Κλειστό Θέμα
Σελίδα 4 από 20 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 61 έως 80 από 395

Θέμα: CL 2020-2021 Group C, 2η αγων.: Πόρτο - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Και παιχτης εκτος ευρωπαικης λιστας ειναι θετικος λεει...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Ο...προπονητής! Το avatar του χρήστη Haris_T7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Πρέπει να τελειώνει αυτό με τις εθνικές.

Εκει είναι η πηγή του κακού.

Ματαίωση Euro και Ολυμπιακών Αγώνων ως το 2024.

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. .....Μεγάλη μου αγάπη!

Το avatar του χρήστη Alsterwasser
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Alsterwasser Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά αν ήμουν διοίκηση θα απαγόρευαν τους Αφρικανούς να πάνε στις εθνικές τους έπειτα από συνεννόηση με τα μεγάλα κλαμπς

Στάλθηκε από το LEX626 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Από τις 21 Οκτωβρίου το είχα πει για τις εθνικές....

Πίστη στην ομάδα. Πιστεύω ότι αύριο θα πανηγυρίσουμε ένα μεγάλο διπλό ακόμα και αν χρειαστεί να παίξει ο Αβραάμ.

Γυαλίζει το μάτι μας και αυτό είναι δείγμα ότι θα χτυπήσουμε όλα τα ματς. Ο Μαρτίνς θέλει να πολύ το συγκεκριμένο ματς για πολλούς λογους και θα το πάρει.

Στάλθηκε από το LEX626 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    The best things in life are beyond money; their price is agony and sweat and devotion… and the price demanded for the most precious of all things in life is life itself — ultimate cost for perfect value.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γμθηκε λιγάκι η φαση. Άντε να δούμε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από madness7 Εμφάνιση μηνυμάτων

ένα μήνα μετά

και τι εγινε?
    προκειμένου να παίζουν μισές ομάδες και να είναι αλλοιωμένα τα αποτελέσματα καλύτερα ένα μήνα μετά .

τουλαχιστον να μας ευνοήσει και εμάς
    να πάμε αγγλία και να παίξει η σίτι με 10 αναπληρωματικούς.(παίζει να χάσουμε και απο τους αναπληραματικους της σιτι αλλά λέμε τώρα)
    σε κάθε περίπτωση χρειάζονται μέτρα προστασίας και μέσα στα ποδυτήρια φουλ.μη σου πω προπόνηση με μάσκα
    Αυτο που χρειαζεται ειναι τ3στ και απομονωση για λιγες μερες σε οσους γυρνουν απο εθνικες

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    5 ειναι ολοι και ολοι
    ο Λοβερα δυσκολο παλι ειχε πριν 1 μηνα
    Τιαγκο Σιλβα, Κριστινσον, Μπρουνο και Καιπερς μενουν...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που χρειαζεται ειναι τ3στ και απομονωση για λιγες μερες σε οσους γυρνουν απο εθνικες
    αυτό είναι αυτονόητο και αν δε γίνεται ήδη είναι απαράδεκτο
    καλά και εδώ δεν έχουμε και λίγα κρούσματα .μακάρι να ήταν μόνο οι εθνικές.
    σε λίγο καιρό όπως πάμε θα είναι πιο επικίνδινο να πηγαίνουν στο σουπερ μάρκετ παρα στην εθνική τους

τα περισσότερα site γράφουν οτι πάμε για νίκη
    δε βλέπω από που πηγάζει τόσο αισιοδοξία
    εγώ αν ήμουν κόουτς θα τους έλεγα λίγο πριν το ματς οτι θα χάσουν σίγουρα όσο και αν προσπαθήσουν ,το παιχνίδι είναι άσος ημίχρονο άσος τελικό.έτσι και αλιώς τα έχουμε χάσει όλα τα παιχνίδια αυτού του επιπέδου εκτός έδρας και φανταζομαι σε όλα που χάσαμε η ομιλία πριν το ματς θα ήταν σε φάση μπορούμε να τους κερδίσουμε

να δω και ένα κοουτς να πει τα αντίθετα:παιδιά μπορούμε θεωρητικά να τους κερδίσουμε αλλά θα χάσουμε όπως έχουμε χάσει όλα τα ματς εκτός έδρας με δυνατούς αντιπάλους πλην άρσεναλ .μπείτε μέσα και προσθέστε άλλη μία ήττα
    θα έμπεναν μέσα χωρίς κανένα άγχος και θα ερχόταν το διπλό.λέμε τώρα

η ομάδα έχει παρουσιάσει τρελή πρόοδο σαν μέγεθος στην ευρώπη αλλά ομάδα απο το πρώτο γκρούπ δυναμικότητας δεν ξέρω πόσα χρόνια θα χρειαστούν να χτυπήσουμε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madness7 : 27-10-20 στις 09:22

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Κορονοϊος τελικά για Μπα και Σουντανι. Ελπίζω μη κολλήσει κανένας Σεμεδο τώρα γιατί τότε τον ήπιαμε κανονικά.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από daskalos Εμφάνιση μηνυμάτων
    5 ειναι ολοι και ολοι
    ο Λοβερα δυσκολο παλι ειχε πριν 1 μηνα
    Τιαγκο Σιλβα, Κριστινσον, Μπρουνο και Καιπερς μενουν...
    Το ζητημα ειναι να μην κανει κυκλους ο ιος στο προπονητικό κεντρο.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pani0202 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κορονοϊος τελικά για Μπα και Σουντανι. Ελπίζω μη κολλήσει κανένας Σεμεδο τώρα γιατί τότε τον ήπιαμε κανονικά.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Αν ισχυουν οσα λεγαν ο Σεμεδο το περασε νωρίτερα το καλοκαιρι

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

εγώ αν ήμουν κόουτς θα τους έλεγα λίγο πριν το ματς οτι θα χάσουν σίγουρα όσο και αν προσπαθήσουν ,το παιχνίδι είναι άσος ημίχρονο άσος τελικό.
    Ευτυχώς δεν είσαι κοουτς
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Το avatar του χρήστη BXL
    Περιοχή
    Βρυξέλλες

Προεπιλογή

τα περισσότερα site γράφουν οτι πάμε για νίκη
    δε βλέπω από που πηγάζει τόσο αισιοδοξία
    εγώ αν ήμουν κόουτς θα τους έλεγα λίγο πριν το ματς οτι θα χάσουν σίγουρα όσο και αν προσπαθήσουν ,το παιχνίδι είναι άσος ημίχρονο άσος τελικό.έτσι και αλιώς τα έχουμε χάσει όλα τα παιχνίδια αυτού του επιπέδου εκτός έδρας και φανταζομαι σε όλα που χάσαμε η ομιλία πριν το ματς θα ήταν σε φάση μπορούμε να τους κερδίσουμε

να δω και ένα κοουτς να πει τα αντίθετα:παιδιά μπορούμε θεωρητικά να τους κερδίσουμε αλλά θα χάσουμε όπως έχουμε χάσει όλα τα ματς εκτός έδρας με δυνατούς αντιπάλους πλην άρσεναλ .μπείτε μέσα και προσθέστε άλλη μία ήττα
    θα έμπεναν μέσα χωρίς κανένα άγχος και θα ερχόταν το διπλό.λέμε τώρα
    Mε τέτοιο pep talk, 3-0 στο δεκάλεπτο.

Περιοχή
    Piraeus

Προεπιλογή

Kαλη η αισιοδοξια οπως και η πιστη για τη νικη. Χρειαζεται ομως καποιο μετρο. Αν διαβασει κανεις τα πρωτοσελιδα θα νομισει οτι εχουμε τη νικη στο τσεπακι.

Προεπιλογή

πολυ αρνητικο καρμα ολο αυτο το κλιμα. το φτυνω, το ξορκιζω, το βριζω.

το ματς σημερα παει καθαρα για 1 ημιχρονο/1 τελικο και σε καθε περιπτωση 1 τελικο.

παιζουμε εκτος εδρας με πολυ καλη ομαδα, που ειναι με την πλατη στον τοιχο, παμε με ελλειψεις που γινονται κρισιμες για αυτο το συγκεκριμενο παιχνιδι, και συνηθως ερχεται σφαλιαρα οταν πας ετσι.

ας ειμαστε σοβαροι και να δειξουμε οτι ειμαστε μια σοβαρη ευρωπαικη ομαδα και οτι βγει.

αν ειμασταν δηλαδη η Πορτο, με το υλικο που εχει, θα ειχαμε καρφωσει τον ασσο στο ταβανι του ντραγκαο.
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karteo Εμφάνιση μηνυμάτων

το ματς σημερα παει καθαρα για 1 ημιχρονο/1 τελικο και σε καθε περιπτωση 1 τελικο.

παιζουμε εκτος εδρας με πολυ καλη ομαδα, που ειναι με την πλατη στον τοιχο, παμε με ελλειψεις που γινονται κρισιμες για αυτο το συγκεκριμενο παιχνιδι, και συνηθως ερχεται σφαλιαρα οταν πας ετσι.

ας ειμαστε σοβαροι και να δειξουμε οτι ειμαστε μια σοβαρη ευρωπαικη ομαδα και οτι βγει.

αν ειμασταν δηλαδη η Πορτο, με το υλικο που εχει, θα ειχαμε καρφωσει τον ασσο στο ταβανι του ντραγκαο.
    Δεν συμμερίζομαι την απαισιοδοξία. Τίποτα από την ομάδα δεν δείχνει καβάλημα ή υπεροψία. Το αποψινό ματς αντίθετα είναι ματς ιδιαίτερα δύσκολο για τους πορτογάλους. Με οποιοδήποτε αποτέλεσμα εκτός από νίκη χαιρετάνε το Ch.L. Όλο το άγχος είναι επάνω τους. Αντίστροφα η ομάδα μας όχι μόνο δεν έχει τίποτα να χάσει αλλά αντίθετα αρκετοί έχουν να αποδείξουν πολλά παίζοντας στην Πορτογαλία, με πρώτο και καλύτερο τον Μάρτινς. Δύσκολο ματς το δίχως άλλο, αλλά στους ομίλους του Ch.L. όλα τα ματς δύσκολα είναι. Για τις ανάγκες της συζήτησης δέχομαι πάντως ότι υπό άλλες συνθήκες μπορεί να είχαμε το βραδυ ακόμη και χάρτες επιστροφής με τα πόδια από το Οπόρτο, η ομάδα όμως έχει ξεπεράσει αυτήν την εποχή.
    CETERUM CENSEO VAZELAM DELENDA ESSE.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από costasman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόσωπο σου είναι σαν τον κρινο, απο το ματι σου το δάκρυ πίνω, φύτρωσε για μας της αγάπης ο σπόρος, γ*μιεται ο Παο και η Λεωφόρος.

Το avatar του χρήστη DOCTOR
    Περιοχή
    red Veria

Προεπιλογή

Φουλ στην αισιοδοξια το φορουμ σημερα και ειδικα απο σπεσιαλιστες (Θοδωρης) του ειδους...μια χαρα ειναι η ομαδα και μας εχει δωσει αυτο το δικαιωμα του να αισιοδοξουμε!!!
    Poor people have a big Tv. Rich people have a big library !

Προεπιλογή

Ομάδα έχει... πεδρο δεν εχει!!!

Προεπιλογή

Λογω συγκυριας ο,τιδηποτε εκτος απο ηττα σημερα θα ειναι αξιο συγχαρητηριων. Τρομερο υλικο η Πορτο ακομα και με τις απουσιες που εχει. Με τον ιδιο προπονητη απο το καλοκαιρι του 17, εχει 2 στα 3 πρωταθληματα, τις σεζον 17/18 και 19/20. Το 18/19 που το πηρε η Μπενφικα, τερματισε 2η με 2 βαθμους διαφορα. Αυτα για να παρουμε μια ιδεα για τον αντιπαλο

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Το avatar του χρήστη DOCTOR
    Περιοχή
    red Veria

Προεπιλογή

Ναι, ηρθαμε για να κανουμε βολτιτσα στα υπεροχα σοκακια σας...
    Ναι, ηρθαμε για να περπατησουμε τη γεφυρα Dom Luis I...
    Ναι, ηρθαμε για να απολαυσουμε το υπεροχο κρασακι σας...
    Αλλα, ηρθαμε ΚΑΙ να παιξουμε και να παρουμε τουλαχιστο ενα βαθμο !!!

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.
    Poor people have a big Tv. Rich people have a big library !

Προεπιλογή

Εμένα μου αρέσει να απλώνω τα πόδια μου μέχρι εκεί που φτάνει η κουβέρτα.

Η ομάδα μας έχει δώσει δικαίωμα να αισιοδοξούμε αλλά κάθε ματς έχει δυσκολίες και στο τσλ έχει ακόμη μεγαλύτερες.

Η υπερβολική αισιοδοξία ενέχει και τον κίνδυνο της χαλαρότητας αλλά και της αρνητικής κριτικής σε περίπτωση ήττας

Στο φινάλε φινάλε αν είχατε να παίξετε στοίχημα 500 ευρώ σήμερα υποχρεωτικά στο ματς αυτό στο 1-2. Αντρικά χωρίς Χ, θέλετε να μου πείτε ότι θα τα βάζατε στο 2?
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

Προεπιλογή

Εμένα μου αρέσει να απλώνω τα πόδια μου μέχρι εκεί που φτάνει η κουβέρτα.

Η ομάδα μας έχει δώσει δικαίωμα να αισιοδοξούμε αλλά κάθε ματς έχει δυσκολίες και στο τσλ έχει ακόμη μεγαλύτερες.

Η υπερβολική αισιοδοξία ενέχει και τον κίνδυνο της χαλαρότητας αλλά και της αρνητικής κριτικής σε περίπτωση ήττας

Στο φινάλε φινάλε αν είχατε να παίξετε στοίχημα 500 ευρώ σήμερα υποχρεωτικά στο ματς αυτό στο 1-2. Αντρικά χωρίς Χ, θέλετε να μου πείτε ότι θα τα βάζατε στο 2?
    Τί απόδοση δίνει ο άσσος και τί απόδοση δίνει το διπλό;
    CETERUM CENSEO VAZELAM DELENDA ESSE.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από costasman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόσωπο σου είναι σαν τον κρινο, απο το ματι σου το δάκρυ πίνω, φύτρωσε για μας της αγάπης ο σπόρος, γ*μιεται ο Παο και η Λεωφόρος.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές