1η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική (5/10 – 1/2)

ΝΟ Βουλιαγμένης – Υδραϊκός

Εθνικός – Απόλλων Σμύρνης

Πανιώνιος – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου

ΑΝΟ Γλυφάδας – ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

ΝΟ Χίου – ΝΟ Χανίων


2η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική (12/10 – 7/2)

ΝΟ Βουλιαγμένης – Εθνικός

Υδραϊκός – ΝΟ Χανίων

Ολυμπιακός – ΝΟ Χίου

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

ΑΟ Παλαιού Φαλήρου – ΑΝΟ Γλυφάδας

Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος


3η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική (19/10 – 15/2)

ΝΟ Χίου – ΠΑΟΚ

ΝΟ Χανίων – Ολυμπιακός

Εθνικός – Υδραϊκός

Πανιώνιος – ΝΟ Βουλιαγμένης

ΑΝΟ Γλυφάδας – Απόλλων Σμύρνης

Παναθηναϊκός – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου


4η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική (23/10 – 19/2)

Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός

ΝΟ Βουλιαγμένης – ΑΝΟ Γλυφάδας

Εθνικός – Πανιώνιος

Υδραϊκός – Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ – ΝΟ Χανίων

ΑΟ Παλαιού Φαλήρου – ΝΟ Χίου


5η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική (26/10 – 22/2)

ΝΟ Χίου – Απόλλων Σμύρνης

ΝΟ Χανίων – ΑΟ Παλαιόυ Φαλήρου

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

Πανιώνιος – Υδραϊκός

ΑΝΟ Γλυφάδας – Εθνικός

Παναθηναϊκός – ΝΟ Βουλιαγμένης


6η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική (2/11 – 26/2)

Απόλλων Σμύρνης – ΝΟ Χανίων

ΝΟ Βουλιαγμένης – ΝΟ Χίου

Εθνικός – Παναθηναϊκός

Πανιώνιος – ΑΝΟ Γλυφάδας

Υδραϊκός – ΠΑΟΚ

ΑΟ Παλαιού Φαλήρου – Ολυμπιακός


7η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική (9/11 – 11/3)


Παναθηναϊκός – Πανιώνιος

ΝΟ Χίου – Εθνικός

ΝΟ Χανίων – ΝΟ Βουλιαγμένης

Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΟΚ – ΑΟ Παλαιόυ Φαλήρου

ΑΝΟ Γλυφάδας – Υδραϊκός


8η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική (16/11 – 1/4)

Υδραϊκός – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ

ΝΟ Βουλιαγμένης – Ολυμπιακός

Εθνικός – ΝΟ Χανίων

Πανιώνιος – ΝΟ Χίου

ΑΝΟ Γλυφάδας – Παναθηναϊκός


9η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική (23/11 – 4/4)

ΑΟ Παλαιόυ Φαλήρου – Απόλλων Σμύρνης

Παναθηναϊκός – Υδραϊκός

ΝΟ Χίου – ΑΝΟ Γλυφάδας

ΝΟ Χανίων – Πανιώνιος

Ολυμπιακός – Εθνικός

ΠΑΟΚ – ΝΟ Βουλιαγμένης


10 Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική (27/11 – 8/4)

ΑΝΟ Γλυφάδας – ΝΟ Χανίων

Παναθηναϊκός – ΝΟ Χίου

Υδραϊκός – Απόλλων Σμύρνης

ΝΟ Βουλιαγμένης – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου

Εθνικός – ΠΑΟΚ

Πανιώνιος – Ολυμπιακός


11η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική (30/11 – 11/4)

ΠΑΟΚ – Πανιώνιος

ΑΟ Παλαιού Φαλήρου – Εθνικός

Απόλλων Σμύρνης – ΝΟ Βουλιαγμένης

ΝΟ Χίου – Υδραϊκός

ΝΟ Χανίων – Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός – ΑΝΟ Γλυφάδα