Κλειστό Θέμα
Σελίδα 1 από 15 1 2 3 4 5 11 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 20 από 298

Θέμα: 8η Αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - παο

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή 8η Αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - παο

«Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Το avatar του χρήστη 7psychos
    Περιοχή
    Εύβοια

Προεπιλογή

Θα περιγράφει ο Γιώργος Τραπεζανίδης;

Ξκλιάστε τους!!!

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "...είσαι η ανατριχίλα την ώρα που η ερυθρόλευκη,η ριγωτή, ξεπροβάλλει στο χορτάρι..."
    "...είσαι το παραλήρημα την ώρα που κουνιέται το αντίπαλο πλεχτό..."
    "...είσαι η πώρωση λίγο μετά την ήττα..."
    "...είσαι το σφίξιμο στην καρδιά μπροστά στα τσιμεντένια σκαλοπάτια..."
    "...είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό..."

propagandistes.blogspot.com (7psychos---->Mamra)

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από 7psychos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα περιγράφει ο Γιώργος Τραπεζανίδης;

Ξκλιάστε τους!!!

Ρετρό περιγραφή ρε συ, μπορεί βέβαια να σκάσει και κανένας Χατζηπαπαρίου

Εκτός κι αν ήθελες κανένα φυντάνι της Nova με σχολιαστή τον Παπαρογιάννη, αλλά δε σε έχω για τόσο μαζόχα
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Το avatar του χρήστη 7psychos
    Περιοχή
    Εύβοια

Προεπιλογή

Γουστάρω ΕΡΤ 3 γιατί μου θυμίζει εποχές που η εικόνα ήταν χειρότερη από του Αντ1...σε ανάλυση και σκότος...χαχα

"...είσαι η ανατριχίλα την ώρα που η ερυθρόλευκη,η ριγωτή, ξεπροβάλλει στο χορτάρι..."
    "...είσαι το παραλήρημα την ώρα που κουνιέται το αντίπαλο πλεχτό..."
    "...είσαι η πώρωση λίγο μετά την ήττα..."
    "...είσαι το σφίξιμο στην καρδιά μπροστά στα τσιμεντένια σκαλοπάτια..."
    "...είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό..."

propagandistes.blogspot.com (7psychos---->Mamra)

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από 7psychos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γουστάρω ΕΡΤ 3 γιατί μου θυμίζει εποχές που η εικόνα ήταν χειρότερη από του Αντ1...σε ανάλυση και σκότος...χαχα

Με Γιώργο Φερετη
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Το avatar του χρήστη Kristensen7
    Περιοχή
    HELLAS

Προεπιλογή

Ποιος Τραπεζανιδης ρε; Σε χρονοκαψουλα μπηκαμε;
    Σε λιγο θα εμφανιστει και ο Παρης Καλημεριδης να κανει σχολιο

Αν δεν παιξει ο Σαντ-Ρος θα εχουμε ευκολη δημιουργια

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Εντός έδρας, ο Ιωάννου θα το μεταδώσει.

Προεπιλογή

Παίζουν αντίπαλοι μια ομάδα που έχει αναπληρωματικό πλέι μέικερ τον Σλούκα απέναντι σε μια ομάδα που έχει βασικό πλέι μέικερ τον Πέρι. Enough said.

ΥΓ : πέρα από την πλάκα, καλό θα είναι να παίξουμε σοβαρά και με υπομονή, και να μην βιαστούμε να κερδίσουμε. Ο Παναθηναϊκός θα δείρει άσχημα και θα προσπαθήσει να παίξει με το μυαλό μας. Αν μπούνε όμως τα σουτ, πραγματικά τους λυπάμαι για αυτό που θα ζήσουν.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο. Λειτουργεί καλύτερα όταν είναι ανοιχτό.

Superunkown Το avatar του χρήστη Redbeliever
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Λογικά ο Φαλ θα έχει 3 φάουλ στα 2 πρώτα λεπτά. Και μια τεχνική ο κοουτς.

BAZELOBUSTERS

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

....και δυο βολές ο Ντιντής
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Δύσκολο παιχνίδι. Οι άλλοι παίζουν κυριολεκτικά την ύπαρξή τους. Σε αντίθετη περίπτωση, προβλέπω επισκέψεις οπαδών σε σπίτια. Για εμάς ακόμα ένα πολύ δυνατό ματς σε μια σειρά που έχουμε μέχρι το τέλος της Ευρωλίγκας. Όλοι το 100% κι ας έρθει ο,τι είναι. Πάμε γερά.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Redbeliever Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά ο Φαλ θα έχει 3 φάουλ στα 2 πρώτα λεπτά. Και μια τεχνική ο κοουτς.
    Ε άμα δούμε και αυτό με Φουφη διαιτητή που τους έχει άχτι που τον είχαν στην απέξω 6 χρόνια, να πάμε για εξορκισμό.

Προεπιλογή

Ψυχραιμία και υπομονή.
    Ειδικών συνθηκών !

Προεπιλογή

Για να γελάσουμε και λίγο, ο Μασούρας είχε αριστερό λέι απ από εκεί που το έχασε. Είναι τυχερός που στον πάγκο ήταν ο Μάρτινς και όχι ο Μπαρτζώκας.

Όλοι ΣΕΦ!!! Το avatar του χρήστη Nikaia
    Περιοχή
    Νικαια-Νεαπολη

Προεπιλογή

H λογικη λεει οτι οι απεναντι θα κατσουν να χασουν με 25 ποντους για να φυγει μια και καλη ο Πριφτης!Στο μεταξυ εχω χασει λιγο τη μπαλα και δεν ξερω ποιους ξενους χρησιμοποιουν και ποιους οχι!Ο Φερελ ειναι λογικα εκτος και ο Φλουντ?
    Μπορεί να μην είμαστε η δύναμη που παλαιότερα κινούσε γη,ουρανό είμαστε αυτοί που είμαστε...ένα ίσο κράμα ηρωικών καρδιών!Αποδυναμωμένοι από το χρόνο και τη μοίρα αλλά με ισχυρή θέληση να αγωνιστούμε...να ανακαλύψουμε...και να μην παραδωθούμε!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nikaia Εμφάνιση μηνυμάτων
    H λογικη λεει οτι οι απεναντι θα κατσουν να χασουν με 25 ποντους για να φυγει μια και καλη ο Πριφτης!Στο μεταξυ εχω χασει λιγο τη μπαλα και δεν ξερω ποιους ξενους χρησιμοποιουν και ποιους οχι!Ο Φερελ ειναι λογικα εκτος και ο Φλουντ?
    Φλόιντ και Φερέλ είναι εκτός ρόστερ. Βέβαια επειδή πολλά έχουν δει τα μάτια μου, και επειδή ο Σαντ Ρος δεν έβγαλε χτες την προπόνηση, δεν το έχω σε τίποτα να στραπατσάρουν τους κανονισμούς και να εμφανίσουν δηλωμένο άλλον ξένο σήμερα. Σε κάθε περίπτωση, με το υπάρχον ρόστερ αν απουσιάσει ο Σαντ Ρος τελικά και δεν προλάβουν να δηλώσουν άλλον ξένο όπως και λογικά απαγορεύεται την ημέρα του αγώνα, αναπληρωματικός πλέι μέικερ είναι ο Μποχωρίδης, αναπληρωματικό 3ρι ο Κασελάκης, αναπληρωματικό 4ρι ο Μαντζούκας και αναπληρωματικό 5ρι ο Τζέρεμι Έβανς.

Αν θυμάστε εσείς ποτέ χειρότερο ρόστερ του ΠΑΟ να κατέβηκε στο ΣΕΦ, θυμίστε μου γιατί πρέπει να πάω σε εποχές 90s που έπαιζαν οι βασικοί 38 λεπτά και οι αναπληρωματικοί 2 λεπτά.

Προεπιλογή

- Αυτό που έγραψε ο joker. ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ και σε περίοδο με συνεχόμενα δύσκολα ματς. Αν πέσουμε στην παγίδα «ο ποα είναι χάλια, να σπάσει η 35άρα κτλ» τότε θα βρεθούμε προ δυσάρεστων εκπλήξεων.

- Πρώτο ματς Μπαρτζωκα σε ελληνική διοργάνωση εναντίον του ποα μετα από …ξέρετε ποιο του Κυπέλλου που απολύθηκε. ΜΕΤΡΑΕΙ πολύ να είναι ψύχραιμος και ήρεμος όπως στα ματς της Ευρωλίγκας και να μην μεταδίδει εκνευρισμό και άγχος στους παίκτες. Είναι τρελός γαύρος και το θέλει πιο πολύ κι από εμάς. Όμως πρέπει να είναι χαλαρός και υπομονετικός.

- Το αποψινό είναι lose - lose για εμάς. Τους κερδίζουμε με 15+ και δεν είναι έκπληξη για κανένα. Τους κερδίζουμε απλά και κάνουμε το αυτονόητο. Τους κερδίζουμε με το ζόρι «μάγκας ο Παο δεν είναι μεγάλη η ψαλίδα». Χάνουμε και αρχίζουν λαϊκά δικαστήρια.

- Ας κερδίσουμε λέω εγώ απόψε, να κλειδώσουμε το πλεονέκτημα εδρας και να ασχοληθούμε με αυτούς εντός συνόρων τον Ιούνιο.
    https://images.app.goo.gl/iWQaYdZVhpUtaRoz8

"Me shooting 40% at the foul line is just God's way to say nobody's perfect."

Shaquille O'Neal

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Coperfield 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θυμάστε εσείς ποτέ χειρότερο ρόστερ του ΠΑΟ να κατέβηκε στο ΣΕΦ, θυμίστε μου γιατί πρέπει να πάω σε εποχές 90s που έπαιζαν οι βασικοί 38 λεπτά και οι αναπληρωματικοί 2 λεπτά.
    Φυσικά και θυμάμαι, με προπονητή τον Αλβέρτη αυτοί και Μπαρτζωκα εμεις όταν μας είχαν νικήσει μέσα στο ΣΕΦ ενώ είχαμε ματς μπολ. Η μόνη διαφορα του τώρα είναι ότι δεν έχουν καποιον ηγετη, που θα δώσει ψυχραιμία και λύσεις στους υπόλοιπους.
    https://images.app.goo.gl/iWQaYdZVhpUtaRoz8

"Me shooting 40% at the foul line is just God's way to say nobody's perfect."

Shaquille O'Neal

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Lojeski Εμφάνιση μηνυμάτων
    - Αυτό που έγραψε ο joker. ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ και σε περίοδο με συνεχόμενα δύσκολα ματς. Αν πέσουμε στην παγίδα «ο ποα είναι χάλια, να σπάσει η 35άρα κτλ» τότε θα βρεθούμε προ δυσάρεστων εκπλήξεων.

- Πρώτο ματς Μπαρτζωκα σε ελληνική διοργάνωση εναντίον του ποα μετα από …ξέρετε ποιο του Κυπέλλου που απολύθηκε. ΜΕΤΡΑΕΙ πολύ να είναι ψύχραιμος και ήρεμος όπως στα ματς της Ευρωλίγκας και να μην μεταδίδει εκνευρισμό και άγχος στους παίκτες. Είναι τρελός γαύρος και το θέλει πιο πολύ κι από εμάς. Όμως πρέπει να είναι χαλαρός και υπομονετικός.

- Το αποψινό είναι lose - lose για εμάς. Τους κερδίζουμε με 15+ και δεν είναι έκπληξη για κανένα. Τους κερδίζουμε απλά και κάνουμε το αυτονόητο. Τους κερδίζουμε με το ζόρι «μάγκας ο Παο δεν είναι μεγάλη η ψαλίδα». Χάνουμε και αρχίζουν λαϊκά δικαστήρια.

- Ας κερδίσουμε λέω εγώ απόψε, να κλειδώσουμε το πλεονέκτημα εδρας και να ασχοληθούμε με αυτούς εντός συνόρων τον Ιούνιο.
    Μαζί σου ρε Λοτζέσκι, εννοείται ότι τα περί να σπάσει η 35ρα είναι άτοπα γιατί είναι ντέρμπι και υπάρχουν ιδιαίτερες συνθήκες και συνήθως αυτές οι οι 35ρες έρχονται στα κουλά εκεί που δεν το περιμένεις και τον πιάνεις τον άλλον απροετοίμαστο και ανυποψίαστο. Αλλά να μην κάνουμε και το άσπρο μαύρο. Ο ΠΑΟ είναι ένα μαύρο χάλι και από απόδοση και από ομαδικότητα και από αποτελέσματα και από ποιότητα ρόστερ. Το δε δεύτερο rotation αν δεν παίξει ο Σαντ Ρος είναι επιπέδου όχι απλά BCL αλλά στα όρια του Fiba Europe Cup θα έλεγα.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές