγαλουργήσει. Ήδη το ψιλοκάνει.

Λέω απλώς ότι το ορθότερο(και στα ίδια φράγκα αν όχι πιο φτηνά) θα ήταν το Λεντέι αντί Τίμα στο 4 και ο Λεσόρτ (ή κάτι αντίστοιχο) αντί του Λεντέι στο 5. Και μου φαίνεται τόσο προφανές που ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πώς δεν το είδε ο Μπλατ. Αυτός ξετρύπωσε τον Λεντέι και μαγκιά του αλλά θυμάμαι απ'όταν ανακοινώθηκε ότι και εδώ μέσα ακόμη πολλοί θεωρούσαν ότι είναι πιο πολύ 4άρι παρά 5άρι.

Τέσπα, water under the bridge που λένε και στο village μου.

Ως προς την μεταγραφή, ΑΝ γίνει όπως είπα, για να λένε όλοι ότι ψάχνει πλέον για γκαρντ, προφανώς συμφωνεί με τους περισότερους από εσάς ότι εκεί είναι τώρα η μεγαλύτερη τρύπα. Διαφωνώ αλλά δεν είμαι τόσο ψωνάρα να νομίζω ότι 2η συνεχόμενη φορά καταλαβαίνω κάτι μπασκετικό καλύτερα από τον ίδιο. Και με την μία είμαι καλυμμένος για να στείλω cv στους Κλίβελαντ. Θα πάρω και spysta για τιμ μάνατζερ/ρεκρούτινγκ παιχτών και νομικών συμβούλων και θα πάω να κλωτσήσω μερικά Καλιφορνέζικα κωλαράκια.
    " I find your lack of faith disturbing."

Προεπιλογή

Μανώλη ξεχνάς ότι οι ξένοι πρέπει να είναι 6 άντε μαξ 7. Οπότε εγώ λέω αυτή τη στιγμή σου λείπει ένας γκαρντ γιατί φαίνεται και με πλήρη ομάδα. Ενώ στους ψηλούς με πλήρη ομάδα δεν φαίνεται.

Όταν είχαμε αυτά τα δίδυμα είχαμε είτε Σλουκα είτε Παπι και κανένα πίσω από τον Πριντεζη. Οπότε Ναι. Για μένα δεν υπάρχει καν δίλλημα (όπως μάλλον Ούτε για τον κόουτς). Γκαρντ δαγκωτό

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

WE RULE THIS LAND

ατάιγο αρκούδι Το avatar του χρήστη theNottingham
    Περιοχή
    theSpartan

Προεπιλογή

Η ενισχυση στους ψηλους που περιμένουμε ειναι ο Αγραβανης. Και μαλλον θα είναι η μοναδικη ενίσχυση
    ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές