Κλειστό Θέμα
Σελίδα 14 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 4 10 11 12 13 14
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 261 έως 263 από 263

Θέμα: Regular Season 29η Αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Zalgiris Kaunas

Προεπιλογή

Οι μεν περηφανεύονται για το τυφλό χτύπημα εναντίον ανθρώπων με ειδικές ανάγκες και γυναίκες στο Παπαστράτειο.

Οι δε πανηγυρίζουν για την δολοφονία του Φιλόπουλου στην Λαυρίου.

Εγώ προσωπικά στο γήπεδο δεν ξαναπατάω, γιατί σιχαίνομαι να αναπνέω ακόμα και τον ίδιο αέρα με αυτούς τους υπανθρώπους.

Όταν οι διοικήσεις των ομάδων θα απευθυνθούν σε κανονικούς φιλάθλους με γηπεδικές παροχές για κανονικούς ανθρώπους, θα ξαναδούν το ευρώ μου.

Δεν υπεκφεύγω για τα αγωνιστικά χάλια, αλλά έχω τις δικές μου αρχές και συμφωνώ με ένα από τα παιδιά που γράφει επανηλειμμένα ότι η διοίκηση πρέπει να ασχοληθεί με χορηγούς, πάρκινγκ, μαγαζιά, εστιατόρια και να ψάξει για κανονικούς πελάτες που θα τους σέβεται και θα τον σέβονται. Βαρέθηκα, μπούχτισα. Είμαι ένας άνθρωπος που το 2010, 3 μέρες μετά την μεγαλύτερη σφαγή που έχει γίνει σε μπασκετικό αγώνα (3ος τελικός) και τον Διαμαντίδη να έχει φτύσει τον Τεόντοσιτς, και ενώ ήταν κόκκινο πανί για όλους, όταν είδα αυτό το πανό για τα κόκκαλά του, σηκώθηκα και έφυγα από το γήπεδο. Έτσι είμαι, δεν θα αλλάξω ποτέ. Έτσι έχω αηδιάσει και τώρα. Αν καταφέρω να αποκτήσω οικογένεια και να πρέπει να μεγαλώσω παιδί σε τέτοιες συνθήκες, προτιμώ να το προφυλάξω από αυτή την αρρώστια. Προτιμώ να μην με δει ποτέ να ασχολούμαι με το αγαπημένο μου χόμπι.

Δεν θέλω να πεθάνει κανένας Παναθηναικός, θέλω μόνο να χάνουν. Θέλω μόνο να τους κάνω καζούρα. Δεν θέλω να πεθάνουν. Έχει πάρει άσχημη ρότα το πράγμα, και δεν μου το βγάζετε από το μυαλό ότι όλο αυτό έχει γίνει γιατί απέναντι στο πιο ελεεινό διοικητικό στέλεχος που έχει υπάρξει στον παγκόσμιο παραγοντισμό, εμείς έχουμε αντιπαρατάξει την υποκριτική μας σιωπή που ουσιαστικά κλείνει το μάτι στα πιο άρρωστα μέλη του σωματείου να βγούνε μπροστά για να απαντήσουν.

Δεν είναι θέμα ομάδων, είναι θέμα κοινωνικό. Το θέμα είναι τι χώρο δίνεις όμως σε κάθε περιβάλλον για να βγουν στο προσκήνιο.
    Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο. Λειτουργεί καλύτερα όταν είναι ανοιχτό.

Προεπιλογή

Ωραίος ο Coperfield για άλλη μια φορά.

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Μάγε
    Ίσως σε κάποια να διαφωνώ.
    Όμως αλήθεια και ντόμπρα
    Πολλά ρισπεκτ το ποστ σου
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές