Κλειστό Θέμα
Σελίδα 14 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 4 10 11 12 13 14
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 261 έως 280 από 280

Θέμα: 9η αγωνιστική: Ξάνθη - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Προεπιλογή

αργή ανάπτυξη και μηδέν δημιουργία από το κέντρο......
    έβγαλαν ελάχιστη ενεργεία και κανένα παθος για την νίκη......
    τραγικός ο κόουτς .....χειρούργος ο ρέφερι.......
    ο θρύλος δεν είναι γατάκι για να σκούζει αλλα λιοντάρι που πρέπει να καταπίνει τα παράσιτα .....

Προεπιλογή

Ειπε χθες ο καραπαπας οτι δεν δικαιούμαστε να ειναστε σ ενα ματς κακοί..εγω εχω μια ερωτηση έως τωρα σε ποσά ματς στο ελληνικό πρωτάθλημα είμασταν οντως καλοί;πανω απο 2 δεν νομίζω να ναι.χθες θυμήθηκα νομίζω ο κρις το ποστάρει αυτο οτι παλιά παίρναμε το πρωτάθλημα γιατί είχαμε ενα τζολε,ριμπο,ζιο κτλ π σ αυτα τα ματς σ πέταγαν ενα δυο γκόλακια κ τελος.χθες η έλλειψη παιχτη που θα σ παρει απο το χεράκι έκανε μπαμ..

Το avatar του χρήστη kokouts
    Περιοχή
    Κόρινθος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ περίεργη περίπτωση. Με την μπάλα σε κίνηση, ο Μπουχαλάκης έχει μια από τις καλύτερες πάσες σε όλο το ρόστερ. Με την μπάλα στατική στα στημένα, χάλια μαύρα. Ανεξήγητο.
    για μενα πολλα ειναι τα ανεξηγητα που κανει ο Μαρτινς αλλα θα με πουν εμπαθη παλι.
    πιείτε μπουρδέλααααααααααα...!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gate7metsabouka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειπε χθες ο καραπαπας οτι δεν δικαιούμαστε να ειναστε σ ενα ματς κακοί..εγω εχω μια ερωτηση έως τωρα σε ποσά ματς στο ελληνικό πρωτάθλημα είμασταν οντως καλοί;πανω απο 2 δεν νομίζω να ναι.χθες θυμήθηκα νομίζω ο κρις το ποστάρει αυτο οτι παλιά παίρναμε το πρωτάθλημα γιατί είχαμε ενα τζολε,ριμπο,ζιο κτλ π σ αυτα τα ματς σ πέταγαν ενα δυο γκόλακια κ τελος.χθες η έλλειψη παιχτη που θα σ παρει απο το χεράκι έκανε μπαμ..
    Αν εξαιρέσεις τον βαζελο μια χαρα αποδοση εχουμε. Συγκρινουμε εντελως διαφορετικες εποχες και εντελως διαφορετικες διαιτησιες... θυμαμαι Τζολε Ριμπο Ζιο κτλ σε Ευρωπαικα ματς με κοντρα διαιτησια να τα παρατουν στο 10 λεπτο...

Περιοχή
    Κόρινθος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aDreNAline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εξαιρέσεις τον βαζελο μια χαρα αποδοση εχουμε. Συγκρινουμε εντελως διαφορετικες εποχες και εντελως διαφορετικες διαιτησιες... θυμαμαι Τζολε Ριμπο Ζιο κτλ σε Ευρωπαικα ματς με κοντρα διαιτησια να τα παρατουν στο 10 λεπτο...
    τοτε ειχες παιχτες αλλα δεν ειχες ομαδα, μια ενεργεια του τζιοβανι η του τζολε ηταν αρκετη να σου δινει νικη στο πρωταθλημα, στην ευρωπη ομως ηταν αλλιως αν δεν επαιζες μπαλα 90 λεπτα νικη δεν επαιρνες, πλεων εχουμε καλυτερο συνολο, αλλα λοιπουν οι παιχτες που με μια ενεργεια θα σε παρουν απο το χερακι και θα σε οδηγησουν στην νικη.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kokouts Εμφάνιση μηνυμάτων
    τοτε ειχες παιχτες αλλα δεν ειχες ομαδα, μια ενεργεια του τζιοβανι η του τζολε ηταν αρκετη να σου δινει νικη στο πρωταθλημα, στην ευρωπη ομως ηταν αλλιως αν δεν επαιζες μπαλα 90 λεπτα νικη δεν επαιρνες, πλεων εχουμε καλυτερο συνολο, αλλα λοιπουν οι παιχτες που με μια ενεργεια θα σε παρουν απο το χερακι και θα σε οδηγησουν στην νικη.
    Ξεχνας οτι επι 90 λεπτα σε πανε καροτσακι οι αντιπαλοι και η διαιτησια βλεπει οτι θελει. Και μεταξυ μας με Μπαγιεβιτς μια χαρα ομαδα ειχαμε. Στοπερ υστερουσαμε αλλα κλαιν στην Ελλαδα του τοτε

Προεπιλογή

Αμπάντ: "Υπήρχε επαφή, αλλά δεν ήταν επαρκής για να δώσει πέναλτι"

Spoiler

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aDreNAline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμπάντ: "Υπήρχε επαφή, αλλά δεν ήταν επαρκής για να δώσει πέναλτι"

Spoiler
    Λογικό. Κροσε και ντιρεκτ δεν είναι πέναλτυ. Τα απερκατ ειναι

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Περιοχή
    Κόρινθος

Προεπιλογή

Ε τι θα έλεγε, ναι ήταν πέναλντι αλλά αφού δεν το έδωσε είπα να σας δουλέψω μπροστά στα μούτρα σάς?
    Αποφεύγω να μιλάω για διαιτησία γιατί προσπαθώ να στέκομαι πάντα στο αγωνιστικό κομμάτι. Αλλά αν αντί του Αραμπι ήταν ο ακπομ πχ μια χαρά θα δινόταν το πέναλντι

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Καθαρο πεναλτι κατα τον βαρουχα...

Οχι οτι τον εχω σε εκτιμηση αλλα επειδη διαβαζα κατι τρελα για επιθετικο φαουλ χθες...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καθαρο πεναλτι κατα τον βαρουχα...

Οχι οτι τον εχω σε εκτιμηση αλλα επειδη διαβαζα κατι τρελα για επιθετικο φαουλ χθες...
    εδώ δεν μας έδωσε πέντε φάουλ έξω από την περιοχή , θα έδινε πέναλτι

Προεπιλογή

Και του Καμαρα ηταν πέναλτι κανονικά.

Προεπιλογή

Χάρη κ ράμπα κ εγώ πέναλτι μαρς είδα, απ την πρώτη στιγμή. Δε θέλει καν ριπλέι κατά τη γνώμη μου. Τα δίνεται- δε δίνεται, δεν τα καταλαβαίνω. Είναι πέναλτι. Ούτε λίγο, ούτε πολύ.
    Α, κ ο παλιός κανόνας ότι στη μικρή περιοχή δεν ακουμπιεται ο τέρμας, δεν ισχύει εδώ κ αρκετά χρόνια νομίζω...

Προεπιλογή

Γαυρακια δειτε τι είπε ο γυπας Κακκος χθες για την φαση και αφηστε τα πολλα πολλα... επιθετικο φαουλ ΞΕ ΚΑ ΘΑ ΡΑ! Και για να μην αρχισετε τα χαζα οπως ο Μητροπουλος, αν βρισκει μπαλα το τερμα κτλ η απαντηση ειναι ξεκαθαρη... μορφασμο, κοιταγμα γυρω γελώντας και ειρωνική απαντηση οτι στο παρελθόν εχουμε δει και εκτος περιοχης πέναλτι να δινονται οποτε ολα ειναι πιθανα... αντε γιατι πολλα λετε τελευταια...
    😐

Προεπιλογή

Διαβαζω διαφορα οτι ελειπε ο τσαμπουκας το παθος κτλ. Παιξαμε ενα παιχνιδι επι 90 λεπτα στο ενα τριτο του γηπεδου η μπαλα εφτανε με σωστη κυκλοφορια συνεχως μεσα στην περιοχη τους και στο μονο που τα χαλαγαμε ηταν η τελικη πασα η σεντρα. Με τον βαζελο ναι ειμασταν κακοι δεν μπορούσαμε να δημιουρησουμε καν καταστασεις αλλα προχθες διαφωνω οτι δεν παιξαμε καλα. Το μονο λαθος που εκανε ο μαρτινς ηταν οτι εβγαλε τον ποντενσε που μαζι με τον τον ματιε θα μπορουσαν να βγαλουν καποιους συνδυασμους και να γινουμε επικίνδυνοι. Προφανως ο γαλλος δεν ειναι εντελως ετοιμος ακομα αλλα τον εβαλε μπας και εκτελεσει κανενα καλο στημμενο. Αν δεν κανω λαθος κερδισαμε 2 3 κορνερ και ειχαμε και αλλα 2 φαουλ σε καλες θεσεις απ την στιγμη που μπηκε αλλα ολες του οι εκτελεσεις ηταν πολυ κακες.

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Πριονοκορδελα ο ΚΝ...

Προεπιλογή

Πολλα θελει ο ΚΝ. Αν ηταν στην επιθεση η Ξανθη θα ειχαμε 2 εξτρα λεπτα αν ειχαμε πέναλτι θα το εδινε και στο 97'

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vales Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και του Καμαρα ηταν πέναλτι κανονικά.
    Εγω δεν καταλαβαινω γιατι συζηταμε του Αραμπι που ηταν 60-40 αν ειναι πεναλτι η φαουλ ενω του Καμαρα ειναι 101-0

Αλλα δεν ειναι και οι παικτες υποψιασμενοι σαν τους αντιπαλους
    Πολυ χλιαρες διαμαρτυριες και στις δυο φασεις αν γινοταν τριτη και ειχαμε τσαμπακαλεψει μπορει να παιρναμε κατι

Προεπιλογή

Τωρα ειδα τη φάση του Αραμπι. Ο τερμας βγαίνει σαν τον Κλαρκ Κεντ με το γόνατο στην μεγαλύτερη δυνατή έκταση και δεν το μαζεύει ποτέ. Εχω δει τον Σοτομαγιορ να πηδαει 2.40 και να το μαζεύει νωρίτερα. Ειναι εντελώς εσκεμμενο το χτύπημα.

Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zigidigoi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα ειδα τη φάση του Αραμπι. Ο τερμας βγαίνει σαν τον Κλαρκ Κεντ με το γόνατο στην μεγαλυτερη δυνατή έκταση και δεν το μαζεύει ποτέ. Εχω δει τον Σοτομαγιορ να πηδαει 2.40 και να το μαζεύει νωρίτερα. Ειναι εντελώς εσκεμμενο το χτύπημα.
    για μενα ειναι ξεκαθαρο επιθετικο φαουλ....ο κωλος του αραμπι ανατρεπει το γονατο του τερματζη...ισως και κιτρινη στον αραμπι..

κατα τα αλλα για τη φαση του καμαρα που λενε τα παιδια απο πανω,ειναι ανατροπη-μαρς αλλα νομιζω ειναι εστω και οριακα εκτος περιοχης....τωρα αν συνεχιζεται το μαρκαρισμα και πανω στη γραμμη ειναι πεναλτι αλλα δεν ειμαι σιγουρος...

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές