+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 1 από 21 1 2 3 4 5 11 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 20 από 404

Θέμα: Ημιτελικός: παο - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή Ημιτελικός: παο - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

«Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Προεπιλογή

Στο στοίχιμαν 4 απόδοση το διπλό...

Πεισμώστε και βγάλτε αντίδραση, γιατί εδώ και πάνω από ένα μήνα δε βλεπόμαστε...
    Μπριάντε, ελπίζω με την ενέργεια που θα δώσεις, να μπορέσεις να παραδειγματίσεις και τους υπόλοιπους.
    Εύκολο δε θα είναι, ας γίνει μια νέα αρχή για πολλά πράγματα που δείχνουν άσχημα τελευταία...

Would You Dare?

He 'll be back Το avatar του χρήστη gatoni

Προεπιλογή

Ζήτησα να ποντάρω αλλά ήταν φραγμένο

ΒΑΖΕLOBUSTERS

Προεπιλογή

Δέν προπονήθηκε ο Παπανικολάου,ανέβασε πυρετό...
    ΒΑΖΕLOBUSTERS

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Πάμε για την νίκη-πρόκριση .

Minar thunder Το avatar του χρήστη blue edwards
    Περιοχή
    Ιn the paint ...

Προεπιλογή

Χαλαρό ματς . Έχουν μείνει απο γκαρντ και ως γνωστόν , κλανει ο πεθαμενος ;
    Αυτά με τους διαιτητες που οριστηκαν ειναι απλα για να μην διαλυθουν . Ίσα να βγάλουν τη χρονία .

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    ΟΛΑ ΚΑΛΑ , ΟΛΑ ΑΝΘΗΡΑ !!

Προεπιλογή

Παιδιά έχω μία ερώτηση :
    Παίζει ο 6ος της ευρωλιγκας με τον 12ο και το να κερδίσει ο 12ος δίνει 1,26;;;; Κατ'αντιστοιχια το χιμκι-Μπαρτσα θα έδινε 1,26 στην χιμκι ;;;; Χμμμμμμμμμ.... Παίζει να είναι το πιο στημένο παιχνίδι στα χρονικά του μιλώντας πάντα για το τοπ επίπεδο....

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προεπιλογή

Καιρός και για κάποιες inside infos για τον αντίπαλο.

Ο Πιτίνο είχε εκφράσει την αντίθεσή του για την μέθοδο αποθεραπείας του Λάνγκφορντ. Θεωρούσε ότι στην καριέρα του, κανένας παίχτης με αυτόν τον τραυματισμό δεν κατάφερε να επανέλθει πλήρως με συντηρητική αγωγή και ότι ουσιαστικά εάν δεν κάνει επέμβαση θα πηγαίνει συνέχεια χωρίς προπόνηση με μία μέσα μία έξω. του εξήγησαν ότι ο ο στόχος της αποθεραπείας με εντολή εκ των άνωθεν είναι να παίξει στις 13/2. Δεν το κατάλαβε γιατί και εξακολουθεί να μην το καταλαβαίνει. Μην ακούτε τι λένε. Ο Λάνγκφορντ θα είναι κανονικά στην δωδεκάδα. Και επίσης δεν έκανε πρώτη φορά χτες προπόνηση, κάνει από τις αρχές της προηγούμενης εβδομάδας, αλλά πάντα σε χαλαρούς ρυθμούς. Δηλαδή, ο ΠΑΟ ουσιαστικά θα παίξει με τον Καλάθη που οι εξετάσεις στο γαλακτικό του δείχνουν ότι είναι υπό κατάρρευση και πόνους στο πέλμα και Κιλπάτρικ και μετά το χάος. Ο λόγος που επελέγη αυτή η τριάδα διαιτητών είναι γιατί οι ενδείξεις για την αγωνιστική κατάσταση είναι απογοητευτικές. Το έχει καταλάβει ο Τράκης ότι η ομάδα αυτή έχει ταβάνι το κύπελλο. Θεωρεί ότι ακόμα και το πρωτάθλημα με αυτό το ρόστερ με 100-0 διαιτησία είναι υπό συζήτηση σε σειρά αγώνων. Ουσιαστικά θα κατεβάσει μία ομάδα αύριο μίας χρήσεως για να σώσει την χρονιά.

Εάν ο Ολυμπιακός που θα φάει πολύ ξύλο αύριο, βάλει εκνευριστικά τα τρίποντα, αυτά που θα κάνουν οι διαιτητές θα αηδιάσουν ακόμα και τους οπαδούς του. Ένας άνθρωπος που εμπιστεύομαι πολύ μου είπε χαρακτηριστικά χτες, ότι αυτό που έχει μεταφερθεί στους διαιτητές είναι ούτε τα προσχήματα, να υπάρξει διαιτησία αλά Σπάθα στο Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός. Ομολογώ ότι δεν θυμόμουν το ματς και έκατσα να το δω, και ειλικρινά χωρίς να έχει δώσει κάποια χοντρή φάση στον Ολυμπιακό (πέναλτυ, κόκκινη ή κάτι άλλο) μιλάμε ότι αηδίασα. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί. Μιλάμε ότι ήθελε να τους πει ότι εγώ είμαι με τους κόκκινους. Πιο στημένο πεθαίνεις. Εάν όντως έχει σκοπό να είναι τόσο προκλητικοί, πραγματικά θα γελάσουμε πολύ. Μακάρι, θα ξεφτιλιστούν. Και να μη φύγουμε. Σε κάθε φάση να σηκώνεται όλος ο πάγκος και να χειροκροτάει τις αποφάσεις τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Coperfield 7 : 12-02-19 στις 09:47
    Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο. Λειτουργεί καλύτερα όταν είναι ανοιχτό.

Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Coperfield 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Εάν όντως έχει σκοπό να είναι τόσο προκλητικοί, πραγματικά θα γελάσουμε πολύ. Μακάρι, θα ξεφτιλιστούν. Και να μη φύγουμε. Σε κάθε φάση να σηκώνεται όλος ο πάγκος και να χειροκροτάει τις αποφάσεις τους.
    Μάγε, κάπου έγραψα αυτό και το πιστεύω:
    ---
    Εγώ λέω κάποια στιγμή επιτέλους πρέπει να διακωμωδησουμε το άθλημα. Χάρλεμς κιετς.
    Σόου. Χωρίς νεύρα. Έτσι ξαφνικά να σταματάνε και να κάθονται κάτω. Η στον πάγκο. Η να παίζουν πασουλες με τα πόδια. Να παίρνει αγκαλιά ο Μιλου τον Αναστοπουλο και να τον σηκώνει σαν μωρό.
    Τέτοια ωραία. Έχω και άλλες ιδέες. Να πάμε ως ομάδα να κάνουμε όλε ολε με την πράσινη κερκιδα. Η να μπαίνει ο Μπογρης να βγάζει σελφι.
    Θα βγάζαμε ωραία γούστα.
    ---

Ή καλύτερη απάντηση θα ήταν για μένα.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Κόπερφιλντ , εντάξει αυτά που λες , αλλά επειδή το πας γύρω γύρω , εμένα άλλο με απασχολεί . Νικάμε αύριο ? Πρέπει να κατέβει με τέσσερις παίκτες ο λαγός για να κερδίσουμε ?
    Εγώ βλέπω νίκη και απαιτώ νίκη . Εκτός και δεν μπορούν τα παιδιά και ο κόουτς .

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Ronj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κόπερφιλντ , εντάξει αυτά που λες , αλλά επειδή το πας γύρω γύρω , εμένα άλλο με απασχολεί . Νικάμε αύριο ? Πρέπει να κατέβει με τέσσερις παίκτες ο λαγός για να κερδίσουμε ?
    Εγώ βλέπω νίκη και απαιτώ νίκη . Εκτός και δεν μπορούν τα παιδιά και ο κόουτς .
    Κοιτά, μιλάς σε έναν άνθρωπο που πιστεύει ότι αν είσαι πολύ ανώτερος αγωνιστικά από κάποιον είναι αδύνατον να χάσεις, και για να σε νικήσει η διαιτησία θα πρέπει να ξεφτιλιστεί τόσο πολύ που θα γίνει διακωμώδηση. Το θέμα και η ιδιαιτερότητα με αυτό το ματς είναι ότι έχει πειραχτεί τόσο πολύ το μυαλό μας χρόνια τώρα και με το πρώτο σφύριγμα το χάνουμε και ας μην το ξέρουμε. Ξέρεις τι έρχεται και τρελαίνεσαι και επηρεάζει το επιλογές σου. Εδώ τα σπάμε εμείς στο σαλόνι μας, δεν θα τρελαίνονται στο γήπεδο τα μέλη της ομάδας; Είναι αδύνατο να μην το κάνεις. Αλλά για να τα λέμε όλα, έχουμε και κόμπλεξ μαζί τους το οποίο όμως κατά κύριο λόγο προέρχεται από εξωαγωνιστικούς παράγοντες.

Αν θες τώρα να μιλήσουμε καθαρά αγωνιστικά, δεν είμαστε σε καλή κατάσταση, αλλά ο ΠΑΟ είναι σε τραγική. Δεν υφίσταται ομάδα ΠΑΟ. Είναι ανέκδοτο. Σε όλες τις θέσεις υπερτερεί ο Ολυμπιακός, ακόμα και στον άσσο λόγω ποσότητας και όχι ποιότητας. Ο Πρίντεζης τα αντίπαλα 4ρια του ΠΑΟ δεν τα βλέπει καν. Ο Μιλουτίνοφ είναι όταν παίζει με τον ΠΑΟ σα να παίζει ένας 18ρης που σηκώθηκε από το τραπέζι για να παίξει στην μπασκέτα του σπιτιού με τα 8χρονα. Πες μου εσύ όμως τι από όλα αυτά μπορεί να ισχύσει όταν αυτή την στιγμή ο Πρίντεζης είναι ράκος, ο Μιλουτίνοφ στοχοποιείται διαιτητικά πάντα εκεί και το θέμα ποσότητας στα γκαρντ ισοσκελίζεται με τρόπου που όλοι έχουμε δει, θα σου δώσω ένα παράδειγμα:

τελικοί 2015: ο ΟΣΦΠ παίζει με ψηλούς Ντάνστον, Χάντερ, Πρίντεζη, Πέτγουει, Αγραβάνης. Ο Ντάνστον, ο Χάντερ και ο Αγραβάνης παίζουν αποκλειστικά στο 5. Ο ΠΑΟ παίζει με Μαυροκεφαλίδη 36 λεπτά στο 5. Στο τέλος του 2ου τελικού στο ΟΑΚΑ που τελικά κερδίζουμε φυσικά (ήταν αδύνατο λόγω τρομακτικής διαφοράς δυναμικότητας) έχουν αποβληθεί Ντάνστον και Χάντερ και ο Αγραβάνης είναι με 4 φάουλ αν θυμάμαι καλά και ο Μαυροκεφαλίδης έχει εκτελέσει 23-25 βολές. Χρειάζεσαι άλλο παράδειγμα;

Προεπιλογή

Καλα τωρα σοβαρα περιμενετε να κρινετε την ομαδα απο ενα ματς που ο εθισμένος ποσταρει 13/2 καθε μερα στο ινσταγκραμ και εγινε ορισμος αναστοπουλου μανου και παναγιωτου;;

Ελα χριστέ και παναγια. Οργια θα κάνει ο Βουγιουκας και ο Πειν αύριο και ο Γουεμπερ θα μπει για πεντε λεπτα και θα κανει 4 φαουλ.

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Από αυτά που έγραψες κρατάω πως ο Καλάθης είναι περίπου ημιθανής , ο Λάνγκφορντ προπονείται τις μονές μέρες και απομένει ο γίγαντας ( απέναντί μας ) Λεκαβίσιους και ο Κιλπάτρικ . Ποσοτικά λοιπόν στους κοντούς τους παίρνουμε φαλάγγι . Για να δούμε .
    Εξακολουθώ να βλέπω νίκη και να απαιτώ νίκη , όπως και να΄χει θα δούμε αύριο βράδι , θα είναι μεγάλη η νύχτα .

(valverde7 : Ναι εγώ θα κάνω τρομακτικά σκληρή κριτική αύριο το βράδι . Εφόσον δεν παίξουμε καλά . Είναι ο μόνος ρεαλιστικός τίτλος που μπορούμε να πάρουμε , τα περί F4 είναι αστειότητες και στα πλευ οφ του πρωταθλήματος δεν τους έχουμε . Οπότε αύριο είναι η ευκαιρία μας , τρίτη σερί χρονιά ατιτλία πάει πολύ . Βέβαια θα πρέπει να νικήσουμε και τους μογγόλους αν δεν κάνω λάθος για να το σηκώσουμε , οπότε , δεν ξέρω . Δεν ξεχνώ τα περσινά . Αλλά το κάθε πράγμα στην ώρα του.
    Βλέπω νίκη και απαιτώ νίκη ) .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ronj : 12-02-19 στις 11:09

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από valverde7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα τωρα σοβαρα περιμενετε να κρινετε την ομαδα απο ενα ματς που ο εθισμένος ποσταρει 13/2 καθε μερα στο ινσταγκραμ και εγινε ορισμος αναστοπουλου μανου και παναγιωτου;;

Ελα χριστέ και παναγια. Οργια θα κάνει ο Βουγιουκας και ο Πειν αύριο και ο Γουεμπερ θα μπει για πεντε λεπτα και θα κανει 4 φαουλ.
    Φαντάζομαι ότι από αυτό που έγραψα κατάλαβες ότι και εγώ το ίδιο με εσένα περιμένω φίλε. Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο. Οι στοιχηματικές και δη περισσότερο αυτή που έχει σχέση πολύ στενή με τον ΔΓ έχει αποδόσεις που θα είχε σε ματς ΠΑΟ-Περιστέρι. Σίγουρα αυτοί δεν χάνουν λεφτά έτσι ελαφρά τη καρδία

Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Τάσο, μην πολυαπαιτεις γιατί θα προδωθεις πάλι.

He 'll be back Το avatar του χρήστη gatoni

Προεπιλογή

Εγώ θα το δω σαν σπλάτερ θρίλερ αύριο, όχι σαν μπάσκετ.
    Ελπίζω να μην συγκρατηθεί κάποιος και να μην βρεθεί κανένας Τόμιτς να τον συγκρατήσει όπως κάποτε τον Μπι σε ματς κυπέλλου πάλι.
    Πραγματικά μπουκέτο παίχτη μας σε κοράκι μπαίνει δίπλα στο πεταχτάρι του Πρίντεζη στην Πόλη για μένα.
    ΒΑΖΕLOBUSTERS

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gatoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά μπουκέτο παίχτη μας σε κοράκι μπαίνει δίπλα στο πεταχτάρι του Πρίντεζη στην Πόλη για μένα.
    Αυτό ναι , να τον κάνουμε εικόνισμα !

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τάσο, μην πολυαπαιτεις γιατί θα προδωθεις πάλι.
    Χτυπήστε εμένα όχι την ομάδα .

Προεπιλογή

Το κορακι που τις εφαγε ειναι διαιτητης ευρωλιγκας τωρα;

Το avatar του χρήστη Dostoevski7
    Περιοχή
    Пятигорск

Προεπιλογή

Ναι αυτος ειναι

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές