Κλειστό Θέμα
Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 6 7 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 228

Θέμα: 21η αγωνιστική: αεκάκι - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παντως δεν θα βαζα ουτε μασουρα ουτε βαλμπου....

με 3 χαφ και λοβερα,σουντανι στα ακρα θα πηγαινα...

υπαρχει κινδυνος,χωρις βαλμπουενα,να αποκοπουμε τελειως με τα μετρια χαφ που εχουμε αλλα απ την αλλη ποσο χειροτερα απο αποψε μπορουμε να παιξουμε...
    Κι εμένα θα μου άρεσε αυτό το δίδυμο πίσω από Ελ Αραμπι, θα έδινες και καλές ανάσες στον Βαλμπουενα για να τον ρίξεις μέσα για ένα καλό 30λεπτο, από την άλλη όμως έχει ρίσκο ο μικρός αρχεντίνος για το αν έχει τα καλαμπαλικια για ένα τόσο σημαντικό ματς.

Κι επειδή δεν θέλω να έχω κι άλλο ρίσκο πλην της θέσης του στόπερ* θα πήγαινα εντέλει με Βαλ βασικό, σίγουρα όμως Σουντανι και στην πορεία βλέπουμε για λοβερα.

* Θεωρώ ότι έχει παρατραβηξει το δράμα με τον αντικαταστάτη του Σεμεδο. Ημαρτον, Ολυμπιακός είσαι. Έχεις άλλα τρία στόπερ, ψησε τον έναν και στήριξε τον να πάμε να παίξουμε και να πάρουμε το παιχνίδι.

Δεν ταιριάζει το κλάμα κι η μιζέρια που βγαίνει στα ρεπορτάζ από τα μίντια μας, έλεος πια με το στόπερ. Ακόμα κι ο μεριά να μπει, πάει και τελείωσε, θα νικήσουμε. Είμαστε Ολυμπιακός. Το θέλουμε και θα το πάρουμε. This is war.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Φουλ αποστολή βλέπω. 21 άτομα και ο Ποντενσε μέσα

Προεπιλογή

Τώρα είδα ότι έμεινε εκτός και ο Μεριά!

Το avatar του χρήστη giannis7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Ευχάριστο το παραπάνω νέο. Οι πιθανότητές μας για νίκη (στο μυαλό μου τουλάχιστον) ήδη ανέβηκαν 33.3%.😋

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aDreNAline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φουλ αποστολή βλέπω. 21 άτομα και ο Ποντενσε μέσα
    Όχι ακριβώς φουλ. Γκερέρο, Κούτρης και Μεριά εκτός είναι ισχυρό μήνυμα.

Επίσης, με δεδομένο ότι εκτός αποστολής θα είναι ο Τζολάκης κι ένας από τους Τόρο, Γκασπάρ, αυτό σημαίνει ότι ένας από τους Φορτούνη, Ποντένσε θα είναι στη 18άδα.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Προεπιλογή

Ρεπορτάζ έλεγαν ότι ο Ποντενσε θα ταξίδευε Αγγλία την Κυριακή για να ολοκληρωθεί η μεταγραφή. Τώρα πως μπήκε στην αποστολή?

Τεσπα, με το μυαλό στη μεταγραφή μην περιμένουμε πολλά από τον κοντό, το πιο πιθανό βέβαια να μην παίξει ούτε λεπτό.

Θετικό ότι έμεινε εκτός ο potentially κορυφαιος παικτης του αεκ τραγομερια.

Πιστεύω ξεκιναει από Χ το ντέρμπι. Αν δεν φάμε γκολ έχουμε καλες πιθανότητες να το κερδίσουμε. Θεωρώ δύσκολο να βάλουμε πάνω από 1, αλλα μακαρι. Ας δείξουν όλοι οι παίκτες ψυχή και να τα δώσουν όλα. Ολυμπιακός είμαστε.

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Για να εμειναν εξω Μερια και Γκερερο παει να πει οτι πανε για μεταγραφη ή δανεισμο. Για να μεινει εξω κι ο Κουτρης παει να πει οτι ο Τσιμικας δε παει πουθενα τον Γεναρη. Ολα καλα νεα.

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Προεπιλογή

Δύσκολη μέρα η σημερινή... Ατσαλωθείτε.

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάμε
    Νικάμε
    Φεύγουμε

Τίποτα άλλο
    Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Προεπιλογή

Ειλικρινα γελαω με τιτλους σε σαιτ οπως "Νικη ειναι μισο πρωταθλημα" λες και ξεχνανε οτι εχει playoff φετος και οι 4 ομαδες εκτελουν εντολες...

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Ο Σλοβένος ρέφερι, Ματέι Γιουγκ, ο οποίος ορίστηκε να σφυρίξει το παιχνίδι της Κυριακής (26/01), ΑΕΚ-Ολυμπιακός έχει σφυρίξει στο παρελθόν ελληνικές ομάδες, όμως είναι και «ανακάλυψη» των… εξυγιαντών, καθώς ο Μάριν τον έχει βαθμολογήσει σε ευρωπαϊκό αγώνα της τρέχουσας σεζόν και ο Τριτσώνης στον παρελθόν. Πιο συγκεκριμένα ο Μάριν ήταν παρατηρητής του στον αγώνα των πλέι οφ του Europa League, όταν η UEFA τον είχε ορίσει να σφυρίξει Στεάουα-Σετούμπαλ, ματς που έγινε στις 22 Αυγούστου 2019.
    Πιστευω θα δουμε διαιτησια αντιστοιχη του 1ου ματς και βαλε...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Διαβάζω το στατιστικό που έχει κατακλείσει τα ρεπορταζ της δικέφαλης κότας, περί 12 σερί αγώνων χωρίς νίκη σε ντερμπι και σκέφτομαι πόσο άγχος και πόση πίεση για νίκη πρέπει να έχει όλο το χανουμοσύστημα, αλλά - από την άλλη - και πόσο λαμπρό ειναι το πεδίο δόξης για μας ωστε να εκμεταλλευτούμε αυτη τη δίψα των στερημένων για νίκη.

Ο Ολυμπιακός ειναι συνηθισμένος στο να έχει μπροστά του must win παιχνίδι, ειναι όλη μας η ζωή αυτή, εμεις έτσι κι αλλιως κατεβαινουμε στα ματς χωρίς περιθώριο ισοπαλίας, δεν ειναι κάποια νέα συνθήκη, ειναι το dna μας αυτό. Δεν μας επηρρεαζει, αντίθετα (πιστεύω) με αυτούς.

Γι'αυτο ολοι στο 100% της συγκέντρωσης σε αυτο το δίωρο και με average διαιτησία θα ειμαστε ολοι χαρούμενοι κατα τις 9:30.

Απέναντι θα βράζονται οι σούπες με τις δικεφαλες κότες.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

https://m.sport24.gr/football/omades...KHm7V4Jys0Y8pE

Τα καλά νέα της ημέρας

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

O καταλληλοτερος Το avatar του χρήστη KWSTAS777

Προεπιλογή

Μυστήριο ματάκι.
    Η εικόνα της αεκ είναι σαφώς βελτιωμένη μετά την αλλάγη του προπονητή ο Ιταλός είναι σαφώς πιο καλός προπονητής από τον πατερ Κωστένογλου και του άλλου που είχαν φέρει από Πορτογαλία.
    Εμείς από την άλλη βασιζόμαστε στον Ελ Αραμπι και έχουμε έναν Γκιγιερμε στο 60% μετά τον τραυματίσμο και τα συνεχή παιχνίδια.
    Θεωρώ ότι Μαρτινς που είναι σοβαρός προπονητής δεν θα ξεκινήσει τον Ποτενσε από την άλλη όμως ο αποκλεισμός του Γκερέρο βάζει τον σουντανι στον πάγκο και όχι βασικό.
    Σαν ρόστερ δεν έχουμε τρομερές διάφορες από το αεκ και αυτή την περίοδο παραμένουμε σε θέση αδύναμου εξωαγωνιστικά.
    1-Χ βλέπω εγώ με ποσοστό 70-30.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Άρθρα Βερβελε κ Κωτση περί τελικής επιλογής Σισέ έναντι Αβραάμ για βασικη 11άδα.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rabarivoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δύσκολη μέρα η σημερινή... Ατσαλωθείτε.
    Χτες κι εγώ ήμουν σε τέτοιο mood. Σήμερα, δεν ξέρω, είμαι αρκετά αισιόδοξος ότι θα το καθαρίσουμε το ντέρμπι, σχετικά άνετα κι όλας.
    I fart in your general direction.

Το avatar του χρήστη teokaz
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Μεγαλη αισιοδοξια βλεπω εδω.
    Για 0-0 το κοβω εκτος κι αν κατσει καμια καλη φαση στον Ελ Καυλαμπι.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cris Εμφάνιση μηνυμάτων
    όταν σηκώσει το ευρωπαικό ο Θρύλος δεν θα το κάνει ούτε αλα ρεχαγκελ ουτε αλα βαζελου. θα το κανει αλα ζενιτ γιατι θα είναι καλύτερη ομάδα

εμεις δεν κανουμε πορειες κατενατσιο
    σηκωνουμε κουπες

Το avatar του χρήστη giannis7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Εγώ είμαι αισιόδοξος και ο λόγος είναι ότι επικρατεί...απαισιοδοξία, ή να το θέσω καλύτερα δεν πάμε με υπεροψία αλλά αντιθέτως αναγνωρίζοντας ότι δεν είμαστε στα καλύτερά μας τον τελευταίο καιρό και ταυτόχρονα η Κούλα με την αλλαγή στον πάγκο της δεν είναι το χαλί που ήταν την περίοδο Κωστένογλου. Τελικό σκορ 1-2. Σκόρερ ένα στόπερ μας με κεφαλιά από κόρνερ και ο Ελ Αραμπί.

Ο...προπονητής! Το avatar του χρήστη Haris_T7
    Περιοχή
    Αθήνα,Νέα Φιλαδέλφεια

Προεπιλογή

Δύσκολο ματς, δύσκολη μέρα

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. .....Μεγάλη μου αγάπη!

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές