Κλειστό Θέμα
Σελίδα 20 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 10 16 17 18 19 20
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 381 έως 395 από 395

Θέμα: CL 2020-2021 Group C, 2η αγων.: Πόρτο - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ο...προπονητής! Το avatar του χρήστη Haris_T7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Οι Πορτογαλοι εχουν αλλη ιδιοσυγκρασια, πιο κυνικη. Ειναι παιδια του Ατλαντικου. δε θα εκαναν τετοιες τοποθετησεις.

Αν ομως ηταν στη θεση τους τιποτε Ιταλοι παιζει και να εγραφαν τα ιδια.
    Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. .....Μεγάλη μου αγάπη!

Προεπιλογή

αν ειμασταν Μαρσειγ να δεις τι θα λεγαμε χαχαχαχαχα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Haris_T7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι Πορτογαλοι εχουν αλλη ιδιοσυγκρασια, πιο κυνικη. Ειναι παιδια του Ατλαντικου. δε θα εκαναν τετοιες τοποθετησεις.

Αν ομως ηταν στη θεση τους τιποτε Ιταλοι παιζει και να εγραφαν τα ιδια.
    που είναι ο πορτογάλλος cris?γιατί δε βγαίνει στο τηλέφωνο? να βγει να γράψει για την ομαδάρα με τα πολλά εκατομύρια που την παίζαμε μονότερμα και δε φάνηκε ούτε ένας παίκτης .
    έχουμε πάρει και εμείς νίκη εκτός έδρας χωρίς να παίξουμε μπάλα .αλλά μονότερμα και να χάσουμε πρω΄τη φορά
    τα ακριβά παλτα της πόρτο τώρα που έβγαλε κρύο ποιος θα τα βάλει στη ντουλάπα cris?

αλλά αυτοι δεν έχουν cris
    yes sir είναι όλοι

εγώ προτιμάω να χάνουμε έτσι παίζοντας καλή μπάλα και μονότερμα παρά νίκη μικρής ομάδας αλα γαλία ελάδα 0-1 να πονάνε τα μάτια μας και να μη μπορούμε να αλλάξουμε 2 μπαλιές
    θα έρθουν και οι νίκες

μου αρέσει που ο στόχος είναι να γίνουμε μια μέρα πόρτο
    με αυτά που είδα ολυμπιακός πρέπει να γίνουμε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madness7 : 28-10-20 στις 17:33

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει δίκιο φυσικά ότι επείγει να μπουν στο κλίμα οι νέοι, γιατί δεν βγαίνει αλλιώς η δουλειά. Τα έλεγα όχι μετά την ήττα από την Πόρτο αλλά μετά τη νίκη με τη Μαρσέιγ: οι καθυστερημένες όπως πάντα μεταγραφές, ειδικά φέτος, θα ήταν πρόβλημα. Προστέθηκαν οι ατυχίες με τις θλάσεις κι έδεσε το γλυκό. Με την Πόρτο τρέξαμε λιγότερο απ' ό,τι με τη Μαρσέιγ. Ήδη διαβάζω ότι με τον Απόλλωνα (αν γίνει) θα είναι βασικοί Βινάγκρε, Μπρούμα και Πέπε, μου κάνει εντύπωση που δεν λένε και για τον Ντρέγκερ.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.

Περιοχή
    Piraeus

Προεπιλογή

Oπως λεγαμε πριν τον αγωνα, αυτα τα παιχνιδια κρινονται στις λεπτομερειες. Σε αυτες κριθηκε το παιχνιδι ενω η ομαδα εκανε οτι μπορουσε. Δεν χαθηκε τιποτα. Ενα παιχνιδι που η Πορτο ετσι και αλλιως ηταν το φαβορι για να το κερδισει.
    Η Σιτυ θα ειναι ο ρυθμιστης της καταταξης του ομιλου για τις υπολοιπες τρεις ομαδες. Καλο το οτι εβαλε 3 γκολ στη Γαλλια. Συνεχιζουμε με την ιδια προσηλωση περιμενοντας οτι καποια στιγμη οι λεπτομερειες θα ειναι με το μερος μας,

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thrylara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oπως λεγαμε πριν τον αγωνα, αυτα τα παιχνιδια κρινονται στις λεπτομερειες. Σε αυτες κριθηκε το παιχνιδι ενω η ομαδα εκανε οτι μπορουσε. Δεν χαθηκε τιποτα. Ενα παιχνιδι που η Πορτο ετσι και αλλιως ηταν το φαβορι για να το κερδισει.
    Η Σιτυ θα ειναι ο ρυθμιστης της καταταξης του ομιλου για τις υπολοιπες τρεις ομαδες. Καλο το οτι εβαλε 3 γκολ στη Γαλλια. Συνεχιζουμε με την ιδια προσηλωση περιμενοντας οτι καποια στιγμη οι λεπτομερειες θα ειναι με το μερος μας,
    Πιο καλό θα είναι όταν πάρουμε βαθμό/βαθμούς από τη Σίτι.
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

Περιοχή
    Βέροια

Προεπιλογή

Εγώ πάντως τη χάρηκα την ομάδα. Πάλεψε το ματς, έβαλε δύσκολα στην Πόρτο και καθαρά από ατυχία δεν κατάφερε να ισοφαρίσει και να της βάλει ακόμα πιο δύσκολα. Δεν είδα μία ομάδα που με ηρωισμούς ή με σούπερ εμφάνιση του τερματοφύλακά μας να προσπαθεί να κάνει το θαύμα και να κλέψει το ματς, αλλά μία ομάδα που έπαιζε στα ίσα τον αντίπαλό της και ήξερε τι θέλει στο γήπεδο να κάνει, μία ομάδα που ενώ έφαγε γρήγορα και από το πουθενά γκολ δεν γονάτισε αλλά αντίθετα συνέχισε πιστή στο πλάνο της. Μπράβο στη δουλειά που γίνεται από την ομάδα και μπράβο και στη διοίκηση που στηρίζει τον Μάρτινς που είναι ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑΣ. Κάποτε έβλεπα ξένες σοβαρές ομάδες να κάνουν στο γήπεδο μέσα συνδιασμούς, τριγωνάκια να έχουν πάσινγκ γκέιμ και έλεγα σε μας πότε θα έρθει ένας άνθρωπος να μας δουλέψει να φτάσουμε σε αυτό το επίπεδο. Επιτέλους ήρθε και κάνει δουλίτσα. Μακάρι να πάρουμε τους πόντους που χρειαζόμαστε να είμαστε Ευρώπη και την άνοιξη για να δούμε την ομάδα πλήρης τότε. Η ομάδα μεγαλώνει συνεχώς και μας κακομαθαίνει. Όσο βελτιώνονται και αποκτούν εμπειρίες όλοι, διοίκηση, προπονητής, παίκτες, τόσο θα βλέπουμε καλύτερα πράγματα και μέσα στο γήπεδο.

Προεπιλογή

για να δούμε τι θα κάνει και η μαρσειγ στα 2 ματς με την πόρτο γιατι με σιτι στην έδρα της θα χάσει . αν την κερδίσει την πορτο έστω στην έδρα της θα πρέπει και εμείς να κερδίσουμε για να βγούμε τρίτοι

αν κερδ'ιζαμε την πόρτο εκτός είμασταν φαβορί για την τρίτη θέση

δεν έχω καταλάβει πόσο καλή είναι η πόρτο
    θα το δούμε στα παιχνίδια της με την μαρσέιγ τι ψάρια ποιάνει και αν η νίκη απέναντι σε μας ήταν καθαρά θέμα ατυχίας δικιάς μας
    το μόνο ασφαλές συμπέρασμα του ομίλου είναι οτι η σιτι δεν παίζεται και ρίχνει 3 ταρίφα.

εμείς θα μπορούσαμε να κερδίσουμε την πόρτο αλλά θα μπορούσαμε να χάσουμε άνετα απο τη μαρσειγ (αντι 1-0 να είναι 1-2)

πολύ κολ0ομιλος

να υπήρχε μια εύκολη ομάδα να είσαι σίγουρος για το γιουρόπα τουλαχιστον
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madness7 : 29-10-20 στις 22:53

Περιοχή
    Piraeus

Προεπιλογή

To πιο σημαντικο ειναι να κερδισουμε την Πορτο στην εδρα μας και απο εκει και περα οτι βαθμους καταφερουμε να μαζεψουμε στα υπολοιπα παιχνιδια.

Περιοχή
    Αθηνα ,Γλυφαδα

Προεπιλογή

Ειμαι 57 ετων ,ημουν μεσα στην θυρα 7 το 81 μαζι με τον αδελφο μου,φυγαμε 20 λεπτα πριν τελειωσει το παχνιδι γιατι ημασταν σκαστοι (εγω διαβαζα για πανελληνιες).

Παρακολουθω το φορουμ πανω απο δεκα χρονια.Δεν γραφω γιατι ειμαι ασχετος απο τακτικες συστηματα κλπ.Επισης ειμαι ασχετος απο το να γρα φω γενικα σε ηλεκτρονικο λογο.

Το παιχνιδι που δεν θα ξεχασω ποτε ηταν εκεινο στο λιβερπουλ .Το γκολ του τζεραρλντ. Νομιζω τριτη βραδυ, ψιλοχιονιζε στην γλυφαδα

Ενα Ευρωπαικο τελικο θελω, τιποτα αλλο.Αξιζει στον Ολυμπιακο .

Οχι ομως φετος.Εχουμε κορωναιο.

Θελω να ειμαι μεσα.

Προεπιλογή

Εντάξει, ας πάμε μέχρι ημιτελικό φέτος.😋
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.

Περιοχή
    Αθηνα ,Γλυφαδα

Προεπιλογή

Ο Σα ειναι προσεκτικος στις μακρινες μπαλλιες οταν φυσαει αερας

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kωσταs Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαι 57 ετων ,ημουν μεσα στην θυρα 7 το 81 μαζι με τον αδελφο μου,φυγαμε 20 λεπτα πριν τελειωσει το παχνιδι γιατι ημασταν σκαστοι (εγω διαβαζα για πανελληνιες).

Παρακολουθω το φορουμ πανω απο δεκα χρονια.Δεν γραφω γιατι ειμαι ασχετος απο τακτικες συστηματα κλπ.Επισης ειμαι ασχετος απο το να γρα φω γενικα σε ηλεκτρονικο λογο.

Το παιχνιδι που δεν θα ξεχασω ποτε ηταν εκεινο στο λιβερπουλ .Το γκολ του τζεραρλντ. Νομιζω τριτη βραδυ, ψιλοχιονιζε στην γλυφαδα

Ενα Ευρωπαικο τελικο θελω, τιποτα αλλο.Αξιζει στον Ολυμπιακο .

Οχι ομως φετος.Εχουμε κορωναιο.

Θελω να ειμαι μεσα.
    ο καθενας μας εχει απο μια στιγμη που του πηδαει ακομη και σημερα τα μυαλα.

εγω δεν μπορω να ξεπερασω το τριποντο του Τομπσον, φοιτητης στην Πατρα, και το γκολ του ****μενου Κοντε μεσα στο ΟΑΚΑ απο το απεναντι πεταλο και να εχεις κανει ενα εξαιρετικο ματς. ολα τα γαμωτο πανω τους και ολες οι καταρες.

και αν στο μπασκετ η ιστορια μας το εδωσε πισω, στο ποδοσφαιρο ακομα μας το χρωσταει
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

ατάιγο αρκούδι Το avatar του χρήστη theNottingham

Προεπιλογή

Βάζουμε ολα τα, δεδομενα στην εξισωση και βγαίνει το αποτέλεσμα : φέτος πρόκριση στους ημιτελικους του Γιουροπα
    ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές