+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 2 3 4 5 6
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 113 από 113

Θέμα: [Volley] League Cup 2019 - 2020

Προεπιλογή

Δεν μου αρέσει να μιλάω εκ του αποτελέσματος, αλλά αν ο προπονητής είχε δοκιμάσει να κάνει τις αλλαγές που έκανε σήμερα νωρίτερα, ή στο προηγούμενο παιχνίδι, θα είχαμε σηκωσει άνετα την κούπα.

Νομίζω ότι ολοι είμαστε σκασμένοι που δώσαμε χαρά στον πρεζάκια και τους στερημένους οπαδούς της βαζέλας, αλλά ας μην ισοπεδώσουμε τα πάντα, εχουμε ακόμα να διεκδικήσουμε τους δυο σημαντικότερους τίτλους της χρονιάς.

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Everick-7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν κάποιοι που κάνετε υψηλή κριτική μην μιλάτε καθόλου γιατί πηγαίνουμε οι ίδιοι και οι ίδιοι σε κάθε παιχνίδι του Ερασιτέχνη.

Και στο πρώτο παιχνίδι όλοι μαζεύτηκαν επειδή είπε ο κοκάκιας ότι θα έρθει.

Για τις φιέστες όλοι καλοί είναι.....

Σοβαρευτείτε και μην την πέφτετε στην ομάδα...

Δεν νοείται σε Ευρωπαϊκά παιχνίδια όπως με την Τρεντίνο φέτος και σε ντέρμπι με τον ΜΠΑΟΚ να έχουμε 150 άτομα στο γήπεδο...

Ελάτε στο γήπεδο ειδικά σε παιχνίδια ντέρμπι και τότε μπορείτε να κάνετε και υψηλή κριτική...

Μέσα στο Μάρτη παίζουμε πάλι με τον Λαγό...

150 θα μαστε ξέρω επειδή χάσαμε ένα κυπελλάκι του Λιγκ Καπ στο χρυσό σετ και με 3 σερί κερδισμένα σετ...

Στον αθλητισμό υπάρχει και ο παράγοντας τύχη και το κύπελλο κρίθηκε στην γνωστή πάντα κωλοφαρδία που έχει αυτό το σωματείο με την Λαγοτροφή....

Δείτε τα σετ όλα και μπορείτε να καταλάβετε ποιος άξιζε σήμερα την Κούπα...
    Με τη Μόντενα εννοείς, με Τρεντινο ήταν περσι στα ημιτελικά και το γήπεδο ήταν γεμάτο

Έχουμε τρεις εβδομάδες να συνελθουμε μέχρι το F4 του Κυπέλλου στη Συρο, ελπίζω να έχουμε ξεπεράσει την κοιλιά. Όσο γιά τις ζελες που χαρηκαν απόψε, ας έχουν και έναν πραγματικο τίτλο όχι τίτλους του με ανύπαρκτα τουρνουά ή πεθαμενους

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Αν δεν έχουμε καναδυο απομακρύνσεις αύριο - για να δοθεί το μήνυμα - και δεν έρθουν αντίστοιχα καναδυο παικταράδες , τίποτα δεν θα διεκδικήσουμε . Οι μπουγατσομάχοι έχουν καλύτερη ομάδα από τους πράσινους μούλους .
    Είναι αδιανόητο που χάσαμε από τους ζήτουλες , τους πεθαμένους .

Πρόεδρε κοίτα και λίγο χαμηλά , κοίτα κατα δω . Κάνε κινήσεις για ενίσχυση .

Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Loukretia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τη Μόντενα εννοείς, με Τρεντινο ήταν περσι στα ημιτελικά και το γήπεδο ήταν γεμάτο

Έχουμε τρεις εβδομάδες να συνελθουμε μέχρι το F4 του Κυπέλλου στη Συρο, ελπίζω να έχουμε ξεπεράσει την κοιλιά. Όσο γιά τις ζελες που χαρηκαν απόψε, ας έχουν και έναν πραγματικο τίτλο όχι τίτλους του με ανύπαρκτα τουρνουά ή πεθαμενους

Ναι συγγνώμη Κατερίνα με την Μόντενα ήθελα να γράψω αλλά ακόμη έχω τρελαθεί πως χάσαμε την Κούπα..

Θεωρώ ότι τα παιδιά την άξιζαν αλλά η η βαζέλα για αυτό λέγεται και βαζέλα...

Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Ronj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν έχουμε καναδυο απομακρύνσεις αύριο - για να δοθεί το μήνυμα - και δεν έρθουν αντίστοιχα καναδυο παικταράδες , τίποτα δεν θα διεκδικήσουμε . Οι μπουγατσομάχοι έχουν καλύτερη ομάδα από τους πράσινους μούλους .
    Είναι αδιανόητο που χάσαμε από τους ζήτουλες , τους πεθαμένους .

Πρόεδρε κοίτα και λίγο χαμηλά , κοίτα κατα δω . Κάνε κινήσεις για ενίσχυση .
    Αδελφέ ποιες αποχωρήσεις και ποιες ενισχύσεις???

Η μεταγραφική περιόδος ήταν το Γενάρη..

Ας ηρεμήσει η ομάδα, ας δει τα τραγικά λάθη του ο προπονητής που έχει ρόστερ 15 παικτών και ο Λαγός έχει μια βασική εξάδα και ας προχωρήσουμε για τους βασικούς στόχους δηλαδή το ντάμπλ...

Το καλοκαίρι θεωρώ ότι θα έχουμε γενική εκκαθάριση και αύξηση του μπάτζετ γιατί έχουμε επαναπαυτεί..

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Μακάρι να πιάσουμε την απόδοση που είχαμε με τη Μόντενα στο ματς στο "Μελίνα Μερκούρη", ήταν ό,τι καλύτερο είχα δει για χρόνια. Η ίδια ομάδα ήταν σήμερα + τον εκπληκτικό Κουμεντάκη. Στο χέρι μας είναι πιστεύω να ξεπεράσουμε την κοιλιά, και δεν θα ρίσκαρα να χαλάσω τη χημεία της ομάδας με κάποια μεταγραφή εκτός εάν ήταν κάτι εξαιρετικά καλό. Όμως όλα αυτά είναι ευσεβείς πόθοι κατ΄εμέ, και αφορούν τους μεταγραφομανείς άλλων αθλημάτων
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Loukretia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι να πιάσουμε την απόδοση που είχαμε με τη Μόντενα στο ματς στο "Μελίνα Μερκούρη", ήταν ό,τι καλύτερο είχα δει για χρόνια. Η ίδια ομάδα ήταν σήμερα + τον εκπληκτικό Κουμεντάκη. Στο χέρι μας είναι πιστεύω να ξεπεράσουμε την κοιλιά, και δεν θα ρίσκαρα να χαλάσω τη χημεία της ομάδας με κάποια μεταγραφή εκτός εάν ήταν κάτι εξαιρετικά καλό. Όμως όλα αυτά είναι ευσεβείς πόθοι κατ΄εμέ, και αφορούν τους μεταγραφομανείς άλλων αθλημάτων
    Επαναλαμβάνω δεν μπορούμε να κάνουμε αλλαγές.

Η ομάδα θα συνεχίσει όπως είναι για τους μεγάλους στόχους..

Οκ. Ας σηκώσει και ο Λαγός ένα τίτλο όπως είπες...

10 χρόνια είχαν να πάρουν τίτλο σε ομαδικό άθλημα..

Κάποια στιγμή θα έσπαγε αυτό...

Ενισχύστε όσο μπορείτε τον Ερασιτέχνη να γιγαντωθούμε και άλλο και να πάρουμε παικταράδες.

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

O κακόμοιρος ο Φωτάκος ο Καρακούσης έχει χεστεί από τη χαρά του και έβαλε τρία άρθρα στη βαζελέτα για το βάζελο. Τι τραβάμε Θέε μου

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Δεν είδα τα τελευταία σετ αλλα μπράβο στην ομάδα για την μεγάλη προσπάθεια. Δεν είναι εύκολο ψυχολογικά να πάρεις 4 συνεχόμενα σετ. Είναι σαν να κανεις 25-0 σερί στο μπάσκετ. Θα ήταν μεγάλη υπερβαση αν το κάναμε, ειδικά μέσα στη ζούγκλα του Τρακη.

Όπως είπαν τα παιδιά, χάθηκε η πρόκριση στο πρωτο ματς και θα συμπλήρωνα στο πρωτο σετ απόψε. Δεν έχω δει πολύ την ομάδα φέτος αλλα αυτός ο Γκεργκι μεγάλο ανεκδοτο. Ευτυχώς έβαλε τον εξαιρετικό Κουμεντακη στη συνέχεια.

Το ρόστερ νομίζω έχει πέσει κάπως ποιοτικά σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια (δε μιλάω για παλιότερα που είχαμε Μίλκοβιτς κλπ). Θελουμε έναν ηγέτη, δηλαδή μεγάλο συμβόλαιο. Παμε για τις άλλες 2 κουπες της χρονιάς τώρα.

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Πήγαμε να το κάνουμε το 4-0, αλλά ανέλαβε το αληταριό να σπάσει το ρυθμό μας

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

https://fws.gr/ligk-kap-epithesi-se-...-stin-aponomi/

Δεν περιγράφω άλλο

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη giannis7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως μετα την διακοπη για τον μικροτραυματισμο του κουμεντακη συνεχιζουμε να κερδιζουμε ποντους...πιο μετα στο 4-6 παθαινουμε μαλακυνση..

Οπως και να χει ας προσεχαμε στο πρωτο ματς να μην χαναμε...καμια δικαιολογια δεν υπαρχει...

Επισης για την ατμοσφαιρα φανταζομαι το σαιτ του προεδρου θα αναδειξει το οποιο θεμα...τι οχι?
    Ρητορικό φαντάζομαι το ερώτημα σου, δεν σε έχω για αφελή. Κλασσικά το αναδεικνύει το Φως που κατά τον ηγέτη του συλλόγου κάνει πόλεμο στην ομάδα. Στα των μέσων που αναφέρεσαι ,το 10 από εμένα πάντως έχει φάει άκυρο από τον αγώνα των κοριτσιών στο πρωτάθλημα, με τα φτυσιματα στα κορίτσια που έτρεμαν όταν πήγαιναν στο σέρβις και τα εμετικά πανό (που μόνο το πανό για τον Μαρινάκη κατέβηκε). Δεν χαρίζω κλικ, διέγραψα και την εφαρμογή για τα κινητά που είχα. Πολιτική και φιλίες με εχθρούς του συλλόγου στην πλάτη του, λυπάμαι δεν θα στηρίξω. Αυτά και συγγνώμη για το μακροσκελές ποστ. Ούτως η άλλος έχω αποφασίσει να μην γράφω και πολύ στα φόρουμ πια, βέβαια δεν θα πάψω να διαβάζω ποστ όπως αυτά που μας σερβίρει η Lou μετά από μεγάλες νίκες. 😋

Προεπιλογή

To10 είναι σαιτ του Μαρινάκη, όχι του Ολυμπιακού. Οπότε μην απορείτε με τα «δεν είδα, δεν ακουσα» για Τρακη.

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές