Κλειστό Θέμα
Σελίδα 3 από 20 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 6 7 13 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 393

Θέμα: 20ή αγωνιστική: παοκάκι - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βέβαια στραβή με τον Τόρο δεν πρόκειται να γίνει, το προαισθημα μου λέει εντονα πως βρισκόμαστε ενώπιον του ντέρμπι του Ιερού Μπιφτεκιού.
    Σκόρερ στάνταρ. Αυτός και ο Σισέ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα προτιμούσα Σολδάνο αντί Μασούρα για το αναπάντεχο και Μεριά αντί Μιράντα για τη σιγουριά. Ο Αβραάμ πάει για βόλτα.
    Σολδάνο κι εγώ θα προτιμούσα. Έτσι όπως έπαιξε ο Μεριά στο προηγούμενο ματς, η επιλογή του Μιράντα δεν είναι παράλογη στο μυαλό του Μαρτίνς. Συμφωνώ ότι ο Αβραάμ πάει για βόλτα και θα κοπεί μαζί με έναν τερματοφύλακα και έναν ακόμη, λογικά τον Ντίας. Θα έπαιρνα τον Ανδρούτσο στην αποστολή σε περίπτωση που πάθει κάτι ο Τόρο.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Προεπιλογή

Ερώτηση για όσους θυμούνται καλύτερα, έχει κρατηθεί ποτέ σε αγώνα μας εκτός έδρας ενός λεπτού σιγή όταν το ματς πέφτει ημερολογιακά είτε επάνω στις 8/2 είτε κοντά σε αυτή την ημερομηνία?

Στάλθηκε από το NEM-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Michael Jordan
    Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen

Προεπιλογή

Με το ΒΜ αρχηγό της αποστολής σύμφωνα με το fws

Michael Jordan

Το avatar του χρήστη teokaz
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από red_7 Εμφάνιση μηνυμάτων

There will be fun
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cris Εμφάνιση μηνυμάτων
    όταν σηκώσει το ευρωπαικό ο Θρύλος δεν θα το κάνει ούτε αλα ρεχαγκελ ουτε αλα βαζελου. θα το κανει αλα ζενιτ γιατι θα είναι καλύτερη ομάδα

εμεις δεν κανουμε πορειες κατενατσιο
    σηκωνουμε κουπες

Προεπιλογή

Ο καραγκανης γράφει για Νατχο βασικό. Πολύ λογικό μου ακούγεται, με δεδομένο ότι ο καμαρα δεν είναι στα καλύτερα του(επιεικώς)και ο στόχος είναι το 2πλο που σημαίνει χρειαζόμαστε τις μπαλιές του νατχο.

O καταλληλοτερος Το avatar του χρήστη KWSTAS777

Προεπιλογή

Κακώς για εμένα αλλά οκ.

Προεπιλογή

Δεν ξέρω τι θα γίνει αύριο αλλά εγώ βλέπω ότι όλοι έχουν μετατρέψει σε do or die το αυριανό και ανάθεμα αν κάποιος ασχολείται με το πραγματικό do or die της Πέμπτης

Michael Jordan

Προεπιλογή 20ή αγωνιστική: παοκάκι - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δεν ξέρω τι θα γίνει αύριο αλλά εγώ βλέπω ότι όλοι έχουν μετατρέψει σε do or die το αυριανό και ανάθεμα αν κάποιος ασχολείται με το πραγματικό do or die της Πέμπτης

Η δίκη σου άποψη είναι αυτή! Του Μαρινάκη και του Τοροσίδη ας πούμε μπορεί να είναι άλλη (2Χ do or die ή μόνο το αυριανό γιατί το άλλο είναι δυο ματς) και έχει μεγαλύτερη αν όχι την μοναδική σημασία και βαρύτητα.

Το avatar του χρήστη gioOliveira
    Περιοχή
    San Francisco Bay

Προεπιλογή

Παμε ρε ομαδα σημερα. Παμε γερα και θα πονεσουμε κοσμο. Και μετα ή να τους τρελανουμε ή εστω να τους αναγκασουμε να ξεφτιλιστουν για να το παρουν.

Γενικα μην αγχωνεστε πολυ με το θεμα σημερα ή Πεμπτη. Ιστορικα πιο συχνα θυμαμαι σε τετοια σερι αγωνων να ερχονται ιδια αποτελεσματα, δηλαδη ή να στραβωνουν ολα ή να πηγαινουν οπως πρεπει ολα, παρα να εχουμε αναμικτα αποτελεσματα.

Οποτε θα ελεγα ειναι περισσοτερο θεμα καταστασης της ομαδας αυτην την εποχη το τι θα γινει σε αυτα τα παιχνιδια και οχι θεμα προσοχης στο ενα παιχνιδι ή το αλλο.
    Τι εχει δει 19 φορες ενα παιδι 31 χρονων;

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Ερώτηση για όσους θυμούνται καλύτερα, έχει κρατηθεί ποτέ σε αγώνα μας εκτός έδρας ενός λεπτού σιγή όταν το ματς πέφτει ημερολογιακά είτε επάνω στις 8/2 είτε κοντά σε αυτή την ημερομηνία?

Δεν είναι καλή σκέψη αυτή. Και δεν θέλουμε κιόλας. Εδώ πήγαν οι δικοί μας να καταθέσουν λουλούδια στην 4 για τα δικά τους θύματα και οι άλλοι γύρισαν πλάτη, τι να λέμε τώρα;
    Αυτοί πρέπει να ξεκινήσουν από τα βασικά (να ψήνουν το κρέας πχ) για να γίνουν άνθρωποι.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι καλή σκέψη αυτή. Και δεν θέλουμε κιόλας. Εδώ πήγαν οι δικοί μας να καταθέσουν λουλούδια στην 4 για τα δικά τους θύματα και οι άλλοι γύρισαν πλάτη, τι να λέμε τώρα;
    Αυτοί πρέπει να ξεκινήσουν από τα βασικά (να ψήνουν το κρέας πχ) για να γίνουν άνθρωποι.
    Απλά σκεφτόμουν ότι ενώ μιλάμε για μία τραγωδία δεν θυμάμαι να έχει κρατηθεί ποτέ ενός λεπτού σιγή σε άλλο γήπεδο. Εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα σωματείο που ζητήσαμε ενός λεπτού σιγή στο πρωτάθλημα μπασκετ για το Σερβο οπαδού του ερυθρού αστέρα και δεν δέχτηκαν και απείλησαν να μην κατεβούν

Michael Jordan

Προεπιλογή

Νική και μονο νίκη σημερα.

Δε θέλει αναλυση και δικαιολογιες.

0 στα 3 ντερμπι εχουμε φετος.

Ήρθε η ωρα για μια μεγαλη, εμφατική νικη που θα τους κλεισει ξανα στα καβουκια τους.
    ― Lemmy Kilmister, Motorhead: “Born to lose. Live to win.”

Προεπιλογή

Καθαρά αγωνιστικά, το ματς θέλω να πάει σε υψηλό ρυθμό, καθώς ο ΠΑΟΚ δείχνει λίγο αγύμναστος και η δική μας φυσική κατάσταση είναι out of this planet για δεδομένα Ελλάδας. Πρέπει να τους τρέξουμε.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο. Λειτουργεί καλύτερα όταν είναι ανοιχτό.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Coperfield 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καθαρά αγωνιστικά, το ματς θέλω να πάει σε υψηλό ρυθμό, καθώς ο ΠΑΟΚ δείχνει λίγο αγύμναστος και η δική μας φυσική κατάσταση είναι out of this planet για δεδομένα Ελλάδας. Πρέπει να τους τρέξουμε.
    Ακριβώς. Ο Λουτσέσκου το ξέρει αυτό και θα πάει το παιχνίδι στη δύναμη και τα πολλά φάουλ. Έχω την εντύπωση ότι η σκέψη του Μαρτίνς να ξεκινήσει με τον Νάτχο σχετίζεται ακριβώς με την ανάγκη να τους τρέξουμε περισσότερο, λόγω καλής πάσας.

Και να θυμίσω ότι ο Ποντένσε είχε κάνει χαζό τον Βιεϊρίνια στο προηγούμενο ματς.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Το avatar του χρήστη DOCTOR
    Περιοχή
    red Veria

Προεπιλογή

Μαζεμενα τα βλεπω τα ορκς σημερα...απο τις 3-4αρες ολη την εβδομαδα , στο ''καλη και η ισοπαλια παιδες γιατι τους φοβαμαι'' !

Το νου σας ρεμαλια, σας τρεμουν !
    Poor people have a big Tv. Rich people have a big library !

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από DOCTOR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαζεμενα τα βλεπω τα ορκς σημερα...απο τις 3-4αρες ολη την εβδομαδα , στο ''καλη και η ισοπαλια παιδες γιατι τους φοβαμαι'' !
    Κακό αυτό.

Προεπιλογή

Το ιδανικό θα ήταν να κερδίσουμε και να γίνει αφαίρεση 3 βαθμών από παοκ λογω των επεισοδίων που σίγουρα θα γίνουν αν κερδίσουμε

Επειδή μεγάλωσα και σπούδασα Θεσσαλονίκη να πω την αλήθεια χαίρομαι που είναι σε καλή φάση ο ΠΑΟΚ και τόσα χρόνια λέγαμε ο ανταγωνισμός κάνει καλό κτλ αλλά at the end of the day σπαζομαι να είμαστε 6 βαθμούς πίσω

Μας κάνει καλό ο ανταγωνισμός με το σκεπτικό ότι αν έχουν μερικούς καλούς παίκτες αυτοί άρα εμείς που θα έχουμε καλύτερους θα βλέπουμε μπαλιτσα .Μπορεί πχ να σηκωνεις πρωταθλήματα με χάλια ομάδα αν οι άλλοι είναι πολύ πιο χάλια

Αν ΠΑΟΚ και ΑΕΚ ήταν πολύ χαμηλού επιπέδου δε θα είχαμε στην ομάδα μας νατχο στον πάγκο .Αυτο τα λέει όλα για το τι ρόστερ έχουμε .Νατχο στον πάγκο

Θεσσαλονίκη παραλίγο να φάω ξύλο για μια μούντζα που ερηξα στον Ίβιτς σε γκολ που έχασε .Ήμουν στους ηρακληδεις

Τούμπα δεν είχα πάει .θα έτρωγα σίγουρα ξύλο .δε μπορώ να κρατηθώ

Προεπιλογή

Φιλε madness μου κανει εντυπωση που χαιρεσαι που δυναμωσε ο παοκ. Επειδη και εγω εζησα 13 χρονια εκει, και καταλαβαινω απολυτα τον κομπλεξισμο τους και την καφριλα τους, το χειροτερο πραγμα ειναι αυτο που συμβαινει. Γιατι δυναμωσαν εξωαγωνιστικα κυριως, κατι για το οποιο αν τους ρωταγες παλιοτερα θα σου ελεγαν " εμεις εναντια στο καθεστημενο" το οποιο απολαμβανουν στην Θεσσαλονικη σε βαρος ιστορικοτερων σωματειων οπως ο αρης και ο ηρακλης. Οσο γρηγοροτερα τελειωσει ο τσετσενος, τοσο καλυτερα λεω εγω.

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Self-Banned Το avatar του χρήστη Sir Eric
    Περιοχή
    Cambridge

Προεπιλογή

Η ομαδα, ΕΙΔΙΚΑ φετος, δεν εχει να αποδειξει κ να απολογηθει σε κανεναν. Κ στο πρωτο ματς τους καναμε πτανα κ τελικα κερδισαν κιολας. Παμε να παιξουμε το παιχνιδι μας κ βλεπουμε.

Κ στηριξη στην ομαδα οτι κ εαν γινει. Ειδικα φετος την αξιζουν κ με το παραπάνω.
    Red Spots @ www.thrylos-fans.net
    Ave Eric.......οι μελλοbanατοι σε χαιρετούν!
    Γυναίκα Μπικίνι Τραγικό

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές