Κλειστό Θέμα
Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5 11 12 13 14 15
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 281 έως 288 από 288

Θέμα: Προημιτελικοί: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Παναιτωλικός

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Μπραβο στην ομαδα, κυριως στα νεα παιδια, για την προκριση. Ακομα κι αν μεναμε εξω δε θα ειχα παραπονο απο τους περισσοτερους παιχτες, προσπαθησαν και τα εδωσαν ολα. Ειδικη μνεια στον Μασουρινιο που πηρε την προκριση μονος του τελικα, και στον Κουντε που δε ξερω τι ρολο βαραει και γιατι τον εβαλε μεσα σημερα ο Μαρτινς. Αν το εκανε για να μας σπασει τα νευρα τα καταφερε. Προφανως το παλικαρι δε γουσταρει να ειναι μελος της ομαδας πια. Ας του βρουμε ομαδα συντομα να τελειωνει αυτη η ιστορια.

Προεπιλογή

Το φοβόμουν αλλά τέλος καλό όλα καλά!
    Μπράβο και στους νέους!

Προεπιλογή

Κουντε, Μαντι, Νιαουκουρου μπουλο. Σουρλης, Κίτσιος και Καρβαλιο πρέπει να αναβαθμιστουν

Προεπιλογή

Ο Ονιεκουρου είναι πραγματικά ό,τι πιο άχρηστο έχω δει στον Ολυμπιακο από τοτε που βλέπω μπαλα
    Δεν παλεύεται ο τυπος

Ο Κίτσος έκανε σε 120 λεπτά όσες ντριμπλες έχει κάνει ο Ρεαμπτσουκ 2 χρόνια τώρα συνολικα

Προεπιλογή

Μπράβο στην ομάδα για την πρόκριση παρόλο ότι φοβόμουν το παιχνίδια λόγω των πολλών αλλαγών . Λυπάμαι παρα πολύ για το επίπεδο κάποιων εδώ μέσα που βρίζουν τους παίχτες μας Είναι δικαίωμα του καθενός να μην του αρέσει κάποιος οχι όμως και να τον βρίζει και μένα δεν μου αρέσουν κάποιοι όμως σέβομαι και την φανέλα που φοράνε αλλά και τον εαυτό μου

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Στρωτό ποδόσφαιρο μετά από καιρό στο Α.
    Έπεσε η ομάδα στο Β και δώσαμε δικαιώματα.
    Πολλά νεύρα είχα πριν το 2-1.
    Πάλι καλά που περάσαμε και γλιτώσαμε το καζο.
    Συμφωνώ με αρκετούς ότι η ομάδα θέλει ανανέωση παικτών. Υπάρχουν και οι νέοι που μπορούν να μπουν στην εξίσωση ακόμα και από τώρα, υπάρχουν και οι παλιοί που μπορούν να φάνε λίγο παγκο για να μην πω να παροπλιστουν ακόμα κι από τώρα.
    Εγώ έχω εμπιστοσύνη στην διοίκηση και τον κοουτς και μπράβο του για τα 200 ματς.
    ΑΕΚ και Αταλαντα τώρα.
    Πάμε.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Προεπιλογή

Πάντως ο πανηγυρισμός του Κούρτιτς στο γκολ της ισοφάρισης πρέπει να απασχολήσει τον ποδόσφαιρικο εισαγγελέα .Κατι τέτοια προάγουν τη βία και το χουλιγκανισμό στα γήπεδα

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Τι κι αν δεν ενδιέφερε τον Μάρτινς , ήταν αρκετό που ενδιέφερε τον Μασούρα .

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές