Κλειστό Θέμα
Σελίδα 2 από 15 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 6 12 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 40 από 292

Θέμα: Europa League: Φάση των 32: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Dynamo Kyiv

Προεπιλογή

Εγω πιστευω στην ομαδα και βλεπω δυο νικες πεμπτη και κυριακη

Προεπιλογή

Χασάν λέει στην κορυφή. Τουλάχιστον μην κάνει το λάθος να μην πάρει τον Σολδάνο στην αποστολή πάλι.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χασάν λέει στην κορυφή. Τουλάχιστον μην κάνει το λάθος να μην πάρει τον Σολδάνο στην αποστολή πάλι.
    έχω την εντύπωση ότι δεν τον έχει καν στη λίστα για Ευρώπη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από lambros Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω την εντύπωση ότι δεν τον έχει καν στη λίστα για Ευρώπη
    Ναι, σαχλαμάρα μου.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Προεπιλογή

Κανονικά ο Φορτουνης ο Ομαρ μαλλον εκτός.

O καταλληλοτερος Το avatar του χρήστη KWSTAS777

Προεπιλογή

Εγώ επιμένω.Η ομάδα λόγω κακής στελέχωσης επιθετικά δεν μπορεί να κουβάλησει και τα δυο καρπούζια.Προτιμω μετά το προχθεσινό και όλη την προϊστορία πλέον που τείνει να γίνει κανόνας να δωθεί προτεραιότητα στο ξεκωλιασμα της αεκ.Μπορουν και τα δυο μαγκιά τους.Εγω προσωπικά δεν το πιστεύω ειδικά μετά την ενίσχυση του χειμώνα που την θεωρώ ανεπαρκή.Αλλα την αεκ θέλω νίκη εμφατική λίγο να γαυρωσει η ομάδα να κοπούν κάποιες γλώσσες.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Προεπιλογή

Εχει ξανασυζητηθει παντως αυτο και τις προηγουμενες χρονιες, δηλαδη τι; Να βαλει ο Μαρτινς τα δευτερα και να τους πει παιξτε χαλαρά μην κουραστειτε και να εχετε το μυαλο σας το επομενο ματς γιατι αυτο εχει προτεραιότητα;
    Και αν φαμε κανα 4μπαλο την Πεμπτη; Δεν γινεται ρε παιδια αυτο το πραγμα ΠΟΤΕ! Ολυμπιακος ή ολα ή τιποτα. Τελος. Παντα ετσι ηταν, ετσι θα ειναι. Ακομα και το προγραμμα ειναι ΚΛΑΣΙΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. Ντερμπι Ευρωπη Ντερμπι Επαναληπτικος Κυπελλου. Παμε και οτι γινει, ενα ματς την φορα.

Προεπιλογή

Από την στιγμή που χάθηκε το πρωτάθλημα ο αγώνας με την ΑΕΚ με απασχολεί ελάχιστα.
    Η Ευρώπη είναι αυτό που με εξιτάρει και με πιθανή πρόκριση επί της Ντιναμό Κιέβου θα υπάρξουν πολλές ομάδες που θα μπουν στην επόμενη κλήρωση τις οποίες ο καλός Ολυμπιακός μπορεί να τις αποκλείσει και να προκριθεί για πρώτη φορά μετά το 1998 σε προημιτελική φάση Ευρωπαικής διοργάνωσης.
    Είναι πολλά τα 21 χρόνια που παίζουμε κάθε χρόνο Ευρώπη και δεν μπορούμε να φτάσουμε μία φορά μέχρι τους 8.

Προεπιλογή

Την χαρά που πήραμε στο 3-1 με Μίλαν δεν θα μου την δώσει καμία νίκη σε ντέρμπι εκτός και αν είναι με βάζελο και κρίνει τίτλο.

Η χαρά στην Ευρώπη είναι αγνή και ανόθευτη, στα εγχώρια υπάρχει κι ένα μίσος, μια αρρώστια που το χαλάει λίγο όλο αυτό.

addicted to red Το avatar του χρήστη telis1986
    Περιοχή
    Manchester

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΛΑΝ ΤΟΜΙΤΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω πιστευω στην ομαδα και βλεπω δυο νικες πεμπτη και κυριακη
    Το αυτό. Ας γίνει η νίκη την Πέμπτη και μετά θα τα πάρουμε τα χανουμια μόνο και μόνο λόγω κεκτημένης ταχύτητας. Άσε που μιλάμε για εντελώς διαφορετικό αντίπαλο σε σχέση με τον μπαοκ.

Sent from my Huawei P20 Pro using Tapatalk
    Θρύλε,σε εμας χτυπά η καρδιά σου!

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Κάθε εμπόδιο είναι διαφορετικό, ας μην βάλουν πρόωρα το "πρέπει" της Κυριακής, γιατί θα χαθεί το "πρέπει" της Πέμπτης.

Το avatar του χρήστη rower
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Προεπιλογή

Δυο διαφορετικα παιχνιδια με διαφορετικο διακυβευμα το καθενα. Το Ευρωπαικο πολυ πιο σημαντικο για τους παικτες, τον προπονητη και την ομαδα, το εγχωριο ισως πιο σημαντικο για το πρεστιζ των οπαδων και δευτερευοντως για τους παικτες, τον προπονητη και την ομαδα.
    Εχουν και τα δυο τη σημασια τους αλλα ας συγκεντρωθουν τωρα ολοι στο πρωτο χρονικα παιχνιδι χωρις καμμια σκεψη για το δευτερο.
    Η τιμη, τιμη δεν εχει και κριμα σε αυτον που την εχασε.

Προεπιλογή

Κατι ξεκαρφωτες φασεις που ειδα απο τον ομιλο της, η Ντιναμο Κιεβου δειχνει σκληρη και γρηγορη ομαδα παντως. Σε κατι αλλες φασεις με Σαχταρ ππυ εχασε τα γκολ οπου φαγαν ηταν ψιλοαπιαστα. Ολα αυτα βεβαια πριν την διακοπη τους.
    Δεν ειδα τρομερη τεχνικη παρα περισσοτερο δυναμη και ταχυτητα.

Ψιλοφοβαμαι για Τορο και Κουτρη να πω την αληθεια.

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Επισης, εχει σκοράρει σε ολες τις έδρες που έχει αγωνιστει, τοσο στα προκριματικά οσο και στους ομίλους.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Μειοψηφία Το avatar του χρήστη my_red_truth

Προεπιλογή

Έχω την εντύπωση ότι τα λάθη της Κυριακής οφείλονται στο βάρος που έχει δοθεί στη Δυναμό. Πιστεύω ότι σε αυτό το ματς το στήσιμο ης ομάδας και το κοουτσάρισμα θα είναι πολύ ανώτερο.

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Ενα καλο δειγμα για το σε τι κατασταση ειναι οι ομαδες που ερχονται απο διακοπη θα εχουμε αποψε στο φενερ - ζενιτ...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Το avatar του χρήστη gioOliveira
    Περιοχή
    San Francisco Bay

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενα καλο δειγμα για το σε τι κατασταση ειναι οι ομαδες που ερχονται απο διακοπη θα εχουμε αποψε στο φενερ - ζενιτ...
    8-1 σουτ
    Τι εχει δει 19 φορες ενα παιδι 31 χρονων;

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gioOliveira Εμφάνιση μηνυμάτων
    8-1 σουτ
    ναι το χαζεψα λιγο....αναμενομενα πραγματα,αμυνα,παγωμα ρυθμου(οσο μπορουν),σχεδον μηδεν συνεργασιες μπροστα...

νομιζω οτι ειναι τελειως θεμα δικο μας το ματς της πεμπτης....θα δειξει..
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Βλέπω μια τάση να παρουσιάζεται το ματς της πέμπτης ως πιο σημαντικό ενώ αυτό της Κυριακής λιγότερο και μόνο για το πρεστίζ.

Επειδή πραγματικά έχω την εντύπωση αλλά δεν είμαι βέβαιος, η δεύτερη θέση δεν οδηγεί στα προκριματικά του τσλ; Και αν ναι πως είναι αγώνας για το πρεστίζ αυτός της Κυριακής και γιατί προπονητης και παίκτες να ενδιαφέρονται περισσότερο για της πέμπτης αφού το ματς της Κυριακής θα τους δώσει την ευκαιρία να παίξουν τσλ;

Μήπως είμαστε υπερβολικοί όσοι δεν θεωρουμε με ίσης σημασίας τους δυο αγώνες;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Το avatar του χρήστη Kristensen7
    Περιοχή
    HELLAS

Προεπιλογή

Ειλικρινεις να ειμαστε, σιγα το τεραστιο υπερντερμπι με την ΑΕΚ.
    Η δευτερη θεση στην πραγματικοτητα σε οδηγει πιο ευκολα σε ομιλους europa league.
    Ομιλοι CL με αντιπαλους τους τριτο-τεταρτους απο τα κορυφαια πρωταθληματα στα πλευ-οφ, υπαρχουν μονο αν πετυχεις καποια ομαδα εντελως ψοφια ή σε κριση.
    Οι Ελληνικες ομαδες μονο απο το μονοπατι των πρωταθλητων εχουν ελπιδες πλεον... και αν (ασχετα που ειναι για φαπες στους ομιλους ετσι κι αλλιως).
    Δε λεω να κατσουμε να χασουμε επειδη ειναι αδιαφορο με την ΑΕΚ, αλλα στην ουσια δεν υπαρχει κατι τρομερο να διεκδικησουμε.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές