Κλειστό Θέμα
Σελίδα 2 από 20 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 6 12 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 40 από 400

Θέμα: 21η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - αεκάκι

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Ο Γκερέρο θα αγωνιστεί πιστεύω, αλλά δεν είμαι σίγουρος πως θα παίξει 90 λεπτά, θα χρειαστεί πάρα πολύ στο Κίεβο.

Προεπιλογή

Πρέπει στο ημίχρονο να κερδίζουμε 2-0 έτσι ώστε στο Β να κάνουμε συντήρηση δυνάμεων. Πόσο πιθανό να γίνει δεν ξερω αλλά δεν μας παίρνει το ματς να είναι ανοιχτό μέχρι το τέλος

Στάλθηκε από το NEM-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Michael Jordan
    Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedArmy7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Γκερέρο θα αγωνιστεί πιστεύω, αλλά δεν είμαι σίγουρος πως θα παίξει 90 λεπτά, θα χρειαστεί πάρα πολύ στο Κίεβο.
    Ναι λογικα Σολδανο, Καμαρα που δεν θα παιξουν Ευρωπη θα πανε για 90λεπτο (φυσικα εξαρταται και την αποδοση τους) θεωρω πιθανο να δουμε και Μασουρα βασικο την Κυριακη, ισως με ΛΧ αν παιξει κανονικα ο Τορο. (Ομαρ Κιεβο)

Προεπιλογή

Συμφωνα με τα ρεπορταζ η κουλα θα κατεβει με αμυντικο διδυμο Σιμόες και Κρίστιτσιτς για πρωτη φορα ως βασικοι. Μου φαινεται μεγαλο ρισκο το Καμαρα Νατχο. Πρεπει να ελεγξουμε το ρυθμό

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aDreNAline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνα με τα ρεπορταζ η κουλα θα κατεβει με αμυντικο διδυμο Σιμόες και Κρίστιτσιτς για πρωτη φορα ως βασικοι. Μου φαινεται μεγαλο ρισκο το Καμαρα Νατχο. Πρεπει να ελεγξουμε το ρυθμό
    Δε μου έχει γεμίσει το μάτι ο Κρστιτς ανασταλτικά. Ενδιαφέρων δημιουργικά στο κέντρο, αλλά ανασταλτικά οι Γαλανόπουλος και Άλεφ είναι καλύτεροι. Δημιουργικό box to box κεντρικό χαφ είναι περισσότερο ο Κρστιτς, παρά δαίμονας που θα μαρκάρει ανελέητα.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Περιοχή

Προεπιλογή

Ο Πόνσε είναι το νο1 θέμα που πρέπει να περιορίσουμε, ο Χιμένεθ θεωρώ ότι θα παίξει πολύ σφιχτά.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε μου έχει γεμίσει το μάτι ο Κρστιτς ανασταλτικά. Ενδιαφέρων δημιουργικά στο κέντρο, αλλά ανασταλτικά οι Γαλανόπουλος και Άλεφ είναι καλύτεροι. Δημιουργικό box to box κεντρικό χαφ είναι περισσότερο ο Κρστιτς, παρά δαίμονας που θα μαρκάρει ανελέητα.
    Επειδη δειχνει να ειναι αρκετα καλος δημιουργικα και μαζι με Σιμόε κανουν επικυνδινο κεντρο γιαυτο λέω οτι θελει προσοχή. Δεν εισαι πολυ σοφτ παντως, ουτε ο Σιμόε.

Το avatar του χρήστη kokouts
    Περιοχή
    Κόρινθος

Προεπιλογή

εχω πολυ κακο προαίσθημα για την Κυριακη
    πιείτε μπουρδέλααααααααααα...!!!

Προεπιλογή

Κακο καλο δεν ξερω αλλα εγω εχω προαισθημα για ματς ροντεο!

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Το αεκ - παοκ το είδατε; Mε το αεκ με παίκτη παραπάνω; Τι ωραία στρωτή μπαλίτσα έπαιξε;

Aν τους φοβόμαστε κι αυτους να δέσουμε καμιά κοτρόνα στο λαιμο και μια και δυό χοπ να πέσουμε στον όρμο του Φαλήρου καλύτερα.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αεκ - παοκ το είδατε; Mε το αεκ με παίκτη παραπάνω; Τι ωραία στρωτή μπαλίτσα έπαιξε;

Aν τους φοβόμαστε κι αυτους να δέσουμε καμιά κοτρόνα στο λαιμο και μια και δυό χοπ να πέσουμε στον όρμο του Φαλήρου καλύτερα.
    Ενταξει η κουλα βεβαια ειχε ζζ και εναν μαντρωμενο μπαουγκ απεναντι της. Αλλο ματς τωρα. Αν παιξουμε όπως με Μιλαν θα τρωνε γκολ μεχρι της Τριτη. ΑΝ...

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aDreNAline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει η κουλα βεβαια ειχε ζζ και εναν μαντρωμενο μπαουγκ απεναντι της. Αλλο ματς τωρα. Αν παιξουμε όπως με Μιλαν θα τρωνε γκολ μεχρι της Τριτη. ΑΝ...
    Αυτο εμενα δεν μου λέει κάτι, ειναι κατι εσωτερικο για τα λοβοτομημένα χανουμάκια. Γιατι αν θυμάσαι - αμέσως πριν το παιχνίδι με μπαογκ - είχε υπάρξει μια "ανθιση" με την αλλαγή του συστήματος σε 3-5-2 και ηταν πάλι ολα καλά, νίκες, επιθετικο ποδόσφαιρο, δυναμική κ.λπ.

Και στην τελική, ο Χιμένεθ ξέρει. Ξέρει καλά...

Ειναι ματς που εξαρτάται αποκλειστικά και μονο απο εμας. Αδιάφορο αν ο αντίπαλος ειναι η Δόξα Δράμας ή το αεκ. Παίζουμε μονοι μας αυριο. Καλό ειναι να νικήσουμε λοιπόν, χωρις δεύτερες και συνθετες σκέψεις. Δεν θα το κρίνει επουδενι ο αντιπαλος το αυριανό. Ας ειμαστε σωστοί εμεις και ο αντίπαλος έρχεται για να χάσει.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

24 παίκτες, χωρίς Ομάρ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Πως το βλέπω .... Εφόσον δεν υπάρχει πλέον το πρωτάθλημα σαν στόχος , μια πιθανή ισοπαλία ΔΕΝ είναι καταστροφή . Θα κρατήσει από κάτω την κούλα , μας βολεύει . Αυτό το λέω γιατί διαβάζω δηλώσεις του Μαρτινς για νίκη οπωσδήποτε και φοβάμαι μήπως παρασυρθούμε και μπούμε με αφέλεια στο παιχνίδι . Επίσης υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να μας λιώσει το άγχος για αποτέλεσμα . Υπάρχει γενική απαίτηση για νίκη και μπορεί να γυρίσει μπούμερανγκ .
    Η κούλα δεν ξέρω πως θα έρθει αλλά με τους μογγόλους ήταν χάλια και τους έφυγε το κλανίδι να νικήσουν τον οφη . Εχουμε τα θέματά μας αλλά , έλεος , δεν υπάρχει λόγος να φοβόμαστε . Αν είμαστε όπως πρέπει , εμείς έχουμε τον τελευταίο λόγο . Το πρόβλημα είναι πως τελευταία δεν είμαστε όπως πρέπει και δεν υπάρχει κανένας διακόπτης να γυρίσει η κατάσταση . Υπομονή , προσοχή και με τη στήριξη του κόσμου θα έρθει αυτό που θέλουμε .
    Το ξαναλέω , η ισοπαλία πια δεν είναι κακό αποτέλεσμα , μας συμφέρει . Θα είναι όμως χαστούκι στο γόητρο της ομάδας όπου για άλλο ένα παιχνίδι δεν μπορούμε να τους νικήσουμε .
    Δεν θέλω καν να φανταστώ περίπτωση ήττας . Αλλο ένα ντέρμπι χωρίς νίκη , άλλη μια ήττα από κούλα ? Εκτός από εσωστρέφεια και τρελή πίεση στο Μάρτινς , πως θα αντέξουμε τις υπόλοιπες αγωνιστικές , πως θα πάμε στο Κίεβο .
    Το λέω από τώρα - αν στραβώσει η δουλειά αύριο , για μένα , η χρονιά δεν θα διαφέρει και πολύ από το περσινό έκτρωμα .

Προεπιλογή

Είναι απολύτως σαφές από τα ρεπορτάζ πώς θα κατέβουμε απόψε: κανείς δεν έχει ιδέα.

Πέρα από τα ακραία μπακ (Τόρο, Κούτρης), anything goes. Έχω διαβάσει όλους τους πιθανούς συνδυασμούς στο κέντρο της άμυνας, στο κέντρο, στα εξτρέμ, στην επίθεση.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Προεπιλογή

Την Πεμπτη το γηπεδο ειχε μια αυρα περσινης χρονιας. Ειδικα ο Τσιμικας ειχε την τιμιτικη του (αδικως κατα την γνωμη μου).
    Ελπιζω σε θετικο αποτελεσμα να παρουμε τα πανω μας...

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Εγώ σήμερα βλέπω επιστροφή στην εικονα που είχαμε στο Ναό στα τελευταία μας παιχνίδια, πριν απο αυτά με μπαογκ και ντινάμο.

Ο αντίπαλος προσφέρεται.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή

Προεπιλογή

Αν κατέβουν να παίξουν ποδόσφαιρο και όχι καθυστερήσεις, έχουμε καλύτερες πιθανότητες για θετικό αποτέλεσμα.

Προεπιλογή

Ωχ ωχ ωχ, ξυρισμένος ο Μαρτίνς. Κακός οιωνός. Τον θέλω αξύριστο, λερό και τρισάθλιο, στα όρια της αποπληξίας.

Προεπιλογή

Ακριβώς ίδια ενδεκάδα με το παιχνίδι με την Ντιναμό. Περίεργο.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές