Κλειστό Θέμα
Σελίδα 1 από 12 1 2 3 4 5 11 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 20 από 231

Θέμα: CL 2019-2020, 2ος προκριματικός γύρος: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Πλζεν

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή CL 2019-2020, 2ος προκριματικός γύρος: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Πλζεν

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Δεν μπορω, δεν μπορω να περιμενω.

Την προηγουμεη Τριτη επαθα 'καναπε' - ολοι με θημηθηκαν την ωρα του παιχνιδιου. Δεν μπορεσα να δω ουτε ενα λεπτο, οποτε εχει βαρεσει η εξαρτηση κοκκινο.. Θελω να δω την ερυθρολευκη.

Παμε ρε Θρυλε γερα για την προκριση.

Παμε βημα-βημα στο δρομο προς τα σστερια.
    ― Lemmy Kilmister, Motorhead: “Born to lose. Live to win.”

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Ανακοινώνω 11άδα, πριν πάρει το χαρτάκι ο προπονητής.

-------------------Σα------------------
    ---Ομάρ---Μεριά----Σεμέδο-----Τσιμίκας-----
    ----------Μπουχαλάκης-----Γκιγιέρμε---------
    -----Μασούρας------------------------Ποντένσε----
    ------------------------Βαλμπουενά----------
    ---------------------Ελ Αραμπί----------------

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Θα τον βάλει λες βασικό τον Μεριά με 4 προπονήσεις; Βλέπω οτι γράφεται, αλλά αμφιβάλλω, νομιζω πως τον θέλει για πάγκο, για ασφάλεια.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Ο παίκτης είναι σε φουλ ρυθμούς, ότι δεν ξέρει τον Σεμέδο είναι μεγάλο μείον, πλην όμως επειδή πιστεύω ότι ο Μαρτίνς σε αυτό το ματς θα θέλει γρήγορα μπακ, ώστε να ανεβαίνουν ψηλά, να έχουν και γρήγορες επιστροφές είναι ο πιο ταιριαστός.

Προεπιλογή

ελπίζω να το είδε το ματς ο Μάρτινς οτι ο γκερέρο 2 φορές που από πολύ καλές πάσες βρέθηκε φάτσα με το τέρμα δε βρήκε καν τη μπάλα

αυτά πρέπει να τα βλέπει όμως (πρέπει να δει και οτι το να φοράει πουκάμισο μεγέθους small ενώ χρειάζεται extra large τουλάχιστον δεν τον κολακέυει να πετάγονται βυζιά κοιλιές έξω, ή να χάσει κιλά ή να πέρνει μεγαλύτερα πουκάμισα)

είχε και μια χρονιά βέβαια που θα έπρεπε να το είχε παρει χαμπάρι αλλά κάποια στιγμη θα πρέπει να το πάρει είδηση οτι χωρίς σεντερ φορ καταιβένει η ομάδα όταν ξεκινάει ο γκερέρο

τουλάχιστον να βρίσκει τη μπάλα ας πούμε ο επιθετικός για τα μάτια του κόσμου

δεν ξέρω πόσο χειρότερος θεωρεί ο μάρτινς οτι είναι ο ελ αραμπί που αποκτήθηκε .αυτό θα φανεί. προφανώς ο σολδάνο που επίσης αποκτήθηκε πρόσφατα είναι ακόμα χειρότερος

οι καλές πάσες προς τον επιθετικό θα πρέπει αν μη τι άλλο να γίνονται έστω σουτ

αλλιώς δε νομίζω να έχουμε κάποια ελπίδα

εγώ με γκερέρο βλέπω να ξεκινάμε πάλι να πω την αλήθεια αλλα λέμε τώρα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madness7 : 27-07-19 στις 22:18

Προεπιλογή

Πιστεύω ότι θα βάλει Καμαρά βασικό, με τριάδα στο κέντρο, και θα βάλει τον Βαλμπουενα εξτρέμ, Μασούρας στο πάγκο.

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Δηλαδη ρε παιδια τα προβληματα του προηγουμενου ματς ηταν ο γκερερο και ο μασουρας...?

ή οτι ημασταν λιγοτεροι στο κεντρο με αποτελεσμα να μην μπορουμε να ελεγξουμε το ματς κατα διαστηματα...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Βλεπω κυκλοφορει και σεναριο αποψε ειτε για 4-3-3 ειτε για 4-4-2 με γκερερο-ελ αραμπι μπροστα (μεχρι εδω καλα) και βαλμπουενα-ποντενσε στα ακρα...!!!

Να μην μαρκαρει δηλαδη κανενα απ τα 2 ακρα...καλη φαση..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη ρε παιδια τα προβληματα του προηγουμενου ματς ηταν ο γκερερο και ο μασουρας...?

ή οτι ημασταν λιγοτεροι στο κεντρο με αποτελεσμα να μην μπορουμε να ελεγξουμε το ματς κατα διαστηματα...
    Όλη η ομάδα δεν έπαιξε καλά είναι η αλήθεια πλην της άμυνας

Δε δημιουργήθηκαν οι φάσεις που γίνονται συνήθως και σε αυτό επηρέασε σε ένα βαθμό και η απουσία φορτουνη ή έστω ενός Νατχο

Αυτό που λέγαμε πέρυσι ότι ο Μαρτινς τις δημιουργεί τις φάσεις από τον πάγκο με τη δουλειά του δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει απόλυτα

Ο φορτουνης και ο νατχο δημιουργουσαν φάσεις και ευκαιρίες

Και ο Ποντενσε που δεν έπαιξε καλά με πλζεν

Ίσως ήταν ένα κακο παιχνίδι και τιποτε άλλο .ήταν και το πρώτο παιχνίδι

Είχαμε 7 προσπάθειες για γκολ από τις οποίες 0 on target (εκεί στο target έχουμε θέμα ) και 3 off target

Πέρυσι κάναμε πχ 30 ευκαιρίες για γκολ με δύσκολες ομάδες

Καλό είναι να υπάρχει στην ομάδα ένας που να κάνει έστω και τις λίγες ευκαιρίες γκολ όταν η ομάδα δε ρολαρει αλλά όχι και να μη μπορεί καν να βρει τη μπάλα ο επιθετικός

Πάντως ο Μασούρας βοήθησε αμυντικά .έτρεχε να μαρκάρει και έκοβε

Προεπιλογή

Θέλω να σας θυμίσω ότι ο προπονητής μας είναι Πορτογάλλος. Μη δείτε κάνα πούλμαν έξω από την εστία του Σα και παραξενευτείτε.
    CETERUM CENSEO VAZELAM DELENDA ESSE.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από costasman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόσωπο σου είναι σαν τον κρινο, απο το ματι σου το δάκρυ πίνω, φύτρωσε για μας της αγάπης ο σπόρος, γ*μιεται ο Παο και η Λεωφόρος.

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Τις 30 ευκαιρίες βέβαια πέρσι δεν τις είχαμε Ιουλιο μήνα, ουτε σε διάστημα που προσπαθούσαμε να καταλάβουμε καλά καλά τί μας γίνεται έχοντας να αντιμετωπίσουμε απώλεια κομβική. Συγκρίνοντας μήλα με κολοκύθια γίνεται αρκετά πιθανό να καταλήξουμε σε συμπέρασμα κουλουβάχατα.

Πήραμε ένα 0-0 εκτός έδρας σε ευρωπαϊκό παιχνίδι (το πρωτο της χρονιάς), με ειδικές συνθήκες σε κέντρο άμυνας και άξονα, με Ομαρ, Γκιγιέρμε, Ποντένσε, Βαλμπουενά σε μετριοκακή μέρα και καθόμαστε και βγάζουμε συμπεράσματα για τον... επιθετικό. Συζήτηση κάνουμε ή ακροβατικά;

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Πολύ σημαντικό το πως θα μπούμε στο παιχνίδι... Πρέπει όπως και δηποτε να χουμε σκοράρει στο πρώτο ημίχρονο που είμαστε φρέσκοι. Επίσης σημαντικό να μην μείνουμε πίσω στο ματς γιατί μετά δύσκολα το γυρίζουμε. Πιστεύω πως το παιχνίδι ξεκινάει απ το 1-1. Δυσκολα δε θα δεχτούμε γκολ όπως και δύσκολα δεν θα σκοράρουμε τουλάχιστον ένα.. Έχω μια αίσθηση όμως πως αν προηγηθουμε μπορεί να γράψουμε και πολλά αν είμαστε λίγο εύστοχοι. Μου φάνηκαν πολύ αφελείς αυτοί στα μετόπισθεν και αν μείνουν πίσω στο σκορ βλέπω να αφήνουν τρελά κενά που θα πρέπει να εκμεταλευτουμε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις 30 ευκαιρίες βέβαια πέρσι δεν τις είχαμε Ιουλιο μήνα, ουτε σε διάστημα που προσπαθούσαμε να καταλάβουμε καλά καλά τί μας γίνεται έχοντας να αντιμετωπίσουμε απώλεια κομβική. Συγκρίνοντας μήλα με κολοκύθια γίνεται αρκετά πιθανό να καταλήξουμε σε συμπέρασμα κουλουβάχατα.

Πήραμε ένα 0-0 εκτός έδρας σε ευρωπαϊκό παιχνίδι (το πρωτο της χρονιάς), με ειδικές συνθήκες σε κέντρο άμυνας και άξονα, με Ομαρ, Γκιγιέρμε, Ποντένσε, Βαλμπουενά σε μετριοκακή μέρα και καθόμαστε και βγάζουμε συμπεράσματα για τον... επιθετικό. Συζήτηση κάνουμε ή ακροβατικά;
    συμπερασμα για τον γκερέρο προσωπικά έχω βγάλει αλλά δε μετράει κάπου

δεν περίμενα το ματς με την πλζεν

και όλοι οι οπαδοί έχουν βγάλει ένα συμπέρασμα για τον επιθετικό μας που επίσης δε μετράει η γνώμη τους

και ο μάρτινς έχει βγάλει συμπέρασμα για τον γκερέρο με βάση την εικόνα του 1 χρόνο και με βάση όσα βλέπει στις προπονήσεις και το συμπέρασμά του είναι οτι θα πρέπει να ξεκινάει βασικός άσχετα αν μπορεί να πετύχει τη μπάλα ή όχι (για γκολ δε συζητάμε όταν δε γίνεται κάν σουτ) επειδή προφανώς θεωρεί οτι αν βάλει έναν απο τους άλλους που έχουμε θα είναι ακόμα χειρότερος , ο σολδάνο πχ ήρθε πριν λίγο καιρό για να λύσει το πρόβλημα του γκολ ,δε νομίζω να ήρθε για πλάκα .Πάντως ο ε λαραμπί καλός μου φανηκε αλλά δεν είμαστε και στις προπονήσεις

εσύ πχ θεωρείς οτι οι λίγες ευκαιρίες που είχαμε με πλζεν δεν έχουν καμία σχέση με την έλλειψη φορτούνη/νάτχο στην ομάδα

το αποδίδεις καθαρά στο οτι είναι ιούλιος μήνας

μπορεί και να είναι έτσι όπως μας τα λες

θα φανεί

πέρυσι και ο ομάρ και ο ποντένσε έβγαζαν ασιστ

με πλζεν δεν ήταν καλοί

ας μη βιαζόμαστε

ένα ματς ήταν

και ο βαλπουενά σε όλη του την καριέρα βγάζει ασιστ .δε μπορεί να ξέχασε . άρα υπομονή και βλέπουμε

μια πρώτη εικόνα έχουμε προς το παρόν

συμπεράσματα θα μπορούμε να βγάλουμε ιανουάριο και καλύτερα ιούνιο

δεν το αποκλείω να έχει 20 ασιστ μέχρι ιανουάριο ο βαλπουενά
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madness7 : 28-07-19 στις 18:05

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Συγνώμη, αλλά όταν γράφω αυτό

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήραμε ένα 0-0 εκτός έδρας σε ευρωπαϊκό παιχνίδι (το πρωτο της χρονιάς), με ειδικές συνθήκες σε κέντρο άμυνας και άξονα
    Δεν προκύπτει αυτό.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από madness7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσύ πχ θεωρείς οτι οι λίγες ευκαιρίες που είχαμε με πλζεν δεν έχουν καμία σχέση με την έλλειψη φορτούνη/νάτχο στην ομάδα

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

22 στην αποστολή: Σα, Καραργύρης, Τζολάκης, Σεμέδο, Ελαμπντελαουί, Τσιμίκας, Κούτρης, Μπα, Μεριά, Τοροσίδης, Καμαρά, Μπουχαλάκης, Γκιλιέρμε, Ποντένσε, Μπρούνο, Γιώργος Μασούρας, Βαλμπουενά, Ανδρούτσος, Ραντζέλοβιτς, Γκερέρο, Ελ Αραμπί, Ντουρμισάι.

Θα κοπούν ένας τερματοφύλακας και 3 ακόμη, λογικά οι ίδιοι με τον πρώτο αγώνα (Ντουρμισάι, Ανδρούτσος, Κούτρης).
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Το avatar του χρήστη Alsterwasser
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από madness7 Εμφάνιση μηνυμάτων

αυτά πρέπει να τα βλέπει όμως (πρέπει να δει και οτι το να φοράει πουκάμισο μεγέθους small ενώ χρειάζεται extra large τουλάχιστον δεν τον κολακέυει να πετάγονται βυζιά κοιλιές έξω, ή να χάσει κιλά ή να πέρνει μεγαλύτερα πουκάμισα)

Ο Τζόι επέστρεψε!!!

Στάλθηκε από το Le X829 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    The best things in life are beyond money; their price is agony and sweat and devotion… and the price demanded for the most precious of all things in life is life itself — ultimate cost for perfect value.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Alsterwasser Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Τζόι επέστρεψε!!!

Στάλθηκε από το Le X829 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Πες τα χρυσοσοτομε

Το καλό σενάριο θα είναι να αποδειχθω εγώ ο Τζόι

Στο κακό σενάριο να μην πέσουν να τους φάνε και τους βγάλουμε όλους άχρηστους (κλασσικά )

Αλλά που να βρεις υπομονή στη σημερινή νεολερα

Προεπιλογή

Ψόφια τα πράγματα στο τόπικ... Ας ελπίσουμε να παραμείνουν έτσι και το βράδυ (στα άσχημα ποστάρουμε με ρυθμούς μυδραλιοβόλου).
    I fart in your general direction.

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Piquetero7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψόφια τα πράγματα στο τόπικ... Ας ελπίσουμε να παραμείνουν έτσι και το βράδυ (στα άσχημα ποστάρουμε με ρυθμούς μυδραλιοβόλου).
    Εγω σκεφτηκα να γκρινιαξω λιγο χθες βραδυ,που γραφτηκε οτι η μονη αλλαγη θα ειναι ο μερια αντι του αβρααμ....αλλα ειπα να μην το γρουσουζεψω,ας ελπισουμε ο προπονητης να ξερει καλυτερα...

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές