Κλειστό Θέμα
Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 61 έως 73 από 73

Θέμα: 16η αγωνιστική: Λεβαδειακός - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Προεπιλογή

όπως παίζουμε δίνεται η εντύπωση οτι η ομάδα είναι δουλεμένη πολλά χρόνια με τους ίδιους παίκτες και έχει αποκτήσει χημεία και συνοχή

δε θυμίζει ομάδα με 25 μεταγραφές

δεν ξέρω πως το κατάφερε αυτό ο Μάρτινς και δεν ξέρω τι σύνολο θα έχουμε αν όντως τον αφήσουν να δουλέψει χρόνια

Προεπιλογή

Βγάλε τον Λάζαρο λέμε.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Προεπιλογή

Α ρε Γκερέρο βάλτο γμ τα φάλτσα όλα.
    Btw μλκιζομαστε και έχουμε φάει φασεις

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προεπιλογή

Ο κορυφαίος σε μια φάση πριν άφησε πλεονέκτημα σε ένα φάουλ στο Φορτου Πούτιν κράταγε ο άλλος 30 Μ. Καλά έκανε. Φυσικά την κάρτα της έπνιξε

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προεπιλογή

Σαουαντογκό αγόρι μου, δεν έχει θεατρικές σχολές στην Μπουρκίνα Φάσο;
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Προεπιλογή

Ομορφα και ωραια. Μπραβο ομαδα.

Προεπιλογή

Στην τελευταία φάση, αν ο Κούκα ήταν σεντερ φορ σοβαρό θα είχε ξεπεταχτεί αμέσως μετά το σουτ του Μασούρα για το ριμπάουντ.

Το avatar του χρήστη Kristensen7
    Περιοχή
    HELLAS

Προεπιλογή

Η ομαδα δεν ειναι σε χειμερια ναρκη οπως αλλες χρονιες, αυτο με κανει αισιοδοξο για τη Ντιναμο Κιέβου.
    Οταν βλεπεις παικτες να κανουν τυφλή πασα στο χωρο και να βρισκουν συμπαικτη τους, σημαινει οτι εχει πεσει δουλεια.
    Στα Γιαννενα και στην Τριπολη τα πραγματα θα ειναι πιο δυσκολα βεβαια.

Προεπιλογή

Το μόνο ελαφρά δυσάρεστο ήταν η διεκπεραιωτική νοοτροπία του τελευταίου 15λεπτου, αλλά εντάξει, δεν έχω δει ελληνική ομάδα να κυνηγάει τελειωμένο ματς.

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

για μενα το ματς χωριζεται σε 3 μερη....

-0-10ο λεπτο.....φανταστικο ξεκινημα...πιεση παντου φασεις απο παντου κτλ κτλ...

-10-60ο λεπτο....κλασσικος φετινος Ολυμπιακος,καλος και χασογκολης....

-60-τελος....του ψωλοβροντισματος το καγκελο....με τεραστιους χωρους δεν καταφεραμε να βαλουμε αλλα 2-3 γκολακια να καβλαντισουμε....λαθος κοντρολ,λαθος ανοιγματα,λαθος πασες και λοιπες μαλακιες...

ελπιζω το τελευταιο κομματι να μην το ξαναδουμε,θα μπορουσαμε να φαμε καποιο γκολ και να τρεχουμε μετα....

καλυτερος παιχτης για μενα ο γκιγιερμε και ο παντα σοβαρος ΣΑ(παρτε τον χθες)...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Πολυ καλη εμφανιση σημερά που συνοδευτηκε και με νικη.

Η ομαδα δειχνει σοβαρή και ειναι ξεκαθαρο πως γινεται δουλεια.

Το σημαντικοτερο όλων ειναι να μην φυγει κανεις βασικος παικτης του ροτεισον απο το ροστερ.

Η ομαδα φαινεται να εχει αποκτησει χημεια και ρολαρει ωραια.
    ― Lemmy Kilmister, Motorhead: “Born to lose. Live to win.”

Προεπιλογή

Το καλοκαίρι που έρχεται είναι το πιο κρίσιμο τα τελευταία χρόνια. Ύστερα από την εποχή Βαλβέρδε βλέπουμε ότι έχουμε φτιάξει μία καλή ομάδα με αρχή μέση και τέλος με ταυτότητα στο παιχνίδι της και με παίχτες που έχουν συγκεκριμένους ρόλους. Το ζήτημα είναι ότι το καλοκαίρι θα έρθουν προτάσεις για 5-6 δικούς μας (Ομάρ, Σισέ, Κούτρης, Καμαρά, λογικά Φορτούνη και ίσως Ποντένσε). Το πώς θα κινηθεί η διοίκηση θα καθορίσει αν του χρόνου θα είμαστε το πρώτο φαβορί για το πρωτάθλημα ή θα ξαναχτίζουμε από την αρχή.
    Michael Jordan
    Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια στην ομάδα για την νίκη.

Αν ανέβει κάπου ο αγώνας, ενημερώστε με κάποιο link.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές