+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 7 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 140 από 214

Θέμα: [Volley] Πρωτάθλημα 2019-2020

paNOTHINGaikos Το avatar του χρήστη Red1925

Προεπιλογή

Ο χοντρος καραφλοβαψομαλλιας λακες του τρακι και οι εκτοξευτες σαλιου πισω απο τις πινακιδες πρεπει να πονεσαν πολυ

Ντροπη σε αρχες και κρατος που επιτρεπουν στα τρακοζωα να διαμορφωνουν τετοιες συνθηκες σε εδρες στρουγκες-ζουγκλες

ΧΩΡΟΣ ΤΙΜΗΣ

He is back!

ΒΑΖΕLO
    BUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

ΕΤΣΙ ΓAΜΑΕΙ O ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠOYΤΑΝΕΣ

Προεπιλογή

Ο επόπτης απόψε πρέπει να βγήκε από τα πιο υγρά όνειρα του ΕΣΑΚΙΣΤΑΝ στο μπάσκετ και τις διατησίες στο ΟΚΑΝΑ.
    Ολα εναντίον του Ολυμπιακού τα έδινε και δυστυχώς για αυτόν ερχόταν το VAR να τον ξεφτιλίζει.
    Ειδικά στο τάι μπρέικ με τους άσσους του Βουλκίδη έπαιξε τα ρέστα του ο επόπτης και έκανε το ένα λάθος μετά το άλλο.

Το avatar του χρήστη giannis7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από VaGoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο επόπτης απόψε πρέπει να βγήκε από τα πιο υγρά όνειρα του ΕΣΑΚΙΣΤΑΝ στο μπάσκετ και τις διατησίες στο ΟΚΑΝΑ.
    Ολα εναντίον του Ολυμπιακού τα έδινε και ερχόταν το VAR να τον ξεφτιλίζει.
    Ειδικά στο τάι μπρέικ με τους άσσους του Βουλκίδη έπαιξε τα ρέστα του ο επόπτης.
    Το περίμενα και το είχα γράψει εδώ μέσα. Ο Τράκης βαδίζει στην "επιτυχημενη" συνταγή του μπάσκετ. Θα έχουμε θέματα. Μόνο στο μπάσκετ γυναικών ακόμα δεν μπορεί να κεφαλοποιησει τις μεθόδους του, γιατί το ροστερ μας είναι διαστημικό σε σχέση με το δικό του. Στο βόλεϊ σε άντρες και γυναίκες που είναι μικρότερες οι διαφορές βλέπουμε τι γίνεται.

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Ποιος θα συνοδέψει την οικοδέσποινα στην τραπεζαρία του Thrylos-Fans. Abbey?
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Υπήρξε ηδονή απόψε .
    Βάζελε περνάς καλά εκεί κάτω ?

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Αν βρείτε το τελευταίο σετ ανεβάστε το.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giannis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το περίμενα και το είχα γράψει εδώ μέσα. Ο Τράκης βαδίζει στην "επιτυχημενη" συνταγή του μπάσκετ. Θα έχουμε θέματα. Μόνο στο μπάσκετ γυναικών ακόμα δεν μπορεί να κεφαλοποιησει τις μεθόδους του, γιατί το ροστερ μας είναι διαστημικό σε σχέση με το δικό του. Στο βόλεϊ σε άντρες και γυναίκες που είναι μικρότερες οι διαφορές βλέπουμε τι γίνεται.
    Ευτυχώς που το βόλει δεν είναι παιχνίδι επαφών και ειδικά τώρα με το VAR οι διαιτητές δεν μπορούν να επηρεάσουν την έκβαση ενός αγώνα όσο και αν προσπαθούν.
    Στο μπάσκετ αντιθέτως έχουμε φρου φρού σε κάθε επαφή αμυνόμενου παίχτη του Ολυμπιακού και πάρτον έξω τον Μιλουτίνοφ και τον κάθε Μιλουτίνοφ και όταν παίζει άμυνα με ξύλο η ζέλα καταπίνουν τα στραγάλια.

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giannis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν βρείτε το τελευταίο σετ ανεβάστε το.
    Λογικά θα ανεβεί όλος ο αγώνας από την ΕΡΤ
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Η διοίκηση ακόμα να βγάλει ανακοίνωση;

Γκαζμέτ Χουσαϊ : «Δεν ξεκινήσαμε με τον τρόπο που θέλαμε στο 1ο σετ, όμως μετά επανήλθαμε και ισοφαρίσαμε άμεσα ενώ μπορούσαμε να φτάσουμε στο 2-1 αν δεν χάναμε μέσα από τα χέρια μας το 3ο σετ. Στη συνέχεια δείξαμε χαρακτήρα ως ομάδα μέσα σε όλη αυτή την αρρωστημένη κατάσταση που επικρατούσε στο γήπεδο. Οι οπαδοί μας πετούσαν συνέχεια πράγματα, νομίσματα και μας έφτυναν όλη την ώρα. Πραγματικά δεν έχω ξαναδεί στην καριέρα μου τέτοιες συνθήκες. Ούτε να πέφτει δακρυγόνο και να σταματάει ο αγώνας για πολλά λεπτά, μετά από μάχη των οπαδών με την αστυνομία. Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο. Ωστόσο είμαι χαρούμενος που φύγαμε με τη νίκη μέσα από αυτή την έδρα και ξέρω ότι την αξίζαμε».

Μίχαλ Φίνγκερ: «Ποτέ στη ζωή μου δεν έχω ξαναδεί τέτοια συμπεριφορά από οπαδούς γηπεδούχου ομάδας. Ήταν τρελό όλο αυτό και δεν έχει να κάνει με τον αθλητισμό. Είναι λογικό να υποστηρίζεις την ομάδα σου αλλά αυτά που συνέβησαν εκεί ξεπερνούν τη λογική και δεν έχουν καμία θέση στο βόλεϊ και σε κανένα γήπεδο. Δεν μπορούσαμε να αναπνεύσουμε από τα δακρυγόνα που έπεσαν στην αρχή του αγώνα, μετά από μάχη των οπαδών με την αστυνομία. Η κατάσταση ήταν επικίνδυνη και δεν μπορείς να παίξεις βόλεϊ όταν έχεις σε τόσο κοντινή απόσταση κόσμο που βρίζει, φτύνει και πετάει πράγματα. Είμαι υπερήφανος για την ομάδα και από το γεγονός ότι φύγαμε με τη νίκη από εκεί μέσα».

Ρόλαντ Γκέργκι: «Είμαστε χαρούμενοι που φύγαμε με τη νίκη μέσα από αυτή την έδρα, όπου δεν είναι κατάλληλη για να παίξεις βόλεϊ, όταν επικρατούν τέτοιες συνθήκες. Οι οπαδοί τους είχαν βάλει μέσα στο γήπεδο τα… πάντα, μας έφτυναν όλη την ώρα και ήταν δύσκολο να εκτελείς σερβίς ενώ τους έχεις σε τόσο κοντινή απόσταση. Αν και δεν καταλαβαίνω τη γλώσσα αντιλαμβάνομαι ότι με έβριζαν. Από κει και πέρα είχαμε μια δύσκολη περίοδο με συνεχή παιχνίδια και ταξίδια αλλά νομίζω ότι βρίσκουμε τον εαυτό μας. Επίσης είμαστε χαρούμενοι για το 45-0!»

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Τους πήραν και οι ξένοι μας χαμπάρι

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Το φύλλο αγώνα εντωμεταξυ σα να περιγραφει την Θεία Λειτουργία...

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προεπιλογή

Είδα το τελευταίο σετ. Ο γκαβος λαινσμαν πρέπει να έδωσε 3-4 καθαρούς πόντους μας αουτ. Χωρίς var δηλαδή πιθανόν να το χάναμε. Ξεφτιλικια.

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Ωραία τελειώσαμε μες στον πάτο της βαΖΕλας σήμερα.

Πως τους ξεκωλιασες έτσι ρε Βουλκιδη..

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Τώρα είδα το ται μπρεικ (ανέβασε όλο τον αγώνα η ερτ στο youtube). Τους έκανε "έρωτα" ο Βουλκίδης στο σέρβις και το var στους "ματιασμένους" διαιτητή και επόπτες. Όσο για τους φτυσιαριδες? Ακόμα περιμένω την διοίκηση μας να βγάλει ανακοίνωση κατά του τράκη. Ίσως θα έπρεπε και κατά της διαιτησίας. Μην μπουν κάτω το χαλάκι λόγω του απίθανου σερί του Βουλκίδη και της νίκης.

Προεπιλογή

Το συγκεκριμένο γήπεδο είναι ακατάλληλο, η διοίκηση δεν πρέπει να επιτρέψει να γίνουν άλλα παιχνίδια εκεί μέσα η σε παρόμοια κοτέτσια

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Έχουμε και μετάδοση από ΕΡΤ . Ελπίζω να μη μας τα ζαλίσουν οι μπουγατσομαχοι σχολλλλλλλλλιαστες

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Να χέσω τις μεταδόσεις σας ρε. Ούτε ήχος υπαρχει, και το σκορ έχει κολλήσει

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

14-25 σε μας το πρώτο σετ. Παίζουμε κυρίως με αναπληρωματικούς

Τουλάχιστον έχουμε σκορ, ελπίζω σε λίγο να έχει και ήχο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές