+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 18 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 8 14 15 16 17 18
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 341 έως 344 από 344

Θέμα: Τελικός: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - παοκάκι

Περιοχή
    Piraeus

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Haris_T7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα καθαρα δικα μας, δεν εχω δει παντως ποτε απωλεια Κυπελλου να μας ξυπναει απο καποιο καλαμι (δεν ξερω αν φετος το καβαλησαμε).

Δε συνεβη σε καμια απωλεια Κυπελλου. Ουτε το 2016, ουτε, για να παω πιο πισω, το 2001, ουτε το 2002.

Μονο απωλειες πρωταθληματων, που ειναι πιο βαρυνουσας σημασιας απο αποψης γοητρου αλλα και οικονομικα, μας "ξυπνουσαν".

Οποτε ηταν ενας τιτλος ο οποιος κακως εχαθη, απο αποψη γοητρου. Αλλα κακως χαθηκε, δε νομιζω οτι προκειται να λειτουργησει "καθαρτικα" για οποια αστοχια.
    Την συγκεκριμενη κατακτηση την ειχαμε σαν δεδομενη οποτε νομιζω οτι θα λειτουργησει ευεργετικα ως προς το να μη θεωρουμε τιποτα σαν δεδομενο.

Αν θυμαμαι καλα ο αποκλεισμος απο τα Γιαννινα την εποχη Λεμονη ειχε λειτουργησει καταλυτικα στο να γινουν τοσο ριζικες αλλαγες ωστε να καταφερουμε την επομενη χρονια να παρουμε τα πρωτα μας Ευρωπαικα διπλα.

Προεπιλογή

Απόλαυση ο καβγάς ΚΝ - Κάρπετ. Σα ν' ακούω εμένα με τον Χάρη από την Κρήτη. Δεν υπάρχει 3-4-3 με ένα στόπερ λέει ο ΚΝ / Χάρης, δεν υπάρχει τετράδα στην άμυνα με ένα στόπερ και αυτά τα ακραία μπακ αντιτείνει ο Κάρπετ / καναπές.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.

Περιοχή
    Piraeus

Προεπιλογή

Kαι οι δυο δικιο εχουν. Και τα δυο πασχουν οταν υπαρχει μονο ενα κανονικο σεντερ μπακ και οταν ο αλλος η οι αλλοι εναι κατα συνθηκη σεντερ μπακ.
    Ισως το προβλημα να εντεινεται οταν εχεις 2 αντι για 1 κατα συνθηκη σεντερ μπακ.

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απόλαυση ο καβγάς ΚΝ - Κάρπετ. Σα ν' ακούω εμένα με τον Χάρη από την Κρήτη. Δεν υπάρχει 3-4-3 με ένα στόπερ λέει ο ΚΝ / Χάρης, δεν υπάρχει τετράδα στην άμυνα με ένα στόπερ και αυτά τα ακραία μπακ αντιτείνει ο Κάρπετ / καναπές.
    Γερολαδας εγω δηλαδη...?

Ενταξει εγω οτι κριτικη ειχα να κανω στον κοουτς την εκανα,θεωρω υπερβολικο το "κολλημα" στο 3-4-3,γιατι ουτε ετοιμο ροστερ εχουμε για να το παιξουμε,το θεωρω γενικα πολυ απαιτητικο συστημα και επισης εχουμε καταφερει τοσα πραγματα με το 4-3-3...

Αλλα οκ εξελιξη ονομαζεται,ας παρει τους παιχτες που πρεπει και εδω ειμαστε...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές