Κλειστό Θέμα
Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5 11 12 13 14 15
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 281 έως 298 από 298

Θέμα: 8η Αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - παο

Προεπιλογή

Επίσημος βαζελος σε ανακοίνωση του: Μην παίζετε με τον ιδρώτα των παικτών μας και συγγνώμη για το κυκλοφοριακό χάος που προκαλέσαμε για άλλη μία φορά στους δρόμους της Αθήνας

Ξέρω ότι η ομάδα πρέπει να συγκεντρωθεί για τα επόμενα παιχνίδια που είναι πολύ σημαντικά κι ειδικά αυτά με Αστέρα και Ούνιξ.
    Όμως σε έναν μήνα θέλω όλα αυτά να τα θυμούνται , να τούς πηδήξουν και να κάνουν τα σημερινά να μοιάζουν σαν τις δηλώσεις του Γιαννάκη του Γκούμα πριν την τεσσάρα.
    20 χρόνια ακολουθώ την ομάδα όπου μπορώ κι έχω πληρώσει χιλιάδες ευρώ αθροιστικά σε αυτό το διάστημα. Αυτό το ματς είναι η πρώτη φορά που ΑΠΑΙΤΩ να κερδιθει πάση θυσία και πρέπει ΟΛΟΙ στο τμήμα να το δουν σαν ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ακόμα κι αν τους βαραίνει ψυχολογικά.

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Loukretia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέλη που έχουν μπαναριστει στο παρελθον και έχουν κάνει νέο λογαριασμό για να μπουν μέσα φευγουν με συνοπτικές διαδικασίες.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αν μπαναριστηκαν αδικως,χωρις να τους δωσετε τη δυνατοτητα να πουν την αποψη τους,καλως εκαναν νεο λογαριασμο...

Προσωπικα δε καταλαβαινω γιατι εφαγε μονιμο μπαναρισμα ο reaper και η μονιμη μιρλα δεν μου στεκει ως δικαιολογια,γιατι εδινε και αλλα πραγματα σαν χρηστης...

Τεσπα για μενα,λαθος....
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Xaris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν μπαναριστηκαν αδικως,χωρις να τους δωσετε τη δυνατοτητα να πουν την αποψη τους,καλως εκαναν νεο λογαριασμο...

Προσωπικα δε καταλαβαινω γιατι εφαγε μονιμο μπαναρισμα ο reaper και η μονιμη μιρλα δεν μου στεκει ως δικαιολογια,γιατι εδινε και αλλα πραγματα σαν χρηστης...

Τεσπα για μενα,λαθος....
    Διάσταση απόψεων Χάρη μου. Και η μιρλα στέκει κατ' εμε. Έχουμε πήξει στα fb twitter κλπ μκδ με αυτά.
    Θα διαμαρτυρηθει κιόλας για τον χαρακτηρισμό νεόγαυρος. Ε αυτό είναι, πανηγυρτζης για να τη λέει στα άλλα παιδάκια που χαλάει τον εγωισμό του μια ήττα.
    Το σταματώ εδώ.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Το avatar του χρήστη mixalisnaf
    Περιοχή
    Porto Lepanto!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διάσταση απόψεων Χάρη μου. Και η μιρλα στέκει κατ' εμε. Έχουμε πήξει στα fb twitter κλπ μκδ με αυτά.
    Θα διαμαρτυρηθει κιόλας για τον χαρακτηρισμό νεόγαυρος. Ε αυτό είναι, πανηγυρτζης για να τη λέει στα άλλα παιδάκια που χαλάει τον εγωισμό του μια ήττα.
    Το σταματώ εδώ.
    Είστε λίγο χαλαροί οι αντμιν,κατά την ταπεινή μου γνώμη.
    Πολύ ανεκτικοι με ότι έχει να κάνει με απαξιωτικους χαρακτηρισμους απέναντι σε οποιονδήποτε φορά την ερυθρόλευκη.
    Team of Destiny...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mixalisnaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είστε λίγο χαλαροί οι αντμιν,κατά την ταπεινή μου γνώμη.
    Πολύ ανεκτικοι με ότι έχει να κάνει με απαξιωτικους χαρακτηρισμους απέναντι σε οποιονδήποτε φορά την ερυθρόλευκη.
    Εντάξει σε αυτό διαφωνώ εγώ.Γενικότερα,απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς τι εννοούμε??Κάθε φορά που λέμε χώμα έναν παίχτη,θα πέφτει ban ?
    Aπαξιωτικούς χαρακτηρισμούς δε χρησιμοποιώ για κανέναν και στην προσωπική μου ζωή.
    Αλλά παιδιά γι αυτό το 'όποιος φοράει την ερυθρόλευκη', έχω να πω ότι πλέον τα αθλήματα είναι επαγγελματικά που σημαίνει ότι το 99.9% των παιχτών dont give a shit για την ομάδα που παίζουν.
    Και 2ον έχουν περάσει παίχτες που έχουν ντροπιάσει την ερυθρόλευκη,αλλά κυρίως δεν έχουν σεβαστεί τον κόσμο που έχει ανοίξει την τηλεόραση ή έχει πάει στο γήπεδο για να πληρώσει μέρος του συμβολαίου τους.
    Οπότε μη φτάσουμε να θεοποιούμε παίχτες και προπονητές,χωρίς να έχουμε και δικαίωμα κριτικής, γιατί αυτό παραπέμπει σε άλλες καταστάσεις.

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σταματώ εδώ.
    Τι παει να πει νεογαυρος ρε συ...δεν ζησανε ολοι τα πετρινα τι να κανουμε τωρα,καποιοι ειναι πιο καλομαθημενοι...

Τεσπα διαφωνουμε στο θεμα του reaper,εγω δεν τον θεωρω συνολικα κακο χρηστη...but its just me...
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή

Δεν είχα μπορέσει να δω το 4ο quarter λόγω επαγγελματικών χθες το είδα μόλις.
    Δεν υπάρχουν τα τρίποντα που βάζει ο βαζελας ειμαστε η καλυτερη ομαδα ευρωλιγκας στην αμυνα τριποντου και οταν αυτο κατερρευσε 5 λεπτα με ζελα, 5 λεπτα σε τσσκα, τοτε χανουμε. Κανονικα πρέπει να βάλει 3 στα 10 απ αυτα κι οχι 7 στα 10 και να κερδισουμε. Βεβαια Παπ και το διδυμο Σλουκα-Walkup ειναι ανυπαρκτο. Εχει κολλησει στο η μακισικ η ντορσει ο μπαρτζω εγω στο τελος θα τους ειχα μαζι.
    Εγιναν απιθανα πραγματα για να χασουμε η ομαδα ειναι φτιαγμενη να κερδιζει απο την αμυνα κι οχι να κανει outscore τις αλλες. Ο Παπ ειναι το κομβικο προβλημα γιατι ουτε αμυνα ουτε επιθεση ουτε κινηση. Ο Μαρτιν θα ειναι προβλημα οταν καταρρευσει ο Φαλ. Ισως αν μπει ο Acy και κατεβει ο Βεζε στο 3 να φτιαξει το 3 (οχι για ολο το κατς για τα τελευταια 5 λεπτα των ημιχρονων οπου δεν πρεπει να χει μεσα ουτε Παπ (τα φτυνει) ουτε Λαρι (θολωνει)

Προεπιλογή

Χωρις να θεωρω οτι η γνωμη μου πρεπει να εχει καποια βαρυτητα, ο reaper μπορει να ηταν μιρλας, αλλα απεναντι στους συμφορουμιτες ηταν ενταξει, δεν ηταν επιθετικος ή ειρωνικος ή κατι.
    Δεν θυμαμαι αν ισχυε το ιδιο και για το sevro.
    Τα χτεσινα του σχολια βεβαια δεν τα εχω δει για να ξερω προκαλεσε την οριστικη διαγραφη του (εξαιτιας της οποιας εφαγα btw και spoiler, γιατι ειχα βαλει να το δω παιχνιδι αργοτερα χωρις να ξερω ποιος νικησε, αλλα διαβαζοντας τα pre game σχολια ειδα το banned και εκανα εικονα τι θα ακολουθουσε )
    Αυτα με ολο το σεβασμο

Περιοχή
    Piraeus

Προεπιλογή

" Nεογαυρος " σαν ορος εχει περιπου την ιδια σημασια με το " Νεοελληνας ". Σε γενικες γραμμες προκειται για ατομα που θεωρουν οτι οι οποιες κατακτησεις ειναι δεδομενες και οτι για καποιο λογο μας τις χρωστανε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pajarito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρις να θεωρω οτι η γνωμη μου πρεπει να εχει καποια βαρυτητα, ο reaper μπορει να ηταν μιρλας, αλλα απεναντι στους συμφορουμιτες ηταν ενταξει, δεν ηταν επιθετικος ή ειρωνικος ή κατι.
    Δεν θυμαμαι αν ισχυε το ιδιο και για το sevro.
    Τα χτεσινα του σχολια βεβαια δεν τα εχω δει για να ξερω προκαλεσε την οριστικη διαγραφη του (εξαιτιας της οποιας εφαγα btw και spoiler, γιατι ειχα βαλει να το δω παιχνιδι αργοτερα χωρις να ξερω ποιος νικησε, αλλα διαβαζοντας τα pre game σχολια ειδα το banned και εκανα εικονα τι θα ακολουθουσε )
    Αυτα με ολο το σεβασμο
    Έτσι όπως πήγε το παιχνίδι καλύτερα που έφαγες το σπόιλερ γιατί άμα καθόσουν να το δεις χωρίς να ξέρεις το σκορ και έβλεπες να μας ανατρέπουν διαφορά 12 πόντων στα τελευταία 6 λεπτά θα είχες συγχυστεί ακόμα περισσότερο.
    Ούτε εγώ το είδα το παιχνίδι, απλά σε μία στιγμή βλέπω στο κινητό μου ότι κερδίζουμε με 65-55 πέντε λεπτά πριν την λήξη και λέω να πάω σπίτι να το δω από την αρχή.
    Λίγο πριν φτάσω σπίτι ξαναρίχνω μία ματιά και βλέπω 70-70 που έγινε 70-73 και δεν πίστευα στα μάτια μου και ούτε καν ασχολήθηκα μετά να κάτσω να δω το παιχνίδι.

Όσον αφορά τον sevro δεν ξέρω αν υπάρχουν λίστες των μελών του φόρουμ που μπορεί να δει κάποιος τα μηνύματα του κάθε μέλους γιατί αν μιλάμε για το ίδιο πρόσωπο με τον reaper λογικά θα πρέπει να είχε κάνει και αυτός πάρα πολλά σχόλια.
    O reaper σε λιγότερο από 1 χρόνο βλέπω ότι έκανε 6 χιλιάδες σχόλια

Προεπιλογή

@ VaGoS

Πότε το έφαγε δεν ξέρω , αλλα σε ενα search που έκανα , για πολυβόλο φαίνεται , το τελευταίο του ποστ έγινε Νοέμβρη του 17 οπότε λογικά εκεί γύρω πρέπει να πήγε για banιο. 2.1Κ σχόλια σε σχεδόν 5 μήνες.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GB1925 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @ VaGoS

Πότε το έφαγε δεν ξέρω , αλλα σε ενα search που έκανα , για πολυβόλο φαίνεται , το τελευταίο του ποστ έγινε Νοέμβρη του 17 οπότε λογικά εκεί γύρω πρέπει να πήγε για banιο. 2.1Κ σχόλια σε σχεδόν 5 μήνες.
    Πολύβολο δεν λες τίποτα
    Γαζώνει κατά ριπάς

Προεπιλογή

Και αυτός, νομίζω, λέγαμε ότι ήταν πιο παλιός με ban, μπορεί να τους μπλέκω. Έναν Νεκτάριο θυμάμαι.

Προεπιλογή

Να ξέρετε ότι, επειδή μετά την φυγή του Karteo σπανίζουν οι αυθεντικές μπασκετικές φωνές στο moderation, υπάρχει το ενδεχόμενο μιας μεγάλης επιστροφής για να καλυφθεί προσωρινώς το κενό...

Στάλθηκε από το SM-A125F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    It's the fear you misconceive,
    as the cause of your apathy,
    when it's only the result:
    Any action is better than no action at all

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sir Mihas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ξέρετε ότι, επειδή μετά την φυγή του Karteo σπανίζουν οι αυθεντικές μπασκετικές φωνές στο moderation, υπάρχει το ενδεχόμενο μιας μεγάλης επιστροφής για να καλυφθεί προσωρινώς το κενό...

να μαντεψω...rod?
    "Cause the house always wins....UNLESS, when that perfect hand comes along, you bet big and then you take the house."

Προεπιλογή

Ο σκαουτερ των Φιλιππίνων.

Προεπιλογή

Ο Rod αν επιστρέψει, θα αναλάβει τη νομική υπηρεσία

It's the fear you misconceive,
    as the cause of your apathy,
    when it's only the result:
    Any action is better than no action at all

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από redcard Εμφάνιση μηνυμάτων
    να μαντεψω...rod?
    Ο συγγραφέας του ποστ ρε
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές