Κλειστό Θέμα
Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2 8 9 10 11 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 221 έως 231 από 231

Θέμα: CL 2019-2020, 2ος προκριματικός γύρος: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Πλζεν

Ο...προπονητής! Το avatar του χρήστη Haris_T7
    Περιοχή
    Αθήνα,Νέα Φιλαδέλφεια

Προεπιλογή

Καλη εμφανιση, δουλεμενη η ομαδα. Προχωραμε με σοβαροτητα.

Η Ευρωπη εξασφαλιστηκε, ο,τι καλυτερο ερθει τωρα, καλοδεχουμενο ειναι.
    Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. .....Μεγάλη μου αγάπη!

Το avatar του χρήστη teokaz
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Brazilero Εμφάνιση μηνυμάτων
    To συναισθημα θελει Champions League. Τον υμνο, το σεντονι να κουνιεται. Η λογικη λεει οτι στο EL εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες για μια καλη πορεια. Το σημαντικο ειναι οτι εξασφαλισαμε Ευρωπη για φετος. Και για τον κοσμο να κρατηθει ζεστος και για την ομαδα να μην μπει σε εσωστρεφεια.

Αυτο.

Μπραβο στην ομαδα. Σοβαρη και συγκεντρωμενη.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cris Εμφάνιση μηνυμάτων
    όταν σηκώσει το ευρωπαικό ο Θρύλος δεν θα το κάνει ούτε αλα ρεχαγκελ ουτε αλα βαζελου. θα το κανει αλα ζενιτ γιατι θα είναι καλύτερη ομάδα

εμεις δεν κανουμε πορειες κατενατσιο
    σηκωνουμε κουπες

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φοβερός συλλογισμός
    Το Πούλιτζερ στον "κύριο"
    Πανε για καταστροφική χρονια και δεν το χουν παρει χαμπάρι.
    Το κορυφαίο ειναι η έπαρση που έχουν και μιλάνε σε 1ο προσωπο...'αγορασα'. Θα παει η φσωλιά γόνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Brazilero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ερωτημα ειναι τωρα. Πας για 10αρι μιας που δεν μπορεις να στηριχθεις στον Βαλμπουενα για ολη τη χρονια να βγαλει μονος τη θεση ή για 8αρι? Το λεω γιατι η ομαδα και στα 2 ματς με τους Τσεχους τα καλα της διαστηματα τα εκανε περισσοτερο με 4-3-3 παρα με 4-2-3-1
    Πας για τον Μανουέλ Φερνάντες και τα χεις όλα σε ένα

Προεπιλογή

Ο Κάρπετ γράφει για το πόσο έχει δουλέψει την άμυνα ο Μαρτίνς, όπως φάνηκε από το γεγονός ότι ο Σεμέδο έπαιξε με τρεις διαφορετικούς συμπαίκτες στην άμυνα χωρίς να συναντήσουμε το παραμικρό πρόβλημα.

Καμιά αντίρρηση, αλλά θα πρόσθετα ότι ένα πραγματικά καλό στόπερ όπως ο Σεμέδο απλά κάνει καλύτερους και τους συμπαίκτες του.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.

Προεπιλογή

o Μεριά δε μου εμπνέει σιγουριά

με την πλζεν εκει που ελέγχει τη μπάλα και είναι μόνος του πριν το τέρμα και πίσω του ο επιθετικός τη δίνει ξαφνικά στον επιθετικό . ευτυχώς βρήκε στο χέρι του

βέβαια πέρυσι σε δύσκολα ματς στάθηκε καλά/αξιοπρεπώς . πρέπει να περιμένουμε για να κριθεί σωστά και αυτός και ο σεμέδο που μέχρι τώρα είναι λίρα εκατό αλλά με δυο ματς δε μπορείς να κρίνεις θετικά ή αρνητικά

ένας έστω καλος πίσω χρειάζεται ελλάδα που παίζεις φουλ επίθεση αν πάνε οι άλλοι κάτι να κάνουν να καθαρίσει. η λίβερπουλ πχ φουλ επίθεση με τότεναμ και έβγαιναν μόνοι τους οι επιθετικοί της τότεναμ αλλά που να βάλουν γκολ...δεν ήταν τυχαίο . το είχαν δουλέψει(πληρώσει) παίζουμε φουλ επίθεση και όταν θα βγαίνουν μόνοι τους πίσω θα τους κόβουν οι 2 αμυντικοί που θα έχουν ξεμείνει άμυνα

συγκρίνω λιβερπουλ τότεναμ με ολυμπιακός - λειβαδιά. είναι άλλο το επίπεδο εκεί φυσικά

τη δουλειά του μαρτινς στην άμυνα καλό είναι να την κρίνουμε μετά την τούμπα το οάκα και τα δύσκολα ματς τα ευρωπαικά

μετά από αυτά τα ματς θα μπορούμε να μιλήσουμε για την άμυνά μας που πέρυσι δεν ήταν τόσο κακή αλλά δεν ήταν και η καλύτερη του πρωταθλήματος

τέλος αυγούστου θα έχουμε μια πρώτη εικόνα καλή για την άμυνα

και δεν το λέω με κακή διάθεση

εμένα με έχει πείσει ο μάρτινς οτι κάνει καλή δουλειά γενικά .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madness7 : 31-07-19 στις 22:49

Προεπιλογή

Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.

Προεπιλογή

Αν κάποιος πετύχει ολόκληρο το ματς, ας ποσταρει το λινκ

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zigidigoi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν κάποιος πετύχει ολόκληρο το ματς, ας ποσταρει το λινκ

Προεπιλογή

Ευχαριστώ

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Γεια χαρα στην παρεα. Επεστρεψα απο Ελλαδα χτες κι ημουν μεσα στο φιλικο με τη Νοτινχαμ και στο παιχνιδι με την Πλζεν. Μεγαλη μπαλα ο Ολυμπιακος και στα 2 παιχνιδια κατα διαστηματα, με την αναμενομμενη κοιλια σε καποια αλλα διαστηματα (λογω εποχης...).

Εγω μεχρι τωρα ειμαι σουπερ ευχαριστημενος απο την εικονα της ομαδας σε αυτο το χρονικο σημειο (βαζοντας μεσα το τεραστιο πληγμα με τον τραυματισμο του Φορτουνη, και το γεγονος οτι 3-4 ακομη παικτες που θα ειναι ειτε βασικοι ειτε ενναλακτικες λυσεις με πολυ χρονο συμμετοχης δεν ειναι ακομα ετοιμοι). Φετος ο μεγαλος στοχος πρεπει να ειναι η επιστροφη στην κορυφη στην Ελλαδα και προκριση στους ομιλους του Τσ.Λ. - πιστευω οτι και τα 2 ειναι εφικτοι στοχοι με βαση την εικονα της ομαδας μεχρι τωρα.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές