Κλειστό Θέμα
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 22 από 22

Θέμα: 7η Αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Πάοκ

Προεπιλογή

Γιατί έβαλε μέσα το Μάρτιν.

Α και δεν τα πάνε καλά ε;

Δεν ξέρω, μήπως έχουνε κόντρα????

Σόρρυ, άκυρο, αλλά αυτό μου ήρθε αμέσως στο μυαλό..

Όλοι ΣΕΦ!!! Το avatar του χρήστη Nikaia
    Περιοχή
    Νικαια-Νεαπολη

Προεπιλογή

Tα κουκια με τον Χασαν δεν βγαινουν...ο παικτης εχει χαθει ειτε λογω τραυματισμου ειτε λογω ξενερωματος ειτε επειδη φοβαται...οποιος και αν ειναι ο λογος ο Χασαν θυμιζει Γιανγκ!
    Το μεγαλο ερωτημα ειναι αν μια αλλαγη θα μας αλλαζε σημαντικα ή οχι...εγω πιστευω αν ηταν μια στοχευμενη καλη κινηση σιγουρα θα μας αλλαζε προς το καλυτερο.Μπορει να μην μας ανεβασε 5 επιπεδα μονος του αλλα αν ερχονταν ενας παικτης με τα στοιχεια που λειπουν αυτη τη στιγμη απο την ομαδα σιγουρα θα μας εδινε το κατι παραπανω για να κερδιζουμε τους αγωνες πιο ευκολα και να μπορουμε να ειμαστε περισσοτερο ανταγωνιστικοι στα εκτος εδρας με πιο δυνατους αντιπαλους.Βεβαια αν ειναι να αλλαξουμε τον Χασαν για να παρουμε ενα αλλο Χασαν δεν εχει νοημα.Αληθεια ομως επαιξε ποτε ο Χασαν μπασκετ για να επιμενουμε τοσο πολυ σε αυτον?ειλικρινα εγω ποτε δεν ειπα οτι ειναι ενας παικτης που μπορει να βοηθησει ουσιαστικα την ομαδα μια ζωη τρυπα ηταν στην αμυνα απο τη πρωτη ημερα που ηρθε στην ομαδα μεχρι και σημερα.Το κακο ειναι οτι εχασε σταδιακα και οσα καλα εδινε πχ το επιθετικο ριμπαουντ ή τα καλα τελειωματα και χαθηκε καθε προοπτικη βελτιωσης στο πισω μερος του παρκε.

Οπως και να το κανουμε η ομαδα ειναι ομαδα και στεκεται καλα αλλα για να κανει το κατι παραπανω θελει ενισχυση δουλεια και να διορθωθουν καποια λαθη που γινονται μεσα στους αγωνες.Εγω διακρινω μεγαλο θεμα στη προσωπικοτητα...σαν να μην υπαρχει ο παικτης που θα το παρει πανω του σαν ολοι οι παικτες να μην πιστευουν οτι μπορει να κερδισουν πιο δυνατους αντιπαλους ειδικα στα εκτος εδρας γιατι στα εντος το πρεπει και το θελω ειναι μεγαλυτερο και μπορει να δωσει αυτη την ωθηση!
    Μπορεί να μην είμαστε η δύναμη που παλαιότερα κινούσε γη,ουρανό είμαστε αυτοί που είμαστε...ένα ίσο κράμα ηρωικών καρδιών!Αποδυναμωμένοι από το χρόνο και τη μοίρα αλλά με ισχυρή θέληση να αγωνιστούμε...να ανακαλύψουμε...και να μην παραδωθούμε!

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές