Κλειστό Θέμα
Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2 8 9 10 11 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 221 έως 238 από 238

Θέμα: 19η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Πανιώνιος

Προεπιλογή

Όπως είχε γράψει και ένα παιδί ο Μάρτινς είναι ο νέος Μπλαχίν. Ελπίζω μόνο να μην γίνει καμία μαλακία όπως με τον Όλεγκ που για μία ισοπαλία με τον Εδεσσαϊκό (αν θυμάμαι σωστά) τον έδιωξαν. Ο φετινός στόχος ήταν να ξαναγίνουμε ομάδα και αυτό το έχει καταφέρει και με το παραπάνω. Ότι και να γίνει στην Τούμπα ο Μάρτινς πρέπει να μείνει και να στηριχτεί. Γενικά τους Πορτογάλους τους απεχθάνομαι αλλά τούτος εδώ είναι εργατικός, μεθοδικός και δίκαιος.
    Michael Jordan
    Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen

Προεπιλογή

Μόλις γύρισα από το γήπεδο. Τρία πράγματα να πω μόνο:
    1. Παίζουμε ΜΠΑΛΑΡΑ. Έτσι όπως το λέω. Πρόεδρε μην χαλάσεις αυτή την ομάδα.
    2. Συνέπεια της μπαλάρας πολύ κόσμος.
    3. Ο σταθερός εξυγιαντικός διαιτητής. Η πουστιά της διαιτησίας φαίνεται από τις κάρτες που τρώμε. Άντε να φύγει αυτή η συμμορία από την κυβέρνηση μπας και ανοίξει κάνας κοριός. Πάλι, πρόεδρε πρόσεξε όπου να ναι πέφτουν, ήδη ο κόσμος τους παίρνει με τις ντομάτες, είναι λαϊκή εντολή να τους κυνηγήσεις μέχρι να φτάσουν στο σημείο να παίρνουν πίπες για να γλιτώσουν την φυλακή.

Το avatar του χρήστη gioOliveira
    Περιοχή
    San Francisco Bay

Προεπιλογή

Λιγο η ευστοχια εχει βελτιωθει σε φυσιολογικα νουμερα και πεταμε 3-4-5αρες. Με δεδομενο οτι οι παικτες ηταν πανω κατω οι ιδιοι και στην αρχη της σεζον και στο ενδιαμεσο και τωρα, ισως μια εξηγησγη ειναι οτι η δυσκολια στο γκολ ηταν ενα ψυχολογικο θεμα που δημιουργηθηκε στο ματς με τον παοκ και εξαφανιστηκε στο ματς με τη Μιλαν. Μια αλλη ειναι οτι η δυσκολια ή οχι στο γκολ συμβαδιζει με το φορμα του ΛΧ.
    Τι εχει δει 19 φορες ενα παιδι 31 χρονων;

Προεπιλογή

"Υπήρχε μια περίοδος που όσο κι αν προσπαθούσα, τα γκολ δεν έρχονταν. Τότε ο Ρούντ φαν Νίστελροϊ μου είπε ότι τα γκολ είναι σαν την κέτσαπ. Μερικές φορές δεν βγαίνει με τίποτα και άλλες φορές όταν αρχίζει να βγαίνει, δεν σταματάει."

(Γκονζάλο Ιγκουαΐν)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ibagaza Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις γύρισα από το γήπεδο. Τρία πράγματα να πω μόνο:
    1. Παίζουμε ΜΠΑΛΑΡΑ. Έτσι όπως το λέω. Πρόεδρε μην χαλάσεις αυτή την ομάδα.
    2. Συνέπεια της μπαλάρας πολύ κόσμος.
    3. Ο σταθερός εξυγιαντικός διαιτητής. Η πουστιά της διαιτησίας φαίνεται από τις κάρτες που τρώμε. Άντε να φύγει αυτή η συμμορία από την κυβέρνηση μπας και ανοίξει κάνας κοριός. Πάλι, πρόεδρε πρόσεξε όπου να ναι πέφτουν, ήδη ο κόσμος τους παίρνει με τις ντομάτες, είναι λαϊκή εντολή να τους κυνηγήσεις μέχρι να φτάσουν στο σημείο να παίρνουν πίπες για να γλιτώσουν την φυλακή.
    Και εγώ πριν λίγο μπήκα και έβαλα ένα ουίσκι για να ηρεμήσω από τον κοτσανη. Όσο και να το αξίζουμε δεν πρόκειται να μας αφήσουν. Μιλάμε για ξεφτυλικια.
    Το ευχάριστο είναι ότι έχουμε φτιάξει ομάδα, και είμαστε μια γροθιά, κόσμος και ομάδα, μετά από καιρό.

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zigidigoi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες καλημέρα.
    Σήμερα θα βρεθουμε με τον μικρό (6) στην Αθήνα και έλεγα να τον πάρω μαζί γήπεδο.
    Εγώ έχω διάρκειας...τα ερώτηματα εναι:
    1. Μπορώ να του βγάλω εισητηριο με τον αριθμό μέλους μου?
    2. Υπάρχει περίπτωση να με αφήσουν να τον περασω στο έτσι?

Μερσι

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Εντάξει με τον πιτσιρικά;

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από spysta Εμφάνιση μηνυμάτων
    με τον Βαλ να εχει ανωτερο και ποιοτικοτερο συνολο και σιγουρα να μην εχει παραλαβει τον ΟΣΦΠ επειτα απο την χειροτερη χρονια της συγχρονης ιστοριας του, οπως ανελαβε φετος ο Μαρτινς.
    Εντάξει και ο Ερνέστο τη δεύτερη φορά που ήρθε , πέμπτους και καταιδρωμένους μας παρέλαβε , τα είχαμε παρατήσει εντελώς . Γ@μησέ τα ήταν ...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedArmy7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει με τον πιτσιρικά;
    Ναιιιι. Ήταν ενας ωραιος σεκιουριτας ούτε που είπε 2 η κουβέντα. Μη σου πω ότι χάρηκε κιόλας.
    Ο μικρός χέστηκε από τη χαρά του. Γύρισε σπίτι και προσπαθούσε να εξηγήσει στη μάνα του πως μπήκαν τα γκολ. Βαθειά αμπαλη η μάνα

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Μπράβο βρε συ.

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zigidigoi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναιιιι. Ήταν ενας ωραιος σεκιουριτας ούτε που είπε 2 η κουβέντα. Μη σου πω ότι χάρηκε κιόλας.
    Ο μικρός χέστηκε από τη χαρά του. Γύρισε σπίτι και προσπαθούσε να εξηγήσει στη μάνα του πως μπήκαν τα γκολ. Βαθειά αμπαλη η μάνα

Θα το θυμάται για πάντα ο μικρός το αποψινό
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Και εγώ με τον μικρό σήμερα στο ναό ,σε κάποια φάση γυρνάει και μου λέει μπαμπά " έτσι δεν παίζω ούτε εγώ fifa στο playstation."
    Πολλά μπράβο στην ομάδα που παρά τον εκνευρισμό κατάφερε να παίξει πολύ καλή μπάλα.
    Με περισσότερο παιχνίδι από τα πλάγια λόγω ότι δεν έπαιζε Φορτούνης - Γκιγιέρμε αλλά και πάλι βγήκαν πολύ ωραίες συνεργασίες.
    Πολλά μπράβο στον κόουτς που έχει χτίσει κάτι πολύ όμορφο και ένα μεγάλο μπράβο και στον κόσμο για την στήριξη στην ομάδα.

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Μπράβο για τον μικρό .
    Πριν καιρό είχα πάει το ανιψάκι μου στο γήπεδο - παίζει σε ομάδα ο μπόμπιρας - και συνόδευε τους παίκτες όπως έμπαιναν στον αγωνιστικό χώρο . Είχε τον τερματοφύλακα από το χέρι και είχαν διάλογο , είχαν πιάσει κουβέντα κανονική . Οταν επέστρεψε τον ρωτάω " τι έλεγες ρε στον τερματοφύλακα " ?
    Μου απαντά "του έδινα οδηγίες για το παιχνίδι , πως να παίξει . "

Ακόμα γελάω ...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Ronj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο για τον μικρό .
    Πριν καιρό είχα πάει το ανιψάκι μου στο γήπεδο - παίζει σε ομάδα ο μπόμπιρας - και συνόδευε τους παίκτες όπως έμπαιναν στον αγωνιστικό χώρο . Είχε τον τερματοφύλακα από το χέρι και είχαν διάλογο , είχαν πιάσει κουβέντα κανονική . Οταν επέστρεψε τον ρωτάω " τι έλεγες ρε στον τερματοφύλακα " ?
    Μου απαντά "του έδινα οδηγίες για το παιχνίδι , πως να παίξει . "

Ακόμα γελάω ...
    Lol

Εμένα κάποια στιγμή μου σχολίαζε τον διαιτητή. Γιατί σφυραει όλη την ώρα και δεν τους αφήνει να παίξουν...τι να του εξηγώ για ρούβλια και ασβερκους.
    Την κόρη την είχα πάει ακόμα πιο μικρή (5) αλλά πέραν των φωτό με το θρυλεοντα, δεν ακουμπησε. Με τον Ηρακλή θυμάμαι ήταν το μτς

Το avatar του χρήστη spartacus
    Περιοχή
    NJ

Προεπιλογή

Ένα μεγάλο μπράβο στην ομαδάρα για μια αγχωτικα μεγάλη νίκη εντέλει..Ένα μεγάλο μπράβο στον Σα για την ψυχραιμία του. Ένα μεγάλο μπράβο στον Λάζαρο για το πάθος του άλλα και για την αφιέρωση μετά το πέναλτι. Ένα άντε και γ@μησου στον Κοτνικ που στη τούμπα τα τρώτε όρθιος και κάτω από τα ποδια.. Ένα άντε και γ@μηθειτε σε όλη την ομάδα του νιωνιου για τον περίεργα μεγάλο σε διάρκεια ορκο νίκης πριν την έναρξη λες και το ματς ήταν ΤΕΛΙΚΟΣ παραμονης.. Αυτά.

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Εχουν γίνει αδερφοποιτοί οι νιώνοι με τους μογγόλους εδώ και καιρό ...

Προεπιλογή

Μπράβο στην ομάδα μας. Μόνο από τα στιγμιότυπα και από τα γραφόμενά σας κατάλαβα ότι παίξαμε ξανα πολύ ωραία μπάλα.
    Μακαρι να διατηρήσουμε τη φόρμα μας σε όσο το δυνατόν ψηλότερα επίπεδα στα συνεχόμενα δύσκολα παιχνίδια που έρχονται.

Προσωπικα δεν με ενδιαφέρουν τοσο αυτά του πρωταθλήματος, θεωρώ ότι και με μισή απόδοση μπορούμε το διπλό στην νΤουμπα.
    Τους χαρίζουμε και 2 πέναλτυ δώρο, έγινε πλέον συνήθεια σε κάθε ματς να μας κλέβουν 1-2 πέναλτυ στο χαλαρό.

Πιστεύω πρέπει να επικεντρωθούμε στα 2 δύσκολα παιχνίδια με Ντιναμο, τα οποία πέφτουν ανάμεσα σε βδομαδες ντέρμπι. Είναι ευκαιρία με τη φετινή ομάδα που έχει χτίσει ο Μαρτινς (αξιοποιώντας στο 300% τα υλικά που του παρείχε η διοίκηση) να πετύχει κάτι όχι συνηθισμένο στο Europa, που να το θυμόμαστε για χρόνια. Ποιος ξέρει σε ποσα χρόνια θα ξαναέχουμε την ευκαιρία να έχουμε τέτοιον κορμο παικτών, ειδικά στον αξονα. Ελπίζω να μη διαλυθεί το καλοκαίρι.

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gioOliveira Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λιγο η ευστοχια εχει βελτιωθει σε φυσιολογικα νουμερα και πεταμε 3-4-5αρες. Με δεδομενο οτι οι παικτες ηταν πανω κατω οι ιδιοι και στην αρχη της σεζον και στο ενδιαμεσο και τωρα, ισως μια εξηγησγη ειναι οτι η δυσκολια στο γκολ ηταν ενα ψυχολογικο θεμα που δημιουργηθηκε στο ματς με τον παοκ και εξαφανιστηκε στο ματς με τη Μιλαν. Μια αλλη ειναι οτι η δυσκολια ή οχι στο γκολ συμβαδιζει με το φορμα του ΛΧ.
    θα ελεγα η πρωτη εξηγηση....το ματς με την μιλαν μας απελευθερωσε ψυχολογικα απο τοτε εχουμε...

-3 στη λαμια...
    -0 στη ξανθη (κυπελλο,αλλα με μινι προετοιμασια μεσα στις γιορτες και βαρια ποδια..)
    -2 στον λεβαδειακο
    -2 στα γιαννενα
    -3 στη ξανθη (κυπελλο)
    -2 στη τριπολη
    -4 στη λαρισα
    -4 στο νιονιο

20 γκολ σε 8 ματς,4 εντος,4 εκτος.....και τα 8 ματς κοντρα σε ομαδες που ταμπουρωθηκαν απο λιγο εως πολυ...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Η ΟΜΑΔΑΡΑ την εχει βγαλει εξω και τους κοπαναει ολους.

Αναμενουμε την ερχομενη Κυριακη, αναλογη εμφανιση με την χθεσινη και εμφατικη νικη.
    ― Lemmy Kilmister, Motorhead: “Born to lose. Live to win.”

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές