+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 49 από 49

Θέμα: Κύπελλο Ελλάδος 2019-2020

Προεπιλογή

Τραγωδία τελικός σε ένα παιχνίδι επιπέδου παλιάς Α2. Σε πιάνει θλίψη βλέποντας σε σύγκριση ακόμα και το Γαλλικό Κύπελλο, δεν μιλάμε για Ισπανία και Τουρκία.

Αν το συνδέσεις και με το θλιβερό all star game, πραγματικά κύριε Τρακη, καλά έκανες και έσβησες κεράκια γιορτάζοντας στις 13/2, είναι δικό σου δημιούργημα αυτό το αίσχος και δικαιούσαι να το χρεωνεσαι όλο μόνος σου.

Το πολύ γέλιο θα πέσει στα πλέι οφφ, που όλες οι ομάδες θα ξέρουν ότι δεν διεκδικούν απολύτως τίποτα, θα αρχίζουν να διώχνουν τους ξένους μην τους πληρώνουν και τζάμπα, και το ενδιαφέρον του κοινού σε τηλεόραση και εισιτήρια, θα είναι επιπεδου τελικού star academy στο Epsilon με παρουσιαστή τον Μένιο Φουρθιώτη.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο. Λειτουργεί καλύτερα όταν είναι ανοιχτό.

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Εγώ μάγε μου δε λυπάμαι καθόλου. Τέτοιο Κύπελλο θέλουν, τέτοιο θα έχουν με όσα διαδραματίζονται τόσες δεκαετίες στο εν Ελλάδι μπάσκετ. Μη σώσουμε ποτέ να ανεβούμε και να είμαστε τα χρήσιμα κορόιδα του συστήματος. Στον αγύριστο και ακόμα παραπέρα

Και όσοι υποκριτές τα βλέπουν όλα καλώς καμωμένα, μακάρι να πάνε στον αγύριστο κι αυτοί.
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Κερασακι το βιντεο με Γιατρα στα αποδυτηρια να βριζει τους αρχοντες της αναμετρησης οι οποιοι εκαναν μερικα ανθρωπινα λαθη συμπτωματικα υπερ της ΑΕΚ

Η κωμωδια λεμε, ποτε ξανα πισω στα σκατα

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Γκάβρο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από yan73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κερασακι το βιντεο με Γιατρα στα αποδυτηρια να βριζει τους αρχοντες της αναμετρησης οι οποιοι εκαναν μερικα ανθρωπινα λαθη συμπτωματικα υπερ της ΑΕΚ

Η κωμωδια λεμε, ποτε ξανα πισω στα σκατα

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Καλά ειδικά τα βήματα του Ρει που δεν δόθηκαν, με έβγαλαν εμένα από τα ρούχα μου, που δεν δεν υποστήριζα καν Προμηθέα, μην σου πω ότι δεν ήθελα καν να το πάρει λόγω ξαφνικού έρωτα του Λιολιου με την εοκ. Αλλά αυτό το σφύριγμα, μόνο από πρόθεση δεν το δίνεις, ξεκάθαρα.

Όσο για Μαντζαρη, πραγματικά για λύπηση. Ντροπή που κάποιοι δημοσιογράφοι ακόμα και τώρα τον βγάζουν για συνεντεύξεις γιατί έχουν αναλάβει εργολαβικά να του βρούνε το επόμενο συμβόλαιο. Πραγματικά, μιλάμε ότι η μισή Α2 έχει καλύτερα βασικά πλέι μεικερ.

Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο. Λειτουργεί καλύτερα όταν είναι ανοιχτό.

paNOTHINGaikos Το avatar του χρήστη Red1925

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Coperfield 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά ειδικά τα βήματα του Ρει που δεν δόθηκαν, με έβγαλαν εμένα από τα ρούχα μου, που δεν δεν υποστήριζα καν Προμηθέα, μην σου πω ότι δεν ήθελα καν να το πάρει λόγω ξαφνικού έρωτα του Λιολιου με την εοκ. Αλλά αυτό το σφύριγμα, μόνο από πρόθεση δεν το δίνεις, ξεκάθαρα.

Όσο για Μαντζαρη, πραγματικά για λύπηση. Ντροπή που κάποιοι δημοσιογράφοι ακόμα και τώρα τον βγάζουν για συνεντεύξεις γιατί έχουν αναλάβει εργολαβικά να του βρούνε το επόμενο συμβόλαιο. Πραγματικά, μιλάμε ότι η μισή Α2 έχει καλύτερα βασικά πλέι μεικερ.

Μονο και μονο για αυτο το περασμα του Ντειβιντ Μπλατ απο την ομαδα δεν ηταν ολοκληρωτικα αποτυχημενο

Οσο σκεπτομαι τους...αγωνες που καναμε για να τον ξεφορτωθουμε, εχοντας απεναντι μας το συνολο των δημοσιογραφων ''μας'', με πιανει απελπισια, για το ποσο βαθια ειναι η γαγγραινα μεσα και περιξ της ομαδας

ΧΩΡΟΣ ΤΙΜΗΣ

He is back!

ΒΑΖΕLO
    BUSTERS
    FIRST 4

paNOTHINGaikos Το avatar του χρήστη Red1925

Προεπιλογή

Οσο για τον Γιατρα, ηδη στοχοποιειται απο το συστημα τρακι και τα μμε

Αλλα εδω που τα λεμε, αν δεν σοκαριστει τρακι που ειναι γνωστος για την αστικη του ευγενεια απο την χυδαια λεξη ''ξεφτιλα'', τοτε ποιος;

ΧΩΡΟΣ ΤΙΜΗΣ

He is back!

ΒΑΖΕLO
    BUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Δεν πειράζει, 13-1 ήταν η ψηφοφορία και ο Λιώλιος κάνει τα γλυκά μάτια στην μούμια, στα ίσα και να ξαναφάνε.

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Καμιά συμπάθεια και λύπηση για τον Προμηθέα , πέρσι που τον χρειαζόμασταν ο Λιώλιος μας έκλασε κανονικά . Οπότε αφού αποδέχτηκε το ρόλο του δούλου , θα σκύβει το κεφάλι , θα πετάει σβέρκο έξω και θα πέφτει η φάπα κανονικά .
    Κωλοραγιάδες .

Το avatar του χρήστη greg
    Περιοχή
    Αγια Βαρβαρα

Προεπιλογή

Είμαι κι εγώ συγκλονισμένος από το δράμα του συμπαθούς Προμηθέα...
    Κρίμα τα γλυφοκώλια του Λιόλιου στο σωλήνα.
    Θα το πληρώσετε ακριβά το 13-1 ρε σκουπίδια.

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές