Κλειστό Θέμα
Σελίδα 3 από 24 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 6 7 13 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 461

Θέμα: CL 2019-2020 Group B, 2η αγων.: Ερυθρός Αστέρας - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Θα δείξει.
    Μέχρι τώρα τα πηγαίνει καλά.
    Μην περιμένουμε στη γωνία. Κάτι θα σκέφτεται.
    Ας αφήσουμε χαρακτηρισμους και υπονοούμενα περί μέθης.
    Ντομι εσύ εξαιρείσαι, το κάνεις για το γουρι και το ξέρω.
    Πάμε γερά Θρυλαρα.
    ΥΓ: Όσοι κρίνουν αρνητικά ή προβληματίζονται θα ήθελα να βγουν μετά αν τα πάμε καλά να πουν ότι τους διέψευσε ο κόουτς.
    Αν πάλι δεν πάμε βγαίνω κι εγώ να πω ότι έκανα λάθος αν και κρατω κι εγώ στάση αναμονής.
    Πολλές φορές αυτά βγαίνουν άλλες πάλι όχι.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Προεπιλογή

Μόνο ο Τοροσίδης είναι ερωτιματικό σε τι κατάσταση είναι.

Προεπιλογή

Είναι ομολογουμένως περίεργες οι αλλαγές. Το Λοβέρα αντί Ποντένσε είναι αλλαγή προσώπου με παρόμοια χαρακτηριστικά. Το Μπενζιά αντί Βαλμπουενά οφείλεται πιθανότατα σε κούραση. Οι μόνες αλλαγές που μου κάνουν εντύπωση είναι το Τόρο αντί Ομάρ (με τον Τόρο να έχει ένα λεπτό συμμετοχή ως τώρα), και το Καμαρά αντί Γκιλιέρμε. Και οι δύο μου φάνηκε ότι έκαναν συντήρηση στο παιχνίδι με τη Λαμία και δεν μου φαίνονται προγραμματισμένες αλλαγές.

Με βάση τη μανία του Μαρτίνς με τα εργομετρικά, δίνω μεγάλη πιθανότητα να οφείλονται σε αυτά οι αλλαγές. Οι Σέρβοι θα μας τρέξουν, αυτό είναι δεδομένο.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Απλα δεν εχει λογικη αυτο το πραγμα (αν τελικα γινει). Τι δουλεια εχει ο Τορο στη βασικη 11αδα? Εχει να παιξει 90 λεπτο απο περσι - και τον ειδαμε και με την εθνικη οτι ειναι εντελως ανετοιμος για να ξεκιναει βασικος. Επισης Ομαρ - Γκιγιερμε - Βαλμπουενα ειναι μεχρι τωρα οχι μονο καραβασικοι, αλλα και συνηθως οι κορυφαιοι σε καθε παιχνιδι που εχουν παιξει.

Παραξενα πραγματα...ας περιμενουμε να δουμε που το παει. Στην τελικη ολοι κρινονται εκ του αποτελεσματος.

Banned
    Περιοχή
    Stuttgart, Germany

Προεπιλογή

Με Τοροσιδη ειναι ακατανοητο.

Δεν αποκλειω να διαμυνηθκε σστο μαρτινς "μη διανοηθεις να γκελαρεις με τον αρη μετα το Χ το βαζελο" και να τρομαξε.

Superunkown Το avatar του χρήστη Redbeliever
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Εχω απόλυτη εμπιστοσύνη στον Μαρτινς. Ακομα και αν δεν του βγει η ενδεκάδα, είναι σίγουρο οτι οι αλλαγες προέκυψαν μετά απο μελέτη του τρόπου παιχνιδιού του αντιπάλου.

BAZELOBUSTERS

Προεπιλογή

Πάντως για να μην πάμε και στο άλλο άκρο, μεσοαμυντικα έχουν αλλάξει οι δύο από τους εφτά. Αυτό δεν είναι εκτεταμένο ροτεισον.
    Το πρόβλημα της ενδεκάδας, αν τελικά υπάρξει πρόβλημα, είναι στην δημιουργία.
    Ε και για να πούμε την αλήθεια ακόμα και σε εκτός έδρας μεγάλες εμφανίσεις δεν είχαμε κανένα συντριπτικό ποσοστό κατοχής.

Πειραιώς Καμάρι Το avatar του χρήστη mark
    Περιοχή
    Piraeus Port

Προεπιλογή

Εκ του αποτελεσματος θα κρινουμε!

Πολλες αλλαγες παντως.
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Το avatar του χρήστη DOCTOR
    Περιοχή
    red Veria

Προεπιλογή

Καλησπερα από Βελιγραδι...φανταστικη ατμοσφαιρα!
    Poor people have a big Tv. Rich people have a big library !

Μειοψηφία Το avatar του χρήστη my_red_truth

Προεπιλογή

Είναι δυνατόν να ξέρουμε εμείς καλύτερα από τον Μάρτινς ; Έχει αποδείξει ότι δεν κάνει κάτι στην τύχη. Κανείς δεν είναι αλάνθαστος αλλά σίγουρα δεν κάνει τίποτα χωρίς σκέψη. Αν δεν του βγει θα έχει και εναλλακτικό σχέδιο. Εμπιστοσύνη. Κι αν δεν βγει δεν βγήκε ... τι να γίνει ...

Το avatar του χρήστη giannis7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα δείξει.
    Μέχρι τώρα τα πηγαίνει καλά.
    Μην περιμένουμε στη γωνία. Κάτι θα σκέφτεται.
    Ας αφήσουμε χαρακτηρισμους και υπονοούμενα περί μέθης.
    Ντομι εσύ εξαιρείσαι, το κάνεις για το γουρι και το ξέρω.
    Πάμε γερά Θρυλαρα.
    ΥΓ: Όσοι κρίνουν αρνητικά ή προβληματίζονται θα ήθελα να βγουν μετά αν τα πάμε καλά να πουν ότι τους διέψευσε ο κόουτς.
    Αν πάλι δεν πάμε βγαίνω κι εγώ να πω ότι έκανα λάθος αν και κρατω κι εγώ στάση αναμονής.
    Πολλές φορές αυτά βγαίνουν άλλες πάλι όχι.
    Καλύτερα να λέμε πριν το αποτελεσμα την γνώμη μας πάρα να το παίζουμε μετά Χριστόν προφήτες. Εγώ θα τρελαθώ από την χαρά μου να βγω λάθος και να κάνουν ματσαρα οι Τορο, Μπενζια, Καμαρα στην θέση των Ομάρ, Ματιέ, Γκιγιέρμε.

Προεπιλογή

Ακόμα και να έχουν βάση οι διαρροές για την ενδεκάδα, όλα καλά, έχουμε βαθύ ρόστερ. Αυτό που μοιάζει κουλό είναι η χρησιμοποίηση Τοροσίδη, που ουσιαστικά είναι εκτός ρυθμού.
    Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο. Λειτουργεί καλύτερα όταν είναι ανοιχτό.

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giannis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλύτερα να λέμε πριν το αποτελεσμα την γνώμη μας πάρα να το παίζουμε μετά Χριστόν προφήτες. Εγώ θα τρελαθώ από την χαρά μου να βγω λάθος και να κάνουν ματσαρα οι Τορο, Μπενζια, Καμαρα στην θέση των Ομάρ, Ματιέ, Γκιγιέρμε.
    Μα βρε Γιάννη αν είδες πρόσθεσα ότι περιμένω αυτήν την παραδοχή εκατεροθεν αν δεν "επιβεβαιωθουμε".
    Να πούμε ό,τι πούμε (χωρίς χαρακτηρισμους) αλλά να έχουμε το σθένος να πούμε έκανα λάθος.
    Αυτό μου λείπει στις συζητήσεις γενικά.
    Πάντα υπάρχει αυτό το "αλλά".
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Πιθανον να πηρε μυνημα οτι το διπλο με τον Αρη ειναι πιο σημαντικο απο το διπλο με τον Αστερα (το εχει πει πολλες φορες κι ο ιδιος αλλωστε οτι το πρωταθλημα ειναι ο πρωτος κι ο πιο σημαντικος στοχος). Ισως να πιστευει οτι ακομα και με τις αλλαγες αυτες μπορει η ομαδα να παρει αποτελεσμα σημερα. Δεν ειναι κακο να εχει εμπιστοσυνη στους παικτες του. Μακαρι να πανε ολα καλα και να μην εχουμε κλαμματα στο τελος.

Το avatar του χρήστη paraskdi
    Περιοχή
    Earth

Προεπιλογή

Τραγική εντεκάδα.
    Τι μαλακίες είναι αυτες;

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Προεπιλογή

ειχα πει πολλά για το ματς στο Μίλαν (αν και μάλλον το είχα κόψει το φόρουμ τότε)
    I don't like this, δεν μυρίζει σωστά.

Προεπιλογή

Ο προφερσόρ ξέρει. Πάμε γερά, εμείς πίστη στην ομάδα και η ομάδα πίστη στο αγωνιστικό πλάνο.
    I fart in your general direction.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από my_red_truth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι δυνατόν να ξέρουμε εμείς καλύτερα από τον Μάρτινς ; Έχει αποδείξει ότι δεν κάνει κάτι στην τύχη. Κανείς δεν είναι αλάνθαστος αλλά σίγουρα δεν κάνει τίποτα χωρίς σκέψη. Αν δεν του βγει θα έχει και εναλλακτικό σχέδιο. Εμπιστοσύνη. Κι αν δεν βγει δεν βγήκε ... τι να γίνει ...
    Με το βάζελο δε νομίζω ότι απέδειξε κάτι τέτοιο.
    Στο πρωτάθλημα έπρεπε να κανει τις αλλαγές και να ξεκουράσει τους βασικούς, αυτό θα ήταν το ορθολογικό.
    Τώρα, αν γίνει, θα είναι ζαριά...

Would You Dare?

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

In Professor we trust
    Πάμε και βλέπουμε
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Περίεργο του τορο μόνο ενώ έχουμε γκασπαρ

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές