Κλειστό Θέμα
Σελίδα 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 3 4 5 6 7 8 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 140 από 141

Θέμα: Regular Season - 11η Αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Baskonia

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστα τα λεει ο κριςΑνθος....20-36 ειναι χθες το σκορ με τον Σπανουλη μεσα....

Thrylara δεν ξερω για χθες στο τοπικ της διοικησης αλλα σημερα προφανως τρολαρεις...
    Που βρίσκει κανείς αυτά τα στοιχεία; ρωτάω γιατί θέλω να δω κάτι
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

Προεπιλογή

Είναι πάντως λατρεία αυτό. Το λατρεύω πραγματικά.

Η αποχώρηση Σπανούλη θα εκτοξεύσει την ομάδα στις νίκες αλλά δυστυχώς δεν το βλέπουν οι ειδικοτεροι από μας.

Το οποίο βασικά σημαίνει ότι έχουμε καλύτερους προπονητες στο φόρουμ από ότι η ομάδα στον πάγκο, και άρα θα πρέπει να φύγει ο προπονητής γιατί είναι χειρότερος μαζί με τον Σπανούλη.

Οπότε έχω πειστεί, συντάσσομαι και νομίζω ότι πρέπει να φύγουν και οι δύο να εκτοξευτεί η ομάδα.

Έλα πάμε όμως με θάρρος γνώμης. Πείτε αυτό που πιστεύετε και όχι υποκρισίες ρε σεις. Χαλάμε τζάμπα χρόνο και αλληλοτρολαρουμε εδώ μεσα.

Να έχετε μια συνέπεια κριτικής. Αν κάποιοι κάνουν κακό στην ομάδα πρέπει να πάρουν τον πουλο.

Εγω μαζί είμαι.

Μπ+Σπ OUT

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Ακροτελεύτια διάταξη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που βρίσκει κανείς αυτά τα στοιχεία; ρωτάω γιατί θέλω να δω κάτι
    μπορείς να δεις το play by play στο euroleague.net
    δεν είναι άμεσο αλλά αν μετρήσεις τόσο βγαίνει
    τελος παντων αυτό δεν εχει τοση σημασια γιατι παιζουν κι αλλοι 9 στο γηπεδο
    δεν περιμενα να δω αυτο για να γραψω χθες
    το θεμα χθες ηταν πασιφανες
    it will get worse οσο ζοριζει η σεζον κι αρχισει το ξυλο
    δεν υπαρχει ελεος στην ευρωλιγκα για 39χρονους
    δεν παιζει κανένας

Προεπιλογή

Είναι πάντως λατρεία αυτό. Το λατρεύω πραγματικά.

Η αποχώρηση Σπανούλη θα εκτοξεύσει την ομάδα στις νίκες αλλά δυστυχώς δεν το βλέπουν οι ειδικοτεροι από μας.

Το οποίο βασικά σημαίνει ότι έχουμε καλύτερους προπονητες στο φόρουμ από ότι η ομάδα στον πάγκο, και άρα θα πρέπει να φύγει ο προπονητής γιατί είναι χειρότερος μαζί με τον Σπανούλη.

Οπότε έχω πειστεί, συντάσσομαι και νομίζω ότι πρέπει να φύγουν και οι δύο να εκτοξευτεί η ομάδα.

Έλα πάμε όμως με θάρρος γνώμης. Πείτε αυτό που πιστεύετε και όχι υποκρισίες ρε συ.
    o Spanoulis πρέπει να σταματήσει τωρα με μισάωρο standing ovation, φωταγωγηση του Πειραια, ρολο Αλβερτη στον παγκο, και ίσως και ένα άγαλμα έξω από το ΣΕΦ. Λογω κεκλεισμενων ας συνεχισει με 5'λεπτο στη β περιοδο μεχρι ν ανοιξουν τα γηπεδα να γινει η τελετη.

για τους προπονητες είμαι εναντιον καθε αλλαγης, και ειδικα καποιου που πηρε τιτλο απο τον Λασο. Τον Λασο τον εχουν ακομα οι αλλοι και ειναι βασικος λογος που ειναι παντα καλοι
    Το αν ο Spanoulis επιβάλλει στον Bartzoka ή τα κάνει μόνος του δεν το ξέρω
    το να μην βλέπει μου φαίνεται τρελο

η αποχώρηση τραυματισμου Σπαν πέρυσι (και ο τραυματισμος της άλλης αμυντικης μαριδας Ροτσεστι) πραγματι μας εκτοξευσε χωρις να ρθει και κανενας
    αν δεν σταματουσε η χρονια θα ειχαμε συγκοπες στους βαζελους

Περιοχή
    Piraeus

Προεπιλογή

Σωστα τα λεει ο κριςΑνθος....20-36 ειναι χθες το σκορ με τον Σπανουλη μεσα....

Thrylara δεν ξερω για χθες στο τοπικ της διοικησης αλλα σημερα προφανως τρολαρεις...
    Αυτοι που βλεπουν τα αθληματα σαν αριθμητικες πραξεις να δεις ποσο τρολαρουν.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cris Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορείς να δεις το play by play στο euroleague.net
    δεν είναι άμεσο αλλά αν μετρήσεις τόσο βγαίνει
    τελος παντων αυτό δεν εχει τοση σημασια γιατι παιζουν κι αλλοι 9 στο γηπεδο
    δεν περιμενα να δω αυτο για να γραψω χθες
    το θεμα χθες ηταν πασιφανες
    it will get worse οσο ζοριζει η σεζον κι αρχισει το ξυλο
    δεν υπαρχει ελεος στην ευρωλιγκα για 39χρονους
    δεν παιζει κανένας
    Βασικά δεν υπάρχει έλεος στους οπαδούς. Στην ευρωλιγκα παίζουν με βάση την εικόνα στο γήπεδο.

Θα είχες απόλυτο δίκαιο αν η κριτική σου είχε μόνο μπασκετικό επιχείρημα και όχι την ηλικία.

Ο Σπανούλης δεν έπαιξε καλά γιατί πήρε κακές αποφάσεις χθες σε κρίσιμα σημεία και δεν είχε στήριξη στις παγίδες που εστηναν σε αυτόν όπως και στον σλουκα που και αυτός χθες έκανε κάτι πάσες αλλού γι αλλού.

Το λάθος σφύριγμα στο - 7 ήταν κομβικό και περίμενα από αυτόν να έχει πιο καθαρό μυαλό και όχι να θολώσει.

Ακροτελεύτια διάταξη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thrylara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παραξενα μου τα λες ...
    Αυτο που ρωταω ηταν γιατι ειμασταν στο -4 και -9 πριν μπει ο Σπανουλης και οχι στο +κατι ουτως ωστε να μη χρειαστει να τον βαλει.
    Αν ειμασταν στο + οταν τον εβαλε και μετα βρισκομασταν στο - μπορει να ειχες καποιο δικιο.
    -(-11-(-9)) = +2

Περιοχή
    Piraeus

Προεπιλογή

-(-11-(-9)) = +2
    Ελα ρε ... δεν το πιστευω ....

Παντως το γιατι δεν βρισκομασταν στο + οσο δεν επαιζε ο Σπανουλης δεν εχει απαντηθει ακομα .....

Προεπιλογή

Θα είχες απόλυτο δίκαιο αν η κριτική σου είχε μόνο μπασκετικό επιχείρημα και όχι την ηλικία.
    το επιχείρημα είναι οτι κανενας 39χρονος κοντός μαλιστα δεν έχει εκρηκτικότητα να παιξει ευρωλίγκα
    δεν πανε τα κόκκαλα παγκοσμίως δεν υπαρχουν 39χρονοι παικτες ειναι σταθερά.
    δεν υπάρχει άμυνα και φετος που όλες οι ομάδες παίζουν αυτη την τρομερη πιεση στα γκαρντ δεν υπαρχει επιθεση
    αν ηταν ο Χαραλαμπο η ο Παπ να συζητησουμε μπασκετικα γιατι δεν αποδιδουν
    για τον Σπανουλη ειναι ντροπη να συζητάμε, δυστυχως δεν το καταλαβαινει
    εγω ποσταρα το καλοκαίρι το video με τη δικη του προετοιμασία
    εγώ, κανενας απο σας

ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
    γιατί ειναι ο μονος αθλητης στην ιστορία του συλλογου που θεωρεί τον ευρωπαικό τίτλο αναφαίρετο δικαίωμά του και ποτε δεν μπηκε να παιξει καμια Ρεαλ ως αουτσαιντερ στο μυαλο του
    Αγαλμα

Αλλά τώρα τέλος. Ειναι ντροπή για τον ίδιον.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thrylara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα ρε ... δεν το πιστευω ....

Παντως το γιατι δεν βρισκομασταν στο + οσο δεν επαιζε ο Σπανουλης δεν εχει απαντηθει ακομα .....
    + είναι στο έδειξα. ρητοι αριθμοί, πρόσημα, κλπ;
    αν δεν το πιστεύεις οτι ειναι + μην το πιστεύεις

paNOTHINGaikos Το avatar του χρήστη Red1925

Προεπιλογή

Ο Μπι δεν ( πρεπει να ) παει πουθενα. Εχει πολλη δουλεια να κανει και ειμαι σιγουρος οτι αν αφεθει να δουλεψει ελευθερα, θα μας καταπληξει ο Ολυμπιακος που εχει στο μυαλο του.

Ο Σπανουλης παλι θα επρεπε να ειχε παει ( με δοξες και τιμες ) εκτος παρκε.

Μην τους βαζουμε στο ιδιο καζανι.

Δεν ειναι μονο οτι ο Σπανουλης λογω ηλικιας και σοβαρων τραυματισμων/χειρουργειων δεν μπορει να ακολουθησει κανεναν σχεδον αντιπαλο στο παρκε. Ειναι οτι η παρουσια του στο ροστερ και στο ροτεισιον ( με διψηφιους χρονους συμμετοχης μαλιστα ) μας στερει τη δυνατοτητα της προσθηκης ενος γκαρντ που να μπορει να ανταπεξελθει αν χρειαστει ( λογω κακης φορμας η/και τραυματισμου Σλουκα ) και ως βασικος. Ο τωρινος Σπανουλης θα επρεπε να εχει χρονο Λαρεντζακη και Κονιαρη στο ροστερ αλλα οπως πολυ καλα γνωριζουμε, κατι τετοιο ''δεν γινεται''. Εφοσον λοιπον ''δεν γινεται'', ας αφησουμε τα κατηγορω κατα Μπαρτζωκα ( η και Μπλατ παλαιοτερα ) και ας ζησουμε μ'αυτο και τις επιπτωσεις του.

Υπευθυνη για αυτο; Η διοικηση. Και εν μερει και ο κοσμος που σιγονταρει απο κοντα αρνουμενος να δει την πραγματικοτητα και ζωντας με αναμνησεις.

ΧΩΡΟΣ ΤΙΜΗΣ

He is back!

ΒΑΖΕLO
    BUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

το επιχείρημα είναι οτι κανενας 39χρονος κοντός μαλιστα δεν έχει εκρηκτικότητα να παιξει ευρωλίγκα
    δεν πανε τα κόκκαλα παγκοσμίως δεν υπαρχουν 39χρονοι παικτες ειναι σταθερά.
    δεν υπάρχει άμυνα και φετος που όλες οι ομάδες παίζουν αυτη την τρομερη πιεση στα γκαρντ δεν υπαρχει επιθεση
    αν ηταν ο Χαραλαμπο η ο Παπ να συζητησουμε μπασκετικα γιατι δεν αποδιδουν
    για τον Σπανουλη ειναι ντροπη να συζητάμε, δυστυχως δεν το καταλαβαινει
    εγω ποσταρα το καλοκαίρι το video με τη δικη του προετοιμασία
    εγώ, κανενας απο σας

ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
    γιατί ειναι ο μονος αθλητης στην ιστορία του συλλογου που θεωρεί τον ευρωπαικό τίτλο αναφαίρετο δικαίωμά του και ποτε δεν μπηκε να παιξει καμια Ρεαλ ως αουτσαιντερ στο μυαλο του
    Αγαλμα

Αλλά τώρα τέλος. Ειναι ντροπή για τον ίδιον.
    Αυτή τη στιγμή ανακυκλώνουμε μια άσκοπη συζήτηση. Και κάνουμε και δική προθέσεων, δικαι ή άδικα.

Το πράγμα είναι απλό

Αυτή είναι η ομάδα και αυτά τα λεφτά διέθετε και είναι μια ομάδα που εγώ από το καλοκαίρι λέω ότι είναι για τις θέσεις 8-10 ή και 8-12 σε ροστερ και δυσκολίες έλλειψης αγώνων.

Αν περάσει 8αδα θα δούμε.

Αν αντιμετωπίζει κανείς την ομάδα στη βάση της πραγματικής δυναμικής της, μπορεί ξεκάθαρα να τελειώσει την κουβέντα που κάνουμε σήμερα, από χθες το βράδυ γύρω στις 00:00

Με ένα και μόνο σχόλιο. Είχαμε ελλείψεις σημαντικές, είμασταν δύο βδομάδες χωρίς αγώνα και δέκα μέρες χωρίς προπόνηση, ο Σπανούλης πήρε κακές αποφάσεις σε μερικά σημεία, ο μακισικ είχε 0/6 τρίποντα, είμασταν κακοί στο μακρινό σουτ, κάναμε λιγότερα λάθη από την μπασκονια, ο μπ πρέπει να βρει άμεσα λύση γιατί δεν μπαίνουμε γερά και να βρει το starting unit.

Ακροτελεύτια διάταξη

Περιοχή
    Piraeus

Προεπιλογή

Η ιδια συζητηση γινοταν και οταν προπονητης ηταν ο Μπλατ. Αλλαξε τιποτα?
    Η ομαδα δεν στηριζεται πια στον Σπανουλη και αυτο καλο θα ηταν να το καταλαβουν ολοι. Απο τον να μη στηριζεται σε αυτον μεχρι να μη χρησιμοποιειται ενας παικτης με την εμπειρια του εχει πολυ μεγαλη αποσταση.
    Για το οτι δεν εχει βρεθει ακομα ο παικτης που θα μπει στα παπουτσια του και θα παρει την ομαδα πανω του οπως εχει κανει στο παρελθον ο Σπανουλης πιστευω να γινεται αντιληπτο οτι δεν φταιει γι'αυτο ο Σπανουλης οπως πολλοι θελουν να πιστευουν.

Προεπιλογή

Από ανάγκη αλλά το αποτέλεσμα κρίνουμε πόσο βοήθησε αυτό που μερικοί θεωρούσαν αναγκαιο. Ε δεν βοήθησε ιδιαίτερα
    Έχει μεγάλη διαφορά το μικρότερο ροτέισον από επιλογή, από αυτό της ανάγκης.Στο πρώτο αυτοί που παίζουν,τα δίνουν όλα,κερδίζουν τον χρόνο στο παρκέ με το σπαθί τους...
    Στο δεύτερο πρέπει να κάνουν συντήρηση δυνάμεων,να προφυλαχθούν από φάουλ,τραυματισμούς κλπ..
    Είμαι βέβαιος ότι και οι οδηγίες από τον πάγκο είναι διαφορετικές.
    Ζητούσαν κάποιοι φίλοι χθές να παίξουμε σκληρή άμυνα στα όρια του φάουλ...άν το έκανε ο Μάρτιν π.χ.και στο 3ο έβγαινε με 5 φάουλ θα παίζαμε με σέντερ τον... (?)

Τεσπα εγώ δεν έχω παράπονο από την Ομάδα.
    Ελπίζω η τύχη να μας"επιστρέψει" το βαθμό που χάσαμε χθές,κάπου παρακάτω με τον ίδιο τρόπο.
    ΒΑΖΕLOBUSTERS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimitris771 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει μεγάλη διαφορά το μικρότερο ροτέισον από επιλογή, από αυτό της ανάγκης.Στο πρώτο αυτοί που παίζουν,τα δίνουν όλα,κερδίζουν τον χρόνο στο παρκέ με το σπαθί τους...
    Στο δεύτερο πρέπει να κάνουν συντήρηση δυνάμεων,να προφυλαχθούν από φάουλ,τραυματισμούς κλπ..
    Είμαι βέβαιος ότι και οι οδηγίες από τον πάγκο είναι διαφορετικές.
    Ζητούσαν κάποιοι φίλοι χθές να παίξουμε σκληρή άμυνα στα όρια του φάουλ...άν το έκανε ο Μάρτιν π.χ.και στο 3ο έβγαινε με 5 φάουλ θα παίζαμε με σέντερ τον... (?)

Τεσπα εγώ δεν έχω παράπονο από την Ομάδα.
    Ελπίζω η τύχη να μας"επιστρέψει" το βαθμό που χάσαμε χθές,κάπου παρακάτω με τον ίδιο τρόπο.
    Θέλουμε και τύχη και δουλειά και υγεία και από όλα.

Εγώ δεν έχω φέτος μεγάλες προσδοκίες ευθύς εξαρχής και απλά περιμένω τους αγώνες να δω πως θα πάει.

Ακροτελεύτια διάταξη

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Εγω συμφωνω με καρτεο στο οτι δεν μπαινουμε καλα και δυνατα στα ματς και στην καλυτερη περιπτωση ειμαστε στα ισα αλλα κυριως μετα το πρωτο δεκαλεπτο κυνηγαμε...

25 ποντους να τρως σταθερα στο πρωτο δεκαλεπτο ειναι παρα πολλοι...γιατι δινεις την ευχερεια σε αντιπαλους με ταλεντο να βρουν ρυθμο...

Ειναι ενα απ τα σημαντικοτερα πραγματα που πρεπει να δει ο μπαρτζωκας...

Ας ελπισουμε να ναι θεμα ρυθμου και να βελτιωθει με τα φιλικα που θα κανουμε...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Εγω συμφωνω με καρτεο στο οτι δεν μπαινουμε καλα και δυνατα στα ματς και στην καλυτερη περιπτωση ειμαστε στα ισα αλλα κυριως μετα το πρωτο δεκαλεπτο κυνηγαμε...

25 ποντους να τρως σταθερα στο πρωτο δεκαλεπτο ειναι παρα πολλοι...γιατι δινεις την ευχερεια σε αντιπαλους με ταλεντο να βρουν ρυθμο...

Ειναι ενα απ τα σημαντικοτερα πραγματα που πρεπει να δει ο μπαρτζωκας...

Ας ελπισουμε να ναι θεμα ρυθμου και να βελτιωθει με τα φιλικα που θα κανουμε...
    Εγώ γτ έχω την αίσθηση ότι αυτό το θέματακι με τα νωχελικα ξεκινήματα το είχε και στην προηγούμενη θητεία του ο Μπαρτζωκας;

Πάντως ειδικά για φέτος θεωρώ ότι οι αρχικές μας πενταδες είναι δυσλειτουργικες και αυτό είναι το μεγαλυτερο μας πρόβλημα και όχι ότι είμαστε νωθροι.

Θεωρώ πχ ότι όταν επιστρέψουν οι Χάρισον-Βεζενκοφ θα πρέπει να είναι σταθερα στο αρχικό σχήμα για να βοηθήσουν και τον Σλουκα να ξεμπλοκαρει λίγο.

Ο ΜακΚισικ ας παίζει σε σχήματα μαζί με τον Σπανούλη έχοντας περισσότερες επιθετικές πρωτοβουλίες.

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από velvethummer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ γτ έχω την αίσθηση ότι αυτό το θέματακι με τα νωχελικα ξεκινήματα το είχε και στην προηγούμενη θητεία του ο Μπαρτζωκας;

Πάντως ειδικά για φέτος θεωρώ ότι οι αρχικές μας πενταδες είναι δυσλειτουργικες και αυτό είναι το μεγαλυτερο μας πρόβλημα και όχι ότι είμαστε νωθροι.

Θεωρώ πχ ότι όταν επιστρέψουν οι Χάρισον-Βεζενκοφ θα πρέπει να είναι σταθερα στο αρχικό σχήμα για να βοηθήσουν και τον Σλουκα να ξεμπλοκαρει λίγο.

Ο ΜακΚισικ ας παίζει σε σχήματα μαζί με τον Σπανούλη έχοντας περισσότερες επιθετικές πρωτοβουλίες.
    Σωστη αισθηση εχεις εξ ου βγηκε και η πλακιτσα με τα σουντοκου...

Συμφωνω και για την αρχικη 5αδα,το γραψα και γω οτι ισως πρεπει να δει ο μπαρτζω το σχημα που ξεκιναει τα ματς...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Όλοι ΣΕΦ!!! Το avatar του χρήστη Nikaia
    Περιοχή
    Νικαια-Νεαπολη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimitris771 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω η ΤΣΣΚΑ ήταν.Που κατεβάσαμε 9 παίκτες...
    Το ειχαμε κανει πιο πριν με τη Μπασκονια με τη Τσσκα ηταν περυσι!
    Μπορεί να μην είμαστε η δύναμη που παλαιότερα κινούσε γη,ουρανό είμαστε αυτοί που είμαστε...ένα ίσο κράμα ηρωικών καρδιών!Αποδυναμωμένοι από το χρόνο και τη μοίρα αλλά με ισχυρή θέληση να αγωνιστούμε...να ανακαλύψουμε...και να μην παραδωθούμε!

Προεπιλογή

Να βαλουμε τον Μακισικ που ειναι ο καλυτερος παικτης βοηθο του Σπανουλη να μαρκαρει για τους δυο. Και να παιζει 5αδα ο βραδυκαυστος Χαρισον με τον 1 στις 5 σωστες πασες Παπαμανουριαζω.
    Αν κατεβασουμε και τους 3 Αντεκουμπρος μια χαρα 5αδα θα ναι αμυνα που δαγκωνει.
    Καλο ακουγεται.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές