Κλειστό Θέμα
Σελίδα 10 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 6 7 8 9 10 11 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 181 έως 200 από 210

Θέμα: Cl 2019-20 3ος προκριματικός γύρος, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Μπασάκσεχιρ

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από xanadu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ματς πως θα είναι; Μέσα-Έξω ή το αντίστροφο;
    Στο Ναό το πρώτο, την Τετάρτη νομίζω.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Μπράβο στην ομαδα.

Η μισή πρόκριση ανήκει στον Σα και η άλλη μισή στον Μαρτινς. Εξαργυρωνουμε τον 1.5 χρόνο δουλειάς του με τέτοιες νίκες-προκρίσεις έπειτα από ματριοκακες εμφανίσεις. Αν ειμασταν νέα ομάδα, με παρόμοιες εμφανισεις, θα είχαμε αποκλειστεί με κάτω τα χέρια.

Έχουμε αρκετά θέματα που χρειάζονται βελτίωση. Στην άμυνα μας έκαναν αρκετες φασεις, έχουμε παίκτες που δεν βγαίνουν πρώτοι στην μπαλα. Ο Μερια στην κάθετη μπαλιά, στη φάση του τετ α τετ τους, θυμισε Ανατολάκη. Εκεί αν θες να λέγεσαι σεντερ μπακ κανεις τάκλιν, σωριαζεσαι στο έδαφος να μην φτάσει στον παίκτη η μπαλα. Μια παρόμοια φάση, αλλά όχι τοσο εξόφθαλμη, είχε ο Σεμεδο στο πλασέ από κοντά στο πρωτο δοκάρι που (ξανα)έβγαλε ο Σα.

Ο Σεμεδο είναι σταθερός, έχει διάρκεια στο παιχνίδι του σε όλο 90λεπτο (ελπίζω και στη συνολική απόδοση του στη χρονιά), δεν κάνει γκελες. Θα ήθελα να είναι λίγο πιο γρήγορος και να βγαίνει πρώτος στη μπαλα. Με τον Σισε στα περσινά επιπεδα θα έκαναν πιστεύω πολύ καλό δίδυμο.

Εξτρεμ μακαρι να μας βγει το σερβακι. Ο Μασουρας έχει τσαγανό, μπορεί να στο καρφώσει από το πουθενά αλλά χάνεται πολύ στο παιχνίδι, δεν τον νιώθει η αντίπαλη άμυνα. Να παρει τη μπαλα να μοιράσει 2 σακούλες, να βγάλει σέντρα. Δεν το κάνει. Ο Ποντενσε έχει το θέμα της τελικής.

Πολύ δουλεμένη ομαδα, με 2-3 καλύτερους παίκτες θα ειμασταν για ακόμα καλύτερα πραγματα. Με Κρασνονταρ δεν έχω ιδέα τι ομάδα είναι. Σίγουρα δεν θα είναι εύκολο για αυτούς που μας βρίσκουν μπροστά τους. Θα είναι μεγάλη υπόθεση να επιστρέψουμε στα σαλόνια.

Το avatar του χρήστη giannis7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Έχω την εντύπωση ή ότι δεν έχουμε παίξει ποτέ με ομάδα της Ρωσίας ή ότι έχουμε να παίξουμε από την εποχή της Σοβιετικης ένωσης. Δεν μιλάμε προφανώς για Ουκρανικές κλπ. Βαριέμαι να το ψάξω τέτοια ώρα.

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Ρούμπιν Καζάν.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη giannis7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρούμπιν Καζάν.
    Σωστός. Πρώτη φορά στο τσαμπιονς λιγκ έστω.

Το avatar του χρήστη teokaz
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Μπραβο στην ομαδα. Μεγαλη υποθεση 4 σερι ματς χωρις να φαμε γκολ.
    Σα μεγαλη εμφανιση, Σεμεδο κτηνος. Τον ειδα σημερα απο κοντα στο γηπεδο και μου εκανε μεγαλη εντυπωση. Ψηλος και με ογκο. Μακαρι να μεινει αρκετα χρονια.

Παμε τωρα με τους Ρωσους ακομα καλυτερα. 50-50 δινω αντε 55-45 για αυτούς επειδη παιζουμε το πρωτο εδω και αυτοι εχουν παιχνιδια στα ποδια τους.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cris Εμφάνιση μηνυμάτων
    όταν σηκώσει το ευρωπαικό ο Θρύλος δεν θα το κάνει ούτε αλα ρεχαγκελ ουτε αλα βαζελου. θα το κανει αλα ζενιτ γιατι θα είναι καλύτερη ομάδα

εμεις δεν κανουμε πορειες κατενατσιο
    σηκωνουμε κουπες

Το avatar του χρήστη gioOliveira
    Περιοχή
    San Francisco Bay

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Hipolyto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδες τι πελατες η Πορτο, συνελθετε λιγο, εχουμε 20 χρονια να παιξουμε μαζι της απ οτι βλεπω!

Και αλλο να τη νικαμε σε ομιλο, αλλο να αποκλειεις ομαδα με ονομα και φανελα σε διπλα νοκ αουτ.
    Εμεις απλα θελαμε να γινει ενα σωστο παιχνιδι, καλοδεχουμενοι οι πελατες μας και στους πελατες φερΝονται με ευγενεια.

Τωρα πανε αυτα
    Τι εχει δει 19 φορες ενα παιδι 31 χρονων;

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Το έγραψα και χθες κάπου αλλού.
    Μεγάλη υπόθεση το γεγονός ότι έχουμε αρχίσει να ψηνομαστε στα νοκαουτ παιχνίδια.
    Πάντα υστερούσαμε σε αυτό. Από τότε που θυμάμαι να παρακολουθώ θρύλο.
    Αυτό ενισχύθηκε τα χρόνια που περναγαμε κατευθείαν ομίλους.
    Και αντιμετωπίζουμε τα ματς πιο κυνικά όπως πρέπει.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Καλο ειναι παντως σαν ομαδα να μετρησουμε καλα τι ακριβως εγινε σε αυτα τα 2 ματς...και να μην παρασυρομαστε απ την χαρα της προκρισης,ειδικα αυτοι που εχουν μαχαιρι-καρπουζι...

Γιατι καλη η προκριση καλο το 3-0 αλλα ευκολα θα μπορουσαν ολα να ειχαν γυρισει αναποδα...

Γι αυτο καλο θα ειναι αμεσα να θωρακιστει η ομαδα με 1-2 παιχτες ποιοτητας ακομα...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Δηλαδή όλα καλά Χάρη.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έγραψα και χθες κάπου αλλού.
    Μεγάλη υπόθεση το γεγονός ότι έχουμε αρχίσει να ψηνομαστε στα νοκαουτ παιχνίδια.
    Πάντα υστερούσαμε σε αυτό. Από τότε που θυμάμαι να παρακολουθώ θρύλο.
    Αυτό ενισχύθηκε τα χρόνια που περναγαμε κατευθείαν ομίλους.
    Και αντιμετωπίζουμε τα ματς πιο κυνικά όπως πρέπει.
    Στα νοκ αουτ Αύγουστο γενικά καλή παράδοση έχουμε. Μοζιρ, Ανορθωση, Κετσπάγια 2009, Μπεντο 2016, Χασι 2017. Και με τις γκελες βέβαια Μακάμπι, Ανόρθωση.

Εκεί που θελουμε βελτίωση είναι στα νοκ αουτ της ανοιξης. Που συνηθως αποκλειομαστε ακόμα και από μεσαίες ομάδες (Σεντ Ετιέν, Λεβαντε, Ντνίπρο, Ντιναμο κλπ). Δεν έχουμε κάνει ποτε την υπερβαση σε αυτά τα ματς.

Se7en Το avatar του χρήστη Red Patras
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα για την μεγάλη πρόκριση. Το 0 παθητικό σε 4 ματς προκριματικά Τσου Λου δείχνει οτι γίνονται πραγματάκια.
    It is well enough that people of the nation do not understand our banking and monetary system, for if they did, I believe there would be a revolution before tomorrow morning.

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Δηλαδή όλα καλά Χάρη.
    Νταξ εχω μπει λιγο σε μοουντ γκρινιας αλλα επειδη δεν καναμε και κανα ντομινεισον ας πουμε στους τουρκους ας μην λειτουργησουμε σαν οργανισμος σαν να εγινε κατι τετοιο...

Το συνολικο 3-0 ειναι και λιγο πλασματικο...

Προσωπικα φοβαμαι οτι θα μαλακιστουμε και ελπιζω να διαψευστω..

Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νταξ εχω μπει λιγο σε μοουντ γκρινιας αλλα επειδη δεν καναμε και κανα ντομινεισον ας πουμε στους τουρκους ας μην λειτουργησουμε σαν οργανισμος σαν να εγινε κατι τετοιο...

Όχι ρε συ δεν το έγραψα για τη γκρίνια, που έχεις , αλλά γιατί στο ποστ σου πριν έγραφες καλά, καλή καλό κλπ

Προεπιλογή

Γιατί ρε συ είναι πλασματικό? Ξεκινάς το ματς χθες και στο 2ο λεπτό έχεις δοκάρι. Έχεις πολύ καλύτερες φάσεις απ' αυτους
    Ποια φάση έβγαλαν τόσο τρομερή? Το οφσάιντ? 180 λεπτά δεν κυνηγήσαμε το σκορ ούτε 1 δευτερολεπτο, παίζοντας τη δευτεραθλητρια Τουρκιας.
    Χαλαρά περάσαμε και άνετα, αφού το πλάνο χθες ήταν γκολ νωρίς ή άμυνα και 2ο ημιχρονο

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Όχι ρε συ δεν το έγραψα για τη γκρίνια, που έχεις , αλλά γιατί στο ποστ σου πριν έγραφες καλά, καλή καλό κλπ
    Ουτε που το καταλαβα..

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zigidigoi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί ρε συ είναι πλασματικό? Ξεκινάς το ματς χθες και στο 2ο λεπτό έχεις δοκάρι. Έχεις πολύ καλύτερες φάσεις απ' αυτους
    Ποια φάση έβγαλαν τόσο τρομερή? Το οφσάιντ? 180 λεπτά δεν κυνηγήσαμε το σκορ ούτε 1 δευτερολεπτο, παίζοντας τη δευτεραθλητρια Τουρκιας.
    Χαλαρά περάσαμε και άνετα, αφού το πλάνο χθες ήταν γκολ νωρίς ή άμυνα και 2ο ημιχρονο

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ευκολα θα μπορουσαμε να χαμε φαει γκολ πρωτοι χθες...

Ειχαμε το δοκαρι μεν αλλα απαντησανε με 3 καθαρες φασεις...μια καθετη που βγαινει στα πλαγια ενας και σωνει ο σα,το τακουνακι του κριβελι εξ επαφης και το οφσαιντ που δεν το σφυριξε ομως...

Δεν λεω οτι περασαμε αδικα αλιμονο αλλα δεν τους πατησαμε κιολας,θα μπορουσε να χε γινει το 0-1 και το πλανο να παει περιπατο...

Κι επειδη θα παιξουμε με καλυτερη ομαδα τωρα καλο θα ηταν στα δικα μου ματια,να ανεβασουμε ενα δυο κλικ την αποδοση μας πραγμα που με το υπαρχον υλικο δεν ξερω αν ειναι τοσο απλο...

Προεπιλογή

Εχουμε 0 παθητικο σε ολα τα παιχνιδια με συνολικη διαφορα τερματων 7-0. Εχουν αποκλειστει τετοια εποχη ομαδες οπως η σελτικ και η πορτο ενω ο αγιαξ περασε τον παοκ με τα χιλια ζορια. Οκ αν περιμενετε να περναμε γυρους χωρις να μας κανουν και φαση οι αντιπαλοι σε επιπεδο chl τι να πω πια!

Προεπιλογή

Για πρώτη φορά φέτος πρώτο παιχνίδι εντός με τους Ρώσους, όπου θα πρέπει ν'ανοιχτούμε να κάνουμε παιχνίδι.
    Για να μας δούμε και σε αυτό το ρόλο.

Would You Dare?

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Εναν τέτοιο φόβο τον έχω κι εγώ . Το μόνο σίγουρο είναι πως τώρα πρέπει να μιλήσει η Διοίκηση . ΤΩΡΑ όμως , όχι να τρώει μέρες και να χάνουμε χρόνο άδικα .
    Ούτε αστείες δικαιολογίες πως ο Μάρτινς δεν χρησιμοποιεί τους νέους παίκτες . Το έχουμε ακούσει χίλιες φορές αυτό .

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από manosb7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουμε 0 παθητικο σε ολα τα παιχνιδια με συνολικη διαφορα τερματων 7-0. Εχουν αποκλειστει τετοια εποχη ομαδες οπως η σελτικ και η πορτο ενω ο αγιαξ περασε τον παοκ με τα χιλια ζορια. Οκ αν περιμενετε να περναμε γυρους χωρις να μας κανουν και φαση οι αντιπαλοι σε επιπεδο chl τι να πω πια!
    Παντως εγω δεν ειπα οτι δεν επρεπε να χουμε φαει φαση απ τον αντιπαλο...ειπα απλα οτι ελπιζω οι υπευθυνοι της ομαδας να μετρησουν σωστα τα 2 παιχνιδια με τους τουρκους...

Γιατι το συνολικο 3-0 μπορει να δειχνει οτι ημασταν πολυ ανωτεροι πραγμα που δεν ισχυει...

Και προσωπικα ναι,προτιμω να κανω τωρα την κριτικη μου,παρα οταν στραβωσει κατι και θα πεσει το φορουμ απ το κραξιμο...

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές