1η και 14η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Αμαζόνες

Αίας Ευόσμου – ΑΕΚ

ΠΑΟΚ- ΑΟ Θήρας

Πανναξιακός – Αρης

Ηλυσιακός – Παναθηναϊκός

Θέτις – Μαρκόπουλο

Λαμία – Προφύρας


2η και 15η αγωνιστική

ΑΕΚ – Ολυμπιακός

ΑΟ Θήρας- Αίας Ευόσμου

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

Αρης – Ηλυσιακός

Μαρκόπουλο – Πανναξιακός

Πορφύρας – Θέτις

Αμαζόνες – Λαμία


3η και 16η αγωνιστική


Ολυμπιακός – ΑΟ Θήρας

Αίας Ευόσμου – Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ – Αρης

Ηλυσιακός – Μαρκόπουλο

Πανναξιακός – Πορφύρας

Θέτις -Λαμία

Αμαζόνες – ΑΕΚ


4η και 17η αγωνιστική

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

Αρης – Αίας Ευόσμου

Μαρκόπουλο – ΠΑΟΚ

Πορφύρας – Ηλυσιακός

Λαμία – Πανναξιακός

Θέτις – Αμαζόνες

ΑΟ Θήρας – ΑΕΚ


5η και 18η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Αρης

Αίας Ευόσμου – Μαρκόπουλο

ΠΑΟΚ – Πορφύρας

Ηλυσιακός – Λαμία

Πανναξιακός – Θέτις

Αμαζόνες – ΑΟ Θήρας

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός


6η και 19η αγωνιστική

Μαρκόπουλο – Ολυμπιακός

Πορφύρας – Αίας Ευόσμου

Λαμία – ΠΑΟΚ

Θέτις – Ηλυσιακός

Πανναξιακός – Αμαζόνες

Αρης – ΑΕΚ

Παναθηναϊκός – ΑΟ Θήρας


7η και 20η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Πορφύρας

Αίας Ευόσμου – Λαμία

ΠΑΟΚ -Θέτις

Ηλυσιακός – Πανναξιακός

Αμαζόνες – Παναθηναϊκός

ΑΕΚ -Μαρκόπουλο

ΑΟ Θήρας – Αρης


8η και 21η αγωνιστική

Λαμία – Ολυμπιακός

Θέτις – Αίας Ευόσμου

Πανναξιακός – ΠΑΟΚ

Ηλυσιακός – Αμαζόνες

Πορφύρας – ΑΕΚ

Μαρκόπουλο – ΑΟ Θήρας

Αρης – Παναθηναϊκός


9η και 22η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Θέτις

Αίας Ευόσμου – Πανναξιακός

ΠΑΟΚ – Ηλυσιακός

Αμαζόνες – Αρης

ΑΕΚ – Λαμία

ΑΟ Θήρας – Πορφύρας

Παναθηναϊκός – Μαρκόπουλο


10η και 23η αγωνιστική

Πανναξιακός – Ολυμπιακός

Ηλυσιακός – Αίας Ευόσμου

ΠΑΟΚ – Αμαζόνες

Θέτις – ΑΕΚ

Λαμία – ΑΟ Θήρας

Πορφύρας – Παναθηναϊκός

Μαρκόπουλο- Αρης


11η και 24η αγωνιστική


Ολυμπιακός – Ηλυσιακός

Αίας Ευόσμου – ΠΑΟΚ

Αμαζόνες – Μαρκόπουλο

ΑΕΚ – Πανναξιακός

ΑΟ Θήρας- Θέτις

Παναθηναϊκός – Λαμία

Αρης – Πορφύρας


12η και 25η αγωνιστική


ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

Αίας Ευόσμου – Αμαζόνες

Ηλυσιακός – ΑΕΚ

Πανναξιακός – ΑΟ Θήρας

Θέτις -Παναθηναϊκός

Λαμία – Αρης

Πορφύρας – Μαρκόπουλο


13η και 26η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Αίας Ευόσμου

Αμαζόνες- Πορφύρας

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

ΑΟ Θήρας- Ηλυσιακός

Παναθηναϊκός – Πανναξιακός

Αρης – Θέτις

Μαρκόπουλο-Λαμία