Κλειστό Θέμα
Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6 12 13 14 15 16
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 301 έως 306 από 306

Θέμα: Europa League: Φάση των 32: Dynamo Kyiv - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Προεπιλογή

Προφανως δεν αποκλειστηκαμε απο αυτο, αλλα οντως η διαιτησια ηταν παλι μετριοκακη.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aDreNAline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανως δεν αποκλειστηκαμε απο αυτο, αλλα οντως η διαιτησια ηταν παλι μετριοκακη.
    Αυτό σπανίως είναι πρόβλημα από μόνο του. Το ότι ήταν εμπρόθετη ήταν το χειρότερο.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Προεπιλογή

Και έρχεται η ποινή σκάνδαλο για την ΑΕΚ και καταλαβαίνεις ότι τίποτα τελικά δεν είναι τυχαίο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Sir Eric Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ομως διαβαζω δεξια κ αριστετα στα social media σχολια "γαυρων" κ εχω αηδιασει. Ξερατα. Μακαρι να μην παρουμε πρωταθλημα για 20 χρονια. Να ξεκουμπιστεί ολη η οπαδικη σαβουρα απο τον συλλογο κ να μεινουν οσοι αγαπουν την ομαδα. Δεν εχει να κανει με την κριτικη, εχει να κανει με την ισοπέδωση.
    Συμφωνω οσο δεν παει. Υπαρχει σοβαρο προβλημα νοοτροπιας στον μεσο γαυρο οπαδο. Ανεκαθεν ημασταν απαιτητικοι αλλα η κοντη μνημη βλεπω μας εχει επηρεασει. Ακομα κ παλαιοτεροι ξεχνανε τη μαυρη δεκαετια.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προεπιλογή

Για να διεκδικήσουμε του χρόνου το πρωτάθλημα πρέπει να είμαστε ένα επίπεδο ανώτεροι. Το ΘΘ τον κρατάνε από τα αχαμνά του και τον κάνουν ότι θέλουν.

Στάλθηκε από το NEM-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Michael Jordan
    Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από red_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να διεκδικήσουμε του χρόνου το πρωτάθλημα πρέπει να είμαστε ένα επίπεδο ανώτεροι. Το ΘΘ τον κρατάνε από τα αχαμνά του και τον κάνουν ότι θέλουν.

Στάλθηκε από το NEM-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ειχα διαβασει καποια στιγμη στο fbk οτι τον βρηκαν χωμενο στην υποθεση με την καρτα υγειας με πολλες παρανομιες κι απο κει τον κρατανε....δεν ξερω αν ισχυει...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές