Κλειστό Θέμα
Σελίδα 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 6 7 13 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 309

Θέμα: Cl 2019-20 Play-Off, Κρασνοντάρ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Προεπιλογή

Ευκολο, μην προκαλουμε την τυχη μας. Τρως 2 γκολ σε 10' (οποιοδηποτε δεκάλεπτο του πρωτου ημιχρονου) τρεμουν τα πόδια σου, το μυαλο θολωνει και χανεις το κεντρο...
    Αν ομως πας σφιχτα και δυνατα, τολμας στις κοντρες και εχεις καλα στημενα, ισα που κανεις διπλο στη Ρωσια.

Αλλα δεν ειναι απαραιτητος αποκλεισμός. Αν χασουμε πχ 3-0 δεν θα ειναι ντροπη;! Πρεπει να παιξουμε μπαλα οπως και να το κανουμε.

Το avatar του χρήστη DOCTOR
    Περιοχή
    red Veria

Προεπιλογή

Η προκριση με οποιοδηποτε σκορ μονο ντροπη δεν ειναι...
    Poor people have a big Tv. Rich people have a big library !

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από DOCTOR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δλδ αν φας πεντε και αποκλειστεις θα τρεχεις στα αεροδρομια ? Ισως ναι, αλλα για αλλον λογο !!!
    λέω οτι το 4-0 απέναντι σε αυτή την ομάδα ήταν τελειως τρελό/ ανέλπιστο και μας έδωσε χαρά που δεν περιμέναμε για να πούμε την αλήθεια.εγώ το είχα για διπλό και πάλι καλά θα λέγαμε

αρα μόνο και μόνο για αυτή τη χαρά που μας 'εδωσαν ,αξίζουν μια ανταπόδοση στα δύσκολα

ε λογικά αν αποκλειστούμε θα είναι πολύ down .μια εμψύχωση θα βοηθουσε εκεί σίγουρα

έτσι και αλιώς πέταξαν έξω την μπασακ.και αυτό ήταν υπέρβαση

δε λέω να πάμε αεροδρόμιο να ανοιξουμε σαμπάνιες αν αποκλειστούμε

το ματς το τελευταίο δεν ξεχνιέται εύκολα

Ο...προπονητής! Το avatar του χρήστη Haris_T7
    Περιοχή
    Αθήνα,Νέα Φιλαδέλφεια

Προεπιλογή

Μετα απο 6 ματς, ενα μινι πρωταθλημα δηλαδη, ενας κανονικος ομιλος, μονο ντροπη δεν το λες το να προκριθει η ομαδα.

Τον Ιουνιο αυτο το θεωρουσαμε λιγοτερο πιθανο. Τωρα απεχουμε 90'. Ψυχραιμια και συγκεντρωση θελει.
    Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. .....Μεγάλη μου αγάπη!

Προεπιλογή

Πάμε με προσοχή να ολοκληρώσουμε τη δουλειά απόψε
    Η Κράσνοτσαρ θα ρισκάρει θα τα παίξει όλα για όλα και μπορούμε στο ξέφωτο να τους κάνουμε ζημιά.
    Ισως χρειαστεί στο ματς να παίξουμε και αρκετή ώρα 4-3-3 με Γκιγιέρμε-Μπούχα-Καμαρά.

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Αποψε, είτε έτσι ειτε αλλιώς, μπαίνουμε Ομίλους. Δεν κάναμε αυτη την εμφανισάρα, με αυτό το πάθος και την αυταπάρνηση στο πρώτο παιχνίδι για να πάμε σήμερα να τα γμίσουμε όλα. Δεν εχουμε κάνει αυτη την πορεία 5 αγώνων επι 1,5 μήνα για να θέσουμε σήμερα το παραμικρό υπό αμφισβητηση. Πάμε..

Στους Ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ. Tora Tora Tora.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη Dostoevski7
    Περιοχή
    Пятигорск

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων

Οπαδός του Ολυμπιακού υποδέχτηκε την αποστολή της ομάδας στο Κράσνονταρ. Μην είχε όνομα διάσημου συγγραφέα;
    Καναπινιο δεν τα καταφερα να παω αν και απεχω μολις 450 χμ και εισιτηρια έβρισκα ανετα γιατι ο βοηθος προπονητη που μεχρι περσι καθοταν στον παγκο τους σαν πρωτος λογω του οτι ο αλλος δεν εχει αδεια ειναι πολυ καλος φιλος, παιζουμε μπαλα μαζι οποτε ερχεται απο την πολη μου.

Καποιες υποχρεωσεις δεν μου επετερψαν να ταξιδεψω.

Εριξα ομως ενα τρολαρισμα σε ολους εδω την περασμενη εβδομαδα που αν γινει καμια μaλακια σημερα ω μη γενοιτο θα πρεπει να μετακομισω

Banned
    Περιοχή
    Stuttgart, Germany

Προεπιλογή

Εγώ νομίζω ότι επειδή πάνε και καλά στη λίγκα τους (ισοβαθμοι 1οι με αλλες 4 ομαδες) , μόλις δουν ότι δε γυριζει (προφανως), δε θα πεθανουν κιολας για μια νικη γοητρου.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Dostoevski7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καναπινιο δεν τα καταφερα να παω αν και απεχω μολις 450 χμ και εισιτηρια έβρισκα ανετα γιατι ο βοηθος προπονητη που μεχρι περσι καθοταν στον παγκο τους σαν πρωτος λογω του οτι ο αλλος δεν εχει αδεια ειναι πολυ καλος φιλος, παιζουμε μπαλα μαζι οποτε ερχεται απο την πολη μου.

Εριξα ομως ενα τρολαρισμα σε ολους εδω την περασμενη εβδομαδα που αν γινει καμια μaλακια σημερα ω μη γενοιτο θα πρεπει να μετακομισω
    Εγώ την έπαθα έτσι μετά τη νίκη στη Σαϊτάμα επι των ΗΠΑ, εμένα Ισπανία τότε και έβαλα στοίχημα με όλο το γραφείο....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Dostoevski7 Εμφάνιση μηνυμάτων

Κωλόπαιδα παίκτες του Ολυμπιακού. Κανονίστε την πορεία σας απόψε, διότι αν κάτσει καμία στραβή θα κάνετε εσείς τη μετακόμιση του Ντόστο, με τα χεράκια σας και τα ποδαράκια σας (με τα οποία ποδαράκια σας θα επιστρέψετε μετά στον Πειραιά). Και μην ακούσω καμιά εξυπνάδα του στυλ "αποκλείεται, δεν έχουμε πλέον τον μυτόγκα προπονητή"
    CETERUM CENSEO VAZELAM DELENDA ESSE.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από costasman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόσωπο σου είναι σαν τον κρινο, απο το ματι σου το δάκρυ πίνω, φύτρωσε για μας της αγάπης ο σπόρος, γ*μιεται ο Παο και η Λεωφόρος.

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Αποκλείεται, δεν έχουμε πλέον τον μυτόγκα προπονητή...
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Προεπιλογή

Απολαυστικος Καρπετ (για το προηγουμενο παιχνιδι, το βαζω εδω γιατι εχει κλειδωσε) ι: Η κορύφωση ενός οργασμού...

Καρπετοπουλε προσθεσε σ'αυτην την γκαβλα, την ηδονη το να βλεπεις το παιχνιδι στη φτωχομανα Σαλονικη και να βλεπεις τα μπαοκακια να φευγουν με την ουρα στα σκελια οταν τα μπαλακια πεφτανε σαν βροχη 'Την κανω σε λεω.. εχω κι αλλες δουλειες" στο 80' θυμηθηκαν πως ειχαν να κανουν κι αλλες δουλειες. Μεχρι τοτεΣ περιμεναν τον Μπεργκ να βαλει 2 γκολ.. Αυτο ελεγαν πριν την εναρξη του παιχνιδιου 'Μπορει να βαλει δυο γκολ ο Μπεργκ σημερα';

Συγκεντρωμενοι και σοβαροι σημερα. Η προκριση εχει ήδη κλειδωσει. Αλλιως αναλαμβανει ο Mihas.
    ― Lemmy Kilmister, Motorhead: “Born to lose. Live to win.”

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sir Mihas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωλόπαιδα παίκτες του Ολυμπιακού. Κανονίστε την πορεία σας απόψε, διότι αν κάτσει καμία στραβή θα κάνετε εσείς τη μετακόμιση του Ντόστο, με τα χεράκια σας και τα ποδαράκια σας (με τα οποία ποδαράκια σας θα επιστρέψετε μετά στον Πειραιά). Και μην ακούσω καμιά εξυπνάδα του στυλ "αποκλείεται, δεν έχουμε πλέον τον μυτόγκα προπονητή"
    Έχω κάτι για εσάς.
    Spoiler

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedArmy7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω κάτι για εσάς.
    Spoiler

Εμπρός στο δρόμο που χάραξε ο Εουσέμπιο ντι Φραντσέσκο.
    CETERUM CENSEO VAZELAM DELENDA ESSE.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από costasman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόσωπο σου είναι σαν τον κρινο, απο το ματι σου το δάκρυ πίνω, φύτρωσε για μας της αγάπης ο σπόρος, γ*μιεται ο Παο και η Λεωφόρος.

Προεπιλογή

H κανονική ενδεκάδα, ο κανονικός πάγκος (Αλέν, Σισέ, Τοροσίδης, Καμαρά, Σουντανί, Ελ Αραμπί), οι αναμενόμενοι εκτός 18άδας.

Business as usual κιετς.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Big Boss Το avatar του χρήστη scarface
    Περιοχή
    στο δωμάτιό μου

Προεπιλογή

Το νου σας ρεμάλια.

Προεπιλογή

Με πέντε αλλαγές στην ενδεκάδα η Κράσνονταρ. Ευτυχώς, ο Μπεργκ εκεί, μπάστακας.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

H κανονική ενδεκάδα, ο κανονικός πάγκος (Αλέν, Σισέ, Τοροσίδης, Καμαρά, Σουντανί, Ελ Αραμπί), οι αναμενόμενοι εκτός 18άδας.

Business as usual κιετς.
    Συν το Ραντζέλο.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συν το Ραντζέλο.
    Ναι, προφανώς, my bad.

Big Boss Το avatar του χρήστη scarface
    Περιοχή
    στο δωμάτιό μου

Προεπιλογή

Ναι, προφανώς, my bad.
    Κι αν τον ξέχασες εσύ, δεν τον ξεχνούν οι Ρώσοι.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές